Forum
u150784
u150784
Ta zgodba govori o povsem normalnem dekletu, po imenu Eva. Eva je stara 16 let in je kot vsaka druga najstnica. Nekega dne pa se ji podre svet...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hey!
Sem sem Eva.

Moja BFF je Saša

Sva nerazdružljivi že od 1 razreda.
Seveda imam tudi fanta in to je Dejan

Kot vsak dan sem se zbudila in se stlačila v obleke. Pojedla sm zajtrk in stekla na avtobus, ki je odpeljal čez 2 minuti. Tam sem se usedla zraven Saše in klepetali sva o tem in onem. Ko smo prišli do šole sva s sašo odkorakali do razreda in tam trpeli 8 ur. skupaj sva šli na avtobus, vsaka v svoj dom in tako je bilo vsak presneti zimski dan. Saša je vedno našla izgovore, zakaj ne morem priti k njej domov ali ona k meni. Vedno ko sva šli po nakupih se me je držala kot klop. Enkrat sva se zaradi tega skregali a sva se naslednji dan pobotali.
V šoli smo dobili liste, da gremo v šolo v naravi. Šli naj bi v kalnifornijo. Tja sva si s sašo vedno želeli iti. Čez mesec dni smo se že odpravljali. Poslovila sem se od mame in očeta ter od sestrice Talije

Vzela sem svoje kovčke in stekla do mesta, kjer naj bi se s Sašo dobili. Bila je že tam. Skupaj sva šli na avtobus in se odpeljali do mesta, kjer smo se z razredom zbrali in z posebnim avtobusom odšli do letališča. Na letalu je bilo zelo dolgočasno. Najprej sva se s Sašo pogavarjali o tem in onem, potem pa nama je zmanjkalo tem za pogovore. Pogledali sva filem, ki je bil strašno beden, ker sem ga videla že 100000-krat. S sašo sva zaspali...
u150784
mislim3 nexte za nadaljevanje
08. december 2014
next
08. december 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg