Forum
u88192
u88192
sovražim očeta.
Vem da veliko najstnic pravi tako vendar v resnici tega ne mislijo.no vsaj mislim da ne.pravzaprav niti ne poznam drugih najstnic.to je eden od razlogov zakaj sovražim očeta!vbistvu me ima za jetnico!
če smuknem na konec ulece v Krishino trgovino na vogalu me zaslušuje.sama ne smem v mesto.ne smem si ogledati nobenega filma v kinu.ne smem jesti v Mc'donaldsu!očka je tečnaril celo zato ker sem hotela iti samam z avtobusem na inštrukcije iz matematike k gospe Roberts!že zdavnaj je namreč vzel naju s sestro iz šole ko sem bila jaz še na nižji stopniji in Grace komaj risala s prsti.Očka je rekel da naju bo on izobrazil.
Tako je šlo dolgo časa,letos poleti pa nas je obiskal gospod Miles in nekega izobraževalnega urada.Hotel je vedeti,kajje očka ukrenil glede mojih priprav na zaključne izpite.
oh kako sem neolikana...moje ime je Fiona King.stara sem 14 let in obožujem umetnostno slikanje.!no preidimo k stvari!
očka mu je rekel da ne verjame v preverjanje znanja.Gospod Miles se je med očkovo triado samo smehljal saj je očitno vse že slišal.ko se je očka izkašljal naju je pogledal.
"kaj bi radi delali ko bosta starejšiFiona in Grace?"je vprašal.
Grace je zamomljala nekaj o delu z živalmi...
jaz pa..........
12. maj 2012
u88192
u88192
jaz:

grace:

13. maj 2012
NEXT!!!!
13. maj 2012
u73295
u73295
next
13. maj 2012
nextt
13. maj 2012
u88192
u88192
nextam....tamle k piše jaz pa......... sem se zmotila tega stavka ni!
**************************************************************************************
Očka nama ne dovoli imeti nobenih pravih hišnih ljubljenčkov,ker trdi da je nanje alergičen.Grace ima veliko skrivnih nadomestnih ljubljenčkov.na primer kosa na vrtu in krastače v kompostnem kupu,nekaj časa pa je pod pojsteljo skrivala škatlo z deževniki!
Greacini hišni ljubljenčki niti niso tako zelo primerni za božanje.
"vsekakor boš morala opraviti veliko izpitov če boš hotela postati veterinarka" je rekel gospod Miles.Očka je pihnil skozi nos."Videli boste da ima Grace komaj toliko možganov kot osel."je neprijazno rekel."zaposlila se bo v kakšni trgovino,pa bo čisto srečna."
"v vaši knjigarni?"
"lahko pomaga prodajati knjige,ampak dvomim da bo kos poslovnim zadevam!".

Očka:

mama:

gospod Miles:

Krisha:

naša knjigarna:

14. maj 2012
u73295
u73295
next
14. maj 2012
NEXT!!!
14. maj 2012
next
15. maj 2012
nexttt
se opravičujem ker oglašujem, iščem nove bralke/bralce...
http://www.igre123.com/forum/tema/lorina-zgodba/33863/
15. maj 2012
u88192
u88192
CaT WoMeN izjemaa...
evoo nextam:
**********************************************************************************************
"Fiona pa bo lahko katalogizirala in kupovala knjige po sejmih"
"si ti tega želiš Fiona-da bi nadaljevala delo tvojega očeta?"je vprašal gospod Miles.Pogoltnila sem cmok."jaz-rada bi šla na višjo šolo za umetnost"sem rekla.Očka me je srepo pogledal"za božjo voljo,rekel sem ti da si zbij te traparije iz glave!!Ni ti treba iti na višjo šolo,da bi se učila risati in slikati.to že znaš."
"ampak hočem iti,očka"
Očka je bil besen name,ker sem začela prepir vpričo gospoda Milesa,a je potem sklenil,da zadeve ne bo gnal naprej."prav prav,kar pojdi na višjo umetniško šolo,zapravi tri leta pa boš videla"je rekel.Zmagoslavno je pokimal gospodu Milesu."jamčim vam,da lahko naredi zaključni izpit iz umetnosti,tudi če stoji na glavi""bi rekel"je dejal gospod Miles."ampak mislim da boste sami odkrili,da na višjih šolah za umetnost zahtevajo kar nekaj zaključnih izpitov,pa še tri odlične ocene.Morali se boste malo bolj potruditi za hčerkino izobrazbo,gospod King,še posebno zdaj,ko jih ima Fiona štirinajst.Drugače bomo morali zadevo nadaljevati po sodni poti."
"PO sodni poti"je mamo zgrabila panika!
16. maj 2012
next!
16. maj 2012
Next :Đ
16. maj 2012
u90917
u90917
next
16. maj 2012
u73295
u73295
next
16. maj 2012
u35654
u35654
next
24. maj 2012
u88192
u88192
"saj nimate pooblasti za kaj takega",je rekel očka,uprl roke v boke in kljubovalno dvignil brado."ne morete preprečiti staršem da sami izobražujejo otroke!"
"ne moremo,če se izobražujejo doma že od začetka.Vaši hčerki pa sta nekoč že hodili v šolo,zato mislim da boste izvedli,da imam prav vsa pooblastila.Ampak upajmo da se lahko izognemo kakoršnimkoli neprijetnim ukrepom.Vsi si želimo le tistega,kar bo najbolše za Fiono in Grace."Očka je bil videti prepričan da gospod Miles blefira kljub temu pa se je domenil z gospodično Roberts da me bo ob sredah popoldne inštruirala matematiko.Tja sem šla samo enkrat.Bilo je neznosno.Gospodična Roberts je nekoč v šestdesetih letih poučevala matematiko v dekliški šoli.Kakor da je obtičala v tistem času.Še vedno si je česala redke sive lase v privzdignjeno pričesko,skozi katero se je vznemirljivo kazalo rožnato lasišče.Kar naprej sem zijala vanj,ko se je sklanjala nadme in mi skušala razložiti domnevno preprosta dejstva o algerbi.Te nikakor nisem razumela.

25. maj 2012
NEXT!!
25. maj 2012
u73295
u73295
next :3
25. maj 2012
u35654
u35654
next
25. maj 2012
next