Forum
Heej. To je moja 1. zgodba in upam, da boste užival v njej oz. da vam bo všeč. Mogoče ne bo tako dobra kot ostale... Lepi komentarji so dobrodošli!

Jaz Dakota :

Moj oče Robert : https://images.forbes.com/media/2009/02/25/star_misses_07_robert_redford.jpg

Moja mama Anna :

Začetek zgodbe: Zjutraj me je zbudila budilka. Nisem se še hotela vstati, vendar sem vedela, da je danes petek, zadnji dan šole. Hitro sem se oblekla in odšla v kuhinjo na zajtrk. ''Čez 5 minut bo prišel avtobus, pohiti!'' je zaklicala mama. Nato sem se oblekla in odšla. V šoli je bilo kot vedno zelo dolgčas, zato sem učitelju v glavo vrgla majhen papirček. Dobil me je, zato sem vse dokler ni prišla mama čakala pri ravnateljici, kjer mi je na široko razlagala o pravilih šole. Mama je bila zelo jezna name. Ko sva prišli domov, je začela kričati name ...

Nextam? Za začetek rabim vsaj 5 nextov!

Se ti zdi zgodba oz. začetek zgodbe dober?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. december 2011

moj oče Robert (se opravičujem)
25. december 2011
next
25. december 2011
ok, mislim da ima zgodba dobro vsebino in da bo tudi v prihodnje dobra ... zdi se mi le, da preveč opisuješ in pišeš nepovezano
čene pa super ^^
Next
25. december 2011
okiii rabim če vsaj 3 nexte.
27. december 2011
dc je bom kr dalje pisala.

Mama je kričala name kot na majhnega kužka. Prepirali sva se, dokler ni med naju stopil oče. Rekel mi je, da sem prestopila vse meje, saj sem bila pri ravnateljici v tem šolskem že sedmič. Nazaj sem mu odgovorila skoraj kriče, da mi ni mar za to kolikokrat sem bila pri ravnateljici. ''Če je pa pri pouku vsak dan dolgčas.. nekaj si morem začeti!'' sem zabičala očetu še preden mi je on hotel nazaj nekaj reči. Mirno me je pogledal in me poslal v svojo sobo, ter mi rekel naj si vzamem oblačila in si jih spakiram v svojo torbo. Nato ko sem prišla ven iz sobe, sem bila cela vesela saj sem mislila, da gremo kam na počitnice. Vendar ne, oče me je odvedel v klet. Vzel mi je vse stvari s čemer bi lahko priklicala pomoč, ni pa vedel, da sem si telefon skrila med oblačila. Kriče sem ga vprašala zakaj me je privedel v klet, on pa mi je le mirno odgovoril, da bom tukaj ostala tako dolgo dokler ne bom premislila, kaj sem v šoli storila in seveda - dokler ne bom obljubila, da v šoli več ne bom učiteljem metala papirčkov v glavo in, da ne bom več bila pri ravnateljici. ''Prav!!!!'' sem mu zabičala nazaj. Nato je odšel in me zaklenil v klet. Iz torbe sem vzela telefon in ...

NEXT?
27. december 2011
u70391
u70391
NEXT.........
29. december 2011
okii..

Iz torbe sem vzela telefon in poskušala priklicati mojo prijateljico Megan Nicole. Ampak ravno v tistem trenutku je telefon crknil. Imela sem prazno baterijo. Začela sem kleti in preklinjati telefon. Nato je v klet prihitel moj oče in me vprašal če je kaj narobe. Nisem mu hotela povedati za telefon, zato sem se mu zlagala, da spet krvavim (menstruacija) in da si morem iti po vložke. Vprašal me je zakaj si vložkov nisem vzela zraven, jaz pa sem mu nazaj spet odgovorila, da nisem vedela, da bom spet krvavela. Končno je popustil in me spustil, da sem si šla na stranišče po vložke. Zaklenila sem se. Oče je takoj postal paničen in je začel kričati in tolči po vratih na jih odprem. Nazaj sem mu rekla, da si morem vložke dati v vrečko ter, da si ga morem dat gor na hlačke . Nato sem hitro odprla okno in zbežala ven. Tega ni vedel. Čez nekaj časa je opazil, da me ni iz stranišča. Razbil je vrata in videl da me ni. Takoj je stekel ven in me opazil ko sem se skrivala za drevesom.Takoj sem se pognala v tek in on za mano. Skoraj bi me dobil, vendar ga je napadel sosedov pes. Zbežala sem in stekla k prijateljici Megan, ki je živela le eno ulico naprej. Vprašala sem jo če sem lahko nekaj dni pri njej. Seveda je privolila. Posojala mi je oblačila in pižamo, skupaj sva si delili njeno sobo in posteljo. Bili sva res dobri prijateljici. Naslednji dan je moja mama poklicala in povprašala po meni češ da me doma ni. Meganina mama je rekla da sem tukaj in da me lahko pride iskat danes popoldne. Postala sem cela panična in Megan povedala mojo zgodbo. Temu, da sem učitelju vrgla papirček v glavo se ji je zdelo smešno, ko pa je izvedela da so me starši zapri pa je postala jezna na moje starše. Tuhtali sva kaj naj narediva. In končno sva se spomnili....

NEXT?
29. december 2011

Moja prijateljica Megan

Meganina mama Lisa
29. december 2011
next
30. december 2011
In končno sva se spomnili kaj naj narediva. Megan je dala predlog, da bi se lahko njeni mami zlagali, da greva na sprehod.Šli bi čez vhodna vrata ven in prišli čez okno v kleti nazaj noter. Šli bi nazaj v njeno sobo in se skrili v omaro. Imela je namreč zelo velikoo omaro. To sva tudi storili. Ko je prišla moja mama jo je Meganina mama povabila še na kavo preden bi šli domou.
Slišali sva pogovor med mojo in Meganino mamo.
MA - mama Anna (moja mama)
MM - Meganina mama

MA: kje pa je Dakota?
MM: šla je na sprehod z Megan.
MA: res? Kdaj pa se bosta vrnili?
MM: nevem, odšli sta pred približno pol ure. Verjetno sta šli do reke in nazaj. Saj veš kako dolgo traja da prideš do tja.
MA: ja seveda.
*mojo mamo je že začelo skrbeti. Odločila se me je poklicati.*
MA: zdaj ju pa že zelo dolgo ni. Bom poklicala Dakoto.
MM: ja mislim, da bi to bilo še najbolje.
*nisem izklopila telefona. Moja mama je slišala zvok mojega telefona in prišla v sobo. Našla me je v omari. Šit!*
Začela je kričati name. Kričala je name zakaj se ji nisem oglasila in zakaj nisva povedali, da sva že doma. Zlagala sem se ji, da sva hoteli biti še malo sami. Takrat se je pomirila in mi na mojo srečo verjela. Nato sva šli domou. Takoj ko sva prišli domou me je oče začel tepsti, nato pa me je privezal in odpeljal v klet. To kaj se je pa potem zgodilo pa si bom zapomnila za vedno....

NEXTAM??
31. december 2011
u60429
u60429
neeeext
31. december 2011
NNNNEEEEXXXXXTTTTTT
hitr
31. december 2011
Next
31. december 2011
nexxxt!!!!!!!!!!
31. december 2011
nadaljujem ...

Oče me je odpeljal v klet in me privezal za cev. Rekel mi je, da bom ostala tukaj noter in da mu je malo mar če me bo na WC al pa če bom spet krvavela. Nato je odšel. Skušala sem se rešiti, vendar mi ni uspelo. Čez čas sem ugotovila, da imam telefon še pri sebi in da sem si ga pri Megan napolnila, tako da imam zdaj baterijo napolnjeno. Poskusila sem ga vzeti iz žepa na riti, vendar je v tistem trenutku v klet stopila mama. Prinesla mi je nekaj za pojest. Rekla sem ji da nisem lačna. Pladenj z kosilom je pustila pred mano, nato pa je odšla. Še naprej sem poskušala in poskušala vzeti telefon, ampak brez uspeha. Spomnila sem se na foro, ki jo je enkrat Megan naredila svoji mami. Izvedla sem jo, in še uspelo mi je prijeti telefon. Odločila sem se poklicat Megan, vendar sem še pred tem premislila in ji raje poslala sporočilo. Takoj se je odzvala in mi nazaj napisala, da bo svoji mami rekla, da bi lahko z mojimi starši šli v toplice. Njena mama se je strinjala in moja starša tudi. Odšli so. Megan je hitro prišla k meni. Imela je težave z iskanjem naše kleti, saj klet izgleda kot kakšna soba za goste, vendar je na koncu le zakričala kje sem in sem ji povedala kje. Rekla mi je da je naša klet zelo lepa in velika. Strinjala sem se, ampak čimprej sva morali iti, seveda preden bi moji starši prišli domov in naju videli skupaj. Začeli sva se kregat, saj je Megan občudovala in si ogledovala pokale in premetavala posteljo ....
J: jaz
M: Megan

J: pridi greva, da moji starši ne bojo prišli domov in naju videli skupaj.
M: počakaj še malo no ... waau kako lep pokal!
J: ja od mojega dedka je, pridi greva!
M: kam se ti tako mudi?
J: morava iti preden moji starši pridejo domov.
M: ura je komaj pet!
J: ko smo jaz in moji starši hodili v toplice smo vedno domov prišli ob petih ...
M: resno? Poslušaj! Nekdo se je pripeljal.
J: no vidiš kaj sem rekla! Greva hitro!!
* Jaz in Megan sva stekli za hišo. Od tam pa k njej domov. Skrili sva se v njeno omaro, kjer mi je naredila posteljo in mi prinesla oblačila in pižamo. Bila sem ji zelo hvaležna...

Ko sta oče in mama prišla domov, sploh nista ugotovila, da me ni. Ko pa je oče prišel v klet....

Nextam??
01. januar 2012
mislim daaa next takoj zameeeeeeeeeeee
01. januar 2012
u70062
u70062
Next♥
01. januar 2012
NEXT!!!!!!!
01. januar 2012
next!!
01. januar 2012
next! to ni resnično ne?
01. januar 2012
next
02. januar 2012
hvala vsem za nexte! dark angel 77 ~ ne to ni resnično - vsekakor ne!
02. januar 2012
Ko pa je oče stopil v klet in videl, da me ni je čisto ponorel. Začel je kričati na mamo in ji praviti, da sem najbrž poklicala kakšno prijateljico da me je prišla rešit. Moja mama je poklicala Meganino mamo če sem slučajno pri njih, ji je Meganina mama rekla da me ni, saj niti ni vedela, da se skrivam pri Megan v omari. Moja mama je počakala še 1 teden, če bi se slučajno vrnila. Vendar me ni bilo domov. Odločila se je da bo poklicala policijo. Z Megan sva bili prepričani da ne bo tako obupana oz. da se je bila pripravljena delat kot da je obupana da bi poklicala policijo. Megan me je nato spremila domov. Ko sva prišli do moje hiše je tam že stala policija in mama je takoj pritekla k meni in me objela. Z Megan nisva vedeli ali se samo dela ali je bila zares tako zaskrbljena. Policija me je nato zače izpraševati kje sem bila in zakaj staršem nisem povedala kje sem. Seveda sem se jim zlagala, saj sem po eni strani starše še vedno imela rada. Megan je lahko prespala pri meni. S seboj je prinesla svoj prenosnik Apple .

Pozno v noč sva na njem igrali igre. Potem pa sva šli spat. Ponoči sem se zbudila saj sem mogla iti na WC. ko sem prišla do kletnih vrat sem ugotovila, da so zaklenjena. Zbudila sem Megan in obe sva začeli tolči po vratih. Zraven sva še kričali. Nikogar ni bilo, ki bi nama prišel odpret...

Nextam?
02. januar 2012
next!!!! hitro!!
02. januar 2012
next!
02. januar 2012
u48865
u48865
next
02. januar 2012
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
02. januar 2012
NEXT!!! FUL DOBR!!!!
02. januar 2012
u30308
u30308
next
03. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg