Forum
u174205
u174205
Hej! ♡ Povedat sem vam hotela samo to da je ta zgodbica malo drugačna kot druge. Za glavno junakinjo zna bit nesrečen konec -ali pa tudi ne- . To je čisto odvisno od moje domišljije in občutka.V prvem delu je kar velik nakladanja (ampak če si ne preberete vsega tudi ne morate vseh manjkajočih delčkov skupaj sestavit...). V tej zgodbici je lahko najmanjša sled največja. Zato berite pazljivo in natančno. Morate biti pozorni na vse če hočete kaj ugotoviti... Ok mogoče sem malo preveč filmov gledala . Povejte svoje mnenje, ker me iskreno zanima. Ne pričakujem da boste pisali "Omg kaka perfekcija!" izrazite svoje pa še kako resnično mnenje. Nič me ne bo prizadelo tudi če bo kdo napisal "Kakšna bedasta tema je to!" ali pa še kaj hujšega. Važno je da mi povete kako bi lahko izboljšala zgodbo.
Vem da že nakladam, zato lahko kar začnete brati.
Hope u like it! ❤

"You never know what can happen to you."
p r o l o g u e
»Josh!« moj glas je potoval po prostoru in končal na Joshevem ušesu. »Naročilo!« v zraku sem mu pomahala z listom na katerem je bilo načečkan naročilo neke čemerne stranke. Josh se je poslovil od kolega in s hitro hojo prišel do mene. List mi je vzel iz rok in odšel zadaj, v kuhinjo. Ko sem videla, da so v restavracijo prišli novi gostje se si pripravila pisalo in beležko in počakala da si najdejo mizo. Restavracija ni bil neke fine sorte. Stregla je hitre jedi, kot McDonald's prav tako kot zajtrke, kosila in večerje. Včasih sem po želji kakšne stranke naredila smoothie iz svežega jagodičevja ali katere druge vrste sadja. Stranke so po kratki minuti, ko so si ogledale velik prostor posedle za mizo, ki je imela štiri stole, čeprav so bili samo trije. Malo sem še počakala da so si ogledali menije, potem pa šla do njih. Za mizo so sedeli dva moška in ena ženska. Eden od moških je imel kozjo bradico, katera mu je še kar pristajala. Imel je tudi ogromno tatujev, kot drugi, črni lasje so samo poudarili njegove črne oči, ki so se v soju luči lesketale. Drugi pa je bil čisto nasprotje prvemu. Bil je blondinec. Imel je izrazito modre oči in tatuje, ki so ga delali še bolj možatega. Oba sta bila mišičasta in verjetno pravi magnet za punce. Ženska je bila bolj drobna, suhcena, dolgih valovitih las ki so polzeli po njenem hrbtu. Da bi bila videti večja je nosila boleče čevlje s peto, ki so merili približno 15 centimetrov. »Khm,« šele zdaj sem se zavedala da strmim v njih. Rdečica me je oblila in bila sem videti kot kuhan rak. »Am… Hah… Oprostite za-zaradi tega. Sem Marise in danes vam bom stregla,« to je bil 'obvezen' ukrep, ki si ga je umislil naš šef. To sem morala povedati vsem strankam, preden sem pobrala naročila. »Torej, kaj boste?« bil je že večer in zato sem pričakovala da bodo naročili piščanca ali kaj podobnega. Ampak moja teorija ni bila prava. »Am… Jaz bom en navaden burger z vsem in pomfri. Za piti pa coca-colo,« blondincu so se že cedile sline. »Jaz bom isto,« je rekla ženska. Potem se je oglasil še moški. »Jaz tudi,« pokimala sem in odšla naročilo oddati Joshu. Ampak njega spet ni bilo. Zavzdihnila sem in odšla pogledat za stavbo. Zagotovo spet kadi cigareto, zadaj stavbe. Ko sem odprla težka vrata, sem pogledala okoli sebe a nikjer nisem videla osebe ki sem jo iskala. Namesto tega sem zaslišala hripav glas. »No, čakam! Kje imaš tistih pedeset tisočakov, ki sem ti jih posodil, hm? Kje?!« se je zadrl. Ker je bil glas oddaljen, sem se mu približala in skrila za nek manjši koš za smeti. Ker je bila noč nisem videla obraza tujca, ki je kričal na nekoga. »S-samo še en dan mi daj!« nekdo se je zarežal in kmalu zopet spregovoril. »Še en dan, kaj? Naj pomislim. NE!« čez nekaj sekund sem zaslišala strel. Od straha, ko sem hotela zbežati sem prevrnila koš. Moški me je slišal in prehitel na mesto kjer sem bila jaz. »Kaj pa imamo tukaj?« je posmehljivo vprašal. »Dekle, ki se je znašlo na napačnem kraju, ob napačnem času,« se je znova zarežal. »Kaj si videla?« je živčno vprašal. »N-nič,« hotela sem ostati mirna, vendar nisem mogla biti. Bila sem priča umoru, zdaj me bo najverjetneje ubil! Stara sem komaj 19 let! »Ne verjamem ti! Hm… ker si nekaj videla, greš z mano! Kolegi te bodo zelo veseli… Čeprav imamo eno žensko, še ena ni odveč,« strah je napolnil moje telo. Naenkrat sem videla enekcijo, ki jo je moški izvlekel iz torbe, ki jo je imel pri sebi in mi tisto vbrizgal v telo. Od takrat se ne spomnim ničesar več.

Ali ti je všeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. avgust 2014
Resnično zelo dobra zgodba

NEXT
04. avgust 2014
NEXXXT FULL ZAKON, DOBR PIŠEŠ
04. avgust 2014
next men sicer ni glih všeč...saj razumeš ni moj tip zgodbe. drgač pa ful dobr
04. avgust 2014
u170602
u170602
Neeeeeext! Počakala bom še nekaj delov in potem dobiš mnenje.
04. avgust 2014
u175616
u175616
Yeey končno nova zgodbica od tebe! Mislim pa da bo napeta in zelo dobra! <333 Komi čakam nadaljevanje!
Neeeeext
05. avgust 2014
Neeeext
05. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg