Forum
Hojla!
Verjetno se sprašujete kaj pomeni naslov teme. Naslov TWO IN ONE sem dala zato, ker bomo tukaj pisale in imele top model. Tako, da vse, ki rade sodelujete na top modelih in rade pišete kratke zgodbice-VABLJENE!
No, to sem jaz, vaša voditeljica Katty Blum:

Zelo rada imam glasbo! Rada pojem in se zabavam, zato se bomo na tej temi predvsem ZABAVALE in nikakor ne prepirale.
Potrebujem 8 pisateljskih manekenk, ki bi sodelovale in živele v tej počitniški hiški:

Časa, za izive bo veš kot dovolj .
PRIJAVNICA naj vsebuje ime in priimek, lahko dodate link zgodbice(če jo pišete) in slikico.
Oglašujejo lahko samo punce, ki so prijavljene. Ko se prijavi 8 punc, bomo začele.
Mwa z vsemi pozdravi, vaša voditeljica Katty Blum:12.

ALI BOŠ SODELOVALA?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. junij 2013
ime in priimek: Madeline Stuart
link zgodbice: /
slika: [img]http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=56856622[/img]
19. junij 2013
Super, še,...:

20. junij 2013
u116962
u116962
dejteeee
21. junij 2013
IME: London Anne
PRIIMEK: McGarret
Link Zgodbice: https://www.igre123.com/forum/tema/when-u-see-how-wonderful-world-is!-%28with-1d%29/39095/ sam nexta že ful doug nism napisla...
MOJA SLIKA:

21. junij 2013
Ime: rose , priimek: jones zgodbice pa ne pisem. Aja slike ne morem dati ker sem na telefonu... upam, da bom vseeno sprejeta
21. junij 2013
spreketi obe! Super, malo oglašujte smo že na polovici.
Še

22. junij 2013
*sprejeti
22. junij 2013
ime:ana franki
slika:?ne smem objavljat
zgodbica:/
22. junij 2013
oprostite moja prijateljica je prespala pri meni pa neželim sodelovati prosim izklučite me.Hvala za razumevanje
22. junij 2013
OK,...
white lady sprejeta
22. junij 2013
ok, še vsaj:

22. junij 2013
OK sam še ena...
Prvi iziv bo v ponedeljek-zraven bom napisala navodila, ker me skoz teden ne bo doma(do 2.7) SUPER STE PUNCE
22. junij 2013
Punci, ki sta dali link zgodbice-super, nisem čist cele brala (nisem tak velka fenica 1D, ampak me ne moti, če vidvi sta), očitno vama domišlije ne manjka, ker sta že kar nekaj napisali.
Punce, a 7 dni za iziv bo premalo (če greste kam za 7 dni pol bi podaljšali)?
22. junij 2013
u129738
u129738
Ime: Nina
Priimek: Puro
Zdej trenutno sm na Soboških dnevih pa sm na fonu pa ne morm dat gor slike. Pišem pa zgodbo little princes in story about my life. Če mi bo uspelo vom dala linke pa sliko že danea gor če ne pa jutri.
22. junij 2013
❤welcoмe<З
❤ιмαš rαdα zɢodвιce?
❤če ιмαš вoš verjeтɴo тυdι вrαlα ɴαjιɴo z ★нυввα.вυввα.★
❤čαѕ,dα poɢledαš υvod ιɴ vpιšeš v ĸoмeɴтαr ɴeeхт porαвιš 10 ѕeĸυɴd čαѕα
❤ĸlιĸɴι ɴα тαle lιɴĸ ιɴ ѕe veѕelι z ɴαмα vαšι pιĸιcι ♥ℓιттℓє ∂σɢ♥ ιɴ ★нυввα.вυввα.★<З
http://www.igre123.com/forum/tema/my-love/57065/
22. junij 2013
Ok super, dekleta, pa nas je osem. Uživaj na soboških (glede slikce pa linka pa nič sekirat).
1. IZIV:
Dekleta, pred vami je prvi iziv. Upam, da vam bo všeč in da se nebomo prepirale.
Pisateljski iziv: Dekleta, začele bomo našo izkušnjo, ki bo kot eno potovanje. Da bo občutek res pravi, vas v prvem izivu pošiljam v deževni gozd. Kjerkoli, sam da je džungla. Torej napišite zgodbico o potovanju po deževnem gozdu oz. džungli(lahko izmišljeni kraj).
Modni iziv: Da pa ne boste pozabile te čudovite izkušnje, se boste seveda fotografirale. Komi čakam, da vidim vaše slikice. Če ponovim: slikajte se v deževnem gozdu ali džungli.
PRIMER:

Lahko ma zraven orožje ali žival, ampak naj bo razvidno, da je v džungli.
NAVODILA za pisanje: zgodbice in slikice mi pošljite po sporočilu, da nebo tega: ponavlja idejo,...
dekleta napisati morate vsaj 20 stavkov, pa tja do 50. Več ali manj-odbijam točke. Imenovala bom zmagovalko zgodbice in slike, nato pa še tisto, ki je najbolje opravila celoten iziv. Vse bom točkovala po nekem točkovniku. Ocenjujem tudi slovnično pravilnost, in priporočam, da pišete v WORDU.
ČAS DO: 10.7.2013 ob 22:00, če boste že vse prej končale, pa tako ali tako super in pol bodo tudi ocene prej .
Med prvim izivom se še lahko prijavite, torej izpolnite prijavnico in naredite iziv, ki ga ne prilepite v temo (tudi sliko pošljite po sporočilu).
DOBRO PREBERITE NAVODILA, DO PONEDELJKA VEČER ŠE ME LAHKO KAJ VPRAŠATE.
POZOR: res pošljite zgodbice po sporočilu, ker nočem prepiranja.
Lep pozdrav, vaša Katty

Upam, da nisem česa pozabila . Torej do pon. še odgovarjam na vprašanja.
22. junij 2013
u116962
u116962
živijo sm taylor switf in trenutno pišem iz deževnega gozda tu je zelo lepo ampak motijo me ščurki. srečala sem veliko zveri in sem se raje umaknila v svoje zavetje. naredila sem si hiško iz bambusa prekritega z listjem. imam se zelo dobrro in upam da bom našla pot domov
v đungli:

23. junij 2013
u116962
u116962
a je uredu??
23. junij 2013
POZOR: res pošljite zgodbice po sporočilu, ker nočem prepiranja.
Resno? 0.o
23. junij 2013
u116962
u116962
a je poj uredu
23. junij 2013
Heej!
js se opravičujem ker ne morm več soedlovati ker me ceu mesec ne bo doma pa nimam več tuk cajta.
sorč, čaučau
23. junij 2013
ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ308, res sem 3x to napisala, da pošljite po sporočilu+slikce tudi. Poleg tega imaš 4 povedi, piše pa od 15-50. Ker to je krajši sestavek, ne zgodbica. Ideja je dobra, izpopolni jo in jo pošlji po SPOROČILU. Hvala, nisem jezna drugič pa bolj natančno beri.
☮мяѕ.ℓσℓℓуρσρ☮, okej, upam, da se bo še kdo prijavil, da nas bo vsej 8.
MED PRVIM IZIVOM SE ŠE LAHKO PRIJAVITE.
23. junij 2013
u116962
u116962
odjavlam se ne sodelujem več
24. junij 2013
zakaj?
24. junij 2013
u116962
u116962
ker je res kr neki jest bi lahka zgodbo tle pisala dve strani pač sm neki napisala zakuga nisi zaduvolna
24. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg