Forum
Žiujo! Moje ime je Kara, ampak vedno se podpisujem Cara. Zakaj? Ker mi je manekenka Cara zelo všeč, prav tako se mi zdi da C namesto Kja zveni bolj Ameriško? No, pa saj je vseeno. Imam Border Collieja Maxa in po 7 letnem prosjačenju, sta mi starša le kupila 6-letnega Monaca-križanca med slovenskim toplokrvnim konjem in Hanoverancem. Monaco je temno rjave barve, njegova griva p je črna. Že od malega ima probleme s kopiti, zato ga nihče ni hotel kupiti, niti za minimalno ceno, a meni in očetu je bil takoj všeč, in če ga ne priganjaš preveč, se ga da čisto normalno jahati, le njegov kas je neudoben, in zelo počasi galopira. Kar me prav nič ne moti, sovražim hitrost, globino in letala. Pa šolo seveda. No, Monaco živi v konjušnici nedaleč stran od moje hiše, in kadar koli hočem ga lahko grem zajahat. Sicer pa sem sama stara 14 let, imam blont lase, 171 cm in anoreksijo. Nihče ni vedel zanjo, samo začela se je, odpor do hrane, odpor do svojega telesa, in začne se. Nihče ni vedel, dokler nisem v šoli padla v nezavest.

5 nextov, in nadaljujem. Slike pridejo pozneje
01. oktober 2013

01. oktober 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg