Forum
u59458
u59458
Okej pozdravljeni. Pisala bom kot dve različni osbi. Seveda pa zgodbica ni dobra če ne vsebuje fantov iz skupine 1D.Zgodbica bo vsebovala polno ljubezenskih ter zabavnih zapletov.
No pa začnimo

.........................................................................................................................
Rosallie ♥
.........................................................................................................................
Trenutno stopam po ulicah in iščem Starbucks. Aha tamle je že napol zakričim in stečem v njega. Stopim do pulta in povem svoje ime Rose ter se vsedem za mizico v kotu. Iz torbe sem vzela svoj blok in notri risala slike fantov iz skupine One Direction ja res jih obožujem. Rose sem zaslišala glas ki me kliče po imenu. Vstala sem se in odšla do natakarja ta pa mi je izročil njihovo Ledeno kavo.

Plačala sem jo in se odpravila nazaj k mizi. V torbo sem pospravila blokec in se odpravila domov. Hodila sem po pločniku in še malo po praku ko sem končno prišla pred našo novo hišo. Objela sem starše in se odpravla v mojo sobo. No naj se vam predstavim

Moje ime je Rosallie (krajše Rose). Stara sem 17 let in z starši smo se šele preselili v London. Nažalost sem edinka. Želim si da bi imela mlajšo sestrico ali pa starejšega brata ampak to na žalost ni mogoče. Mama je modna oblikovalka in že tri leta dela pri nani modni agenciji. Očka dela v glasbeni industriji in sodeljuje z mnogimi znanimi zvezdnikimi.

no to sem js:

Starša:

Isabell
Ahh spet ta grožeča pisma si rečem in namrdnem.Kaj je sestrica sem začula glas mojega predobrega brateca. Ahh nič spet pisma tvojih fanov ki me sovražijo. Ne skbi mi reče ter me poljubi na lice. Dri dri se je oglasil hišni zvonec. Grem jas se zaderem in odprem vrata. V hišo so se vsuli Niall, Liam, Lousi in najlepši izmed njih Harry. Zdravo sem pozdravla ampak me niso uli. Niall je že brskal po hladilnku. Zayn in Liam sta se lovila. Harry pa Lou pa sta igrala igrice na nitendu. Js grem v sobo rečem in objemem Zayna. Zaloputnem z vrati sobe ter se vržem na posteljo. Komaj sem zaspala že sem zaslišala glas mojega predobrega brateca. Z prijatli so vadli v njegovi sobi. Okej sem rekla ter odšla v kuhinjo. Naredla sem kosilo in odšla v njegovo sobo. Kosilo je na mizi rečem in vsi so zdirjali v kuhinjo.
Pozdravljeni sem Isabell Malik. Stara sem 17 let. Z Zaynom živima sama v svoji hiši. Od zdaj naprej so se fantje odločili da bodo živeli pri nama. Obiskujem oblikovalno šolo v Londonu in z fanti hodim po turnejah.

to sm js:

Zayn:

(klikni na gif)
Niall:

(klikni gor!!)
Harry:

(klikni na gif)

Liam:

(klikni na gif)
Louis:

(klikni na gif)
Next??
30. avgust 2012
u84822
u84822
neeeeext!
sam priporočam ti da recmo tm k ti napišeš
jst grem v sobo rečem.
ti priporočam da nardiš tkole
"jst grem v sobo"rečem
če ne veš kje se nardi tole "
je Shift pa 2
jst pač pol bl težko razločm kdaj se pogovarjajo kdaj pa ne
drgač pa super
neeeext!
30. avgust 2012
u59458
u59458
oki tnx sam da probam

"bla bla bla" iiiiii deluje tnx
30. avgust 2012
u84822
u84822
Ja nzk zej pa Nextey
30. avgust 2012
u59458
u59458
oki
30. avgust 2012
u59458
u59458
Zdle trenutno nemorem kr ma harry twetcam sorry
30. avgust 2012
u59458
u59458
tukaj

http://twitcam.com/27xj8
30. avgust 2012
u59458
u59458
Rosallie
..............................................................................................

Vrgla sem se na posteljo in iz predala vzela svoj laptop. Odšla sem na Twitter in napisala pr tweet-ov potem pa sem pospravila računalnik saj je bilo kosilo na mizi. Odpravila sem se v kuhinjo se vsedla za mizo in počakala na kosilo.

"Veš Rose eno novico ti morava povedati" se je oglasil oglasil očka
" no povejta!!" no mami bo dobila pe enega dojenčka
" kaj?? AAAAAAAAAAAAAAAAA" sem se zadrla in poljubila očka na lice.
"kaj pa jst??"
"aaah seveda mami" rečem ter jo objamem.
Odskakljala sem iz stanovanja in zaloputnila z vrati
KAJ PA KOSILO??!!!!!!! sem čula glas od mamice
NISEM LAČNA dodam in odhitim v njihov park

Hodila sem po potki ko se nenkrat zaletim v dekle.
''ohh oprosti''
Je že okej reče ter se mi nasmehne

.................................................................................................
ISABELL
..................................................................................................
Ko sem pojedla kosilo sem se odpravila v park. Hodila sem po potki ko se je neko dekle zaletelo vame.
''ohh oprosti'' reče
Je že okej odgovorim ter se ji nasmehnem.
'' Bi odšla z mano v Starbucks'' vprašam
Lahko odgovori in skupaj se odpravima v Starbucks
mall meden sorry
30. avgust 2012
u59458
u59458
Oki eno pravilo
OGLAŠUJETE LAHKO LE TISTI KI BERETE ZGODBO. SE PRAVI TISTI KI BERETE ZGODBO OD ZAČETKA!!!!
30. avgust 2012
neeeeext&nova bralka&tvoja zgodbica mi je ful usec
30. avgust 2012
u84822
u84822
neeeext!
30. avgust 2012
u59458
u59458
Še eden next pol pa nadeljujem

Hvala zarcy
31. avgust 2012