Forum
u59458
u59458
Pozdravljeni v učilnici čarovniške mode. Jaz sem vaša učiteljica Ajša Bieber in če želite sodelovati se morate prijaviti tukaj na tej strani: https://www.igre123.com/forum/tema/sola-za-carovnike-in-carovnice/46751/1
No tukaj se boste učili O čarovniški modi, pisalui teste in bili sprašani. Seveda pa nesmete tudi pozabiti da boste mogli napisati tudi kakšen esej o določr+eni temi. Prosim prijavite se in bilo bo zabavno

26. december 2012
jzt bi se prjaula
29. december 2012
u59458
u59458
ok samo izploni:
Ime:
Priimek:
Letnik:
Kateri dom si:
29. december 2012
Ime: Hermione
Priimek: Malfoy
Letnik: 1.
Kateri dom si: Slytherin/Spolzgad
29. december 2012
u59458
u59458
ok
29. december 2012
u59458
u59458
Čeprav si samo ena bom lekcije pisala v naprej:

Uvodni del:

No trenutno smo v letu 12 in zato se bomo spustili v preteklost leta 1768. Takrat je za vse čarovnike celega sveta bilo najbolj v modi če si imel belo srajco čes pa dolg temen plašč. Oblečene si mogel imeti tudi dolge obstrani nabrane hlače in nositi pas v katerega si lahko zataknil palico. Obute si mogel imeti črne zaprte tako rečene ' natikače' zraven pa si mogel imeti na glavi še poseben majhno rjav klobuk. Tako je približno zgledalo v letu 1768 zdaj pa potujemo naprej v leto 3014. V prihodnosti bodo čarovniki prevzeli polovico sveta. Takrat pa bo tudi najblj modno imeti prišite dolgo zlate trakove na črne jeans hlače. Modro preveliko kratko majico z vzorcom krogov in obute imeti čevlje nove znamke S&S ( izmišljeno). Ampak v tem letu se bodo tudi pojavile punce čarovnice in za njih bo najbolj v modi mositi kratko rdčeo obleko z bleščicami ki približno sega do kolen. Velike črne škorne na 33 cm. petko in v škornjih zataknjeno čarovno palico. NO in smo prišli do tega dela. V letu 1768 in v letu 3014 se bo prvič v vseh tisočletjih in stoletjih zgodilo da bo čarobnisvet hotel imesti enake modne palice. In sicer. Les bo narejen it hrastovega dupla, Na koncu bo bil velik novo pečen kristal iz zmajeve sape in na palici natisejene pikice črno zlate barve.
DOMAČA NALOGA:

naredite kratek povzetek tega kar sem vam danes povedala in mi pošljite na moj g-mail sweetg744@gmail.com
29. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg