Forum
Odločila sem se, da bom pisala zgodbico. V njej so vključeni tudi 1D. Na začetku bo mogoče malo dolgočasna ampak tam nekje pri 5. nextu se bo začelo vse skupaj razvijati. Upam, da vam bo všeč in da bo čimveč pralk in bralcev. Jas se bom probala potruditi, da dobite next vsak viken (zaradi šole) mogoče pa bo tudi med tednom kakšen next.

Da pa začnem bi bila zelo vesena ❷ nextov

Boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. april 2014
Pozabla sem povedat v vsakem nextu bodu tudi slike, mogoče sam ena ampak bojo
02. april 2014
u118491
u118491
ok...bom vidla
02. april 2014
ok bom vseen dala prvi next
★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
1del

Končno, konec pouka. Z Ally sva odšli pred šolo. Aja, da se ne pozabim predstaviti. Sem Emma in stara sem 14 let. Živim na vasi vendar pa to še ne pomeni, da imamo doma kmetijo ali kaj takega. Kot skoraj vsako dekle imam tudi jas svoj najljubši bend – One Direction. Noro sem zaljublena v sošolca Maxa. Imam pa tudi brata Leona, ki je 2 leti starejši od mene. Zelo je zaščitniški. Ally pa je moja BFF. Eh, kaj pa govorim saj mi se kot sestra. No poleg Leona pa je tu še moj polbrat Thomas (Tomi), ki je star 3 leta. Očeta nimam saj je nekam odšel. Ko je izvedel, da je mama noseča z drugim moškim je spakiral kovčke in odšel. Od takrat dalje ga nisem nikoli več videla. Res ga močno pogrešam saj sva se zelo dobro razumela. No dobro, zdaj pa se vrnimo nazaj v resničnost. Do naju je prišel Max. »Čaw Emma. Maš danes kaj časa, da bi mi neki pri matematiki razložila?« je vprašal. »Lahko, greš z nama z Ally domov pa ti pol to razložim?« sem ga vprašala nazaj. »SHUR« je še rekel in odšli smo. Ally se je peljala s kolesom, jaz pa z rolko. Max je hodil zraven mene. Prevozili / prehodili smo že več kot pol poti in pred nami je bil le še raven del ceste brez pločnika. Maxa sem za foro vprašala če bi se peljal z mano na rolki. Nisem mogla verjeti svojim ušesom ampak rekel je 'ja'. Skobacal se je na rolko in me prijel za boke. Awwwwiiiiiii kako mi je bilo lepo. Nenadoma pa me je iz sanjarjenja zbudilo prehitro premikanje rolke. Ker je z Maxom nisva mogla nadzorovati sva se spotaknila ob kamen na cesti in padla. Pravzaprav je on padel name. Gledala sva se v oči. (omg kak ma ta človek lepe oči) Počasi se je z glavo začel nagibati proti meni………
Jaz:

Ally:

Max:

02. april 2014
next
02. april 2014
u100166
u100166
next
02. april 2014
ju3 pride nov next ker sem bolna in sem doma tako, da mam zdaj čas pisat
02. april 2014
u164477
u164477
nexxtt
02. april 2014
neext
02. april 2014
u155895
u155895
neeeeeeeeeeeeeeext
02. april 2014
u165749
u165749
next coooool
02. april 2014
u153052
u153052
next
02. april 2014
next
02. april 2014
omg neeeeeeeeeeeeeeext
pa ful fajn da bo že ju3 next
sej ne da ti prvoščim da si bolna sam res komi čakam
p.s. upam da se kmal pozdraviš
02. april 2014
omg hvala vsem
sweet love <3 - hwalla
02. april 2014
u142722
u142722
nexxtttttt
UPRAŠALA BI ŠE ČE BI KDO BRAL+SORIIII KER SMETIM
http://www.igre123.com/forum/tema/pocitnice-s-fantom/68621/1
02. april 2014
Next začetek mi je zelo všeč
02. april 2014
prosim ne oglaševat od zdaj naprej
02. april 2014
že zdej je fajn pa se sploh še ni velik zgodil
ti ne prvoščim da si bolana
kak fajn da bo že ju3 next
komi čakam
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!
02. april 2014
Evo obljubljen next. Pa še enkrat hvala vsem, ki berete.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Počasi se je z glavo začel nagibati proti meni. Začutila sem njegovo toplo sapo. Najine ustnice so se prvič srečale. Počasi me je poljubil. Ko sva se odlepila drug od drugega sva se še nekaj časa gledala v oči. »Oprosti« mi je po tiho rekel. Rekla sem, da je že v redu in vstala sva. Ugotovila sem, da naju je Ally ves čas gledala. Šla sem do nje in vzela svojo šolsko torbo, ki sem jo prej dala njej. Iz nje sem vzala Maxov matematični zvezek in mu ga dala (njegovo torbo je dal prijatelju, da mu jo je odnesel domov). »Ravnokar sem se spomnila, da imam danes zobozdravnika tako, da moram iti« sem mu rekla on pa meni v zadregi nazaj: »Ja, tudi jaz moram iti.« to je tako zjecljal, da sem ga komaj razumela. Odšla sem domov in se vrgla na posteljo. Premišljevala sem o tem kar se je zgodilo. Počasi sem zaspala. Znašla sem se nekje na plaži.

Bilo je lepo, sonce je sijalo in morski valovi so se počasi premikali na obalo in spet iz nje. Zagledal sem 5 fantov, ki so se lovili po obali kot kakšni otroci. Šla sem do njih in se jim pridružila. To so bili 1D fantje vendar jih nisem prepoznala. Harry me je dvignil v zrak in me vrgel v morje. V tistem trenutku pa sem se zbudila. Vstala sem in se odpravila v kuhinjo. Namazala sem si kruh z nutello in odšla v dnevno sobo, kjer je Leon gledal TV. Pridružila sem se mu. Gledala sva neko komedijo. Že čez nekaj minut pa pa sta domov prišla mama in moj očim Jack. Sem že omenila, da sovražim Jacka? In nisem edina, tudi Leon ga sovraži. Jack se pred mamo dela tako prijaznega in ne vem kaj vse, ko pa mame ni doma je pa grozen. Ves čas se samo dere. Odšla sem v sobo saj sem se hotela izogniti pogovoru z njim. Vendar je bilo prepozno. Mama me ja že poklicala nazaj. »Je kaj narobe?« sem jo vprašala. »Ne, ne vse je v redu. Samo hotela sem ti povedati, da te imam zelo rada.« To kar mi je rekla je bilo čudno, ker se nikoli ni obnašala tako. Mogla sem jo vprašati če je kaj novega ali kaj, ker se mi je zdelo, da je nekaj narobe. »Nič ni novega. Vse je lepo po starem« je rekla mama s čudnim glasom. »Aha potem že ve, da se seli v London k očetu ne?« je kar naenkrat priletelo iz Jacka.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Upam, da vam je všeč to nadaljevanje
Bi kaj spremenile?
Kritike/pohvale?
03. april 2014
Popolnoma nič ne bi spremenila
Super,NEXT
03. april 2014
u155895
u155895
neeeeeeeeeeeeeeext
03. april 2014