Forum
Tukaj bomo pisali članke samo uglajeni. Lahko se pridružite naši novinarski ekipi
Lp,
Tomi oz. ugl. Mitja pod preobleko
10. maj 2017
NIZI GROZILA ADMINU - UPORABNIKI ŠOKIRANI

Včeraj 11.5. 2017 je uporabnica iger123 nizi na profilu izjavila, da želi zamenjati admina ker ta naj bi bil "beden" kar sploh ni res.
Komentar je po približno pol ure izbrisala ker ji je nekdo napisal, naj se pobere.

MIJA IN MAJA NISTA SESTRI AMPAK LEJZBIKI!

Predstavljata se kot sestri z lažnim imenom Mija in Maja in naj bi nastale po vzoru Lise in Lene.
Na profilu jima piše da sta sestri, a ni res. Poleg skupnega profila imata tudi zasebni profil in sta si en drugi napisali:
(kopiraj prilepi)
Maja, ti si moja ljubezen. Najraje bi te zagrabila po piz*i in te naskočila.
Prideš danes ob 5ih k novi slaščičarni nasproti tiste breze? jaz pridem!

Čudno, kako se istospolno usmerjeni širijo...

INTERVJU Z BIVŠIM UGLAJENIM AGENTOM

Kaj si mislite o Nizi, You Love in ostalih danes ko grozijo vsakemu ki jim pade na pamet?

O: Zelo sem razočaran. Sploh nevem kaj počnejo njihovi starši medtem ko so one na spletu

Torej bili ste vohun in ste vohunili za njimi. Kaj počnejo na tajnih sestankih na zs?

O: Posebej preklinjajo. Zberejo vse vsako nedeljo ob 12.00 in začnejo z debato. Potem prisežejo nekemu bitju ki naj bi vladal tudi otožnim žurerjem in szp-ju.
Res je, da so nekateri uporabniki v OŽ in Nizijenem društvu hkrati saj je njihov cilj "utihniti" VSDDS in o njem širiti laži!

Kdaj ste nehali delati za uglajene?

O: Tam sem delal 3 mesece in prišel je čas, da me zamenja nov in svež uglajeni agent.
Trenutno sem samo navadni član

VIC DNEVA:
Zakaj ima Lia K. glavo?

Da ji ni treba slame v rokah nosit'!

(Vic nam je poslal Uglajeni Vili)

Imata spolne odnose debela Nizi in debela Hestija pa Hestija reče: Danes boš ti zgoraj ker včeraj je mene opekla žarnica

(Vic nam je poslala Uglajena Punca)
12. maj 2017
u226205
u226205
Pridružil se bi
05. julij 2017
Vredu. Lahko napišeš svoj članek
05. julij 2017
u226205
u226205
KAKO POSTATI UGLAJEN?
- Dobiš naloge, ki jih moraš preučiti
- Popiti moraš 347 l jabolčno-pomarančnega soka z smetano
- Teste pa ti sestavi Uglajeni agent

KAJ MORAŠ ZNATI IN VEDETI KOT UGLAJEN?
- Poznati moraš zgodovino uglajenih
- Na pamet moraš znati imena, priimke in datum rojstva vseh uglajenih
- Vedeti moraš kaj so jedli prvi predstavniki uglajenih in kakšne barve spodnjic so nosili
- Na dan moraš prebrati najmanj 3 predpisane knjige zate, da širiš besedni zaklad
- ...

AKCIJA OŽ - VELIKO BRISANJE PROFILOV!

V zadnjem času so se zbrisali pripadniki otožnih žurerjev v zelo velikem številu! Le kaj naklepajo? Želijo mogoče zmesti administatorja?
Uporabniška imena tistih, ki so se izbrisali:
- colleen ciara
- Synne Sinclare
- after laughter
- Different.*
- ♛Cʀᴀᴢʏ ᴜɴɪᴄᴏʀɴ♛
- zoe6056
- LunjaHomer
- stupid_boy
- ♛ℛoyalℬlue♛
- Reason.
To je podatek iz preteklega meseca. Takšno množično brisanje je zelo sumljivo.

ŽURER SPLOH NI SLOVENSKA BESEDA - KAJ?!

OŽ se ukvarjajo z branjem, pisanjem in literaturo. A vseeno se imenujejo po tujki? Žurer ni slovenska beseda, ni je v SSKJ-ju. Je samo tuja fraza. Mogoče ste že opazili, da vam podčrta z rdečo vijugasto črto - to pomeni, da beseda ni v SSKJ oz. da ste nekaj narobe napisali.

Preveril sem črkovanje besede. Pravilno je zapisana: žurer. Vseeno mi podčrta.
Končni sklep: beseda ni slovenska!

NOVO RAZKRITJE! - PODROBNO POD LUPO O LII KUŽNER

Lia ima forum o njenem življenju. Kaj zasledimo na njem? Erotične scene! Pa saj to ni mogoče. Imamo dokaz!

Drugo nas ne zanima.
Kaj smo ugotovili? Naša draga Lia je potrebna!

VICI:
1.
Leon se vrne z nočnega kluba in doma najde ženo z dojenčkom.
"Kdo je oče? Je moja prijateljica Živa?"
"Ne, ni bil on."
"Je bila moja prijateljica Lia?"
"Tudi on ni bil!"
"Je bila morda moja prijateljica Hestija?"
"Nehaj že s temi tvojimi prijatelji. Kaj res misliš, da jaz nimam nobenega?"

2.
"Mami, ali veš, kaj je delal očka, ko si bila ti v službi?" vpraša sin Lie Kužner.
"Kaj, sinko?" vpraša Lia.
"Za roko je prijel našo gospodinjsko pomočnico in jo odpeljal v spalnico.....!" reče sin.
"Nič več ti ni treba pripovedovati! Nadaljeval boš, ko bo očka prišel domov na kosilo!" zavpije jezna Lia.
In res. Očka se vrne domov, usedejo se za mizo in jedo, ko mamica reče sinkotu: "No, otrok moj, nadaljuj tisto, kar si mi povedal zjutraj!"

"No, odpeljal jo je v spalnico!" je nadaljeval sin. Gledal sem skozi ključavnico in videl kako jo je slekel, potem je pa delal z njo tisto, kar si ti prejšnji teden delala s stricem Leonom!"

Lp,
Vaš uglajeni Henrik
06. julij 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg