Forum
TWOO SPOZNAVANJE 1.DEL 2012
ZGODILO SE JE LANSKO LETO JANUARJA KO SEM SPOZNALA KRASNEGA FANTA AMPAK TAKRAT ŠE NISEM ZNALA CENITI POMENA ČISTE IN PRAVE LJUBEZNI. SPOZNALA SEM VELIKO POSTAVNIH FANTOV VENDAR TA KI VAM GA BOM SEDAJ OPISALA JE RES NAJBOLJŠI AMPAK TAKRAT NISEM TAKO GOVORILA KOT SEDAJ. BILO MU JE IME SIMON IN BIL JE RES SRČKAN IN MI JE BIL SIMPATIČEN ŽE TAKOJ KO ME JE PRVIČ KLIKNIL NA TWOOJU AMPAK TAKRAT SEM IMELA ZELO VISOKE CILJE GLEDE MOJEGA SANJSKEGA MOŠKEGA SAJ SPRVA JE DOSEGAL CILJE AMPAK KO SEM SPOZNALA DRUGO OSEBO IN TO JE TISTA OSEBA KI ME JE V ŽIVLJENJU NAJBOLJ PRIZADELA DO SEDAJ. TAKRAT SEM BILA ZELO PREPRIČANA DA BOM Z TISTO DRUGO BOLJ SREČNA KOT S SIMONOM AMPAK SPRVA JE SICER RES BILO TAKO AMPAK PO ENEM LETU SE JE VSE SPREMENILO. TAKRAT NISEM ZNALA SIMONA CENIT IN SEM GA OBRAVNAVALA LE KOT LASTNINO IN SEM BILA PREPRIČANA DA ME BO VEDNO LJUBIL IN DA BI BILO NEMOGOČE DA BI SE ON ZALJUBIL V DRUGO. KASNEJE SEM IZVEDELA DA SE JE VANJ ZALJUBILA TUDI MOJA MALA SESTRIČNA ANJA CAPUDER IN BILA SEM PREPRIČANA DA IMATA ONADVA RAZMERJE LE MI NIHČE OD NJIJU NI ŽELEL POVEDAT KAJ PRAVZAPRAV IMATA. ČE SEM ISKRENA SEM BILA TAKRAT ZELO LJUBOSUMNA IN SEM IMELA SIMONA RADA AMPAK NISEM GA PA LJUBILA TAKO MOČNO KOT GA SEDAJ DANES. KO SEM GA SPOZNALA V ŽIVO PRVIČ NISEM ZAČUTILA TISTE USODNE ISKRICE IN SEM POTEM NAREDILA KMALU USODNO NAPAKO KI ME JE STALA ENEGA PRETRPEČEGA LETA KI SEM GA PREŽIVELA Z OSEBO KATERA ME JE KASNEJE TAKO MOČNO PRIZADELA DA SE 1 MESEC NISEM MOGLA ZALJUBITI V DRUGEGA. SIMONA SEM IMELA RADA KOT PRIJATELJA IN V NJEM TAKRAT NISEM VIDELA FANTA SAJ MI TAKRAT JE ZELO MALO KRAT REKEL DA ME LJUBI KAR PA JE MENE TAKRAT FAJN ZLOMILO IN MI NI BILO VŠEČ TUDI KO ME JE GRIZEL ZA USTNICE. POLNA NEGATIVNIH OPAŽANJ SEM BILA IN MI JE ŠE DANES ZELO ŽAL ZA TO.
A NEXTAM AL NE
11. avgust 2013
next
11. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg