Forum
u102679
u102679
HELLO SEM TIM,STAR SEM 21 LET ŽIVIM V MEXIKU.
KONČNO SMO DOČAKALI TISTI ŠOLSKI ZAKLUČNI DAN IN IZLET V GARDALAND.BILO JE V SOBOTO OB 4.00 ZJUTRAJ NA AVTOBUSNI POSTAJI,KO SMO STOPILI NA AVTOBUS,KO SMO BILI VSI PRISOTNI SMO KRENILI PROTI GARDALANDU.AVTOBUSNI ŠOFER NAM JE DEJAL DA BO VOŽNJA POTEKALA 4 DO 5 UR,DA MI POT HITREJE MINE SEM SE ODLOČIL,DA MALO ZASPIM.V SANJAH SEM ŽE BIL V GARDALANDU,KO NA ENKRAT SE ZASLIŠIJO ZAVORE ZAVIRANJA (BREMZANJA) IN VPITJA NA AVTOBUSU,POGLEDAM ČEZ OKNO IN VIDIM 2 ČRNA KOMBIJA.ZAČELI SO NAS PRETEPATI IN PRIVEZOVATI,STEL SEM SE UBRANITI A MI NI USPELO DOBIL SEM UDAREC PO GLAVI IN PADEL SEM V NEZAVEST...
NEXTTTTTTTTTTTTT

BOŠ BRAL/A

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. avgust 2012
u68138
u68138
Neeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
05. avgust 2012
u102679
u102679
s tem avtobusom smo se odpeljali proti Gardalandu

05. avgust 2012
u59458
u59458
Next pliss
05. avgust 2012
u101791
u101791
next
05. avgust 2012
next pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis:*
05. avgust 2012
next
05. avgust 2012
u102679
u102679
NADALJUJEM....
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
PRIŠEL SEM K SEBI,ČEPRAV NEVEM KAKO DOLGO SEM BIL NEZAVESTEN OD BOLEČIN IN VES KRVAV, SEM SE OZRL OKOLI SEBE,NISEM BIL EDINI.ZRAVEN MOJIH SOŠOLK IN SOŠOLCEV ŠE JE BILO POLNO NOVIH NEZNANIH OBRAZOV,KI JIH NISEM POZNAL.BILI SMO ZVEZANI IN IMELI ZALEPLJENA USTA TAKO,DA SE JE SLIŠALO SAMO MOMLJANJE.MOŽJE V ČRNEM IN NAMASKIRANI SO NAS STRAŽILI Z OROŽJEM V ROKAH,BILO ME JE STRAH KAJ SE BO ZGODILO.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
NADALJUJEM???
05. avgust 2012
Next, Next Next Next Next Next Next Next Next!!!!!!!!!!
05. avgust 2012
next
05. avgust 2012
u102679
u102679
NADALJEVANJE
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
MINEVALE SO URE IN URE,ČUTILI SMO GROZNO LAKOTO IN ŽEJO SAJ SMO ŽE IMELI USTA POVSEM SUHA.NITI SLINE VEČ NISEM ČUTIL.MOČNO SEM SI ŽAŽELEL,VSAJ POŽIREK HLADNE VODE,KOT SEM OPAZO SO BILI TUDI VSI OSTALI ZELO DEHIDRIRANI IN IZMUČENI.
"OD LAKOTE SEM ŽE IMEL PRIVIDE." GROZNO ME JE BILO STRAH, DA BOM OD ŽEJE IN LAKOTE UMRL. NEKAJ DEKLET, KI SO BILA TUDI OGRABLJENA JE ŽE PADLO V NEZAVEST.
UGRABITELJEM JE BILO ČIST VSEENO ZA NAS. V MISLIH SEM SI ŽE ŽELEL, DA BI UMRL. POTEM PA SO MI MISLI KAR NAENKRAT PREŠLE V IDEJO, KAKO BOM POBEGNIL. ZAČEL SEM SE SPRAŠEVATI: "kAKO NAJ SE REŠIM?" KAKO NAJ POBEGNEM?" IN PODOBNA VPRAŠANJA SO SE MI ROJEVALA V GLAVI.

NEXTAM??
05. avgust 2012
neeeeeeeexti!
05. avgust 2012
next
05. avgust 2012
u82955
u82955
nexttttt
05. avgust 2012
u102679
u102679
NADALJEVANJE
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
NA SREČO SE SPOMNIM,DA ŽE OD NEGDAJ NOSIM Z SABO MALI ŽEPNI NOŽEK,KI MI GA SPLOH NA SREČO NISO NAŠLI.POTIHOMA SE BORIM,DA PRIDEM DO NJEGA BREZ DA BI POSTAJAL OSUMLJEN.IZMUČEN IN Z BOLEČINAMI SE TRUDIM DA BI ČIM PREJ PREREZAL VRV NA ROKAH. PO DOLGIH MUKAH MI KONČNO USPE.ZDAJ MORAM SAMO PAZIT DA UGRABITELJI NE OPAZIJO, DA SEM SE REŠIL. NENADOMA NAS JE ZAČELO NEKAJ MOČNO PREMETAVAT IN SPOZNAL SEM, DA SMO NA LETALU IN DA SMO NALETELI NA TURBOLENCO. KO NAS JE PREMETAVALO JE EN OD UGRABITELJEV OPAZIL, DA SEM SE ODVEZAL. ZAČEL JE TEČT PROTI MENI, STRAH ME JE BILO, KAJ MI BO NAREDIL. VIDEL SEM, DA JE USMERIL PIŠTOLO PROTI MENI, NE VEM TOČNO KDO VENDAR JE EN OD UJETNIKOV SPOTAKNIL UGRABITELJA TAKO, DA JE KROGLA ZADELA OKNO LETALA. UGRABITELJU SE JE VIDELO, DA JE ZELO JEZEN IN JE ZAČEL BRCAT IN TEPST VSE, KI SO MU BILI V NAPOTO. NENE PA JE MOČNI VETER POTEGNIL SKOZ RAZBITO OKNO IN ZAČEL SEM PADAAAAAT.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

NEXTAM??
05. avgust 2012
u102679
u102679
letalo iz katerega sem padel med nevihto:

05. avgust 2012
next
05. avgust 2012
neeeeeeeeeeext *_____*
05. avgust 2012
neext
05. avgust 2012
u59458
u59458
Next
05. avgust 2012
u102679
u102679
NADALJEVANJE
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
PADAL SEM PADAL NA ENKRAT SEM PADEL V NEKAJ MOKREGA IN ZELO SLANEGA.NA RAZBURKANEM MORJU SEM ZAGLEDAL NEKAJ KAR JE PLAVALO IN SEM SE OPRIJEL IN ZASPAL.KO SEM SE ZBUDIL JE SONCE ZELO PRIPEKALO,MORJE JE BILO UMIRJENO NI SE VIDELO NIČESAR RAZEN MORJE IN MORJE OKOLI MENE.ČEPRAV SEM BIL VESEL DA SEM SE REŠIL,SEM ŠE VEDNO BIL UJET V BITKI ZA ŽIVLJENJE.MINILO JE ŽE DVA DNI,KO NA DALEČ ČEPRAV NEVEM ALI SO PREVIDI ALI JE RES ZAGLEDAM OTOK.ZAČEL SEM PLAVATI HITREJE A MI NI ŠLO KAR DOBRO OD ROK SAJ SEM BIL ŽE PRECEJ OMAGAN.NISEM IMEL KAJ VEČ DOSTI UPANJA,MISLIL SEM,DA NA TA OTOK SPLOH NE BOM PRIŠEL ŽIV. NATO SEM S TAKŠNNIM RAZMIŠLJANJEM ZASPAL. 'AUUUUUUČ!'' SEM SE ZADRL,KO SEM OB NEKAJ ZADEL. OB KAJ BI LAHKO ZADLE NA MORJU? SREDI MORJA? SEM SE SPRAŠEVAL,KO SEM PREDSEBOJ ZAGLEDAL PLAŽO SEM RES NA PLAŽI ALI SE MI BLEDE? DOTAKNIL SEM SE PESKA,KI SEMGA ZAGLEDAL. ''PLAŽAAAAAAAAAAAA!'' SEM SE ZADRL,KO SEM OPAZIL,DA VSE SKUPAJ LE NISO BILE SANJE.
DEL OTOKA:

SPET EN DELČEK OTOKA:

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
VAM JE VŠEČ?
NEXTAM?
05. avgust 2012
u68138
u68138
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
NEEEEEEEEEEEEEEEExxxxT!!!!!
05. avgust 2012
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
hitr nexti
06. avgust 2012
next
06. avgust 2012
u30718
u30718
nekšti
06. avgust 2012
u59458
u59458
nextiii
06. avgust 2012
u102679
u102679
POLJUBLJAL SEM PESEK IN GA METAL NA OKOLI JUPI IN JUPI.AMPAK POTREBE PO ŽEJI IN LAKOTI STA BILI ŽE TAKO MOČNI,DA SEM SE ODPRAVIL ISKATI,NAJPREJ IZVIR PITNE VODE.
HODIL SEM KAR NEKAJ ČASA. MISLIM DA OKROG 2 URI. KO SEM ZAGLEDAL MAJHEN IZVIRČEK PITNE VODE. KATERE JE BILO ZELO MALO. HITRO SEM ZAČEL PIT VODO. BILA JE ZELO OKUSNA SAJ JE ŽE NEKAJ ČASA NISEM PIL. KO SEM SE ODŽEJALSEM ODŠEL PO OTOKU ISKAT ŠE NEKAJ ZA POJEST. NAŠEL SEM SAMO BANANE IN KOKOSOVE OREHE. KOKOSOVE OREHE SEM SI PUSTIL ZA HUDO ŽEJO. BANAN SEM PA POJEDEL 15 ČE NE ŠE CELO VEČ. KO SEM SE NAJEDEL SEM TAM TUDI ZASPAL.ZJUTRAJ SO ME ZBUDILI MOČNI SONČNI ŽARKI IN VREŠČANJE PAPAGAJEV. SPLOH VEČ NE VEM KATERI DAN JE. KOLIKO ČASA SEM ŽE TU NA OTOKU.
OTOK JE IZGLEDAL TAKOLE:

RAZISKOVAL SEM ŠE NAPREJ OTOK IN NALETEL SEM NA NEKAJ ZAPUŠČENIH SLIKIC. ZAČUDEN SEM BIL, LE KJE SO TE LJUDJE? kAM SO IZGINILI? LE KAJ SE JE Z NJIMI ZGODILO? IN PODOBNA VPRAŠANJA SO SE MI PLETLA PO GLAVI. A ODGOVORA NA MOJA VPRAŠANJA NA ŽALOST ŠE NIMAM. MOGOČE BOM ODKRIL KAJ VEČ, NIKOLI SE NE VE.
06. avgust 2012
u102679
u102679
ups namesto zapuščenih hišic sem napisal zapuščenih slikic se opravičujem
06. avgust 2012
u30718
u30718
nekšti
06. avgust 2012
u95154
u95154
next