Forum
napisala bom zgodbo...če boste hoteli...za začetek bom samo osebe napisala (kasneje jih bom še dodala tko da to neojo use)..

¤Maisie (jaz)
¤Lola (BFF)
¤Clarie (sestra)
¤Wanie (psička)
¤Betty (sovražnica)
.
.
.
stranske osebe pa boste tak ujel v zgodbi...

začnem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. junij 2010
u21616
u21616
nadaljuj,PLISS
25. junij 2010
okeii...

Bilo je ponedeljkovo jutro. Kot ponavadi sončno brez majhnega oblačka. Bile so dvomesečne počitnice. Ker se mi ni dalo vstati sem kar ostala v postelji in razmišljala o super počitnicah, ki jih bom preživela. Komaj sem čakala na srečaja s prijatelji, bazeni, morje, lepi fanti. Še posebaj lepi fanti! Ko sem tako ležala je ura odbila že pol deset. Odločila sem da bom vstala. Počasi sem se odpravila po stopnicah navzdol proti dnevni sobi kjer je ležala moja psička Wanie. Počohala sem jo in se vsedla na kavč. Vklopila sem TV in stopila v kuhinjo. Vzela sem jabolko in ga pričela jesti. Ker mama in oče še nimata dopusta sta se že odpravila v službo. Še dobro saj mi kar naprej nakladata. Na kavč je skočila Wanie in me polizala po roki. Pričela me je praskati. S tem e pokazala da bi rada šla na sprehod. Zavzdihnila sem in ji nadela oprsnico ter pograbila flexi. Počasi sva stopali po pločniku. Wanie je sem ter tja malce dirjala nato pa se spet ustavila. Je prav srčkan psiček. Naenkrat me je nekdo zgrabil za ramo. Naglo sem se obrnila in ostrmela. Mošlega ki me je zagrabil za ramo nisem poznala. Vprašal me je:''kje je pot za Vučev hrib (izmišljeno)?'' Molče sem s prstom pokazala naprej in k sebi potegnila Wanie. Pomežiknil mi je se zahvalil ter dodaj:''še se srečava pikica!'' Po teh besedah sem prebledela. Wanie sem potegnila do hiše in se zaklenila vanjo. S tresočimi se nogami sem se odpravila do kavča in se zložila nanj. Bila sem pretresena.
25. junij 2010
dalje!
25. junij 2010
NEXT!!!!!!!!! please!
25. junij 2010
Ura je bila šele deset a sem že želela da prideta starša domov saj me je bilo resnično strah. A iz službe prideta šele ob enih. ''ta bo pa dobra!'', sem s tresočim glasom zamrmrala. ''že vem!', sem vzkliknila in hitela po telefon. Poklicala sem Lolo. Povedala sem ji vso zgodbo in da naj čimprej pride. Strinjala se je in v roku dvajsetih minut že stala pred našo hišo. Pazljivo sem ji odprla in jo potegnila noter saj nisem hotela da me tisti čudak zagleda. Šli sva v mojo sobo in se pogovarjali o vsem mogočem. Povabila me je na bazen. ''kasneje! Prav?'' Prikimala je. Stopila sem v kuhinjo in nama v skledo stresla čips ter nama nalila sok. Pripravili sva se saj sva si želeli ogledati film. ''bonboni!'', sem se spomnila in še enkrat stekla v kuhinjo. Ne hote sem pogledala skozi okno in kaj sem zagledala. Skledo sem spustila iz rok da so vsi ponboni zleteli po tleh. Bil je tisti čudak ki je tekel proti gozdu za roko pa je držal dekle ki je imela povezana usta in roke. Skoraj bi se zjokala.
25. junij 2010
waw zakon zgodba!
Čimprej nadaljuj!
25. junij 2010
DankeŠun*

grem sam na WC xD
pol pa nadaljujem...
25. junij 2010
ja dej cimprej ker je cool!!!!!!!!
25. junij 2010
Lola je pritekla k meni in me našla na sredi kuhinje, vso bledo, sedeti med raztresenimi bonboni. ''kaj pa se je zgodilo?'' ''poglej skozi okno!'', sem zahlipala. Ko je pogledala se je prijela za usta in se sklonila k meni. ''a poznaš to dekle?'' ''ne, a to je tisti moški!'', sem rekla in jo pogledala. Prebledela je. Sedla je k meni na tla in me pobožala po glavi. Pritekla je tudi Wanie. Zahihitala sem se saj sem zagledala kako Wanie po tleh smuka bonbone a sem vseeno globoko v sebi bila zmedena in prestrašena. Tudi Lola se je nasmehnila in potrepljala Wanie. Vstali sva. Naenkrat je odločno rekla:''pridi! Greva v gozd.'' ''KAJ?'', sem s tresočim se glasom rekla. ''morava stvari priti do dna. Saj nama tako ali tako nič ne bo mogel saj bova poklicali policijo če se bo kaj zgodilo.'' Malce nesigurno sem pokimala in prijela ključe ter telefon. S tresočo se roko sem odklenila in stopila ven. Lola je stopila pred mano ter me prijela za roko. Počasi sva se odpravili proti travniku in nato proti gozdu. Bilo je kot v grozljivki.
25. junij 2010
dej naprej!!!!!!!!!
25. junij 2010
naprej!
25. junij 2010
Ko sva prispeli na rob gozda nisva vedeli kam morava. Spogledali sva se in nato stopili v notranjost gozda. Bilo je malce hladneje a ni bilo mrzlo. Počasi sva stopali po mehkem listju in se ozirali naokrog. Naenkrat sva zaslišali krike in oster moški glas. Sedili sva glasu in kmalu prispeli do manjše hiške iz lesa. Počasi sva se približali. Pred tisto hiško je bila miza na kateri je ležalo dekle. ''ojoj!'', je zamrmrala Lola in me pogledala. ''o my fucking shit!'', sem rekla in vsa pretresena strmela v ubogo deklico. Moški jo je privezal na mizo. Opazovali sva ga. Zagrozil ji je:''samo pisni pa boš ob glavo.'' Prikimala je in se pričela tresti. Moški jo je poljubil in ji slekel majico. Mislili sva da jo bo posili vendar je ni. Slekel jo je tako da je tam ležala v modrčku in hlačkah ter prijel nož. Zarezal ji je v nogo. ''Lola je pričela jokati. Hotela sem cviliti in kričati a sem vedela da tega nesmem. Nisem mogla gledati. Bilo mi je slabo in deklica se mi je zelo smilila. ''koliko je stara? Petnajst?'', je zašepetala Lola. Skomignila sem in jo objela. Bilo me je zelo strah. Tisti moški ji je v kožo zarezoval razne črte in vijuge ter ji jemal kri z nekakšnimi tubicami. Bilo mi je slabo. Dekle je hlipalo, stokalo in jokalo. Na koncu jo je še povil ter ji prerezal vrat. ''zakaj pa je to bilo dobro?'', me je vprašala Lola ter me s tresočo se roko prijela za ramo. Dekle je izkrvavelo. Nato jo je potegnil v hišico, se obrnil in odšel nazaj iz gozda. Oddahnili sva si in stopili v hišo. Tam sva zagledali orožje, razne nože ter sekire in pasti za živali. Vse je bilo krvavo ter zarjavelo. Nisem se počutila dobro. Ker je hiška imela še dvoje vrat sem ene odprla in ostrmela. Takoj sem jih zaloputnila in Lolo prijela za roko. Oblil me je pot.
25. junij 2010
NADALJUJ PROSIM!!!!
PA PREBERI SE MOJO:
SCARY BOOK (MEJBI NI MUS)
25. junij 2010
to ti pises?..bom šla ja...
25. junij 2010
nadaljujem zdej...
25. junij 2010
hvala ja js pisem pa cimprej napis nadaljevanje
25. junij 2010
V tisti sobi je bilo najmanj dvajset mrtvih trupel ki so bila vsa porezana. Ena od njih je bila tudi tista deklica. Naenkrat sva slišali korake. Kri mi je zamrznila po žilah. Bilo me je strah in trepetala sem kot za stavo. Naenkrat se je pred nama prikazala moška postava. Bil je on. Zacvilila sem ter pograbila telefon da bi poklicala policaje vendar mi ga je izbil iz rok. ''aha! To si ti moj mucek mali. Tebe bom raje zadržal za moje potrebe.'', se mi je režal v obraz. Takoj mi je bilo jasno da me bo posilil. Naenkrat naju je zgrabil ter naju odvlekel do tiste mize. Zagrabil je Lolo in jo privezal. Hotela sem ji pomagato vendar me je udaril in me odrinil na tla. Nisem se dala. Zgrabila sem ga in se vesila po njem. Ni pomagalo. Ščipala se ga lahko še kako močno vendar ni čisto nič pomagalo. Prijela sem ga za lase in ga cukala. Naenkrat se je besno obrnil in prijel sekiro. Zamahnil je proti meni. Hotel me je le prestrašiti. Uspelo mu je. Prestrašil me je do kosti. Tudi Lola se je upirala in ga udarjala. Zbrala sem vso moč,si vzela zalet in skočila nanj. Lasala sem ga ga brcala in udarjala. Sedaj pa se je res razjezil. Pograbil me je im me zabrisal po tleh. Vse me je zabolelo. Ko mu je uspelo privezati Lolo, sem bila na vrsti jaz. Pograbil me je in me odnesel do mize. Privezal me je in me pričel poljubljati. Lola ga je poskušala ustaviti a ji ni uspelo. ''zakaj jaz?'', sem si mislila in jokala. Pričel me je slačiti in me otipavati. Upirala sem se. Lola je jokala ob pogledu name. Zbrala je pogum in zakričala na vsa usta. Pogledala sem jo in odkimala. Nato sem zakričala še jaz. Udaril jo je in iz žepa potegnil nož. Tudi njo je slekel in ji zarezal nož pod kožo. ''zdaj boš tiho?'', ji je hladno rekel in me pogledal. ''ti pa boš še prišla na svoj račun!'', je smehljaje rekel in me prijel za roko. Z nožem mi je prerezal modrček. To je najhujši dan v mojem celem življenju.
25. junij 2010
u22448
u22448
next.?
25. junij 2010
kasnej (:
25. junij 2010
next next!!!
25. junij 2010
u21616
u21616
mal strašn ampak zanimivo!!!
nadaljuj plis!!!
25. junij 2010
u21619
u21619
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
26. junij 2010
dej plissssssssssssssssss nadaljujJJJ!!!!!!!!!!!!
26. junij 2010
u8763
u8763
naprej
26. junij 2010
DEJ NOOOOO
26. junij 2010
jutriii...grem k moji BFF pa greve v gardaland...juhuu (:

čauu*
26. junij 2010
aaaaaaaa dej no ¨!!!!!!!! lih ko je postalo zanimivo!!
26. junij 2010
u18082
u18082
dej nadaljuj pli glih je postalo ZeLo ZANIMIVO
27. junij 2010
ja sej se strinjam!
27. junij 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg