Forum
u37091
u37091
howdy partners, spet bom zgodbico pisala AMPAK sam če vs bo dost bral:3
pač šlo se bo o mojm lajfu, sam da bojo osebe drugee, starost ipd. (:

should i?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

13. februar 2011
Prosim piši draga moja ;$ < 333
13. februar 2011
u37091
u37091
Glavna oseba; Nicole

njen bff; Nick

13. februar 2011
Next? < 33
13. februar 2011
u37091
u37091
še en njen bff; Joe

njena bfffffe; Stephanie

13. februar 2011
Piš kej rajš O: < 33
13. februar 2011
u37091
u37091
Hejhoj. Moje ime je Nicole, stara sem 15 let, in imam 3 bff-je. 2 sta moškega spola, 1 je pa ženskega; Stephanie, Joe in Nick. S Stephanie se poznamo že od otroštva; skupaj sva hodile v vrtec, in se tam zeloo navezale. Tako smo še zdaj prijateljice. Nicka in Joea sem pa spoznala s pomočjo Stephanie. Lani smo prišle na srednjo šolo. Bile smo fazanke, Nick in Joe pa tudi. No ja, sicer sta bila eno leto mlajša; še vedno mi ni jasn kako sta lahko bila na sredni šoli. No, takrat smo se začeli družit; bili smo sošolci, skupaj smo sedeli pri vseh predmetih, med odmori smo se skup smejali, in se fulfulful, res ful navezali. Dokler, ni prišel tisti dan… ki je za vedno spremenu moje žiulenje.. »NICOLE, ZBUDI SE, TELEFON TI ZVONI!« tako se je začela moja sobota. Šla sem v spodnje nadstropje in se oglasila. »dober dan, je pri telefonu Nicole McKenize?« »ja, želite?« minuto je bilo vse tiho. »danes zjutraj se je zgodila nesreča. Zjutraj sta se na cesti zaletela avta; v enemu sta bila vaša prijatelja Joe in Nick…« postala sem panična. »kaj se je zgodilo?« sem vprašala. »Joe je…….«
13. februar 2011
NEEEEEEEXT!! O: < 3333
13. februar 2011
u37091
u37091
Hay :3
Jz do konc tega tedna nam mogla pisat, kr mi je mama prepoved dala, tko da bom pisala Ce bom gor umes k bo ona u sluzbi, zdejlee sm pa na iPodu (a) tko da komentirejte kj ane n.n'
13. februar 2011
.___________. < 333
14. februar 2011
u37091
u37091
»KAJ JE Z JOEOM?!?!« začelo me je skrbeti. RES skrbeti! Moški na drugi strani žice je bil nekaj časa tiho, nato pa z nežnim glasom rekel: »Moje sožalje gospodična… Joe je umru, Nick pa je lažje poškodovan..« nism rekla ničesar. Čutila nisem ničesar. Slišala nism ničesar. Tema. Mrtev. Joe. Ne. Kaj? Kaj se je zgodilo? Nick? Ne, z njem je use uredu. Joe.. moj.. joe.. »Nicole? Gospodična, ste uredu?« »ja, uredu sem.. hvala za.. novico..« sem se zlagala, prekinila, ter zavpila. Pritekla je mama: »Nicole, je use uredu? Kaj se je zgodilo? Kdo je klicau? NICOLE, ODGOVORI MI!« padla sem po tleh in začela jokat. Nisem mogla dihat, mama se je skonila k meni in me tolažila. Po kakšni uri sem se umirila, in mami sem lahko povedala kaj se je zgodilo. Še vedno se nisem zavedala vsega kar sem govorila. Vedela sm samo to, dam morm mami povedat kaj se je naredil. Nato je vstopil oči.. »NICOLE?! SAMANTHA?! Kaj za VRAGA delate na tleh?!« spet sm začela jokat, tokrat še močneje kot prej, mama me ni mogla potolažiti. Bilo je nevzdržno. Mami je očiju use povedala. Potem, pa se je oči sklonil k meni in mi po tiho rekel: »saj bo bolje, boš videla da bo!« in me nesel u sobo. Tam sm jokala, jokala in jokala. Potem pa me je zajela tema. Čez nekaj časa (nevem koliko dni je minilo) sem se zbudila. Nad seboj sem zagledala……
18. februar 2011
u13667
u13667
neext !
18. februar 2011
NEEEXT!! *-* < 33
18. februar 2011
neext !!!!!!!!^^
18. februar 2011
u37091
u37091
…… Joea. Čakaj. A ni joe… mrteu? Čaki. Kko je lahk.. kaj? Kje? Zakaj..? KAJ SE JE ZGODILO? Spet se mi je stemnilo, ko me je negdo potresel. Zbudila sem se in pred seboj zagledala Nicka; prej sem ga zamenjala za Joea. Videti je biu uredu. Nekaj sm se spounla, pri srcu me je zabolelo, ampak potem, se je spet vs spomin zamegliu. »a si uredu? Nicole? A si pri seb?« zaslišala sm Nickov glas. »Joe?« pozabila sm da je Joe mrtev. In da je pri meni samo Nick. »Nicole, Nick sem.. Joe… Joea ni tu..« potem sm se usega spounila. Jok. Spet. Sovražila sm svoje žiulenje. Nick me je miriu. Potem je prišla še Stephanie, ki ji ni bilo nič jasno. Nick ji je use razložil, jz pa sm skoraj spet padla u nezavest. Ampak me je zbudil nekdo. Nekaj? Ne, mislim da je biu negdo. Potem sm zaslišala 'Jump Jump' pesem od Nightcore. Najjaća pesem ever! Vstala sem, ter začela kar naenkrat plesat. Potem pa je vstopil nek fant, glasba je utihnila in začela sm padati. Malo nad tlemi so me ujele neke roke. Odprla sm oči, in nad sabo zagledala…..
18. februar 2011
nextiššš !
18. februar 2011
u37091
u37091
nekega fanta, ki je bil.. POPOUN! Z modrimi očmi, in.. črnimi? Ali pa rjavimi lasmi. Waa*-* potem pa sem padla u nezavest. Kar tako. Nevem. Potem sm se menda čez nekaj minut, zbudila v neki drugi sobi. Razmišljala sem: »kje sem bila? V bolnici? Hmm.. verjetno.. ampak.. kje sem zdaj??« potem sm nad sabo spet zagledala tistega popounega fanta. »si uredu?« me je uprašal. Meu je.. angelski glas. Kot.. karamela, če bi lahko tako rekli. »amm.. verjetno.. nevem.. kje sem? Kje sem bila prej? kdo si?« nekaj časa me je gledal, anto pe reku: »kko neveš? Amm.. pri men doma.. u blonic.. Alex?« »kak Alex? Ne poznam nobenga alexa..« začeu se je smejati, men pa se je spet temnilo pred očmi. Ampak Alex me je stresel in bila sm popounoma budna. »hmm no, ker očitno ne veš, ti bom povedu. Jz sm………«
24. februar 2011
u37091
u37091
vem da je mal, sam nism mela drugih idej u.u
24. februar 2011
u38040
u38040
HOWDY GIRLS AND BOYS, I HAVE NEW PROFILE AND FY IF YOU DON'T LIKE IT! (a)
24. februar 2011
next
24. februar 2011
neeeeeeeeeext
24. februar 2011
next
24. februar 2011
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEXTI NO ;o
25. februar 2011
u38040
u38040
mislm, da je rauno povedu kaj naj bi on meni biu, ko se mi je zatemnilo. Ampak tokrat, me alex ni opazil, in spet me je zmanjkalo. Čez nekaj časa sm se zbudila u bolnici. Alex je zaskrbleno stal zravn moje postle in me zelo zelo zaskrbljeno gledu. »kaj je? Zakaj me tako gledaš? Koliko časa me ni bilo?« čez nekaj časa mi je odgovoril. »umm, nič.. amm… malo več kot 3 mesece.. zdrauniki pravijo da si bila v komi, ampak še vedno ne vejo kaj ti je. Verjetno boš morala nekaj časa ostati tu, v bolnici na opazovanju, ali pa boš doma. Tam boš pa tko al pa tko sam ležala lahko. In ker sm prijazn, sm ti kupu apple prenosnika.« na koncu se je nasmehnil tako, da mi je vzelo sapo. »uhh.. hvala. Ampak še vedno ne vem kdo si..« začudeno me je pogledu in reku: »pa sej sm ti že povedu..« »amm.. no, ne da bi jz vedla. Torej: kaj si ti men?« sama sebi sm se zdela paranoična. Sicr nevem zakaj, ampk okj. Zavzdihnil je in reku: »a ti doma niso nič povedal?« odkimala sm. »no, pol ti morm povedat celo zgodbo. Pripravi se! Se pravi: udobno se namesti, in pač.. use« naredila sem kar je naročiu in poslušala. »si se kdaj uprašala, kako ste lhko tko bogati?« odkimala sem spet. Potem je povedal. No, povedal mi je, da smo nekakšni plemiči, le da moramo to pred 'navadnimi' ljudmi skrivati. Ravno ko sem hotela vprašati, kako on ve za to, je nadaljeval. »torej. Ker pa sva midva skoraj isto stara; se pravi, eno leto sm starejši od tebe, so se tvoji in moji starši že ko sva bila otroka, odločili, da bova nekako.. par. Razumeš?« nekaj časa sem razmišljala. Očitno se je to videlo na mojm izrazu, zato me ni motu. Potem pa sm rekla: »se pravi.. da.. sma midva skup?« to sm poskusla reč, ne da bi se vidlo, kko sm nad tem naudušena. Pol je pa alex reku.. »no, ne še. Najprej te morm uprašat….« in hotu je nadeljevat, ampak jz sm mu 'skočila' u objem in skor zaupila 'JAA!!!' Alex se je zasmeju in jz sm se 'topit' začela tm. Took popoln glas ma, smeh, postavo, oči, osebnost, USEEE!! Kakšno srečo mam ej:$ potem me je poljubiu in bla sm u… sedmih nebesih. Nism hotla, da bi se nehal, ampak, očitno sm bla prikloplena tud na tisto napravo za bitje srca(še vedno sm u bolnici namreč) in mi je začeu srce tok bit, da mi je na tisti naprav podiujalo in Alex je odnehu. Namenila sm mu ubijalski pogled, on pa se je začeu smejati. Ampk skor takoj se je nehu, sj je ustopu……
28. februar 2011
NEEEEEEEEEEXT!! < 333333
28. februar 2011
a sploh še bote bral kej? razn katjaa..
04. marec 2011
NEEEEEEEEEEEEEEEEXT UMIRAAAAAM TUUUUUUUUU AAAHHHHH D''':

bajduej. osma pinki nebesa se bol sexiš sliši : $
06. marec 2011
Pa next no!
06. marec 2011
u38244
u38244
next *-*
06. marec 2011
Nick. Alex ga je sovražno pogledu, nick, pa mu je ta pogled vrnu. »NICK! Joj, kako sm vesela da te vidm! Veš kaj use sm zvedla! Da sm plemič in in in…« sem kar blebetala, nick pa me je bezizran gledu.. »nick? Kaj je narobe? Oo« zauzdihniu je. »neki mu gre na žiuce na men. Mislim, da….« je namesto nicka začeu alex. »tih bodi! A te je kdo kej uprašau? Kdo sploh si, da skos pr njej čepiš pa se pojavš usakič ko je u 'težavih'?« presedlo mi je. »NICK! Kako si DRZNEŠ tako govoriti z MOJIM FANTOM?!?!« ostrmeu je. »tvojim.. tvojim kaj?« »ja nick, mojim fantom! Raun to sm ti misla povedat prej! ampak očitno nisi dovol prisebn, da bi sploh biv v isti sob kokr JZ, te LEPO prosm, da mi skidaš vn iz sobe, in bolnce!« čudno me je gledu: »ampak..« »NIČ ampak! In da ti NE pride na kraj pameti, da me pokličeš!« »prau.« je še reku in šeu. Začela sm se jokat. Alex me je objeu, in reku, da bo use uredu, da mam njega, in take stvari, kot jih tip ponavad reče svoji punci. Zahvalla sm se svojim staršem, al starim staršem, pač usem k sm si z njimi u sorodu, da sm plemkinja in da mam lahk tko čudovitga fanta kokr je alex. Potem pa sm se neki spounla. »alex! Kokrt na tedn se boma pa vidla mi2? Mislm, kje si doma?« in odgovoru mi je neki čist… šokantnega. »doma sm….«
06. marec 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg