Forum
u36191
u36191
No pač pišem zgodbico ko sm bva ograblena pa saj vam naslov tud vlko pove ...
Lahk mi tud kdo pomaga pisat
aja to sm pa jz (15 let)..ana

to je moj fant (16 let)...Luka

moji starši z mojo mlajšo sestrico..(sestrica tadeja)

Nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. junij 2011
u36191
u36191
aja pa moja BFF Nika

10. junij 2011
u43132
u43132
dejmo dejmo
10. junij 2011
Bo kej?!!!! Dej Next
10. junij 2011
nxt
10. junij 2011
u36191
u36191
OK
Bili je zgodaj zutraj (6h) ko sm vstala da sem se učila ker smo imeli kontrolno in kot vedno se nism učila >.< ...Učila sem se dokler nisem mogla odhitet v šolo...hitro sm se oblekla in odšla v šolo...tam sta me ž čakala Luka in Nika...skupaj smo odšli k pouko...in kot vedno smo sedeli v zadni vrsti skupaj Ko smo pisali kontrolko smo si kot pri vsaki kontrolki pomagali, saj učitlce ni nikol v razredo ;PPo konco pouka smo skupaj odšli domov...Do mojega doma je bilo najdle zato sem morala prehoditi 1km sama...

3x NEXT RABIM?
10. junij 2011
u36191
u36191
aja pa sorri k sm tk mal napisava
10. junij 2011
u34812
u34812
neeeeeeeeeext
10. junij 2011
u36191
u36191
še 2 next
aja pa jutr bom rajtam?
pa a mi bo kera pomagava pisat?
10. junij 2011
next!!!
10. junij 2011
u36191
u36191
še 1 next
10. junij 2011
u36191
u36191
okej vam bom kr zaj napisava nadeljevanje kr po cev dan nimam cajta...

...Včasih sem šla po mojo mlajšo sestrico Tadejo v vrtec, tam sem tudi včasih ostala in se pogovorila z njenimi tovarišicamo ker mami in oči nista imela časa saj sta večinoma na službenem potovanjo in jaz skrbim za Tadejo...Ko sma z Tadejo bili napoti domov sma šle na sladoled...ko sma prispeli domov so bila naša stanovanjska vrata odklenjena ampak mame in očija ni bilo doma, strah me je bilo zato sem šla po enega od mojih sosedov da gre preveriti kaj se dogaja v našem stanovanju in če je varno....
po 5 minutah se je sosed vrnil in rekel ''DEKLETI NERABI VAJO SKRBET STANOVANJE JE PRAZNO IN VARNO...VAJIMA STARŠA STA RAJTAM POZABILA ZAKLENITI... ''sladko se je nasmejal in odšel v svojo stanovanje naprej brati časopis...Še vedno sem bila nervozna...zato sem vhitrovse zaklenila in zaprla..upala sem da sta res samo pozabila zakleniti, in da ni kdo vdrl nt.!!
Minila je 1 ura od kar sma prišli z Tadejo domov, sedela mi je v naročjo saj najo je bilo zelo strah in nisma vedeli kaj se je tukaj sploh zgodilo.Kar naenktat je nekdo pozvonil, nisem hotela odpreti še blizo vrat nisem hotela, ampak ko sem slišala 2 znana glasova sem še poslušala, začela poslušati in sem ugotovila da sta to Luka in Nika...
Hitro sem jima odhitela odpreti, bila sem vsa bleda in imela sem ta svoj pogled ki ga imam vedno ko sje bilo nekaj narobe..takoj sta vedela da se je nekaj zgodilo...

NEXT?
11. junij 2011
u45624
u45624
next

a ti lah pomagam pisat?
11. junij 2011
u36191
u36191
Pole zaj nimam cajta..
ja lahko
11. junij 2011
u45624
u45624
o hvala!

luka in nika me uprašata kaj je narobe.povem jima vse od začetka do konca.pogovarjamo se kar na pragu.ko končam s pripovedjo ju povabim noter.pokličem tadejo:"tadeja,pridi!luka in nika sta tu!"kličem jo le zato ker vem da ju tadeja naravnost obužuje.vendar odgovora ni.še enkrat jo pokličem.ponavadi vedno takoj priteče.danes pa je ni od nikoder.sesedem se na kavč.luka in nika sedeta zraven mene.nika me objame okoli ramen in mi prigovarja:"vse bo vredu,ana.prav gotovo se želi igrat skrivalnice.poiščimo jo!"storimo kot predlaga.tečemo po hiši in jo kličemo.nenadoma zaslišim njen krik.prihaja od strani naših sosedov.pogledamo skozi okno.zagledamo soseda,ki ima čez ramo naloženo tadejo in jo nese v hišo.tadeja tuli kot še nikoli.grozno mi jo je poslušati.stečem skozi vrata in k sosedom.slišim luko in niko kako se dereta za mano:"ana ne!prenevarno je!"dohitita me in me zaustavita.zakričim:"moja sestra je!ne moramo je pustiti!"spogledata se.globoko vdihneta in rečeta:"potem gremo pa skupaj."storimo kot rečeta.vedno je po njuno.splazimo se na sosedov vrt opazujemo skozi okno.nič posebnega.prižgana televizija,sosed na kavču in nobene tadeje.streh me je.rečem jima:"morda je v zgornjem nadstropju.moramo tja!"nika in luka se spet ne strinjata.z lestvijo ne bo šlo,saj ni nobeno okno odprto.spomnim se nekaj sijajnega!povem jima na uho.takoj se strinjata.pozvonimo pri sosedu.odpre sosedova žena.addahnemo si.reče:"otroci!ja kaj pa vi tukaj?ste spet prišli na čaj s piškoti?"mimogrederi njej smo pogosto na čajanki.rečemo:"ne.niti ne.zadnjič je nika tu pozabila torbico.jo smemo poiskati?"no ja.to sploh ni res.njeno torbico sem zbasala v svoj nahrbtnik,da ne bi kdo kaj posumil.soseda:"seveda lahko!izvolit!cela hiša je vaša!"uf!vse gre kot po maslu!pogledamo v zgornje nadstropje.tja gremo,ne da bi šle mimo dnevne sobe.tam ni sledu o tadeji.pogledat gremo v klet.niki je v kleti pregnusno,luka pa pravi da v kleti smrdi in da je pretemno.zato gresta preiskat ostale prostore.stikam po kleti.kar naenkrat najdem tadejo.privezana je ob steno.usta ima zavezana.odvežem jo.objameva se.oh ne!v tistem trenutku ugotovim,da je v kleti nekakšno živo blato in da stojim v njem poskušam se rešiti.čas se izteka.tadeji rečem:"beži!ne hodi v dnevno sobo!poišči niko in luka!pojdi!"odide.
11. junij 2011
u36191
u36191
4 nexte pa nadaljujema !
11. junij 2011
u45624
u45624
next XD
11. junij 2011
u47364
u47364
next next neeeext
11. junij 2011
u36191
u36191
xD
še 2 nexta
11. junij 2011
u37271
u37271
neeeeeext.
11. junij 2011
u36191
u36191
še 1 next
11. junij 2011
u45624
u45624
ajde nexte!
11. junij 2011
u37271
u37271
neeeeeeeeeext.
11. junij 2011
u36191
u36191
en drug mre ;D
11. junij 2011
next!
11. junij 2011
a ti lohka js pomagam?
11. junij 2011
u36191
u36191
..Tadeja je odšla poiskati Luko in Niko,Upam da jivo je našla, ampak to ni bilo edino kar me je skrbelo,?KAKO NAJ SE REŠIM?!?!?!?minilo je 5 minut,bila sem že do pasu v pesko,skoraj bi že obupala če nebi slišala Tadeje ko je kričala ''LUKA,!NIKA, HITRO TUKAJ JE ANA!!!!!!!!''Kar nasmejalo se mi je ker sem vedela da me bodo rešli..ko so prišli so me samo belo gledali, in niso vedeli kako me rešiti, čas se je iztekal in hitro so me morali rešiti če ne bi bilo prepozno...Luka je odšel, ampak kam? to ne vem, vem pa samo da se je vrnil po 3 minutah z Špago?ni mi jasno kako me bodo vn potegnili ampak upam da jim bo uspelo!!vrgli so mi špago in me potgnili iz peska, hitro smo zbežali in cel dan nas ni boli iz hiše?Drug dan je bila sobota zato sta NIka in Luka prespala pri meni...Franc(pač oni sosed)in njegova žena sta odšla na vikend zato ko je napočila noč smo odšli in VDRLI v hišo in preiskali zakaj so Tadejo ugrabili...Našli smo neko sobo ki je še nismo kdaj videli?Ko smo šli vanjo smo videli naše slike in načrt kako bi ugrabil Tadejo?Hoteli smo poklicati POLICIJO ampak hoteli smo še malo počakati da vidimo če se bo kako drugače obnašal Franc...Hoteli smo dokazati to mami in očijo ampak nista nam vrjeli..zato smo čez vikend šli kamperati ob neko jezero..tam smo skuvali načrt kako dokazati da govorimo resnico..ko smo naredili načrt smo šli domov in počakali da sta Franc in njegova žena odšla v trgovino da smo lahko odšli po dokaze...Luka in Nika sta pred vratam čakala in jaz sem bila v sobi..tam me je....
6 nextov pa nadaljuje happyzajcica!
hitr nextite
11. junij 2011
u36191
u36191
tukisemzazgodbe--->ne kr mi ž happyzajcica!!!
11. junij 2011
ok
11. junij 2011
next!!!
11. junij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg