Forum
Hojla. Moje ime je Christine. Taka izgledam:

Stara sem 14 let in hodim v deveti razred. Na šoli sem priljubljena in kar nekaj fantov me je že vprašalo, če bi z njimi hodila. A do sedaj sem le enemu rekla ja. Temu fanti je bilo ime Mike in tako je izgledal:

To je bilo zame usodno in nikoli več ne želim imeti opravka z fanti ali moškimi. Te napake ne bom ponovila.

Bi rad/-a slišal/-a mojo zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. junij 2013
next
27. junij 2013
next pride jutri vrjetno, ker niam časa
27. junij 2013
next
27. junij 2013
u111868
u111868
next!

pa če bi kdo sodeloval: http://www.igre123.com/forum/tema/top-model-%28z-vseh-podrocij!%29/57451/1

sori za smetenje :/
27. junij 2013
u141284
u141284
next
28. junij 2013
hvala za nexte
Torej, vam povem mojo zgodbo. Mike je bil v moji paralelki, a ni bil moj sošolec. Jaz sem bila v b oddelku, on pa v a. Bil je čudovit ponedeljek in Mike je pristopil do mene in me vprašal: ''Hojla Christine. Veš, razmišljal sem, če bi ... Če bi hodila z mano''. Bil je direkten in to se mi je zdelo povsem normalno. ''Ja, itak, da bi hodila s tabo Mike,'' sem z navdušenjem odgovorila. ''Se dobiva jutri ob dveh pred šolo?'' me je vprašal. Navdušena sem prikimala. Ko sem po pouku prišla domov, sem takoj odprla računalnik. Direktno sem obiskala Facebook in šla gledat, če ima Mike Facebook račun. Našla sem ga in takoj sem ga dodala. Ni minilo pet minut, ko sem zagledala obvestilo, da je Mike sprejel mojo prošnjo. Ko sva se nekaj časa pogovarjala, me je vprašal če imam Skype. Napisala sem mu ga in čez dve minuti sem prejela njegov klic. ''Hojla bejba moja. Kako si, miškica?'' me je vprašal in odgovorila sem mu: ''Sedaj, ko imam fanta veliko bolje,'' in se nasmehnila. Nekaj časa sva se pogovarjala, nato pa sem odšla spat. Ko sva se z Mikom poslovila, je rekel: ''Jutri te čaka neverjeten dan, pikica.'' Nasmehnil se je. A ne prijazno, ali navihano. Ampak je bolj vleklo na zlobni nasmešek.
28. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg