Forum
u100024
u100024
υ øβjεʍu υαʍριƦjα(ι†'$ αβøu† løυε)
Hy,guys!
Js sm Cloe stara sm pa 15…ubistvu bom julija 16. In končala sm osnovno. Dad(fotr)mi je oblubu,da dobim motor za 16.happy birthday!! In to pink. Živim v razkošni hiši(zato,kr sta moj dad pa moja mum full bugata). Ona dva mata po celmu worldu(svetu) 56 hotelou pa vodita 16 ogromnih firm. Skratka smo vplivna družina in js bom nasledila ta denar,firme in hotele. Živimo v Londonu. Aja mam brata Louisa sam je full anoing(moteč),kr skos ampak čist skos nabija musko v svoji sobi..sej se bo itak odselil do svoje punce,tko da bom mela KONČNO mir. Pa seveda mam še mojo B.F.F Lolo,k je full zanesliva! In tut v najhujših časih mi helpa(pomaga). Pa ne smem pozabt na mojo psičko Lilly! Ona je pa tak cukr! V mojo zgodbo se uplete še en cute guy,sam se pol izkaže da ni to kar je.. Več o tem later(kasnej).

To sm js:

To je my room(moja soba):

To je moja kopalnca:

Tole je pa hiša:

Tole je moja B.F.F:

Tole je moj brat:
http://www.google.com/imgres?q=guy&um=1&hl=sl&rlz=1C1GGGE_enSI396&biw=1024&bih=677&tbm=isch&tbnid=j7ngZ0G-vt6RvM:&imgrefurl=http://guyberryman.blogspot.com/&docid=4cd-DWJ_mAJktM&imgurl=http://3.bp.blogspot.com/-85-af4a6Zo4/TqB18OoEL_I/AAAAAAAAAls/SwqrvO5TPtY/s400/berrymanguy.jpg&w=399&h=394&ei=52cWUOeiHqHh4QTRx4GwDA&zoom=1&iact=hc&vpx=533&vpy=358&dur=3737&hovh=223&hovw=226&tx=96&ty=217&sig=104149048712080421690&page=1&tbnh=129&tbnw=129&start=0&ndsp=19&ved=1t:429,r:16,s:0,i:132
Aja,pa še psička Lilly:

1.poglavje

Biu je petek zjutri(zadn dan šole..v tednu),poslušala sm musko in jedla koruzne kosmiče..podučnjaki-ne me prašat! Učeri sm gledala en romantičn film in se kr ni in ni končou..gledala sm ga do 3.zjutri. Pokicala me je naša služabnica in mi rekla,nej se hitr prpravm kr je do šole sam še 3min. V seb sm začela bruhat,kr se mi ni dal v šolo. Pa še grozn je blo to,da nism najdla mojga modrga pulovrja mašncami..na seb sm mela..čak pa sej sm bla še u pižami!! Hitr sm stekla do moje sobe in si dala neki nase,pol sm skočila do kopalnce in se napudrala pa našminkala to sm nrdila v 5.min..ops,zgleda da sm zamudila v šolo.
Hitr sm skočila u helikopter(helikopter…z njim se zato vozm oz.letim kr skor usak dan zamujam v šolo,helikopter je pa najhitrejše sredstvo za prevažanje).
No prletela sm do šole in začela iskati dober izgovor. Js sm strokovnjak v izgovorih,zto ne skrbet. K sm ustopila v razred so me vsi gledal..js sm njih in,opa kdo je pa tist cukr v zadnji klopi? Že sm sanjala o nama,o ja midva sva a skupi..ampak on o kok cute!!! In pol sm še kr stala in stala pred tablo in ga gledala.. tečeva po travniku in se drživa za roke potem on približuje usta k men in js k njemu,listje šumi in ja zdele bo ta trenutek. »Cloe«! ja perfect,zdej me je pa zmotu ta glup profesor Ferguson. »Zakaj si zamudila v šolo,upam da imaš danes dober izgovor«. Ja ham…veste(pogoltnila sem slino)ja no,,hemm,,ja ammm. »Cloe ne momljaj! Sovražim momljanje«..in potem sm kr neki glupga rekla: ja če vam povem se bom začela jokat!« Ferguson: če ne poveš se boš jokala,ko boš videla F v redovalnici!(F-pomen cvek tm) in pol sm začela: danes sem se zaletela v profesorico Camilio.(to sem rekla zato ker je Fergusonu čist do ušes v njo) V njenem dnevniku sem nisem čist zihr,sam vidla sm vašo sliko in tm zravn je biu en ogromn rdeč srček in v srčku je bla črka F ampak potem pa nism vidla več,žau mi je..in opravičujem se ker sem zamudila ne bo se več zgodilo prisežem na …. PRAVICO! Ferguson pa je sam reku: ona ma dnevnik(in postaju je rdeč). Učenci za danes je pouk končan,imate prosto uro! In potem ko je šou vn so mi začeli vsi povrsti ploskati in upili so:YEAAHH!!prosta ura.. potem sem se usedla zravn njega..ja njega! In pol me je pogledu in….. se mi zahvalu,kr sm ga rešila pred spraševanjem…js sm pa sam rekla:ja no veš to je v moji navadi,rada rešujem! Pri nasledni uri,sem ga skos gledala,kr je biu pred mano…mm,pa še dobr parfm ma....... zanalš sm vrgla knjigo na tla in sam rekla:Upss!! Sklonila sm se in jo začela pobirat potem pa se je še on sklonu in prjela sva se za roke!! Oo,bilo je zelo magično!! Pr malci kr nism mogla nehat strmet vanga!! On je biu moje sanje!!
Po šoli sm stekla domou in se vvrgla na postlo…pol sm pa zaspala… midva sve se poljublala,in res je blo kr sm občutla neki mokrga na ustih…čak mau Lilly!! Ceu čs me je lizala!! No nasledn dan smo mel 3uro šport!! Aghh!! Sovražm šport,kr je nevarn in se loh poškoduješ!! No u glavnem…igral smo odbojko!! Js sm bla u aslabšem tim-u,kr nism oboževala odbojke! Navsezadnje sm blond…. O,ne žogo je mela Ewa!! Ona je bla res naj.naj fat(debela)v celem vesolju.. noo in nabila je žogo in no js sm jo hola odbit sam namest da sm jo odbila je žoga prletela naravnost u mene!! Omedlela sm pol se pa ne spomn več…ččes velik cajta(no,zdel se je tko)sm začutla dotik na moji dlani…

