Forum
u108672
u108672
нeejlαα тo je še eɴα мojα zɢodвιcα ĸι pα jo вoм pιѕαlα z мojo мαšo. тorej jα še eɴ ғαɴғιcтιoɴ od 1d αмpαĸ leej če ѕo pα ɴαjвolšι ĸαj čeeš.?
тo zɢodвιco pιšeм jѕт ιɴ мαšα (ηιαℓℓ'ѕ мσƒσ )..
ɴo pα zαčɴιмoo.. :

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●vαɴɴy●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
"and live while we are young..." jeeeej stekla sem do telefona in pogledala če mi je Tina že kaj odpisala. In ja res mi je.. Odklinila sem zaslon in pogledala kaj za vraga piše v tem prekletem sporočilu:

нαнα dejααɴѕĸoo.?
o вoɢαα тιι..;**
ejj čαĸ мααυ тe poĸlιčeeм pool мαмo večerjoo
мwαααн,
тιιɴαα < З

Samo zasmejala sem se in ji odpisala:

jααα..
oĸeej вejвαα..
♥ мwααн

vαɴɴy

Kar naenkrat me je poklicala mami "Vanny. Dol pridi nekaj ti moram povedati.!" "Jaa.. že greeem.!"

Upps.! Sem se vam pozabila predstaviti.? No:
Moje ime je Vannesa Parker krajše Vanny. Živim v Sloveniji. Ja vem da imam bol angleško ime in too toda moj oče mi ga je izbral. Ajaa nimam pojma gdo je moj oče. Zapustil me je ko sem bila stara nekaj dni. Res ne vem kakšen oče bi naredil kaj takšnega zato se z takimi kreteni enostavno ne obremenjujem. Vem samo da se meni kaj takega ne bo nikoli zgodilo. Upaam..

Jst:

mami:

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

oĸeej ɴαѕledɴι deυ ɴαpιše мαšα ĸo вoмα doвιle мαυ ɴeхтoυυ prααυ.?
;****
lυpčeeĸααα ♥
ɴeхт.? :З

вoš вrααlαα.?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. oktober 2012
u77833
u77833
amm, next dobite mau kasnej k zdej gremo kitaro kupt pa to c:
03. oktober 2012
u103996
u103996
Nexxxt
Bi ti brala mojo
http://www.igre123.com/redirect?ThreadId=42647
03. oktober 2012
u77833
u77833
amm, bom preden gremo napisala še enga haha < 3
-------------------------------------------------------------------------------------------------
''Ja no. Saj bom.'' zdolgočaseno zagodrnjam. ''Ampak glej da ne pozabiš!'' mi zabiča mami. Spet mi teži, da moram vaditi balet. Že skoraj 10 let ga treniram, in od takrat me vsak dan priganja in tako že 10 let vsak dan 4 ure samo vadim balet. No, že ene 10000x sem se izmuznila in sploh nisem šla v telovadnico, ampak to ni pomembno. Tudi ona je bila včasih baletka, zato ji je še toliko bolj pomembno, da bi bila tudi jaz uspešna v tem. V roke sem vzela svoj rožnati iphone in začela tipkati sms. ''Help me.'' sem napisala svoji najboljši prijateljici Britney, ali krajše Brit. ''Spet ti teži kaj? Pred telovadnico te počakam :*'' mi hitro odpiše. Sama pri sebi sem se nasmehnila.
No, pa naj se vam predstavim .
Moje ime je Ashley Green, krajše Ash. Živim v Londonu. Stara sem 17 let ( no pravzaprav bom 17 čez 2 tedna). Moja mami je bila včasih poklicna plesalka, zdaj pa poučuje balet na neki priznani blateni šoli tukaj. Moj oče pa je nek TV- urednik, ki trenutno dela nekaj v zvezi z X-factorjem, vsaj tako pravi.
Jaz:

-------------------------------------------------------------------------------------------------
next.? < 3
03. oktober 2012
u77833
u77833
vem da je kratko ampak se mi mudi o':
03. oktober 2012
u107025
u107025
Uuuuiiiiiiiii belet je nooot *o* im so gonna read this shit x'D
03. oktober 2012
u30718
u30718
next
03. oktober 2012
u73804
u73804
nextttttttttttttt
03. oktober 2012
u108672
u108672
haha jst nextam k bom mela še 3 nextee♥
03. oktober 2012
next jih že maš
03. oktober 2012
u108672
u108672
ɴe jιн pα ɴιмααм. =p
še 2.!:З
03. oktober 2012
u103996
u103996
Nexxt
03. oktober 2012
u77833
u77833
a se moj next vela.?
next hahaha :'D
03. oktober 2012
u108672
u108672
Tvoj pa nevelaa hoho ;**
03. oktober 2012
u40060
u40060
neext
03. oktober 2012
u77833
u77833
ewo zdej maš nextou dovoolj c:
03. oktober 2012
u73804
u73804
nextttttttttttttttt
03. oktober 2012
u108672
u108672
že pιšeeeм :З
04. oktober 2012
u108672
u108672
єкσℓαα Ι ∂єℓ.

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●vαɴɴy●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
Odšla sem dol na večerjo. Mami je spekla meso in krompir. To se mi je zdelo zelo čudno saj mami naredi za VEČERJO kaj dobrega samo takrat ko mi more povedati kaj ne preveč veselega ali pa je za njo veselo in se boji da zame ne bo.. whatever.? uglaunem usedla sem se za mizo in mami je začela pogovor:

"Veš ljubica malo sem razmišljala.. In sem se odločila takole. Veš naj začnem od začetka.. V Londonu so mi ponudili boljšo službo z več zaslužka saj veš. In ja sprejela sem jo. Se pravi jutri zjutraj ob 9-ih odpotujeva v London kjer bova stalno živele. Upam da ti je to vredu. Samo spakirati moraš do jutri zjutraj. Okej.?"

V očeh so se mi že nabirale solze.

Ustala sem od mize in ktožnik z hrano odrinila stran "Mami.! PA saj mi ne moreš narediti tega kajne.?" "Oprosti vse je že zmenjeno." Odšla sem v svojo sobo. Z vrati sem zaloputnila tako močno da se je moja kitara prevrgla. "Krasno.!" sem rekla bolj sama sebi nato pa se odločila da bom poslala Tini sporočilo.
Napisala sem:

нeej вejвα.
ej ɴeĸι žαloѕтɴeɢα тι мorм povedαт.. =(
мαмα je doвιlα υ loɴdoɴυ вoljšo ѕlυžвo ιɴ jα мorαм zrαveɴ. ѕe prαvι ѕe вovα preѕelιlι υ loɴdoɴ zα večɴo.! =((
ѕαj мe вoš še oвιѕĸovαlα ĸαjɴe.? ɴo υɢlαvɴeeм rαdα вι dα мe ɴe pozαвιš. redɴo вovα ιмelι ѕтιĸe po ѕĸypυ oĸ.? ιɴ αjα.. jαz тeвe ɴe вoм ɴιĸoolι pozαвιlα. vѕαj 2 ĸrαт ɴα leтo вoм prιšlα тυdι v ѕloveɴιjo verjeмι мι.! ιɴ αjα тιɴα вιlα ѕι ιɴ zмerαj вoš мojα вғғ.
αdιjo
мwααααααααααн, тvojα ιɴ ѕαмo тvojα vαɴɴy.
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
oĸeeej тole je вιυ мooj ɴeхт.!
ɴαѕledɴeɢα ɴαpιše мαšα ĸ ѕe jι вo zdelo.. :З
ιɴ αjαα veм dα je вedɴo ιɴ dα мαšα doѕт вolš pιšee..♥♥

ɴeeхт.? :З
04. oktober 2012
u108803
u108803
Neext.! :3
04. oktober 2012
u30718
u30718
next
04. oktober 2012
u73804
u73804
nextttt
04. oktober 2012
u40060
u40060
next
04. oktober 2012
u70925
u70925
Neeeeeeeeeeeeeeeext.!!
04. oktober 2012
u107790
u107790
neeeext...
04. oktober 2012
u108803
u108803
neext.!
04. oktober 2012
u77833
u77833
-----------------------------------Ash-------------------------------------
''Pohiti no Ashley, nimam cel dan časa.'' zagodrnja mami. Hitro se obujem in stečem za njo v avto. Odpeljala me je do telovadnice, kjer ponavadi vadim balet. Včasih so tam tudi druge, ampak me to ne moti. ''Čez 3 ure pridem po tebe. Dobro vadi. Adijo.'' mi reče ko izstopim iz avta. Pomaham ji v slovo potem pa se sprehodim do zadnje strani telovadnice. Tam me ponavadi čaka Brit. Pozdravila sem jo in objela. ''Heeeeeej. Greve v slaščičarno.? Amy in Liz sta rekli da naju počakata tam.'' reče Brit. Amy in Liz sta še drugi dve pravi prijateljici, ki jima vse zaupam, tako kot Brit. Odšli sva do slaščičarne, ki je bila kakšne 3 ulice stran. Tam sta že čakale Liz in Amy. Objele smo se, potem pa smo naročile. Jaz sem jedla sadno kupo, ostale pa so si naročile sladoled. Mami mi ne pusti sladoleda in teh stvari, zaradi baleta. Za njene standarde moram biti suha kot trlica, da bi bila ona zadovoljna. Sam sem drugače zadovoljna s svojo postavo, ampak kaj češ, mami je taglavna pri nas. Ko smo pojedle, pa smo se malo sprehajale in pot je slučajno vodila mimo šole. Kot ponavadi, se je tam zbiralo polno fantov, večina izmed njih so bili glavni frajerji na šoli. ''Ooo Ashleey.!'' se jih je nekaj zadrlo , ko so me opazili. Med fanti sem kar popularna, in po pravici povedano mi ne ugaja ravno. Ampak tega ne kažem na ven. Brandon in Jesse sta prišla do mene in me objela. Onadva tako ali tako vse objemajo. Prav nadležna sta s tem. Pa še največja ženskarja na šoli sta. Še en minus. Jaz, Brit, Liz in Amy smo se malo pogovarjale s fanti, potem pa smo šle naprej. Čez čas je Amy šla, ker jo je njen preljubi James klical in jo povabil k njemu domov. James je njen fant. Tudi Brit je malo prej odšla , ker so imeli večerjo. Ostale sva samo še midve z Liz. ''Veš Ash, na šoli se govori , da ti in Jesse hodita.'' reče Liz. ''Jaz? in tisti debil? hahaha idioti.'' se zasmejem. ''Meni je on čisto uredu. Pa še seksi je.'' se namuzne. ''Daj daj, ti nisi tista , ki jo vsak dan objema in ji neke bolane stvari šepeta u uho, čez 1 minuto pa se zalizuje z neko blond avšo.'' rečem. ''No saj je vseeno. Ampak Brandon mi je rekel da je Jes vate veš.'' reče in komaj zadržuje smeh. ''Briga me. Ne bom bila z nekim kretenskim ženskarjem, pa če je tako seksi kot je Jesse ne.'' rečem in zdaj sva že obe pokale od smeha. Pogledala sem na uro ; pol osmih je. MIslimda bi bilo pametno, da greve nazaj do telovadnice. Čez pol ure pride mami.'' rečem. Ko sva prišli tja, sem se nahitro preoblekla v dres in tistih zadnjih 10 minut ''vadila''. Ko vidim, da prihaja mami, se nahitro malo pošpricam z vodo, da bi zgledalo kot da sem močno vadila. Že zadnjih nekaj tednov delam to skoraj vsakič, pa še vedno pali na to. Ni kaj preveč pametna haha. Odpeljali sva se domov. Na hitro sem se stuširala, potem pa sem prižgala računalnik in šla na facebook. Jesse mi je spet težil, če bi šla z njim na zmenek, tako kot ponavadi. Na živce mi je šel, zato sem ga kar ignorirala. Čez kakšni 2 uri sem ugasnila računalnik in šla spat.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Vem, da je krneki , sam mi jan teži in mi govori da sta Louis pa Niall geja -.-''
Neext.? :3
04. oktober 2012
u70925
u70925
Neeeeeeeeeeext.!!
04. oktober 2012
u30718
u30718
next! hahahaha dj nehi...resno? omg. ♥ :*
04. oktober 2012
u77833
u77833