Forum
Ojla usm k ste zdele tle pa to berete
No grem k bistvu jst pač rada pišm in odločla sm se da tle začnem pisat eno zgodbo. Ene stvari umes so tut resnične ene pa izmišljene.

Oj moje ime Eva in živim v majhnem mestu blizu Osla na Norveškem. Hodim v šolo kjer je samo 50 učencev in 12 učiteljev. Moj oče hodi v službo v Oslo in moja mami je sodnica. Imam tudi mlajšo sestro Hano in psa Poncha. Moja najboljša prijateljica je Mary, ki je prišla k nam iz Anglije in živi v sosednji hiši. Moja strast pa je drsanje, imam še veliko hobijev plešem, igram kitaro in klavir, jaham v prostem času pa sem bolj umetniško razpoložena in rišem. Drsam vsak dan v veliki dvorani za hokej, ki je tudi edina zanimiva stvar v našem mestu. Moj dan poteka zelo čudno saj......

če vam je ušeč nextite

a pišm naprej?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. januar 2012
u20311
u20311
next!
03. januar 2012
hvala še en next pa jutr nextam
03. januar 2012
u57284
u57284
next itak
04. januar 2012
next
04. januar 2012
...treniram vsak dan tudi med šolo in so mi sošolci in sošolke fouš. Ponavadi moj dan poteka tako:
6:00 ustanem in se pripravim za trening
7:00 trening drsanje
8:00 konec treninga in potem pohitim v šolo
9:00 šola
14:00 konec šole in kosilo
15:30 ples ali jahanje
17:00 domača naloga
19:30 klavir
20:15 počitek
22:45 priprava za spanje
Urnik je seveda zame vsak dan drugačen in težko si ga zapomnim. Mary je edina ki me razume in me podpira ali razloži novo snov.
04. januar 2012
u20311
u20311
next!
04. januar 2012
hvala za next
05. januar 2012
5.1.
Danes je butast dan riba od moje sestrce je crknla že po dveh dneh bivanja pri nas in zdej stojimo zuni na dežju pa imamo "pogreb".
V šoli sem zvedla da bomo mel nov krožk o ekologiji niti mal pa me nima da bi šla. Jutri izvemo ocene od testa za mato in upam da bo najmanj 3.
Zdele pa moram u dnevno sobo kjer mi morta ta stara neki povedat. Prišla sem dol in mama mi je povedala da.....
05. januar 2012
next!!!
05. januar 2012
next!!!
07. januar 2012
nextt pliss
15. januar 2012
....se selimo. Takoj se mi je zameglil pogled kaj pa moje sanje kaj pa prijatelji šola........
Nisem imela odgovorov, raje sem stekla daleč na moj najljubši kraj DRSALIŠČE. Tam se prebolela vse od smrti pa do razdrtih zvez a danes je bilo nekaj čisto drugega nekaj kar mi je ustavilo srce.
Moja mama je vedela kam sem odšla a ko je učiteljica klicala zakaj me ni na uro drsanja jo je zaskrbelo, a jaz sem takrat že sedela na avtobusu ki je počasi peljal v.........
16. januar 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
17. januar 2012
še en next
24. januar 2012
neeeeeeeextitee
26. januar 2012
next !
02. februar 2012
next!
03. februar 2012
…….Oslo na glavno letališče. Solzice so se mi nabirale v očeh nisem hotela pokazati da mi je mar za majhno mestece kjer se živela s starši. Danes je moj dan sem si mislila in ponavljala da me le dve uri in pol ločita od mojih sanj.
Ko sem sedela na letališču in čakala letalo sem se začela spraševati čigave sanje so pravzaprav bile. Moje ali sanje matere in očeta, le zakaj bi se jih potem tako trudila uresničiti. Nisem premislila do konca ko sem že sama pred ljubljenih sedela na letalu, letalu , ki je letelo naravnost v Rusijo deželo gimnastike, baleta in seveda drsanja.
Doma jin je zelo skrbelo saj njihove male punčke ni bilo več, bilo je kot bi umrla vsi so strmeli v prazno in čakali na odgovor policije, ki me je iskala. Tega trpljenja jim nisem privoščila a jaz sem morala živeti svoje sanje, če so bile res moje.
Stala sem tam v veliki garderobi, gledala vrvež in ugotavljala da si tega ne želim, to niso bile moje sanje to nisem želela. Moja torba je padla na tla a nisem se začela oblačiti v dres, odšla sem torbo pa pustila tam ob omarici 332.
Postala bom nekdo drug in to za vedno samo da dobim ukradene sanje nazaj. Zdaj sem mislila le še na……
03. februar 2012
tri nexte pa nextam
03. februar 2012
next next next next
03. februar 2012
........moje sanje tiste res samo moje. Risanje. Moji mami se to zdi butasto ampak meni je seglo v srce jaz rada rišem in rišem vedno kadar imam čas. Tu je težko uzpeti jst 15 letna punca sama v Rusiji ja taka sem bila jaz. Zdaj pa moram najti nekaj da zaslužim za hotel, sobo ali samo toplo malico. Vedela sem da moram imeti plan, a jaz nimam plana, obleke, denarja ali karkoli drugega.
Noč sem preživela pod mostom kot klošar in se tako smilila sama sebi, zjutraj me je našla neka prijazna gospa in me povabila k sebi, mi dala malico in pustila da nekaj časa živim pri njej.
Medtem ko doma niso imeli nobenega odgovora.........Zazvonil je telefon:
O-oče
P-policist

O-prosim
P-gospod McCain?
O- pri telefonu
P- Žal vam moram povedati da je vaša hči odpotovala v Rusijo tam smo že pričeli z iskanjem zato svetujem da greste na prvi avion in tja
O- Moja hči v Rusiji?
P- Ja gospod nam lahko mogoče pojasnete zakaj?
O- Ne ona ne sme tja saj neve da je.......
03. februar 2012
a dam tut kake slikce?
03. februar 2012
next next neext ! lahko če hočeš
03. februar 2012
no to bo zgodba brez slik
03. februar 2012
še 2 nexta pa jutr nextam
03. februar 2012
next next
04. februar 2012
od koga druzga