to je pa on Dylan:

Nextt??
30. julij 2012
ja
30. julij 2012
u100024
u100024
tnx
30. julij 2012
u100024
u100024
še 2nexta pa nextam! aia pa hwala!
30. julij 2012
next
30. julij 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
30. julij 2012
u100024
u100024
2.poglavje
Dotik je biu Dylan-ou..ooo!! bilo je zelo magično! Tako zelo magično,da…no morm priznt da je blo še bl magičn od šopinga!!
Že v naslednem trenutku me je uprašal,če sm uredu.. in js budala rečem: Da,seveda..kt pr kkšni poroki al pa kej tazga..lih kar sm se osramotila pred mojo največjo ljubeznijo! Ko sm vse to povedala Loli(moji bff)se mi je sam nasmehnla! In pol sva ble obe tih. Pol sm pa js prva zinla: no,kdo pa je tvoja žrtu?? L: ahh! Moja žrtu je pa Andrew Westtler…. In pol sm jo uprašala: pa ne mi rečt da si s tistim amm….geekom? L: ja lei,on se vsaj uči pa bo mel dobre ocene in vplivno službo…kako nej ti rečem on je moja inspiracija! Js: ja moja je pa James Bond…ne sei te zaibavam!! Amm in…a sta že mela date(zmenk)? La ne!! Kai je s tabo?? Js: ja sorrčy,sam sprašujm..loh bi ti dala kkšn nasvvet..?? L: ne,sei bom sama.ampak tenx!!
No,in pol sm šla dam v petah,joi kok so me noge bolele! Hitr sm šla v kopalke in v jacuzzy,da se mal reelexam(sprostim). In pol sm razmišljala o njemu in meni. Joi kr zgrabt sm ga hotla,da bo biu sam moj…ja in tut bo.. pol sm pa razmišljala o men. Js sm blond,kdo pa hoče blondinko one so glupe! In čez eno sekundo sm razmišlala da si spremenim bavo las,ampak…NE! Mojih je škoda,take mam že od rojstva!!
Še nikol nism kissnla(poljubila)fanta…js sm devica! Joi,kok bi si želela..še nikol nism probala..ampak kako se sploh poljubljaš?? Joj,fhool me je strah! Kako se loh eni v movie-ih(filmih)kr z eno naklučno osebo kissajo?? To mi ne gre in ne gre iz glave! potem sm bla že zaspana in sm šla vn iz vode in se oblekla v spalno srajco in sam skočla na postlo in zaspala….
»Cloe?«
»ja,Dylan?«
»veš,razmišlu sm..«
»ja Dylan,razmišlu si???«
»če bi mi mogoče ti pomagala dobit Lolo?«
»wow,wow,wow…kai?? Kako ti loh pade na misu kej tazgaaaaa??«
»ja,ona je tko cute..ane??«
»ja..ampak!!?«
»ja prou imaš Cloe,res ni lepše od nje«
»ammm..kai???? smrk…kako??zakai?? a ni to ona?«
»ja tmle je!! Waw,kok je beautiful(lepa)v tisti mini krilcu pa kratki majci!! Waw,do nje grem«
»ne,čaki Dylan,ne ne morš..ne smešš!«
»Hey,Lola«
»O,živjo Dylan…«
»a,bi mogoče..«
»ja seveda«
»MWA,MWA,MWA,MWA!!«
……………………………………………………………………………………….
NE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
O fak,kako???(ustala sm iz postle in skor bruhala)
In pol je pršla služabnica:
»sinjorita,a je vse v redu??«
js:«ja,zakai«?
»slišala sem vas kričati NE..?«
» ohh!! Hahah a tisto nee?? Ah pfffff,nikol ne bi rekla tega!«
»aha,sem mislila da ste imela moro ali kai takega«
»ma,neee!!«
ko je odšla,sem si oddahnila da je bla sam mora.ufff,kakšne grozne sanje! Upam da se to nou zgodil..odšla sem v masažni salon da se znebim teh grdih misli..aaaa,je že bolš!

No,in pol se je v nedeljo moj brat končn odselu,tko da zdei loh delam kar koll!!!
Šla sm v sobo in mal počekirala na twitterju… v upanju da mi je negdo kej poslou,sm najdla še neki bolšga!! Dylana….nism vedla da ma twitter!! Sam kai nei mu pošlm??? 1uro sm gledala v moj Pink zid… in pol no pol je bla ubistvu že ura 20.26..zto sm šla u kuhno spila jogurt pa mau jagod požrla…rada mam lahke jedi.

No,nasledn dan sm ustala že spet prepozn in začela iskt izgovor..jap,perfektnega sm mela!
Skočla sm v helikopter in šla mirne duše v šolo. Učitelj Ferguson me je gledu neki zadovoln..čak mau najprei zamudim in pol me lepo gleda..waw to je pa neki nouga.
Nato mi je pršepnu«Cloe,res ti hvala kr si prof.Camili rekla da jo povabim na večerjo..dala si mi idejo! Dobiš A+!(to pumen najvišja ocena). Ammm…ostala sm brez besed pol pa sam rekla: ni za kaj,profesor…rada rešujem!
»prosta ura za danes« in že spet so mi ploskali in se mi zahvaljevali.. pogledala sem okoli razreda in videla Dylana,kako se smeji..o,nemorm vrjet on me je rešu!! Sei sm vedla da paševa skupi…zadnjo uro nas je prof.Camila spustila vn na igrišče..no blo je za skejterje in zgodil se je neki neverjetnega!!!!

Next??
30. julij 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
30. julij 2012
u100024
u100024
EI,tenx ka berš a loh še ostalim poveš za to zgodbo??
30. julij 2012
I love u :*
nextii
30. julij 2012
u100024
u100024
še 4 nexte ša nextam
30. julij 2012
next!!
30. julij 2012
next!!!
30. julij 2012
u100024
u100024
še 2nexta
30. julij 2012
nexxšttt!!
30. julij 2012
u100024
u100024
še 1next
30. julij 2012
brala bom itak (redna bralka)+BIG NEXT
30. julij 2012
u100024
u100024
tnx Mrs.Cute :3
30. julij 2012
u100024
u100024
Ewo nextam!! Aia,pa še enkrat velika hvala za vse bralke!!!!!! Vi ste res eni velki
30. julij 2012
u100024
u100024
srčki
30. julij 2012
u100024
u100024
3.poglavje
kr nism mogla vrjet. Dylan mi je dou v roko list papirja in jo zapru!! Ooo,že spet ta dotik..ampak me je fhool zanimal kaj je pisal v listku…. Odprla sm ga in,skor omedlela! Dylan mi je dou njegovo tel.number!! o waw!!! Po uri sm se odpelala home,udrla v mojo sobo in skočila na postlo! Gledala sm tist listk in tok sm bla happy! In pol kr naenkrat »ring,ring,ring« biu je telefon,skočila sm do njega in se oglasila z »hei,you kwa dugaja a si me le poklicu?« »ja,živ zveniš mau čudn« »aja,o nenene,sam glas se mi mau amm.hehe« »ok sei ni važn hotu sm te prašat…jah no..emm…če bi šla z mano na odprt bazen ju3..kaj prauš?«
»ja,ja valda itak« »no pol,ju3 ob 15.00 te poberem« »ok,kull..I can't wait!(nemorm čakat) »no,pol se pa vidva ju3..no amm..čaw…lepotica moja.« OMG,reku mi je lepotica… waaw…joi začela sm se jokat od navdušenja..potem pa že spet »ring,ring,ring« dvignla sm slušalko in z lepim glasom: hei,a si me hotu slišat še enkrat?? »emmm,ja« čak mal,biu je dost starejši glas od Dylan-ovga….čaki to je biu
»heheh,živjo oči,kai delaš« »ahh,tle v pisaarni urejam račune,poklical sem te zaradi Iana«
»ammm,zaradi Iana«? »jah veš,prišlo je do zapletou Marie(naša sluškinja)gre za ta teden do svojih sorodnikou v Mexico,mami je na Havajih js mam pa tle ceu kup računou in tega ja ti bom kr resnicu reku dost mam tega sranja« »emm,ja oči in kai glede Iana?(ian je biu moi bratranc…ta mau..komi 7 jih ma.) »ja,žou mi je srček ampak ga boš mogla ti pazt za 3 dni« »wow,wow,wow oči.čak mau slow down(umir se),to bi bla polomija podru bi se moi lajf! Ne oči,ne deli mi tega,NEE!!« »baterija bo prazna,morm it pa naroči Marie da ti nrdi kosilo,adijo rd te mam« »ampak oči,ne,ne…« pip … o,ne kko nei zdei Dylanu povem..?? weeee!! Takoi ampak res takoi sm poklicala Lolo…ko sem ji vse povedla mi je rekla da bo še vse o.k in da bova najdle način! Nasledn dan nism zamudila v šolo… ampak sm bla potrta..in pol k sm vidla Dylana se mi je face mau zbistriu ammpak ne tok.. prišeu je k men in me uprašu: Kaj pa je z mojo lepotico dans?? Aa,zakai tak žalostn face?? Veš Dylan js,js ne morm it s tabo na bazen…ON:zakai ne?? Sej lahko prestuva..sej ni problema! A res? A loh na nasledn tedn? Ja seveda!! O,hvala ti!! In pol me je prjeu za roko in me odvleku za šolo,kjer sva se poljubila!! Ne morm vrjet da sm poljubila fanta!! Prvič…vam povem občutek: amazing,njegove ustnice so ble vlažne in full kull!!! Nisva se samo poljubila ampak poljubljala…in pol ta deu je najbolši..poljubljala sva se in pol js padem dol pa še on,in pol sva se kr na travi poljubljala..domov sem šla pomirjena rdeča in sproščena..nism hotla jest,kr sm se že najedla »njegovih ustnic«.

Oou,pršou je Ian…. Joi,zdei pa mučenje za 3 dni.

Kot prvo on riga,prdi si vrta po nosu pa zihr še kej česar js nism odkrila.

Aja kliče me teta…a sm že res tok stara??

Ian:«ahoi,teta Cloeta!! Kapitan Goba vas pozdravlja!«
Js:«ahoi,kapitan Gobasta groza«

Tole je pa Ian:
In ta dan je biu najhujši v mojmu lajfu,razn tkrt k sm si zlomila štiklo!!
Boga Lilly….raztegovou jo je jo prasku,pa še vse možno..povem vam blagor vm k niste na mojem mestu… no u glavnem ta dan pa drug dan sta še kr dobr minila zadn dan pa polomija.. moja soba je smrdela po njegovem »napitku pogube«.. smrdelo je po zajčjih bobkih….in končno ga je uzela njegova mami in rešenasm bla…zdei pa nazai k Dylanu…. Ta dan je potrku na moja vrata z rožami v rokah..bile so vrtnice!! Oh,kako je romantičen.. uprašal me je če me lahko preseneti..seveda sem privolila saj so mi všeč misteriozni tipi… naslednji dan je že spet prišel do mene(seveda po šoli) in mi rekel naj se oblečem v nekaj večernega.

Tole sm oblekla:
Waw,pelu me je na večerjo in…

No nextite pa nextam!!

Hvala vsem bralcem aia,pa povejte če kej pogrešate v zgodbi…še enkrat hvala!!
30. julij 2012
u100024
u100024
to je Ian:

30. julij 2012
u100024
u100024
tole sm se pa oblekla(na večerjo)

31. julij 2012
NEXT.!
31. julij 2012
nextii
31. julij 2012
u100024
u100024
hvala..še 2 nexta pa nextam!
31. julij 2012
nexttiii!!! full dobra zgodbaaa!!
31. julij 2012
nexxttttt!!! NUJNOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!
31. julij 2012
u100024
u100024
Pelu me je v eno čist new Francosko restavracijo Cheze,kjer so nama igral na violine!!
Uzela sva menu za 2,kar je uključevalo: žabje krake(francoska specialiteta),»coq au vin«(to je piščanec v rdeči vinski omaki z šampinjoni), »Crêpes Suzettes«(flambirane palačinke prelite s pomarančnim likerjem)

Žabji kraki,so mel okus po piščancu,povem vam blo je zelo okusno..
Coq au vin je biu še bl okusn,mogoče mau preveč slan,ampak zanimiv okus!
Crêpes Suzettes mmmm,njami to je blo pa najbolš!!
Za pijačo sm uzela scweeps,kr vina še nism smela.

No,pol k sva se nažrla,je biu najbolši deu ever! Plaču je,no kr drago kr je bla fhool draga restavracija….natakarju je rekel: dajte to na račun Nickolson..omg kok je lepo zveneu k je reku to!! Waw,kr oči so mi zažarele!!!
Prjeu me je za roko in me »odpelu« do nekega posebnga kraja. Na začetku ga nism vidla,zato kr mi je reku nej ne smem gledat. Pokriu mi je oči z njegovimi dlanmi in ko me je prpelu do kraja je odkril dlani in WAAWWW!!! »o,Dylan to je to je….«(in pol nism mela besed) pol je pa on besedo najdu: »čudovito..a ne?« »ja,čudovito!! Amazinggg«(prpelu me je na en mejhn hribček,kjer je že prpravu odeko,da gledava zvezde) usedla sm se in pol se je še on usedu in gledala sva zvezde,med tem me je pa poljublou! Pol me je pa odpelu nazai domov z njegovim gorđs motorjem!!
K sm pršla v šolo,sm bla full happy,sej mam končno fanta…naslednje dni sva se začela poljubljat že kr javno in razglašena sva bla kot pravi par!!
Ampak v petek me je ZELLOO razočaru..to je naredu mau nesramn!!
No tkole je blo: pršou je do mene z vrtnicami v rokah in me poljubu,potem sm se usedla na njegov motor in že sva šla!! Pelu me je u kino,kjer bi gledala romantičn movie..in v filmu sta se dva poljubljala in pol sva se še midva(na skrivaj). Po filmu me je odpelu domou in me niti poljubu ni,niti reku adijo sam reku je: » ammm,žou mi je morm it« in vs besn odpelu nazai«
Vse sm povedala Loli in rekla mi je,da je mogoče premau napet zrd tega… in pol me je objela in vse je blo spet kull! V soboto sm že razmišlala o njemu,zakaj me ne pokliče??? Js sm njega že 5x ampak se mi ni oglasu..a sm kej narobe nrdila al kaj???
Čaki mau v sredo je že moj birthday!!
Omg,nmorm vrjet!! V pondelk v šoli me ni hotu kušnt niti pogledat ne,v tork še hujš..v sredo je pršu na moj rojstn dan(praznovala sm ga pr men doma,kjer je bla ogromna zabava) končno jih mam 16,zdej sm že skor zrela!!
Tole sm mela oblečn:

Stopla sm do njega in ga uprašala kaj je!
On: »veš,Cloe o nečem se morva pogovort«
»o čem darling«?
» o nečem zlo important«!
»okej dej povej«
»ne,ne bi prenesla tega«
»seveda bom,ti si moj edini ni šans da te bom zapustila«
»jah no nevem«
»povej no«!!!
»ne,ne morem žau mi je Cloe,adijo morm it da ne pokvarm tvoje zabave«
»ne Dylan,nee!! Brez tebe ni zabave…..brez tebe ni lajfa«
»adijo Cloe«
začela sm se jokat in k men je takoj prletela Lola in me potolažla da bo vse ok!
Js sm ji rekla da hočm bit mau sama…..

Šla sm na balkon in vidla Dylana tm na gozdni potki…odločila sm se da grem do njega

Tekla sm kokr sm mogla..in tist trenutek je prpelu en nor grozeče hitr auto in snif,snif!!
»Dylan!!!!!!!DYLAAANNN!! umakn Seeee!!!!!! ZDELE TAKOJJJ!!!!!!!!!! DYLLLANNN!!!«
On je pa kr še stou ..
»Dylannnnnnnnnnnn!!!!«
in »NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE«
POVOZU GA JE!! NE,KAKO NEE!!stekla sm do njega in potemmm…….

4 nexte pa nextam…hwala če beršš!!
31. julij 2012
nextii
31. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg