Forum
Zgodba govori o 16 letni najstnici Vanessi, ki je bila ugrabljena, ko se je vračala zgodaj zjutraj iz kluba. Njen ugrabitelj ni nihče drug kot 18 letni Jason, ki jo je že lep čas zasledoval in je obseden z njo. Bo ji uspelo pobegniti? Bo jo Jason poškodoval? Ji bo Jason vzel nedolžnost? Spremljajte zgodbo in vse boste izvedeli. Zgodbico bom pisala v 1. osebi ednine torej z 'jaz'.

Obvestilo: Zgodba ni primerna za mlajše, saj bo v zgodbici nasilje, itd...

Glavne osebe: Vanessa Smith

Jason Mallette

Bill Grint [moj fant.]

Anna Watson [moja najboljša prijateljica.]

15. julij 2011
1. DEL

"You say I'm messing with your head.." Glasno sem zamomljala, vrgla budilko v steno in poskušala zaspati nazaj. Vendar, ko sem že skoraj zaspala je v mojo sobo pridrjala mama. "Nessa kaj še delaš v postelji? Zamudila boš v šolo! Hitro vstani!" je rekla in zvlekla rjuhe z mene. Vstala sem in glasno zazehala. Dobra stran vsega je bila, da je danes zadnji dan šole in potem so končno počitnice! Vendar sama menim, da mi danes sploh nebi trebalo iti v šolo. Mama je odšla iz sobe, jaz sem se pa še vedno napol v spanju odmajala do kopalnice in se uredila. Pohitela sem po stopnicah navzdol in šla v kuhinjo, kjer sem za mizo opazila očeta, ki je pil kavo in bral časopis kot vedno. "Jutro miška," mi je rekel. "Jutro oči," sem odgovorila in ga poljubila na čelo. "Nessa kaj še delaš tukaj? Hitro pojdi v šolo, drugače boš res zamudila!" me je spet preganjala mama. "Saj že grem no.." sem nejevoljno rekla, vzela jabolko in torbo ter odkorakala iz hiše. V šolo sem vedno pešačila, saj je bila zelo blizu. Anna me je že čakala odzunaj pred njeno hišo. Bili sva sosedi. Zakon, ane? Objeli sva se in šle proti šoli. "Torej kako vama kaj gre z Billom?" me je vprašala in me ruknila. "Suuuper! Boljšega fanta od njega res nebi mogla dobiti," sem ji odgovorila in ugriznila v jabolko. "Stay in," je rekla in že sva bili pri šoli. Ostanke svojega jabolka sem vrgla v koš in napotili sva se k vhodu, ko me je nekdo zgrabil za roko.. obrnila sem se in zagledala Billa. "Bill!" sem rekla navdušeno in se mu vrgla v objem. Nežno me je poljubil in spet sem dobila na tisoče metuljčkov v trebuhu. "Pogrešal sem te," mi je zašepetal v uho in mi umaknil pramen las stran od oči. "Jaz tebe tudi," sem odgovorila in ga poljubila. "Okeeej, jaz bom raje odšla," je rekla Anna in odšla v notranjost šole. "Oh ta punca res rabi fanta," je rekel Bill in se zasmejal. Pokimala sem in se še sama zasmejala. Počutila sem se kot da me nekdo opazuje, a ko sem pogledala naokoli nisem opazila ničesar. "A je kaj narobe?" je vprašal Bill, ko je opazil, da se nenehno obračam. "Ne," sem rekla in mu namenila nasmeh. Takrat se je pa nekaj zasvetilo kot bliskavica fotoaparata. Vendar Bill ni nič odreagiral tako, da sem verjetno spet imela privide in sem si domišljala. Kmalu je zazvonil zvonec in z roko v roki sva se z Billom odpravila v notranjost šole. Na žalost nisva hodila v isti razred zato sva se pred mojim razredom ločila. Objel me je nato pa odšel v smer svojega razreda. Nekaj časa sem ga še gledala, nato pa raje vstopila v razred. Ves dan je bil beden, večinoma se več nismo učili, ker na zadnjem dan seveda noben ni poslušal več učiteljev in je bil z mislimi že na počitnicah. Pred šolo sva se spet poljubljala z Billom, ko mu je v glavo priletel kamen. "Kaj za vraga?!" je jezno preklel in pogledal naokoli, a zgledalo je, da kamna ni vrgel noben od ljudi, ki so bili pred šolo. "A si v redu?" sem zaskrbljeno vprašala in ga pogledala. "Ne.. ampak tvoj poljubček bi mi zagotovo pomagal," je rekel in se prikupno nasmehnil. Zasmejala sem se in ga poljubila na mesto kamor mu je priletel kamen. "Veliko boljše!" je rekel in me spet poljubil, ko mu je v glavo priletel spet kamen, a vendar tokrat večji. Jezno se je obrnil in se zadrl: "KDO MI MEČE KAMNE V GLAVO?!" Vsi so ga pogledali, vendar odgovoril ni noben. V bistvu je itak pred šolo bilo samo 5 ljudi in še ti so bili čisto v svojem svetu. K nama je prihitela Anna in nekaj časa lovila sapo za zrakom, nato pa končno vprašala: "A sta slišala za to zabavo danes v klubu?" Zmedeno sem jo pogledala. "Kakšno zabavo?" sem vprašala. "Za konec šole! Ta najbolj huda nova skupina igra in polovica šole gre na njo!" je čisto navdušeno pripovedovala Anna. "Uaaau, definitivno bom šla na njo!" sem navdušeno rekla in se obrnila k Billu, ki pa ni bil precej navdušen. "Jaz na žalost ne morem. K babici gremo" je rekel in zavzdihnil. "Ah škoda," sem razočarano rekla in takrat sem opazila Billov avto. " Zgleda, da so moji starši že prišli pome. Uživajta in pazita nase danes," je rekel in me poljubil, nato pa stekel k avtomobilu. "A greš peš domov?" sem vprašala Anno. "Ne, moja mama bo prišla pome, da bova šli še po nakupih. Sorry!" je rekla. "Saj ni problema. Bye, se vidive na zabavi!" sem rekla in jo objela nato pa odkorakala proti domu. Med potjo domov sem imela spet ta čuden občutek, da me nekdo opazuje, vendar sem probala ignorirati. Pospešila sem korake in hitro sem bila doma. Očetu in mami sem povedala za zabavo in rekla sta mi, da sem lahko najdlje do 2 na njej. Peljal me pa bo itak od sošolke fant. Odšla sem v sobo in se začela urejati.

Ta del ni bil ravno tako zanimiv ampak v naslednjem jo bo ugrabil pa to
15. julij 2011
u25967
u25967
ful dobra zgodba....super pisateljica si.......neeeeeeeeeeeeeext!!!
16. julij 2011
awh hvala ti
bom danes popoldne napisala :')
16. julij 2011
2. DEL

Oblekla sem si svojo belo kratko obleko, si zlikala lase in dodala nekaj make-upa. Obula sem si še svoje čevlje z petko in se pogledala v ogledalo. Izgledala sem tako:

. "Oh prekrasna si!" je rekla mama in me poljubila na lice. "Hvala, " sem odgovorila in se nasmehnila. Takrat je avto potrobil odzunaj. "Mark je tu," sem rekla veselo in vzela torbico. "Bodi previdna in ne pozabi ob 2 moraš biti doma," je rekel oče in me objel. "In če bo karkoli narobe naju pokliči!" je še dodala mama in me še sama objela. "Obljubim, da bom" sem rekla in odšla do avtomobila. Srečna sem bila, da sem imela takšne starše. Bili smo zelo povezani in to mi je bilo všeč. "Hej," sem pozdravila, ko sem sedla v avto. V avtomobilu sta bila Mark in njegova punca Daniella. Po poti smo se ves čas veselo pogovarjali in kmalu smo že bili pri klubu. Odšla sem v klub, ki je bil res nabito poln. Spet sem imela ta presnet občutek, da me nekdo cel čas opazuje ampak sem se ga otresla. Odšla sem do šanka in si naročila juice vodko. Malo alkohola pa ja nebo škodilo, kajne? Takrat pa me je nekdo objel od zadaj.. "Heeeej, krava!" je veselo rekla Anna. "Heeeeeej, bitch!" sem odgovorila in se zasmejala. Zgledalo je, da je že bila lepo pijana. Dobila sem svojo pijačo in spila na eks. Ko sem hotela plačati je natakar povedal, da je že nek fant plačal zame. Okej, zdaj sem pa bila že malo prestrašena ampak sem se raje otresla tega občutka in odšla na plesišče z Anno. Pili sva in plesali tudi z raznimi fanti. Pogledala sem na uro in bila je že 1:30. Damn it! Pogledala sem naokoli, če bi kje opazila Marka a ga ni bilo nikjer. Super zgleda, da bom pešačila.. Poslovila sem se od vseh in odšla iz kluba. Malce me je zanašalo in brez veze sem se smejala. Ko sem šla po potki sem nerodno stopila in padla na zadnjico. Začela sem se smejat in si sezula čevlje. Takrat sem pa slišala neko šumenje iz parka, ki je bil poleg. "Halo a je kdo tukaaaj?!" sem glasno zavpila, a odgovorila nisem dobila [še rima se, haha] . Takrat pa sem opazila neko temno postavo, ki se mi je približevala. Zakričala sem in se hitro pobrala in začela bežat. Temna postava je začela bežati za mano in tej osebi sem vrgla svoj čevelj v glavo. "Prasica!" je glasno zaklel in zdaj sem ugotovila, da je moški. Začela sem še hitreje bežat, vendar me je dohiteval. "Na pomoooč! Pomagajte mi!" sem se glasno drla, ampak v okolici nikogar ni bilo. Zgrabil me je za roko in me potegnil k sebi, nato pa mi dal na obraz neko krpo, ki je imela vonj kot nekakšen alkohol in takrat me je zmanjkalo.. Zbudila sem se omotična in pogledala sem naokrog. 'Saj to vendar ni moja soba' sem si mislila in takrat sem se spomnila kar se je zgodilo. Poskušala sem vstati, a sem opazila, da sem priklenjena na posteljo. "Spusti me veeeeeeen! Hočem domov!!" sem glasno kričala in po licih so mi tekle solze. V sobo je vstopil nek fant. Bil je videti mlad in najverjetneje je on ta fant, ki me je ugrabil. Še naprej sem kričala, ko se mi je približal in glasno zahrulil vame "UTIHNI!" . " Ne govori mi kaj naj delam!" sem zakričala vanj. Takrat pa sem začutila pekočo bolečino na mojem licu. Ta prasec mi je dal zaušnico! Nabralo se mi je še več solz in še bolj sem začela jokati. Zavzdihnil je in rekel ....

Upam, da vam je bil všeč :')
16. julij 2011
UKINJAM ZGODBICO
17. julij 2011
zaka neee no
02. november 2011
ful je dobra
02. november 2011
ne še ukinit
carska je
03. november 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani