Forum
u59711
u59711
Hi!
Medve z ANAvril, smo se odločile skupaj napisati zgodbico. Upamo, da vam bo zgodbica ušeč....
*****************************************************************************************************************************

Bila sem v šoli. Hodila sem do učilnice matematike. Potrkala sem, in vrata mi je odprl nekoliko starejši fant. Vstopila sem, in se vsedla v zadnjo klop. Čakala in čakala sem nadomestnega učitelja, a ga ni bilo od nikoder. Ko pa je začel govoriti starejši fant, ki mi je odprl vrata. Komaj takrat sem se zavedla, da je ON učitelj. UČITELJ?! Predstavil se je. Ime mu je bilo Jack. Za učitelja je bil nenavadno mlad, in lep. Nasmehnil se mi je, pri tem sem videla njegove snežno bele zobe. Prišel je do moje klopi, in mi na mizo dal test. Ufff!! Nisem vedela, da danes pišemo! Nič se nisem učila!!! Vem, da bom pisala cvek, pa kaj naj... Buljila sem v test, in naloge na njem. Niti najlažje naloge nisem znala rešiti. Žalostno sem pogledala učitelja, on pa mi je samo pomežiknil. Občutek sem imela, kot bi mi v misli poslal sporočilo, naj se nič ne bojim. Rešila sem test, a sem vedela, da sem ga rešila popolnoma narobe. Potrto sem ga oddala, in z žalostjo v očeh pogledala učitelja. Ko je bilo konec pouka sem odšla domov... Tam sem se ulegla na posteljo, takrat pa mi je zazvonil telefon. Dobila sem SMS od neznane številke. Ko pa sem ga pogledala, sem bila zelo presenečena.

Pisalo je:

Draga Kate!!!

Vem, da ne veš kdo sem...
A vedi, da nekdo živi za tebe...

Tvoj skrivni oboževalec... < 3

Takrat sem samo buljila v SMS, in nisem vedela kaj naj si mislim...
NeXt?

Ali dober začetek?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

01. oktober 2011
u60011
u60011
Vsaj 3 nexte pils
01. oktober 2011
u59711
u59711
Z odprtimi usti sem gledala v SMS. HA! Oslarija! Samo potegniti me hočejo za nos! Nekdo je potrkal na vrata moje sobe, in jih odprl. "Hei! Nekdo te išče..." Je začivkala mami. Jaz sem samo začudeno pomežikala, in stekla k vhodnim vratom, in jih odprla. Pred njimi je stal Jack, moj nadomestni učitelj... "Oh! Kaj pa vi tu?" Sem zajecljala. "O, Kate! Veš, tvoj test sem malo preuredil. Imaš 5!" Je zašepetal Jack. Jaz pa kar nisem mogla verjeti, že sem se obrnila, in hotela zaloputniti vrata, ko pa je v hišo švignil Jack. "Nekaj ti moram povedati.." Je rekel...

NeXt???
01. oktober 2011
next
01. oktober 2011
u59711
u59711
tnx!! še 2 nexta!
01. oktober 2011
u59711
u59711
Bo kak next??
03. oktober 2011
u60408
u60408
nexttt
03. oktober 2011
u59711
u59711
tnx! še 1 next
03. oktober 2011
u59711
u59711
Eh, bom kr nextala... ko mam glih cajt
04. oktober 2011
u59711
u59711
Bila sem začudena. Kaj mi ima učitelj povedati tako pomembnega, da je prišel k meni na dom? Ne bi vedela... " Kate... Jutri po pouku, ob 16.oo te bom čakal pri Mini Baru. Se vidiva..." In izginil je. To je bilo tisto kar mi je hotel povedati? Mmm... Zaprla sem vrata in odšla v dnevno. Naredila sem si en koktajil in se zleknila na kavč. S slamico sem srkala, moj najljubši koktajil. Prižgala sem TV, in nastavila na Glee. Vneto sem gledala. Ko je bilo konec, sem se šla okopati, in pojesti večerjo. Utrujeno sem padla na posteljo in v trenutku zaspala. Zjutraj sem se zbudila, kot ponavadi, pozno. Oblekla sem se, pojedla jabolko, in stekla v šolo. O madonca! Na hodniku sem se zaletela v ravnatelja, g. Jamesa. Listi, ki jih je imel v rokah, so se "razpršili" na vse strani. Večina jih je padla skozi okno, v lužo... Naj me koklja brcne! Prijel me je za dlan, in me zvlekel do pisarne. Porinil me je v pisarno, in se vsedel. Tudi jaz sem se vsedla. Sem imela kako izbiro? "Khm... Kate! To se kar naprej dogaja! Da zamujaš v šolo! Poleg tega si se danes še zaletela vame! Vsi pomembni dokumenti, zdaj niso več v uporabi! Saj jih je večino padlo skozi okno, ki je bilo na žalost odprto, in potem v lužo! Grooza! To se mora NEHATI!" Je zakričal, da sem si avtomatsko pokrila ušesa. Saj sem mislila, da mi bo razneslo bobenčke. "Kaj SE PA GREŠ?! A ZDAJ SI BOŠ PA KAR POKRIVALA UŠESA?! NE!!! POSLUŠALA ME BOŠ SMRKLJA!!!" Porinil je stol, tako močno, da se je z mano vred podrl. Vstal je s svojega stola, in dvignil roko, želel me je udariti. Prav v tistem trenutku, pa je v sobo zdrvel Jack. Močno je Jamesa prijel, da me ne bi udaril, in ga porinil na tla. Nato je stekel k meni. "Si v redu?" Je vprašal. V tistem trenutku, sem videla, da ima oči nenavadne barve, rumeno- rjavkaste. "Ja, hvala." Sem zamomljala. To je čudno...

Next?
04. oktober 2011
nujno neeext
04. oktober 2011
next prosim
04. oktober 2011
u60408
u60408
next
04. oktober 2011
u59711
u59711
še 2 nexta pa nextam
04. oktober 2011
nekstiiiiiiiiiiiii
04. oktober 2011
u59711
u59711
še en next
04. oktober 2011
next
04. oktober 2011
nextaj zdaj proooooooosimmmmm
04. oktober 2011
u59711
u59711
oki! bom. zele čez par minutk dobite nou del.
04. oktober 2011
u59711
u59711
Pomagal mi je vstati. "Hvala, prof. Jack." Sem počasi, in tiho izgovorila. "Oh, malenkost. Kliči me samo Jack, ali na kratko J.K." Pomagal mi je hoditi do razreda matematike, do moje klopi. "Kate, obračunal bom z njim... Ne skrbi..." In šel je do table. Začel je razlagati, o korenih, itd... Skoraj bi zaspala, a mi je oči držal odprte J.K.-jev ljubki obrazek. Ko je zvonilo za odmor, sem se počasi zamajala k vratom, ko pa me je J.K. prijel za ramo. "Počakaj." Je rekel. "Ja, Jack? Kaj je?" Sem zaspano zamomljala. Povlekel me je ven do Mini Bara, torej 1 kilometer stran od šole. "Zdaj je priložnost." Je zašepetal. "Kaj? Kakšna priložnost?" Sem začudeno zamomljala. Nisem imela pojma o čem je govoril. Zvlekel me je od tam, do lepe rumene hiše, na zapuščene kraju. "Vstopi." Je rekel. Ubogala sem ga. Stopila sem v to hišo. Usta so mi stala odprta, saj je bila hiša tudi v notranjosti lepa. "Sedi." Kaj? Zakaj naj sedem? Nič mi ni jasno. "Nazaj v šolo moram! Pouk imam!" Sem panično zajecljala. "Nič se ti ne mudi, sedi." Zaprl je vrata, jaz pa sem sedla na kavč, on pa poleg mene. "Poslušaj... jaz... jaz... in moja družina..." Je potihem rekel. "Ja, kaj?" "Vampirji smo." V tistem trenutku sem želela zbežati, a me je J.K. prijel za telo, me stisnil k sebi in rekel. "Zdaj veš, čeprav ne bi smela, ampak te ljubim." Na vratu sem začutila ostre zobe. Postajalo mi je slabo...

Next?
04. oktober 2011
n
ne
nex
NEXT
nex
ne
n
04. oktober 2011
n
ne
nex
NEXT
nex
ne
n
ne
nex
NEXT
nex
ne
n
04. oktober 2011
u60011
u60011
Mislim, da sem bila nekaj časa v nezavesti. Ko sem se zbudila, sem se razgledala po prostoru v katerem sem bila. Sama. Bilo je mrzlo in temno, le nekaj sončnih žarkov je padalo izpod dolgih zaves. Verjetno sem bila v spalnici. Ležala sem na temno zeleni postelji. Tam je bila v kotu temna omara, polek nje miza in fotel. Nasproti postelje je bilo ogledalo. Stekla sem k njem in se gledala. Na vratu se mi je ugriz še poznal. Na široko sem odprla usta. V ustih sem videla ostre zobe... Next??
04. oktober 2011
u59711
u59711
2 nexta
04. oktober 2011
u57498
u57498
next next
04. oktober 2011
u59711
u59711
Kate:

04. oktober 2011
next okej 2 nexta sta bla zaj pa next-aj
04. oktober 2011
u59711
u59711
sekundico
04. oktober 2011
u59711
u59711
Jack:

04. oktober 2011
u59711
u59711
Vrata so se odprla. "Pridi." Je rekel in me povlekel za majico Jack. Vlekel me je do kopalnice. "Skopaj se." Je rekel. "Malo smrdiš." Bila sem malce užaljena. No, pa saj je vseeno. "Pojdi ven!" Sem zavpila. "No, no Kate! Saj te ne bom gledal." In zaloputnil vrata za sabo. Slekla sem se in stopila v bano polno tople vode. Ufff, še zmeraj prija. Čutim še zmeraj, čeprav sem vampirka. Moje telo se je nekoliko sprostilo. Uživala sem dokler sem lahko. Potem sem stopila iz bane, ter se obrisala z zeleno brisačo, ki je visela z stojala. Preoblekla sem se, in šla do sobe. Tam me je čakal Jack. "Pridi, za piti sem ti prinesel." Sledila sem mu. Čutila sem novo moč, ki je prej nikdar nisem imela.

Next?
04. oktober 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg