Forum
Živijo jaz sem zmajevka in napisala vam bom mojo različico zgodbe učne ure ljubezni.

meni je ime Maja in živim v revni ulici zraven trgovine Mimo, kjer prodajajo rabljene obleke, včasih pa se med njihovimi policami znajdejo kakšne rabljene smučke ali sani... moj oče se drogira, revni smo namreč zato ker ves denar ki ga mami prisluži porabi za droge.moj oče je namreč izgubil službo pred tremi leti,ko je začel nadlegovati hčerko direktorice.moji mami je ime Selena, oče in prijatelji pa jo kličejo Selči. imam mlajšega brata Tamijana, ki ga kličem Tami. očetu pa je ime Robert. mimo grede stara sem dvanajst let,Tami šest oči in mami pa oba 39.
v šolo se peljem z avtobusom.v šoli mi je všeč tudi neki fant Žan. moje sovražnice so Tija,Lola in Maša.

obljubljam vam da bo zgodba zelo napeta na trenutke celo srašna.

ZA NADELJEVANJE RABIM TRI NEXTE!
09. oktober 2011
next
09. oktober 2011
next
14. oktober 2011
hvala vama ampak rabim še en next
14. oktober 2011
next
15. oktober 2011
ja hvala selena ampak dons bom upoštevala drgač pa je bolš da ma vsak sam en next
16. oktober 2011
no bom kr začela.

jaz
****************************************************************************************************************
jap že kar čutim da bo danes krasen dan. Maja, vstani zajtrk te že čaka!
j=jaz m=mami
j: oh mami samo še minutko! m: ne,ne Maja zamudili bomo! Oh Tami nehaj že težiti! Maja dovolj te imam, takoj pridi dol! J: joj mami no... m: takoj! j: no prov no. in grem dol. oh ne danes so za zajtrk mrzli makaroni od včeri, fuj. no ja v želodcu mi kar kruli. in ko sem pojedla sem se šla oblečt,vzela torbo in šla na avtobus. pogledam na uro in ...ojoj! zamudila bom k pouku! groza. ko pridem v šolo se na hitro malo poravnam lase saj so razkuštrani od teka. potrkam na vrata učilnice in vstopim. učiteljica takoj začne zjati name: u=učiteljica:
Maja Lurebnik!!! kaj se greš? ali misliš da je to vrtec da takole zamujaš k pouku ali kaj! za tole bo potreben vzgojni ukrep ( UKOR ). prid greva k ravnatelju!!! j: aaampppak... u: nič ampak takoj pridi sem! da te ni sram v enem mesecu si zamudila že trikrat! j: ampak voznik je kriv ne jaz.. u: tiho!
Ko pridem k ranatelju nama ta ponudi stol in bonbone.r=ravnatelj
j: doberdan
r: živijo... ti si Maja kajne?
j: ja.
r: no kaj vaju je prineslo sem?
u: v tem mesecu je že trikrat zamudila k pouku. Gospod ravnatelj žal mi je a to se mora končati!
r: razumem,razumem, naj gospodična pove svojo plat zgodbe. kar začni.
no zdej pa 3 nexte
16. oktober 2011
neext!
16. oktober 2011
next
16. oktober 2011
no, no vsespremlam. da ne boste misll da nism nč na netu
20. oktober 2011
next!
20. oktober 2011
boš gdaj napisala nadeljevanje!
22. oktober 2011
aaa!?
22. oktober 2011
ej oprost tjaša sej se trudm sam se selmo pa živimo pr babici ona pa nima računalnika pa k grem čez viknd v staro hišo pišm. pa v knjižnjici. SORI res
23. oktober 2011
no in sem začela . j: zjutraj je avtobus imel zamudo in tako sem zamudila k pouku. res pa je da sem prejšnjič zamudila jaz. resnično mi je žal. oprostite.
r: je že dobro je že dobro. ampak če se odločim da te ne bom kaznoval ali obljubiš da ne boš več zamujala?
učiteljica je takoj zajela sapo in postajala vse bolj rdeča.
j: ja gospod ravnatelj obljubim. r: no prav potem smo zmenjeni. lahko gresta.
med naslednjimi urami me ni učiteljica niti pogledeala. ko sem prišla domov sem semo šla v sobo. ulegla sem se na posteljo ki ji je usoda grozila da bo kmalu odslužila svoje delo. razmišljala sem o ravnatelju. tako je lep. mlad. mislim da je bil star okoli 25 let. svetlo modre oči.blond lasje lep nasmeh na ustih. resnično ko bi le prišla skupaj. takoj jutri bom začela poizvedovati po njem... pa kaj je z mano!!! saj je ravnatelj! kaj pa vendar govorim!
m: ljubica si že doma? oglasi se mi prosim!
j: ja mama doma sem!
se zaderem čez vrata. joj komaj čakam jutro. splača se mi še kdaj zamuditi in iti k ravnatelju. PA KAJ JE Z MANO NAROBE!!! ZMEŠALO SE MI JE!!!
v tistem pa mama odpre vrata. ravno je hotela nekaj reči, ko je pri vratih pozvonilo. srce mi je začelo hitreje biti.
joj le kdo je. nikoli nimamo obiskov...

prosim za tri nexte. pa tjaša res oprost upam da sem s tem nadoknadila zamujeno. včasih tri dni ne bom pisala, bom pa zato pisala v večji stavkih in več kot ponavadi.
23. oktober 2011
next!!!
26. oktober 2011
hvala švrkica
26. oktober 2011
next! aja pa itak da ti oprostim,bom bolj potrpežljiva!
04. november 2011
čakam. še tri dni pa zgodbe ne bo več
02. december 2011
u61571
u61571
nextt
02. december 2011
next!
02. december 2011
next
02. december 2011
next sporoč ko boš nextala
02. december 2011
lej kolk nextov si dobila !!!! kdaj boš nextala!?
03. december 2011
neksti............
03. december 2011
zdele
10. december 2011
sorry te zgodbe nov
10. december 2011
no ja mogoče bo. sam če vm je prov da bom nextala bl počas k nimamo računalnika, in hodm nanga v knjižnico
10. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg