Forum
[imghttp://static.tumblr.com/9b3093e6c84ea960759c790d613135d7/f34m0w1/WG8nsd8rc/tumblr_static_81kiply24twco4wssskgcsccs.jpg[/img]
Hej! ツ

Odločitev je prišla na plan, da bom tudi sama začela pisat zgodbico. Sam navdih zanjo je pršel predvsem od izvajalcev (: → Nomy- Last Forever ter drugi.

Za kratek uvod vam lahko povem, da se bom postavila v vlogo 19 letne Mary-Jane Ambrose, ki je uradno iz Oregona(ZDA), zdaj pa živi v Kaliforniji(ZDA)- po končanem šolanju se je odločila začasno ustaliti v njihovi počitniški hiši. Ker je skozi celo življenje veliko potovala med tem dvema državama, ji ni uspelo narediti tesnih vezi med prijatelji ali v ljubezni. Edina zvesta ji je ostala prijateljica Rose Good, ki bo v tej zgodbi tudi imela vlogo. Zdaj je v LA-ju že približno 3 mesece…

Mary-Jane in Rose Good

Ob prijemu nekaj next-ov pričnem z zgodbico
02. april 2017
neeeextt
mislim da bo tole zelo zanimivo (;
02. april 2017
Magic Flute
Magic Flute
Neeext
Zanimiv naslov! c:
02. april 2017
Next <3
02. april 2017
neeeext zanimivo (:
02. april 2017
#¹ ᴜʟɪčɴɪ ᴘʀᴇᴛᴇᴘᴀč﹕ ᴢᴀᴅɴᴊɪč ᴢᴀᴠᴇᴅɴᴏ

☀Sonce se je že krepko obesilo na zahod, ko sem zaključevala dnevno rutino zalivanja očetovih rož. Kdo bi si mislil, da eden od pogojev »življenja na samem« zahteva skrbeti za ta plevel, ki raste okoli vikenda.
Ostala mi je še ena obešena na naši skromni verandi. Dvignila sem zalivalko nad glavo, saj je bila visoko postavljena ter svojo težo prenesla na prste za dodatno višino. Priteklo je nekaj kapljic, ko mi je na telefonu odigrala znana melodija SMS-ja. Odložila sem posodo, mokre dlani obrisala v kratke hlače in v roke vzela mobitel ter preletela skozi sporočilo: »Hej! Za minutko bom pri tebi (:« bilo je od Rose. Pogled sem še vedno imela usmerjen v sijoč ekran, ko se je na dvorišče pripeljal srebrni Ford in zahupal. Tedaj sem pogled preusmerila v Rosey, ki je že korakala v mojo smer.
Rose: Aloha! (Nasmejana končuje pot proti meni)
Jaz: Nasvidenje tudi tebi. (Si izmenjava pozdrave)
Rose: Ha ha ha (Se prisiljeno smeje) smešno MJ. (Me objame)
Jaz: Kaj je tebe pripeljalo sem? (Dokončam zadnje dodeljeno delo)
Rose: Od tastarih avto. Ne, namenjena sem v mesto in bi bila zelo vesela, če bi šla za mano.
Jaz: (Odložim prazno zalivalko in jo čemerno pogledam) Kam ciljaš Rose?
Rose: Saj ni nič takega..
Jaz: (Postrani postavim glavo, v smislu: Pa kaj še.) Rose…
Rose: Okej no! V staro železnico grem po travo k prijatelju! …In ne želim iti sama.
Jaz: Dobro veš, da se ne želim vtikati v tvoje posle.
Rose: Saj ni nič takega! Greva tja, jaz vzamem in že šibava nazaj h tebi. Ne bodo naju dobili MJ. Kaj praviš? …Prosim.
Jaz: (Globoko zavzdihnem) Prav, naj ti bo…
Rose: Hvala! Te počakam v avtu. (Vzhičena odhiti nazaj v avto)
Zmajala sem z glavo in istočasno zavila z očmi. Ni mi dišalo se potikati kot golazen tam kjer so nepridiprav ljudje. Vendar sem zaupala Rosey, saj sem bila prepričana, da ne gre ne prvič ne zadnjič in, da ve v kaj se spuščava. Za moment sem stopila nazaj v hišo, da sem pograbila po prvi jopici, ki je bila pri roki ter napoti nazaj dvakrat zaklenila vrata hiše. Ključa od stanovanja nikoli nisem jemala seboj, saj nisem videla potrebe po tem- kot vedno sem ključ skrila na mesto za katerega vem samo jaz- vrtnice. Na poti v avto sem tipkala SMS svoji mami- še ena dnevna rutina, katere bog pomagaj ne sme uiti iz moje buče- da sem v redu ter nato prisedla v Roseinega Forda.

Next?
Huala za vse Next-e in komentarje <3
upam, da vam bo zgodbica všeč
02. april 2017
Zakaj se mi zdi da se bo njuni mali 'izletek' slabo končal? :/
Nextt
02. april 2017
še nekaj Next-ov za nadaljevanje (:
02. april 2017
nexttt
super je (;
02. april 2017
Magic Flute
Magic Flute
Neext
02. april 2017
Nexxxtttt. Ful super zgodba. Mam občutek da bo fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuullllllll dobra pa napeta
02. april 2017
#² ᴜʟɪčɴɪ ᴘʀᴇᴛᴇᴘᴀč﹕ ᴢᴀᴅɴᴊɪč ᴢᴀᴠᴇᴅɴᴏ

☽Pisane barve so zbledele z neba in padla je noč na Los Angeles, ravno ko je Rose zamotala avto na parkirno mesto, nekaj ducat metrov stran od vhoda. Stopili sva z avta ter skoraj istočasno zaloputnili z vrati najinega prevoza. Dobila sem kurjo polt, rahlo zaradi mrzlega vetra, ki me je božal po koži, močen vpliv pa je zagotovo imel moj šesti čut, ki mi ni dajal nobenih pozitivnih občutkov. Nadenila sem jopico, zadrgo zapela do vratu- tudi malo zaradi nepotrebnega razkazovanja- ter roke prekrižala in stisnila ob telo.
Jaz: Tu te bom počakala… (Se naslonim na havbo avtomobila)
Rose: Pa daj, kaj je s tabo?! Misliš, da sem te vzela seboj, da mi boš grela havbo? Pozabi! Z menoj greš! (Me trdno prime za podlaht roke ter skoraj da ne vleče za seboj)
Zajamrala sem ter se prepustila toku. Zadržano sva korakale druga ob drugi in že od daleč so se videle tri temne postave, ki so stale ob vhodu v podzemno železniško postajo. Šle sva mimo njih- bila sta dva fanta in ena punca- vendar se niso, kaj preveč zmenili za naju, saj so uživali v inhaliranju dima žganega tobaka.

Le po nekaj strmih stopnicah, mi je v nos prišel vonj, ki je zaudarjal po mešanici tobaka in arome nepojasnjenega bakra. Po ozkem hodniku so odmevali tudi zvoki ljudi, ki so bili zbrani v prostoru, kamor sva bili namenjeni. Zvoki so postajali glasnejši in bolj jasni, nato se nama je odprlo v nekdanjo postajo, kjer so ljudje nestrpno čakali, da prispe vlak in jih odpelje v zastavljeno postojanko. Zdaj je to povsem zanemarjeno in postalo glavno zbirališče za mladino in še koga drugega. Rose je stopila korak pred mano in z napetimi očmi obračala glavo na vse kote, da bi našla v gruči skoraj dvajsetih ljudi svojega prijatelja.
Rose: (Ga zagleda) Seth! (Mu pomaha in z lahkim tekom odhiti do njega)
Ljudje so obračali glave, vendar se ponovno niso zmenili ne zanjo kakor tudi zame. Stala sem ob robu zbranega kroga ter premišljevala svoj naslednji korak. Kot izobčenec sem se počutila in preveč izpostavljeno, zato sem pot nadaljevala za Rose- postavljena mi je bila na vidiku. Z počasnimi koraki sem se namenila k njen in njenemu prijatelju, katerega ime sem zasledila Seth. Ti dva sta že drug drugemu menjala robo- travo in denar- jaz pa sem že skoraj bila pri njima. Ločilo nas je le pet korakov. V naslednjih trenutkih kar se je zgodilo, sem kot sestavljanko z petstotimi kosi sestavljala še skoraj celo noč in še naslednji dan. Za trenutek mi je ogled ušel drugam in ko sem se ozrla nazaj sem videla preblisk komolca, ki je letel proti mojemu obrazu in me po njem tudi udaril. Začutila sem ostro bolečino na desni strani obraza ob nosu ter refleksno se z dlanmi prijela zanj. Nagnila sem se naprej, takrat so se mi tudi iz oči izlile solze. Dvignila sem pogled in videla Rose in Setha, ki sta zijala vame z očmi, kot jih ima srna pred žarometi.
Rose: MJ si v redu!? (Panična prihiti do mene)
Jaz: (Dlani sem počasi odmaknila od obraza- čutila sem da rokavi postajajo namočeni od krvi)
Rose: O moj bog! (Jo nažene panika) Daj pridi greva!
Jaz: (Začutim dlan položeno na ramo, od nekoga za menoj)
Neki fant: Bejba, a si v redu?
Jaz: Ja (Skomignem z ramo, da se rešim oprijema) v redu sem.

Seth Rollins

Next?
02. april 2017
Nexttttttttttt ful super zgodba
02. april 2017
Next
02. april 2017
Next pride v naslednjih dneh (:
02. april 2017
Jupiiiii
02. april 2017
Next
02. april 2017
Nnnnnnnnnnnnnnnnn eeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxtttttttttttttttt

nujno!
03. april 2017
nextt
03. april 2017
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!![/b]
03. april 2017
Next
03. april 2017
#³ ᴜʟɪčɴɪ ᴘʀᴇᴛᴇᴘᴀč﹕ ᴢᴀᴅɴᴊɪč ᴢᴀᴠᴇᴅɴᴏ

✖Stopila sem korak vstran in se rahlo zvila, da sem se izognila poba, ki me je ogovoril. Takoj mi je sledila Rose- sklepam, da tudi časa ni imela se posloviti od njenega kolega, saj jo je preveč skrbelo zame. Hitro sem stopala korake proti stopnicam ter enako nadaljevala po njih- z dlanmi položenimi na ksihtu- da mi je Rosey komaj da sledila, saj me je držala objeto okoli rame. Pot do avta se mi ni nikoli tako vlekla. Potrebovale sva manj kot minuto, a meni se je zdelo to kot cela večnost.
Rose: (Panična) Kaj je pa to bilo!? A si prepričana, da si kul?! Te peljem na urgenco?! Kaj, če imaš zlomljen nos?! (Me zasuje z vprašanji)
Jaz: (V bolečem-živčno-jeznem glasu) Kaj če bi jezik dala za zobe in me peljala domov?!
Rose: Oprosti, samo vprašam.
Jaz: Molči Rose!
Rose: (Se tiho usede v avto ter ga zažene)
Jaz: (molče prisedem)
Pot domov je bila tiha in neprijetna. Slišal se je le radio, ki je igral večkrat tisti dan ponovljen komad. Vedno znova sem odmikala dlani od nosa, kajti preverjala sem ali se mi je kri že ustavila, toda nič ni kazalo na to. Kuhala sem jezo prot prijateljici in predvsem sebi, ker bi se temu lahko izognila. Moram pa priznati, da so se meni tudi vedno znova zastavljala vprašanja: »Zakaj se je kot prvo to sploh zgodilo? Je prišlo do pretepa na katerega sem slučajno naletela? Mi je neko nalašč hotel škoditi?.« In tako naprej. Trans premlevanja tega dogodka je zmotil SMS, ki sem ga prijela. Eno roko sem spustila z obraza, da sem z drugo lahko pogledala na telefon. Eno sporočilo sem imela še od prej od mami, napisala mi je le: »Super. Lepo se imej. Vsi te lepo pozdravljamo <3 « drugo je bilo od šefa- občasno nudim pomoč v baru- sporočal mi je, da jutri opoldne delam. Grenko sem se odzvala na to.
Pripeljali sva se na moj dovoz in v trenutku, ko sva se ustavili sem odšla z vozila brez, da bi se poslovila od Rose. Ona pa tudi ni več hotela dregati vame, saj ji je bilo moje obnašanje dovolj jasno. Mirno je zapeljala vzvratno z dovoza in se napotila domov, jaz pa proti hiši. Izbrskala sem ključ, odklenila vrata, prižgala nekaj luči ob vstopu v stanovanje in pot nadaljevala v kopalnico. Slekla sem krvavo jopico in se postavila pred ogledalo. Kri se mi je le nazadnje ustavila, da sem lahko normalno pogledala poškodbo. Z vato sem obrisala zasušeno kri s ksihta in počasi se je kazala oblika črnice/podplutbe. Z prsti sem preletela nos, čeprav me je bolel nisem začutila nobenega zloma. Za preventivo sem pa tudi preverila zobe, če se kateri od njih maje, vendar se tudi ni izkazalo, da bi bilo kaj narobe. Očitno sem imela srečo ali pa je tisti, ki me je udaril vedel kaj počne.

Next?
Huala za vse Next-e <3 velik mi pomen, da vam je zgodbica kul (:
03. april 2017
nextttttttttttttttttttttttttttttttt
03. april 2017
Nexxxxxxtttttttttttttt omg tok the best zgodba #Dont give up girl
03. april 2017
nexttt
03. april 2017
Magic FIute
Magic FIute
Kera beda
Sploh ne vem, zakaj se vedno pises, ce pa ti je jasno da zanic pises
04. april 2017
Magic Flute
Magic Flute
Hej, nekdo "fejka" moj profil.... Nikoli ne bi mislila kaj takega in najbolje je, da čim prej blokiraš uporabnika, samo pazi da prav kopiraš njegovo up. ime.
Nikoli si ne bi mislila nekaj takega, zakaj bi potem brala?
Žal mi je, ker sva oz. je on/a malo uničila tvojo temo...
04. april 2017
ni panike, se bo že uredil Magic Flute (; drugač se pa sploh ne sekiram za komentar haha ne sodi drugih po sebi an
04. april 2017
Magic FIute
Magic FIute
hahahah, nasedla si
04. april 2017
Ja ja slikaj se, torej še kakšen Next? (:
04. april 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg