Forum
am ni pač misla sm napisat zgodbo ,ki govori o ljubezni kasneje pa o ugrabitvi

a nei jo napišem

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. junij 2011
no mal za začetek...
živijo.moje ime je Diana.stara sem 22 let in živim v hiši z mojo najboljšo prijateljico kajo in njenim bratom jorgeem.jorge je svetovni prvak v razredu moto gp in je zelo zaščitniški do mene in kaje.z kajo sva se upisali v podiplomski študij in ker sem se javila za seminarsko nalogo nisem mogla z kajo in jorgeem na dirko.spremljala sem jo preko televizije in jorge je bil 1.ker sem že naredila seminarsko nalogo sem malo zaspala in sanjala sem o jorgeu!zbudil me je jorge ko me je poljubil na lice in zelo sem zardela ampak onadva tega nista opazila ker sta se smejala in norela po stanovanju ker je bil jorge 1 in je v skupnem seštevku vodil za 28 točk.potem pa se je jorgeu strgalo in me je dvignil in začel nositi po hiši.bila sem osupla in morma priznati da sem spet zardela. po petih minutah me je spustil in me poljubil na lice.
26. junij 2011
NEXT??
26. junij 2011
Evo. Zgodba je dokončana =)
kasneje ko smo gledali film in jedli kokice pa sem ugotovila da ne morem gledati filma ker mislim samo na jorgea in vso stvar ki se je zgodila prej.stran sem potisnila kokice in šla v sobo.za mano pa je prišla kaja.>>kaj je narobe?kaja kako je če si zaljubljen?>za to se torej gre...noo pa poglejma:ko slišiš njegovo ime ti srce začne hitreje biti,ko ga vidiš se počutiš kot da boš omedlela,vedno misliš samo na njega,sanjaš o njem in podobno.no zdaj pa mi povej kdo je?morala bi se videti ponoči kako sta ležala šele takrat.sta hodila oziroma se poljubljala v spanjume spustiš not.mislim...mislim da se morama pogovorit...hvala>učeri mi je bilo tako lepo ob tebi da nisem hotel iti in na koncu sem zaspal zraven tebe...ponoči me ni nosila luna...zbudil sem se in te poljubil...ti pa si mi poljub vrnila.vedel sem da je narobe ampak počutil sem se kot ujetega v lastna čustva in nisem mogel nehati...dokler ni vstopila kaja.ti si me še kar poljubljala v spanju seveda in delal sem se da me nosi luna in te poljubljal in božal...in ušeč mi je bilo.že 2 meseca mislim samo nate...na skrivaj sem te slikal ogromno slik na telefonu mam od tebe...ljubim teoprosti...vem da sem te izkoristil in vem da ni bilo prau.ne jokaj prosim...ne bit žalostna.saj nisem žalostna...vesela sem ampak lahko bi me zbudil da bi se tudi jaz spomnila poljubljanja...pomagajta!odloži pištolo>ti jo odloži utihni!boš zdaj izpustil pištolospusti jo!zakaj?nism js kriukk ne?prisilila sta me,če ju ne bi ubogal bi mi ubila družino.potem moraš vedeti kako se počutim jaz...ka me tk zijašmorilecte zelo bolina pojej tone boš večhočeš pobegnititi ne bi hotelmaš telefonsko od jorgeaja vem kdo je...tukaj imaš list in kuli.kasneje grem v mesto.poklical ga bom in mogoče te bomo lahko rešili.misliš...misliš da je živ?greva nazaj da ne bo rok jezen.čas za zajtrkmenjava straže je.
17. julij 2012
misliš...misliš da je živ?greva nazaj da ne bo rok jezen.čas za zajtrkmenjava straže je.
17. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg