Forum
hellu(;
ja sej vem še ena zgodba.pa sej nebo noben died če bo še ena ali šal??O . o
no nehala bom nakladat bom kr začela
*********************************************************************************************
sem Stella Swift.sem edinka.živim z očetom ker mi je moja mama umrla pri porodu.nimam najobljše prijateljice oziroma nimam nobene prijateljice.yp im foreve alone : 3.no tudi fanta nimam kr se pač očitno vsem v šoli zdim nora in nevem kaj še vse.samo za uvod "moje življenje ni postlano z rožicami".
*jst*

no pozabla sem omenit da si je moj oče pred tremi tedni našel žensko.ime naj bi ji bilo Samantha.preselila se je k nam in sedaj mi kar naprej teži -.-.to je ona -.-

nimam pojma kako jo oče lahko sploh prenaša.mogoče se vam bo zdelo noro sam se mi zdi da ga je uročila.kaj veš.kakorkoli.....končujem 2.letnik gimnazije v Londonu.ko končam 3 letnik sem še leto dni doma potem pa se odselim na svoje.aja sem vam že povedala da si je Smantha prvliekla s sabo njeno 16 letno razvajeno hčerko Lili?ne no sem vam pa zdej.
Lili -.-
[img]https://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=28709330[/img]
res nevem kej vidijo fantje na naši šoli na njej.ja hodi na isto gimnazijo buhu X D.res mi gre naživce.slišim da mi zazvoni budilka.o šit goto sem vam vse to pripovedovala o spanju.o moj bog Stella tega se morš odvadit.kakorkoli vdarlia sem po budilki tako močno da se je razletela po sobi.ah bom pol počstla.vzemem si brisačo in oblačila ki sem si jih pripravla sinoči.ko hočem odpreti vrata kopalnice pa prime kljuko Lili
"a-a-a.dame imamo prednost"
jas le zavijem z očmi in grem dol na zajtrk.
"kje je moj zajterk?"
"naredi si ga lenoba.misliši da ti ga nebom jas delala?"
"kje pa je očka"
"u službo je šel"
jooj kok je tečna -.-. vzela sem si košček kruha in namazala z nutteli.
"STELLA KOPALNICA ČAKA TVJO GRDOTO!!!!!"
aha to pomeni da je kopalnica prosta.to se Lili vedno zadere ko je kopalnica prosta.poberem brisačo in oblačila in stečem v kopalnico.oblekla sem :

ko sem končala grem u sobo po torbo :

in grem nazaj u kuhinjo kjer si nalijem kozarec vode.
"mami pripravljena sem.me odpelješ prosim"
"seveda princeska moja"
"bi peljala še mene"
"sej maš noge"
reče.uh nadloga -.-.
on2 se peljata jst pa počasi hodim do moje gimnazije.
1)Kak se vam zdi? ;P
2)NEXT?
11. avgust 2013
next
11. avgust 2013
u146275
u146275
next
11. avgust 2013
next
11. avgust 2013
next1
11. avgust 2013
u123685
u123685
next
11. avgust 2013
omg hwala vam za tolko nexto;DDD

**Stella**
U šoli se kot ponavadi ni zgodilo nč posebnega.Končno sem z odlično zaključila kemijo in fiziko.Kaj počnem sedaj se sprašujete?Jem M&m in pešačim domov.

"Mmmm lahko še jas prisedem?"
"Hah?Kr sama si skuhaj koslio če si lačna"
ah budala kaj sploh sprašuješ si rečem v mislih.odpravim se do kuhinje in si skuham špagte s omako.jem in zraven pa gledam TV
"tak je prav sis.boš še pridobila malo kilogramov zaraven"
"shut up bitch" rečem brez pomislleka a v naslednjem trenutko mi je bilo žal
"kako si drzneš kaj takega reči?!"
"kaj?sej si zasluši"
dobim klofuto.pa še eno.
"takoj v svojo sobo mrha razvajena!!"
in ja res sem šla.a se nisem jokala.ta kravša ni vredna mojih solz.zazvoni mi fon...čudno le gdo ve mojo številko sem v trenutko pomisla
no tak zgleda moj fon :

za zvonenje mam :

"halo?" se oglasim malce prestrašeno
"loui?o pardon pomota.s kom govorim" slišim cute fantovski glas
"s Stello.Stello Swift"
"me veseli Stella.jst sem Harry.Harry Styles".
pogovarjala sma se sedaj že kakšno uro in pol.povedala sem mu vse.o mami,šoli,o Samanthi,o Lili...........tudi on je meni use povedal da je slaven pevec,da poje v skupini imenovani one direction,da ima sestro Gemmo....
"veš kaj"
"kaj?"
"kaj ko bi se ju3 dobila u Starbucsku?"
"seveda.sej je sobota;D ob kolikih pa"
"kaj vem.bi ti blo vredu ob 12.00?"
"valda"
"super!no morem it.se vidima ju3 ob 12.00."
"ok"
"bay"
"baybay".
YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!grem na moj zmenek number #1!!!končno .omfg morem poklicat....aja nemorem sej nemorem nobenemu povedat.
eh nem se sekirala.naredim nalogo,malce prebereem & prečikiram stvari ki smo jih obravnavli danes grem v kuhinjo nekaj malega pojem,nato pa grem nazaj v sobo.preden se grem umit grem pol ure tekat.to mi je res prileglo.ustavila sem se še v gostilni in si privoščila 2 kepici sladoleda mmmm sladoled mine best friend ;D.ko pridem domov grem v sobo po pižamo in brisačo ter grem u kupalnico.
pižama :

nč posebnega.vležem se na posteljo in kmalu padem v moj domšliski svet.
NEXT?
11. avgust 2013
next
12. avgust 2013
next
13. avgust 2013
next
14. avgust 2013
Hwala kr bereta res mi zloo velik pomen <33

**********Stella*******************
Zbudila sem se tako ker so mi skozi okono silili topli žarki sonca.Poberem se iz postleje in odprem okno da se malce prezrači.Ker je bilo neverjetno tiho sem šla do Lilijjine sobe.Trkam kot nora a nič.Grem dol v kuhinjo.Tudi tu je vse preveč tiho.Ko pridem do mize vidim listek na katerem piše :
Z Lili sma s e odpravile v Franicjo na praznovanje njene najboljše prijateljice.
Pridema naslednji petek.
Samantha&Lili
Naslednji petek??Danes pa je ponedeljek.YEEES!.Od samega veselja odprem hladilnik in ven vzamem nutello iz predala pa žilčko.Poknem se na kavč v dnevni sobi in si prižgem TV brez pomisleka krivde.
Sedaj je ura 11.50.Hm nekam zamujam.Mi je govril glas v glavi.HARRY!Zakričim.Faqq prepozna bom za...zmenek.Hitro grem u sobo in na široko odprem omaro.Nočem da bi Harry mislil da sem neka rokarska prasica zato si poskušam izbrati najbolj primerna

Vzamem vse in odrinem v kopalnico.Tam se stuširam in umijem lase ki jih spletem v preprosto kito.Ne nosim preveč makeupa zato si le poudarim trepalnice z mojo najljubšo maskaro in na ustince nanesem gloss.Zaklenem hišo iin pešačim proti mestu ki sma se zmenila.Ker ga prej še nisem nikoli videla sem mu napisala SMS.
»HOOJ(Jst sm tuki.Am kje si ti?«
Xoxo stella
Par trenutk počakm nato pa dobim odgovor.
»Heeey.Jst sm pri blagajni.Sm fant s kapo«.
Xoxo Harry
In res.Zagledam ga.Človeka ki me je malce spremenil od znotraj.Počasi hodim do njega.
»Harry?« rečem kar se da prepričljivo.
»Stella!!Končno«
Reče in se objamema kot da bi bila prijatelja neskončno dolgo let čeprav sma prijatelja komaj 3 dni.
»Kako si popovna.Kmalu boš moja«
»kaj?«
Rečemm ker ga nisem najboljše razumela.
»Ehh.. bi kavo?«
»Z veseljem«
Naročim si kavo in seveda kot se spodobi plača on.
»No naj se ti še zadj v živo predstavim.Sem.Harry Styles prihajam iz Londona in imam sestro Gemmo.Samski«.
»Sem Stella Swift.Tudi jst prihajam iz Londona.Imam polsestro Lili in nadomestno mamo Samantho.Oče mi je pred nekaj tedni umrl,mama pa mi je umrla pri porodu.«
Videla sem da ni štekal tisto z nadomestno materjo zato rečem
»Dolga zgodba«.
On se mi le nasmehne.
»Am,Stella dons mam zabavo ob bazenu pr moji villi.Prideš?
»Ja seveda«
»Supr!«
Nasmehne se mi .

Malce se še pogovarjava potem pa je bil čas da on gre pripravit še vse potrebno za zabavo.
»No grem zdej.Imaš prevzo?«
»Am,ne nimam«
»Nč zato.Pridem jst po tebe ob 20.00 ok?«
»Ok«
»Se ya!«
»Yp«
In se še enkrat objamema.
Na pot domov sem si kupila oz. Privoščila kepico mojega najljubšega sladoleda.Lizala sem ga celo pot do doma.Ko sem stopila v hišo sem šla direkt v mojo sobo.Prižgala sem moj laptop.
Laptop:

Predvajala sem si tole pesem :

Res obožujem jo.Zelo veliko mi pomeni.Bila sem že tudi na 8 njenih koncertih.Čas je mineval in zame je to pomenilio da se morem iti pripravljati ker bo čes nekaj trenutkov Harry že tukaj.Na sebe hitro zvlečem :

Spodaj si pa oblečem kopalke :

Glih ko sem si obuala čelvje je pozvonilo pri vratih
»ŽE GREEM!«
Hitim po stopnicah.
»Hey lepotička.Are you ready for some party?«
»Yeah.Always«
Hahah temu sma se oba zasmejala.Po radiju se je predvajala samo divja muzika.Ko sma prispela je bilo pred Harry-jevo hišo res ogromno ljudi.
»Kdo je dj Harry?«
»Moj kolega.Kličemo ga DJ MALIK«.
»Vas happein'.Dajte pozdravit Harry-ja ki je pripravil to zakon zabavo.!Prav tako izrečite lepo dobrodošlico njegovi spremljevaliki Stelli!«
Reče DJ.
»Tnx stari«
»Never minde bro.«
Reče in se prijateljsko objameta.
Zabava je bila res nora.Spila sem kar veliko alkoholnih pijač.
Naslednjo jutro se zbudim v postelji z ............SE NADALJUJE.
Pohvale....komentarji ....kritike so vedno dobrodišli
NEXT?
14. avgust 2013
next
14. avgust 2013
na pune dobro !!
14. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg