Forum
BIL JE MRAČEN ZIMSKI DAN. JASN SE JE S TEŽO TORBO IN VES PREMRAZEN PREBIJAL IZ ŠOLE PO LEDENI CESTI PROTI DOMU. JAN JE NAGAJIV 8. LETNI FANTIČ IN OBISKUJE 3. RAZRED OSNOVNE ŠOLE xD. KO SE JE JAN TISTEGA DNE VRNIL DOMOV JE TRKAL ZAMAN.NIHČE MU NI ODPRL. KAKO TO ŽE PRED ENO URO BI MORALA BITI MAMI IN OČKA DOMA, JE POMISLIL
... SE NADALJUJE xD
22. april 2010
nadaljuj :3
22. april 2010
hahaaaaaa
nadaljevanje pleaz.. haha xD
22. april 2010
ok... to se ostalo pa ju3 POKLICAL JU JE PO MOBIYU,A SE MU NISTA JAVILA. ODLOČIL SE JE DA POIŠČE POMOČ PRI LINU IN BINU , DA POVE KAJ SE JE ZGODILO. RES JIMA JE ZASKRBLJENO POVEDAL SVOJO ZGODBO. ZACELA STA RAZISKOVAT. NAPOTILA STA SE K STANOVANJU TEGA DEČKA. PRIŠLI SO IN BILO JE ZAPRTO. POKLICALA STA POLICIJO A SE NIHČE NI JAVIL. BINU JE PRIŠLO NA MISEL DA SO UKINILI ZVEZO. NA SREČO JE PRIŠLA MIMO DOBRA SOSEDA IN IMELA REZERVNI KLJUČ. VSTOPILI SO...
22. april 2010
PA NA Zacetko sem napisala jasn to sem se zmotla jan je
22. april 2010
no nadaljuj
22. april 2010
ja.. VSTOPILI SO. ZACESLA STA RAZISKOVATI VSE JE KAZALO DA JE BILA UGRABITEV. NA VRATIH PA SO NAŠLI NAPIS: IMAMO TVOJA STARSA CE JU HOCES MORES V PETEK OB 13.OO PRIT V ZAPUSCENO HISO NA KONCU MESTA ZRAVEN PA NAJ BO 100.000.000 € IN HELIHOPTER(KAKOR HITRO IZVE TO POLICIJA JU UBIJEMO). PO VASI SO SPRASEVALI CE JE KDO KAJ VIDEL A NI BILO ODGOVORA V ČETRTEK PA JE TEMNI IN VISOK MOŽAKAR POVEDAL DA STA JU ODPELJALA V SIVEM KOMBIJU.TISTO NOC PA SE JE KOMBI ODPELJAL MIMO HISE JAN JE POVEDAL TO LINU IN BINU . SLEDILI SO MU OSTAVILI SO SE PRED VELIKO NEGDANJO TOVARNO. MALO SO POCAKALI NATO PA VSTOPILI. NOTER SO VIDELI POLNO...
22. april 2010
zacela*
22. april 2010
u19352
u19352
princess_
23. april 2010
Nadaljuuj !

CooL pises !
23. april 2010
VIDELI SO POLNO TRAVE. NATO SO ZASLISALI CUDNE KRIKE KAKOR DA BI NEKOGA PRETEPALI. POZNEJE SO VSE PREGLEDALI IN V SOBI POLNI PAJCEVIN SO NAIDLI NA STENI KRI IN STARŠA. NIKJER PA NI BILO UGRABITELJEV. POZNEJE SO VIDELI BOMBO IMELI SO LE ŠE 5 MINUT VRATA SO SE ZAPRLA IN OSTALI SO V SOBI... ju3 pa zadnji del
24. april 2010
u19840
u19840
haha nadaljuj...
25. april 2010
NISO NAJDLI IZHODA. LIN JE OBUPAL NATO PA VIDIJO LUKNJO SKOZI KATERO BI BILO MOGOCE SEZTI IN PRITISNITI NA GUMP DA SE VRATA ODPREJO MANTRALI SO SE 2 MINUTI IN POL NATO JIM JE USPELO. TEKLI SO PROTI IZHODU IN TAM NASLI ZVEZANA STARSA HITRO SO JU ODVEZALI IN STEKLI. TOCNO KO SO ZALOPUTNILI VRATA JE EKSPLODIRALO. NEKAJ DNI POZNEJE SO UGOTOVILI DA SO UGRABITELJI OSTALI NOTER TRUPLA PA SO NAŠLI ZAŽGANA KI SO LEZALA NA TRAVI.
KONEC.xD
27. april 2010
u6808
u6808
cool nadaljuj plissss!!!!!!!
27. april 2010
u13868
u13868
tako kratko?
27. april 2010
ja
28. april 2010
u6808
u6808
aja je že konc nisem vedla
28. april 2010
brezveze
28. april 2010
hahahaha. a dej no... poun napak maš notr. ne znaš sklanjat bine? velikrat maš to napako. ukinili-prekinili, prit-priti, negdanjo-nekdanjo, naidli-našli, sezti-seči, gump-gumb, mantrali-mučili... sam to me moti. tte pravopisne napake. aja, pa tut raztegnala bi lahka mal.
sama ideja mi je pa ušeč.
28. april 2010
u20213
u20213
jaz se strinjam z anchy21
lak bi bla mal dalša zgodba
pa manj pravopisni napak
sory
13. maj 2010
ej ti anchy21 si gdaj pomislila da jas vem da mam pravopisne napake??? lahk tut da tak hitreje napisem... pusti cloveku ce si normalna da pise kak hoče ker ko bom jas zacela kaj vse mene moti glej...
13. maj 2010
pa ti si tut napisala poun-polno ,... se se najde srcek
13. maj 2010
je pa razlika ,da ti js pišem komentar na zgodbo, kar pomeni, da je lahka neslovničn, knjige pa so zmerom(tulk ko js vem), slovnične, brez napak. in sm normalna, pustim ti, da pišeš kakorkoli, napisala sm sam, da me to moti. sej sm napisala ,da mi je sama ideja ušeč. in razumem, da se lahka kdaj pa kdaj zatipkaš. sam tole je pa kr FEEEJST zatipkan.
okej, point sporočila je, da je komentar lahka neslovničn, medtem ko more bit neka zgodba slovnična. sicr pa, ja, piš kakor hočš, js sm ti dala sam nasvet, da bi ful bolš izpdal, če nebi mela takih napak.
pa nism srček, sploh pa ne tvoj.
13. maj 2010
Kva si bedna anchy21 pust punco da piše... Če ma napake jih pać ma in kaj zej. Ti morš pa pol it njej celo slovnico razlagat k ti je to učitlca povedala... Sam povem pa nemslm se pregovarjat.
13. maj 2010
pregovarjat*
13. maj 2010
u19386
u19386
kle se pa strinjam z liMa9....
Ker je res da pč slovnične napake ma usak...pa če znaš prebrt se ne pritožui..tk da sori...
js tud napišem učasih ie namesr je.......pa se neboden ne prtožuje....če pa komu ni kei ušeč nai pa pč zgodbice katere koli ne bere.........XD
13. maj 2010
love_girly in LiMa9, tut njej sm povedala, da mi je zgodba ušeč in sm jo zto brala. sm pa mela tut eno kritiko, pač, ka bi se men zdel, da bi mogla poporavit, da bi bla zgodba še bolša. in s tem bi jo lahka dejansko veeeeeelik zbolšala. usej men so te napake bodle u oči, kar pa po mojem okusu ni glih kul. nočm se u neke spore tule upletat, sm pa poveala nasvet, za izbolšanje zgodbe. ka je pr temu narobe?
13. maj 2010
vidim kak si mi povedala v enem romanu sei se mi neda kregat glei sam ko bos pa ti kai kdai pisala pa ne misli daj jas nebom taka pa vsak ma svojo pisavo glej. pravlice so res slovnicno pravilne obstajajo pa TUDI ne slovnicno pravilnee honnej
14. maj 2010
a v unem romanu z naslovom: "!!!!!!!!!!" alneki? no, tam sm ti napisala, tak ko tule, da je ful kul zgodba, ampk da me motjo te napake. ubistvu s mže pisala in ne mislim več objavlat. sej sm ti napisala, da sm ti sam nasvet dala, da bi bla zgodba šeeee bolša. razumem, da ma usak svojo pisavo, ampk, če že pišeš neko zgodbo, bi blo iz moje strani supr, če bi upoštevala tut neki slovnce.
že drugič,sam, da na drug način: nism tvoj honnej, jasn. -.-
14. maj 2010
u21244
u21244
anchy21 nehaj se pritoževat!!! kot da ti nimaš nobene napake v življenju!!!!!
15. maj 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg