Forum
u147559
u147559
moje ime je kaja in imam 27 let.Živim s svojo hčerko anjo ki ima 8 let.Z njenim očetom pa sva se razšla.
kaja:

anja:

lucas(njen oče)

najina hiša z anjo:

Anja!Anja poslušaj me jutri ob 6:00 pride pote oči zato pojdi spat ura je že 22:00 ubogaj me!
Vredu mami.Pridna če zaspiš takoj ti dam jutri 1 vrečko bonbonov,da jo boš imela za tiste 3 dni potem pa pridem pote vredu.Vredu.Anjo sem poljubila na čelo in odšla v svojo sobo.
Tudi jaz moram it spat ker moram tut jaz it v službo zato sm se ulegla na blazino zaprla oči in razmišljala ali sem se res prav odločila ko sem dovolila lucasu da ima 3 dni.Pijanec je in anjo je učil krasti avtomobile vendar sem ga podprla zakaj sem to storila še kaj ji bo naredil.Če se ji kaj zgodi prevzamem krivdo nase in na sodišču povem da sem dovolila lucasu da jo ima 3 dni pri sebi.Solza mi zeče po licu občutek je bil čuden bila sem srečna vedar hkrati žalostna grozno je bilo vendar je čas da zaspim.
___________________________________jutro________________________________________
anja!oči je prišel pote pridi!Seveda samo kouček uzamem

ja vredu anja vendar pohiti!oči te čaka!Ja mmami saj grem.Super tu imaš bonbone!
ko sta odšla sem se uredila za službo in sedla v moj nov avto:

odpeljala sem se v službo kjer me je pričakala moja najboljša prijateljica taja:

bilasem vesela saj sva skupaj riševa like za risanke.Jaz sem imela nalogo sladkorna punčka kjer sem se odrezala izvrstno:

taja pa odrasla jokajoča punčka,ki pije sok.lepše in bolj realistično zna risat od mene zato je ona na višjem položajo od mene vendar še vedno sva skupaj v istem nadstropju!
u145428
u145428
1.Super (:
2.Jaaaaaaa x'd
09. avgust 2013
u146282
u146282
next
09. avgust 2013
u147559
u147559
taja pa odrasla jokajoča punčka,ki pije sok.lepše in bolj realistično zna risat od mene zato je ona na višjem položajo od mene vendar še vedno sva skupaj v istem nadstropju!
komaj čakam,da spet vidim anjo mi je povedala taja.
hvala,da si tako prijazna do mene in lepo,da ti je anja všeč.Hej zakaj izgledaš za skrbljeno?Je kaj narobe?Ja taja res je nekaj narobe.nevem če sem naredila prav ko semlucasu dovolila da odpelje anjo.Prav si naredila tudi anja ima pravico da vidi očeta pomisli zdaj ko ga nadzorujejo policisti se je kotovo spremenil.kajne?Taja lepo da me želiš spraviti v dobro voljo vendar ne nima policistov in ima grozne prijatelje janinja in mitjata:
jani:

mitja:

pijanca,ki mi nista prav nič ušeč kaj pa ti meniš taja?Menim,da se mora pogovor končati saj prihaja bajsonja(šef)bine:

kaja naredi punco vendar nič baru!!!!!!!
čez kakšno uro in pol risanja in matranja i skoraj uspe vendar ni čisto popolna.Dodam ji gumbe in končano:

končno sedaj pa moram it ker je zagotovo spet kaj narobe da me je klicala anja.Adijo taja adijo šef Bine.Ah nič ni samo pozabila je medvedka k lucasu moram groza!!Anja anja!Stojim pred njegovo hišo in čakam anjo ko le zslišim plahi glasek!
MAmi!!!pridi sem pes me lovi!!!!!Anja kaj pa blebetaš.
pojdi spat jutri te pridem iskat vredu anja?Ja mami.Vredu samo sej je v delfinčku čokoladica a???Ja anja za koga me pa imaš??Za mamico hehe!!!!objela sem jo in začutila,da ji tu ni všeč ter da trpi ker se lucas vrne pijan.
anja jutri pridem pote vredu?ja vredu.
uležem se na svjo posteljo ter razmišljam kaj bi omogočilo anji lepše življenje???????
______________________________naslednje jutro_____________________________
Prebudilo me je trkanje po vratih le kdo je??
Dober dan gospodična Kaja Tranik!Ste vi mama Anje Tratnik??Da,policista je kaj narobe?Učeraj se je sprehajala pred hišo in trdi,da je videla duha,ki jo je želel ugrabiti,ukrenite kaj glede tega.Seveda vendar kje pa je?Vavtu sedi.
Anja pridi sem!...........
_______________________________________________________________________next?
kako se vam je zdelo?
09. avgust 2013
u145428
u145428
neeeeeeeeext
09. avgust 2013
u145428
u145428
haha duha
09. avgust 2013
u147559
u147559
ok nextam
next posvečam vsem bralcem
Dober dan gospodična Kaja Tranik!Ste vi mama Anje Tratnik??Da,policista je kaj narobe?Učeraj se je sprehajala pred hišo in trdi,da je videla duha,ki jo je želel ugrabiti,ukrenite kaj glede tega.Seveda vendar kje pa je?Vavtu sedi.
Anja pridi sem.Ja mami.Kaj se pa greš,da se takole norčuješ spravila si me v zadrego.Vendar mami res je bilo preganjala me je neka bela prikazen oz. me je želela ugrabi!anja se je začela jokat stisnila sem jo k sebi in ji rekla res je vrjamem ti čeprav sem to rekla le da bi se pomirila.Si mi tudi danes kaj narisala mami??
Da poglej:

hvala mami zelo je lepa nalepila jo bom na vrata moje sobe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

in veš anja danes boš šla nazaj k očetu ker moram v službo vendar le za 3 ure vredu?
Da mami vendar kaj pa tisti lovec?Nič nebo vzunaj se igraj z vodnimi balončki in nič se ti nebo zgodilo vredu?Da mami vendar......sedaj pa dovolj k očetu greš.Da mami.
anjo sem odložila pri očetu ter mu povedala naj malo manj pije piva in vina.ker ji to ni všeč da prideš vsako noč pijan in razgrajaš po stanovanju.Ravno zato je zdaj kot pač že je!Dej mi mer k me nč nebriga zate anja je tle zatu,ker si ti u službi!nabav si služkinjo ti je nebo treba nč pelat k men!Anja pridi greva domol.ANja Anja!!!!!!!!!!!!! kje si kam si šla anja!lucas......
next??
09. avgust 2013
nexttt
09. avgust 2013
u146542
u146542
Next
09. avgust 2013
u68138
u68138
neeeeeeeext!!! + nova bralka
10. avgust 2013
next
10. avgust 2013
next+nova bralka+carsko pišeš
10. avgust 2013
Next+nova brauka+ful si carska+Pisi se naprej kr ful dobru pises
10. avgust 2013
u146282
u146282
neext
10. avgust 2013
Nexxtttttttt
11. avgust 2013
next
11. avgust 2013
next next next
22. avgust 2013
u145428
u145428
neeext
22. avgust 2013
u147559
u147559
nextam!
jutri
prišla sm z morja
23. avgust 2013
u147559
u147559
Anja pridi greva domol.ANja Anja!!!!!!!!!!!!! kje si kam si šla anja!lucas kje je anja pomagaj mii jo najti!!!!!Vredupomagal ti jo bom najti.samo glej anjin pulover kaj dela pri sosedih na vrtu?pridi greva pogledat.
dober dan gospa mira.
mira:

je morda anja pri vam?Da tukaj je slišim da se igra z katjo.kako slišite in gdo je katja?nevem neki duh,ki me je že večkrat močno prestrašil.
pustiva ubožico pri miru lucas in poiščiva anjo.
anja!anja!
pojdiva pogledat h leji oona se rada igra z anjo.
leja:

pozvonila sem in videla da so vrata odprta odšla sem notri videla kaplico krvi in odhitela v lejino sobi videla sem da je leja........
next?
oprostite mi za tko kratkega sam en del pa mate!
23. avgust 2013
next
23. avgust 2013
next
23. avgust 2013
nektaj nooooo
23. avgust 2013
u146282
u146282
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
23. avgust 2013
pa lih zdej k je zanimiu te pa ni
23. avgust 2013
u147559
u147559
pozvonila sem in videla da so vrata odprta odšla sem notri videla kaplico krvi in odhitela v lejino sobi videla sem da je leja gledala na posteljo na kateri je bila anja
next?
rabm vsaj 10 nextov kr se morm še kej tko za naprej spomnt.
24. avgust 2013
next
24. avgust 2013
u147559
u147559
še 9
24. avgust 2013
nekš nekšt nekšt nekšt nekšt nekšt nekšt nekšt nekšt
24. avgust 2013
u147559
u147559
še 9 le 1 lahk nextaš