Forum
No za začetek osebe:

Lizi
Kati
Mati
Pati
Dreco
Tom
Lucille

Te so glavne manj glavne pa izveste sproti.

No za začetek bom dala nekaj slik potem bom pa začela.
29. avgust 2010
Rada bi dala slike pa ne gre
29. avgust 2010
Pa dam pa ne gre
29. avgust 2010
Bom začela
29. avgust 2010
Moje ime je Lizi. Moje najboljše prijateljice so Kati, Mati in Pati. Moj brat je Tom. Naša največja sovražnika sta pa Dreco in Lucille. Jaz, Kati, Mati, Pati, Dreco, in Lucille smo stari 12 Tom pa je star 11 let. Najbolj čudaška učenka na šoli pa je (to vedo vsi) Ginny Briney. Pravzaprav je res čudaška ko razpravlja o Kopastih Koliščkih ali Sirovih Mišjih kakcih. No se prav nič ne čudim saj je njen oče urednik revije Razkrita informacija. No ampak drugače je zelo prijazna punca. Ginny je stara 11 prav tako kot Tom. Ampak Ginny ni v levjem brlogu tako kot smo me štiri in Tom. Ne, ona je v orlovem gnezdu. Dreco in Lucille pa sta v Kačji luknji. Ostal je pa še en dom ki se imenuje Jazbečevo skrivališče. Do začetka pouka je še 1. teden in jaz se zelo veselim vrnitve na Pomarančni Grad! Danes grem s Pati, Mati, Kati in Tomom v Limonino ulico. Upam da ne bomo srečali Lucille in Dreca!
29. avgust 2010
Next?
29. avgust 2010
sPLOH KDO BERE?
29. avgust 2010
Sploh kdo bere?
29. avgust 2010
Kaj sploh kdo bere!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
31. avgust 2010
No za enkrat ju še nismo srečali. Še sreča. Smo pa srečali Ginny ki je korakala proti trgovini z živalicami. In slišala sem kako je šepetala: Staropogi pokci, ko skočijo... O zdravo Tom!
Tom jo je presenečeno pogledal in ji je pokimal. Pati je zašepetala tako da smo jo slišale le me tri in Tom: Ali spet blebeta o tistih čudaških bitjih? Najbrž res. Sem ji odgovorila. Nato smo zavile v trgovino knjiga, človek, najboljša prijatelja. Odkorakali smo noter. Odpravile smo se izkat knjige za 3. letnik Med tem pa je Tom stekel izkat knjige za 2. letnik. Ko smo nabrale knjige pa smo nameravale poiskat Toma je glas za mojim hrbtom rekel. Kakšno naključje! Obrnile smo se. Za nami je stal Dreco. Kje pa je Lucille? Brez nje nikoli ne upaš napraviti nito koraka! Ga je opozorila Mati. Dreco jo je samo grdo pogledal potem pa se je obrnil k meni. Kje imaš plenice? Zakaj bi jih pa potrebovala? Če se bo tvoj bratec pokakal da mu plenice zamenjaš. Zdaj sem bila jaz tista ki je grdo pogledala. Pati je rekla: Pridita Mati, Lizi! Ne zmenita se za njega. Kati je rekla da se popolnoma strinja z Pati in tako smo odšle poiskat Toma.
31. avgust 2010
Zdaj pa gre!

No edino smeško se med povezavo pojavi ampak slike pa gre dat gor!
31. avgust 2010
Samo stisnit je treba gor pa je!
31. avgust 2010
Toma smo našli med knjigami za spreminjaje oblike kjer ni našel učbenika za drugi letnik. Prva ga je seveda našla Pati kdo pa drug! Ko smo se odpravili iz knjigarne smo se ustavile še pri Metorjevi slaščičarni kjer smo pojdli vsak po eno mini sadno tortico. Potem smo se odpravili proti vhodu na limonino ulico.
Pati je nosila 3 vrečke, Mati,Kati in jaz 2 vrečki, Tom pa 1 vrečko. Ko smo že bile zelo blizu vhoda se je Pati spotaknila in vrečke so ji odletele iz rok vse do izhod z limonine ulice kjer jih je prijela rdečalasa deklica. Stekla je k Pati in ji dala vrečke. Izvoli. Je rekla. Potem je pozdravila Toma. Živjo Tom. O zdravo Luna. Je rekel Tom. Luna je moja sošolka. Je pojasnil. Tudi ona je v levjem brlogu. Luna je prikimala. Meni se mudi brat me čaka in ni je bilo več.
31. avgust 2010
next?
31. avgust 2010
Oh kako sem žalostna da nihče ne bere mojih zgodbo so tako zanič ali kaj?
31. avgust 2010
31. avgust 2010
Zdaj sedim na vlaku in gledam v nebo Pati poleg mene bere učbenik za nego čarobnih živali, Kati in Mati se pa pogovarjata o letečem nogometu. Tom je skupaj s prijatelji v sosednjem vagonu. Verjetno je med njim tudi Luna. Takrat so se odprla vrata vagona Zasukala sem se. Zasukali sta se tudi Mati in Kati in tudi Pati je dvignila pogled s knjige in se je zazrla proti vratom. Tam Je stal Dreco. Zelo nenavadno se mi je zdelo da Lucille že spet ni pri njem. Enako je mislila tudi Mati saj je vprašala: Kje pa imaš Lucille Dreco? Z Gatko in Pency je v našem vagonu. Je rekel Dreco. Ko sm o že pri vagonih Dreco se ne spomnim da bi te kdo povabil v naš vagon! Ga je opomnila Kati. Sem se pač sam povabil. Je skomignil Dreco. Če me že ve nočete. Pati pa mu je rekla. Pojdi z našega vagona! Ostal bom kolikor dolgo hočem. Je jezno rekel Dreco. In kaj bi rad od nas? Je jezno vprašala Pati. Da poveste kako ste lansko leto razvozlale uganko z krilato kačo! Kako ste prišle v tiho dvorano? To se te pa prav nič ne tiče! je jezno rekla Pati. Pa se me! Je jezno rekel Dreco. Če se to tebe tiče sem pa jaz ritotrobi zaribanec! Mu je jezno rekla Pati. Potem pa si ritotrobi zaribanec smrdiš že tako. Se je zasmejal Dreco. Mati ga je pogledala. Mislim da si se malo zmotil fantiček! Jaz bi rekla da si ti prej ritotrobi zaribanec kot pa Pati. Jaz in Kati sva se zasmejali. Dreco pa je rekel: Pa ne da se ti nameravaš vmešavati Tominova! Raje si očisti svoj 100 let star plašč. Še preden bi se Mati lahko odzvala je Pati rekla: Takoj izgini iz vagona Dreco. Pa če ne bom? Je vprašal Dreco? Pati ki je Dreca imela že vrh glave je segla po palici in zavpila: Vilariverto! Dreca je odneslo iz vagona na drugo stran hodnika. Pati! To ti pa sploh ni podobno! Je presenečeno rekla Mati med tem ko je Kati zaprla vrata. Mogoče res ne a te Drecaste gliste sem res imela že vrh glave! Je jezno rekla Pati, ki je med tem že pospravila palico že pospravila nazaj za plašč in je nadaljevala z branjem knjige: čarobni vodnik za živali 1 (3. letnik).
Me tri smo se zasmejale. Pati je včasih res nenavadna...
31. avgust 2010
Next?
31. avgust 2010

Zakaj vam moje zgodbe niso všeč zakaj jih nihče ne bere?
31. avgust 2010
Vozile smo se že nekaj časa. Gospa z vozom z hrano je bila že tu in pojedle smo že skoraj vse čokoladne kruhke in vse ostalo kar smo kupile. Hitro smo se preoblekle v šolske plašče ko je v vagon spet stopil Dreco. Tokrat v družbi Lucille, Gatke in Pency. Kaj bi pa zdaj radi. Sem jih naveličano vprašala. Lucille je odgovorila: Če še ne vidiš bi radi nekaj vprašali. Pency in Gatka sta se zasmejali, Dreco pa je nadaljeval: Mislili smo vprašati če se je tvoj bratec že pokakal. Jaz sem bila tako besna da sploh nisem slišala kako so se ostali trije zakrohotali. Sem pa slišala Kati. Bila je besna. Če ste tu iz tako bednega razloga lahko kar pozabite da vam bmo dovolili biti tukaj več kot 10 sekund! Pravzaprav smo tu ker nas zanima ali si si ti končno zašila strgan plašč (se je obrnil k Mati), če si ti svojo oranžno kepico že vrgla v smeti ( obrnil se je h Kati in je pokazal na oranžnega mačka Lokija v njenih rokah) In ali...
Pati je bila tako besna, in je jezno rekla. Ustavljamo se! Tako da upam da nas boste spustili ven. In ne da bi pogledala je odrinila štiri prijatelje stran in je odkorakala ven. Jaz, Mati in Kati smo se odpravile za njo in smo jo kmalu dohhitele. Rekle nismo nič. Spet smo se samo spogledale. Bile smo čisto zmedene. Pati je res tako nenavadna...
31. avgust 2010
u20445
u20445
tvoja zgodba je podobna bradavičarki in domovi so tut tak nekak a od tam črpaš zgodbo in navdih?
03. september 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg