Forum
o čem se gre:
dekle po imenu Selly McPhine je bila lepa že od nekdaj, vendar ni bila nikoli samovšečna. Ko pa je po Sanphorskih ulicah začel strašiti samooklicani Casanova, se je Sellyjina lepota obrnila proti njej sami, kajti Samphorska pošast (Casanova) jo ugrabi, Selly pa se boji, da ne bo končala mrtva v cestnem jarku, kot njenih 8 predhodnic; Sarah, Mia, Bless, Rachel, Sam, Alex, Tinna in Bea, so bile žrtve serijskega morilca, ugrabitelja in posiljevalca: Casanove ...
13. julij 2011
1. DEL ;

Pogledala sem se v ogledalo. Zavedala sem se, da nisem povprečnega videza, saj so mi vsi to ves čas govorili. To, da sem ''nadnaravno'' lepa. Tega si nikoli nisem želela. V moji družbi se vedno pojavljajo ljudje, ki so z mano samo zaradi videza.
No, pa nazaj h bistvu; oblečena sem bila v črne pajkice, črno tuniko/oblekico in črnne čevlje brez pete. nosila sem tudi črn mjhen prstanček, v katerem so bile ročno (od mene!) ugravirane črke: S*M*B*R*S*A*T*B . Zakaj sem si ga naredila ? Ker grem na javno žalno mašo za 8 deklet, katerih začetnice imen so v mojem prstanu; Sarah, Mia, Bless, Rachel, Sam, Alex, Tinna in Bea. Bile so žrtve največje pošasti, kar sem kdajkoli slišala. Ugrabil, posilil in ubil jih je...

Casanova, kot se je z nočem podpisal na njihova trupla ...

Odpravila sem se iz hiše, s sklonjeno glavo, razmišljala sem o puncah, kaj so vse pretrpele, in da si zdaj zaslužijo mir. a imela sem občutek, sam me vsake toliko nekdo opazuje ...
13. julij 2011

13. julij 2011
(: tenkjuuu;*

13. julij 2011
1 next in gremo naprej !

kaj se bo zgodilo v 2.DELU ?

/Selly pride vsa preplašena na pogreb (zakaj? napiši NEEXT) in tam manjka krsta ! ! ! prispe policija, nek policist pa si že prav nadležno ogleduje Selly.../
13. julij 2011
2.DEL

(pišem v 3. osebi...)
Selly se je komaj otresla občutka, da jo nekdo opazuje, in ko je v prepričevanju saj-ni-nič prišla do cerkve, jo je tam pričakal župnik, okoli njega pa ok. 5 policistov, ki so ji brez besed pod nos pomolili črn list, na katerem je z rdečo, kot kri pisalo:

NIKOLI NE VEŠ KAJ SE ZGODI,
VSAJ TO VERJEMI MI,
LAHKO SI NASLEDNJA,
A NE TUDI POSLEDNJA,
NE, VIDELA ME NE BOŠ
SAJ NAVADNA SI KOKOŠ,
SVOJO LEPOTO VIDIŠ LE,
ZATO PAZI TI SE ME,
KAJTI KMALU VEČ TE NE BO,
NATO MANJKALO TI BO OKO,
IN TVOJE TELO LEPO VEČ TAKO NE BO.
SARAH NI VEČ,
VSEM JE BILA ODVEČ,
RAZEN MENI,
NIKOLI MI JE NE VZEMI,
KO ENKRAT SEM SI JO VZEL,
MOJ BES JE VZPLAMTEL,
SAJ NAŠLI STE JO!
SARAH V MIRU ZDAJ POČIVA,
V GROBU ZDAJ UŽIVA,
SAMA JE,
ZEMLJA NJENA JE,
SELLY, POIŠČITE NJO,
ONA VEDELA BO,
SAJ POZNALA ZGODBO KMALU BO TO.
ZDAJ RAZKRIL SEM SE,
A VI RAZKRINKAL' ME BOSTE- NE !!!
SELLY JE NASLEDNJA, TO VAM ZDAJ POVEM,
DAJTE JI ZAŠČITO,
PUSTITE V CELOFAN JO ZAVITO,
SAJ DEKLE JE NEŽNO,
POZNAM JO RES LE BEŽNO,
ČE PAZITE JO NE,
ZGODI SE JI LAHKO VSE!
SARAH, MIA IN VSE DRUGE,
PRIPISUJEM SI ZASLUGE,
ŽIVLJENJA SEM JIM VZEL,
IŠČITE ME,
A NAŠLI ME BOSTE...NE!
PREBRISAN BOLJ SEM KOT VI,
SAJ TUPI STE VSI!

CASANOVA THE INVISIBLE |˘'-'˘|

(pišem v 1. osebi-Selly)
" Ta pa je samovšečen..." je bilo prvo kar sem pomislila...
Ne to, da bom naslednja...kajti ni se mi zdelo resnično...kako le...?

policisti so mi razložili:

"Prvo pod prvo; to smo našli namesto Sarahinega groba in ker si tukaj omenjena tudi ti, se nam zdi prav, da nam kot zaščitena oseba (ja, moramo te zaščititi-piše da boš naslednja) lahko pomagaš tudi kot del ekipe, baje si zelo dobra v psihologiji. če se s3njaš, bi lahko, samo MOGOČE bila vaba, da bi ga ujeli. O podrobnostih kasneje ! Drugo pod drugo: PSIHOLOŠKI PROFIL! pozorno poslušaj!

S stavkom 'NIKOLI NE VEŠ KAJ SE ZGODI, VSAJ TO VERJEMI MI' Casanova izraža nekakšno nemoč nad preteklostjo, kot da bi bil kot otrok potisnjen vstran, ali je nekaj videl, pa mu nihče ni verjel, ali pa se še zdej počuti nemočnega ali ga je celo sram...
LAHKO SI NASLEDNJA, A NE TUDI POSLEDNJA. Ta stavek izraža grožnjo, rad bi se počutil več od drugih. Morda govor tudi resnico.
NE, VIDELA ME NE BOŠ SAJ NAVADNA SI KOKOŠ,SVOJO LEPOTO VIDIŠ LE,ZATO PAZI TI SE ME, KAJTI KMALU VEČ TE NE BO, NATO MANJKALO TI BO OKO, IN TVOJE TELO LEPO VEČ TAKO NE BO. - s tem kaže zmrdovanje nad lepšimi od sebe, pove, da bo še naprej delal po istem vzorcu- iznakaženje je vključeno v načrt.
SARAH NI VEČ, VSEM JE BILA ODVEČ, RAZEN MENI, NIKOLI MI JE NE VZEMI. - ali je pomiloval Sarah, ali je pa pokazal kanček čustev. mogoče je celo ne bi ubil, če ga ne bi videla, saj se mu zdi, da jo ima rad le ON, ali pa se je uprla njegovemu mišlenju, da jo ima rad in je pobesnel.
NIKOLI MI JE NE VZEMI,KO ENKRAT SEM SI JO VZEL,MOJ BES JE VZPLAMTEL,SAJ NAŠLI STE JO. - očitno NI imel namena razkazovati žrtev, in je morda poslikal? truplo, nato ga odvrgel, slika pa bi mu služila kot spominek, saj bi truplo lažje odkrili...
SARAH V MIRU ZDAJ POČIVA,V GROBU ZDAJ UŽIVA,SAMA JE,ZEMLJA NJENA JE.- Sarahino truplo je nekje na samem v zemlji, najverjetneje zakopano.
SELLY JE NASLEDNJA, TO VAM ZDAJ POVEM,
DAJTE JI ZAŠČITO,
PUSTITE V CELOFAN JO ZAVITO,
SAJ DEKLE JE NEŽNO,
POZNAM JO RES LE BEŽNO,
ČE PAZITE JO NE,
ZGODI SE JI LAHKO VSE!
- vse kaže na to, da te opazuje že nekaj časa in da se z nami hoče igrati. igra mu postaja prelahka, za to bi rad neposreden stik s policijo-njemu skoraj enakovredni, kot si on misli.
SARAH, MIA IN VSE DRUGE,
PRIPISUJEM SI ZASLUGE,
ŽIVLJENJA SEM JIM VZEL,
IŠČITE ME,
A NAŠLI ME BOSTE...NE!
PREBRISAN BOLJ SEM KOT VI,
SAJ TUPI STE VSI!
- žaljenje, žaljenje in samo žaljenje, ter razkazovanje ''premoči''. priznava, da jih je ubil, očitno se mu je ego napihnil do vesolja...
CASANOVA THE INVISIBLE |˘'-'˘|
- podpis s slikico. misli, da se nam lahko izogne (INVISIBLE) in nas zafrkava v glavo. mislimo, da nam s sliko hoče sporočiti, da niti najboljše naprave ne najdejo njega NIKJER!
no, zdaj pa še h tvojemu varovanju- tudi če se le hvali, ali je to druga Selly (DVOMIMO!), te bo treba zaščititi.
Tvoja mama in oče sta tudi že tukaj in sta rekla, da te za ''vabo'' lahko damo le, če bosta ona2 seznanjena z vsem načrtom in če bo 100000% varen in če se ti strinjaš...."

Selly ni več poslšala, kajti zagledala se je v policista s prodirno-modrimi očmi, ki jo je neprekinjeno opazoval..Selly je zmrazilo...
13. julij 2011
aja, in nebom rekla kok nextou, samo plz napišite, da nam js zastojn pisala, ker bi lahko kaj druzga della;**
13. julij 2011
3. DEL...? (:
14. julij 2011
ja, mal sm velik napisala, pa upam da je ok
15. julij 2011
okej, mislem, da bom tud to nehala pisat :/
15. julij 2011
NEXT!!! Pa še kake slikce dej
15. julij 2011
u54432
u54432
next.!!
15. julij 2011
hvaaaaaaaaaala :****

ej, sm že mela slikce, pa se je moj süpr butast komp ugasnu

am, ja, bom nextala, sam da si mal odpočijm, sm lih iz morja(:
24. julij 2011
next ?
25. julij 2011
Selly ni več poslšala, kajti zagledala se je v policista s prodirno-modrimi očmi, ki jo je neprekinjeno opazoval..Selly je zmrazilo...
26. julij 2011
next
26. julij 2011
(pišem v 3. osebi)

Lepotički Selly tudi ni bilo čudno, da sta oče in mama pustila, da jo imajo za vabo, saj sta bila od nekdaj pustolovca... No, vmes pa je imela prste najbrž tudi Rachelina (Sellyjina mama !) sestra, Sellyjina teta, bolno željna pozornosti, ki je imela tudi Munchausnov sindrom (Bolniki se pretvarjajo, da so bolni, zato da bi se drugi ukvarjali z njimi. Tj. želja po pozornosti) in se je tudi zdravila, a se je odločila prekiniti zdravljenje. Rachel pa je svojo sestro Catherine oboževala že od malega, saj je bila možnost, da bi Catherine umrla kot novorojenček.

No, pa nazaj h modrookemu policisu. Na znački je imel napisano ime Finn Blackwood. Njegov pogled pa ni izdajal zaskrbljenosti, kot pogledi drugih policistov, ampak pravo BLAZNOST ...
26. julij 2011
& dodejte slike, men noče(:
26. julij 2011
http://www.igre123.com/forum/tema/ugrabljena-posiljena-zapuscena/20583/
Reaaad:3
26. julij 2011
next & cool zgodbica :Đ
26. julij 2011
next
27. julij 2011
hvala :3
A se kera javi, da bi dala slikce ? Men noče :O
27. julij 2011
grem pisat 4.DEL
27. julij 2011
4. DEL

(pišem v 1. osebi - Selly)

Modrooki Finn se mi je vse približeval, mene pa je kar stiskalo pri srcu, zato sem se na hitro opravičila in dobesedno stekla v cerkev, odložila rože in prstanček, ko sem zagledala sliko 8ih deklet... Vsa so bila zelo lušna, nekatera prav lepa, skoraj popolna.

Ena sama solza mi je stekla po licu. Bila je mešanica strahu (KAJ ČE BOM NASLEDNJA?), sučustvovanja, jeze (DEBIL POFUKAN, KAKO JIM JE LAHKO NAREDIL KAJ TAKEGA?), zbeganosti (KDO JE FINN V RESNICI?).

Nato sem oddrvela domov. Tam sta me za mizo čakala oči Daniel in mami Rachel. In kdo še ?
...
Catherine, moja teta. SUPER !
Mojbog, zdaj se bo začelo, sem pomislila.

Tako je je začel pogovor;

(J = JAZ
MR= MAMI RACHEL
OD= OČI DANIEL
TC = TETA CATHERINE)

J: "Hmm... Živjo Cathy...?"
TC: "Oh, poglej mojo babnico, kako je že velika ! In te tvoje očke... Pa laski... Oh, zmeraj lepša si ljubica... ! NO, ZDAJ PA H STVARI !!! Daniel, Rachel, je pogodba podpisana ?!"
MR: "Catherine, prosim, ne prehitevaj. Sel komaj kaj ve o tem. Mislim, da gre za njo vse prehitro..."
TC: " A prehitro, PREHITRO ? Ti si pa upaš ! Rachel, umrlo je 8 deklet, kaj če bo Sel naslednja? Pa tudi, če ne bo, ali boš kaj bolj vesela, če bo pa kakšna druga, a?"
J: "a bi mi kdo povedal, o čem..."
OD: " Res JE prehitro, mislim, koliko pa Sel sploh ve o tem?"
J: " by the way, jaz sem tukaj, lahko me vprašate, me pa tudi zanima o čem se pog..."
TC: "Kako sta sebična ! Ta dekleta o bila le otroci ! Razumeta ? Bodita vendar malo rahločutna..."
MR: " midva? Rahločutna? A? si? zmešana? Samo skrbiva za hčerko. Oh, in če si pozabila, Sel, oziroma Selly, če boš lažje dojela, je NAJINA HČI ! skrbi naju zanjo!"
J: " laalaalaa, jaz sem rdeča kapica...uhu, a me kdo sliši? jebemti a ste vsi gluhi?"
OD: "kaj je Sel? Ah, počakaj malo, prosim, hvala."
J: " ampak...!"
TC: " pri priči bom odšla, če se ne umirita! "
MR: "midva umiriva? ti se dereš kot zmešan!"
J: " ZDEJ PA DOSTI !!! O. ČEM. SE. SPLOH. GRE. ??? "

TC: " JA O ČEM LE?? O POGODBI, A SPLOH POSLUŠAŠ?"
J: " O KATERI POGODBI ?"
MR: "Sel, saj veš, da bi bila ti kao vaba..."
J: " Aa. "

/čez pol mitute/

J: " Okej, jaz se strinjam, jaz bom vaba. A je zdaj vse ok?"
Takrat je pozvonilo. Pred vrati paje stal....
27. julij 2011
next
27. julij 2011
NexT :3
27. julij 2011
okej.

5. DEL

... Finn s prijateljem, ki pa ni bil policist. Finn je zašepetal:
" Povej staršem, da sem policist, in da greš z mano na policijsko postajo. "
" Kaaaaj? Ne, kje je detektiv Philip*"
" Hehe, boš že zvedela !"
" Pa ne grem z vami, najprej se predstavite staršem, in o S A M I !"
"Poglej temu se reče, oster nož, ki ti lahko ravnokar iznakaži tvoja mehka lička...!"
" Pa zaka, prosim, povejte, zakaj?"
" nehaj jokat, prasička, ker boš zbudila pozornost!"

Takrat se je oglasila moja mami:
" Sel, kdo je ?"
Finn mi je potisnil nož na vrat, jaz pa sem se zadrla: " Samo policist...khm..ja, prišel...prišel je da me...policijska postaja...ja, odpeljal me bo na postajo...adijo !"
in že me je potegnil iz hiše, v bel kombi...
27. julij 2011
Sori, men noče dt slik:0
28. julij 2011
next
28. julij 2011
Kombi ni bil pretirano velik, niti majhen. Začela sem spraševati:
"Zakaj? Kaj sem naredila? Kdo sploh ste?" ko sem ga do konca razjezila, me je je njegov prijatelj mahnil in pred mano je bila le še tema...
28. julij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg