Forum
u22828
u22828
še ena zgodbica upam, da vam bo všeč
---------------------------------------------------------------------------------

" prosim mami, ne povej mu! " se že začne moje jutro. " o, ja pa mu bom. čas je, da se začneš vesti bolj odgovorno." no, naj se predstavim. sem Annabell Trispy, 17-letna punca iz Londona. moja mami je Marie Trispy, oče pa Albert Trispy. revni smo, zelo revni in to je vedno tudi največja težava. živimo na robu mesta, v čisto majhnem stanovanju. oče me večkrat pretepa, mama pa mu pove vse česar mu ne bi smela. nikoli ni na moji strani, čeprav oče pretepa tudi njo. zdaj mu mama hoče povedati, da sem dobila enko. imam jih že veliko. nimam se kje učit, saj imamo samo dve sobi. ena je spalnica, druga pa dnevna soba s kuhinjo. vedno ko se poskušam učit me zaloti oče in me spet pretepe. čeprav bi si mislili, da sem že skoraj odrasla to sploh ni res. oče lahko z mano dela kar hoče. nikomur ne smem povedati, saj bi me ubil. sicer pa ga na srečo ni veliko doma. skozi je v gostilnah in pije, medtem ko mama hodi v službo, jaz pa v najslabšo šolo, ki je tudi najbolj poceni. življenje res ni lahko...

jaz:

09. april 2012
u71017
u71017
Nexti!
09. april 2012
u84234
u84234
Neext!!!
09. april 2012
next ;3
09. april 2012
next :* !
09. april 2012
u22828
u22828
še trije nexti pa pišem
09. april 2012
next
09. april 2012
next...pa nič trije next.......moj next šteje za 10...takoo da niblemaa.....ahahah...
11. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg