Forum
Hej to je moja nova zgodbica, ki jo pišem trenutno tri dni in bi jo rada delila z vami. Govorila bo o treh dekletih;Lani, Sii In Katy(nicole), ki se spoznajo prek Twitterja in se spoprijateljijo. Pisla bom po osebah, da bo bolj zanimivo, slikice pa bom dodajala tko mau, ko se mi bo zdel pomembno, da so
Vsak komenta je dobrodošel; mogoče samo nesramni in žaljivi ostanejo v vaših mislih.
če vam zgodbvica pač ni všeč si ne delat tem z njo in zapravlat čase, da napišete žaljiv komentar.
Glede naslova sem dolgo razmišljala kakšen naj bo in na koncui sem se odločila, da bo takšen kakoršen bo!

Opisi glavnih oseb.
IME IN PRIIMEK: Katy Nicole Horan, 16 let
KRAJ PREBIVANJA: New York, Brooklyn streets
SANJSKI POKLIC: Plesalka hip-hopa
DRUŽINA: Mama Zoey (kuharica v najboljši restavraciji), Oče Mike (računovodja), Sestra Mia (NYU, 19 let), brat Aaron (HS NYC,14 let), Maček Mick (3,5 let), tri zlate ribice (vsaka 6 mesev)
OBOŽUJEM: Chachi Gonzales, plesne filme,
SOVRAŽIM: Aarona, hinavcev, lažnjivcev in nezvestih prijateljev

IME IN PRIIMEK: Sia Washington, 15 let
KRAJ PREBIVANJA: Los Angeles, obrobje Hollywooda
SANJSKI POKLIC: igralka
DRUŽINA: Mama Mia(šefinja lepotilnega salona v LA), Oče Zack(režiser), brat Nick(srednja medijska in oblikovna šola LA, 17 let)
OBOŽUJEM: Chanel
SOVRAŽIM: debele in revne ljudi

IME IN PRIIMEK: Lana Wood, 16 let
KRAJ PREBIVANJA: obrobje Londona
SANJSKI POKLIC: Modna oblikovalka
DRUŽINA: Ločena starša, mama Kathryn(tajnica+razmerje s šefom), sestra Kelly(mednarodna srednja šola, 16 let), Pes Hippo(4,7 let)
OBOŽUJEM: Televizijske nadaljevanjke, pico,
SOVRAŽIM: nič, ker nimam razloga, da bi kaj sovražila
http://data.whicdn.com/images/21120659/tumblr_lvi2sh9WyS1qbk0rto1_500_large.png

Hvala, da ste bral začeten uvodni del.
14. julij 2012
Haha mi je že všeč......neeext!!! < 333
In nzk!
14. julij 2012
u76444
u76444
neeeeeeeeeext!!
14. julij 2012
Tajnica in šef (: Hahahhahah
In začetek mi je ful ušeč (:
Neeeeeeeeeeeeeext!
14. julij 2012
Nika razlog zakaj ti je všeč??? če ti je zard tega kar mislim da ti je potem se najbrž motiš!! sam bo še kr zanimiv
sem vesela da ti je všeč
14. julij 2012
neext
14. julij 2012
Nives hvala
ta odnos haha bote že vidle
Evo kle je prvi del, ki je posvečen mojim prvim bralkam.
upam, da vam bo ušeč?
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-Katy-
Ravno sem se prijavila na twitter, kjer sem malo pogledala objave kjudi katerim sledim in Na @chachigonzales sem napisala: You rock!
O kako si želim, da bi spoznala Chaci Gonzales in z njo zaplesala vsaj en ples. Res si želim, da bi tudi jaz plesala na televiziji v televizijskem shovu in tako zalovela.
Vedndar kaj ko vem, da sem v plesu zanič in, da nisem ravno dovolj spretna v plesu pa čeprav ga treniram že 6 let in sicer hip-hop in malce breakanca.
Ko sem Chaci na zid napisala to objavo sem že dobila Rt nazaj @MissKathy: Thanks you very much in thank you for follw.
Mislila sem, da bom umrla od presenečenja in tako velikega šoka.
Malo sem še brskala po Twitterju in pregledala Chachijin Profil in izvedela, da trenutno živi V Los Angelesu in bila sem vesela, saj to je moje sanjsko mesto.
Nekaj časa sem bila še na računalniku, ko sem zaslišala znani glas mojega tečnega brata. ''Kely! Takoj sem!'' se je zadrl.
Odložila sem svoj prenosnik in se odpravila bratu reševat njegove muhe, ''Želiš Aaron?' ' sem ga malo zdolgočaseno in nezainteresirano vprašala '' Pomagaj mi izbrati srajco, ker grem na zmenek.''mi je ukazovalno rekel. To mi je šlo zelo na živce.
''Imaš na razpolago ali ti moram pregledati in razmetati celo omaro?'' sem malo bolj navdušeno rekla. ''Tukaj imaš tri srace zdaj pa izberi eno, ki ti je najlepša.''je rekel živčno. ''Bratec, zakaj ti moram vedno jaz izbirati majice oz. srajce? Jih ne moreš sam?'' sem ga naveličano vprašala o tem. ''Mi boš pomagala ali boš raztresala slabo voljo?'' me je vprašal že naveličano mojega nesramnega vprašanja. Pristopila sem do njega, ga prijela za lica in mu rekla: '' zate vedno vse bratec in ga začela ljubkovati. ''Katy! Nehaj! Nisem star 2 leti!'' mi je jezno rekel. ''Vsaj enkrat si se postavil zase. Obleci modro-belo karirasto srajco in nikar si je tlači v hlače!''sem mu ukazala.
-Sia-
Ah spet sem sama doma. Kaj naj počnem? Marie ni, da bi ji zopet ukazovala, prijatljice so na zmenkih s svojimi prijatelji, brata pa tudi ne (baje ima jutri nek izpit v šoli in se mora učiti).
Dolgočasim se. Kaj naj počnem sem se vprašala še stotič in pograbila svoj prnosnik znamke Apple, ki je bil rahle Vijoličaste barve in sm ga že sto milijonkrat prelepila z bleščicami in tipkovnico prebarvala z zeleno-črno barvo. (dolgčas dela svoje) in si ga ogledala, če spet potrebuje novo preobrazbo.
Čeprav je res potreboval novo preobrazbo sm bila danes malce lena in se mi ga ni dalo preobrazit, pa tudi idej nisem imela kako naj ga.
Na računalniku sem se vpisala na Skype in twitter, Facebook pa sem raje pustila na miru, saj po incidentu z napačnim videom, kjer bi zopet opravljala neko novinko nisem hotela imeti stika s Facebookom. Najbrž je čudno kaj? Taka popularna punca pa ne gre na facebook. Samo bolj všeč mi je twitter, kjer me skoraj nihče ne pozna in pa skype, kjer imam za klepet in pogovor po spletni kamerci samo moje najbližnje in pa nekaj ljudi s katerimi načrtujemo nove podvige. Kakšne podvige? Dolgočasne in ponižujoče.
Na Skypu se ponavadi pogovarjam s svojimi prijateljicami Nino, Anno, Stacy in Vanesso, kjer načrtujemo kako čmo pred vso šolo ponižati novice, ki ves čas prihajajo na našo šolo.
Tudi zdaj bi to počele, če se ne bi moje predrage prijateljice odločile, da je zmenek bolj pomemben od Njihove najboljše prijateljie.
Če po pravici povem jim kar malo zavidam, ker so vse srečno zaljubljene, jaz pa ne samo zdaj pa res nimam časa, da bi bila zaljubljena in, da bi mi nek tip zmešal vse štrene. TO PA NE!!

-Lana-
Mami je spet na nočnem zmenku s svojim šefom. Vse skupaj je postalo že malo čudno. Vedno sem ji govorila, da ne sm postati tajnica najlepšega in mladega šefa, ki vodi modno agencijo vendar mi je rekla samo: ''Lana razumi me to so moje sanje in mogoče bom bila bolj uspešna v modnem svetu.'' Mi je rekla navse prepričana v to kar govori.
In kaj se je zgodilo na koncu? Zdaj ga serje z svojim šefom, ki je ne spoštuje zravem pa še vara svojo ženo!! To mi res ni nič všeč. Moram priznati, da bi lagala, če bi rekla, da nisem razočarana nad mamo. A kaj čmo to je njeno življenje in naj navsezadnje počne kar želi!
Jaz pa sem v ljubezni nič manj kot nesrečna. Zgleda, da imamo to v družini ampak saj tako ali tako ne bi hotela fanta, saj bi me samo oviral pri uresničevanju mojih sanj, ki sem ji začela uresničevati že zdaj.
Odšla sem na Twitter, kjer sem sledila tudi neki plesalki Chachi Gonzales, ki sploh nisem vedela kdo je vendar sem ji pač sledila in videla kako ji je neka punca Katy Horan napisla, da je najboljša, Chachi pa se ji je zahvalila. Zdelo se mi je lepo od Chachi in videla sem, da je dobra oseba in ji spodaj pod to objavo napisala @ChachiGonzales You are soo nice and @Miss.Katy you follow you dreams. To sem objavila in ni minilo pet minut, ko sem s obeh strani videla zahvalo. Jaz sem otem napisala samo you welcome potem pa sem zaslišala kako je mama vstopila v stanovanje zato sem se odjavila z Twitterja in stekla dol po stopnicah, da bi mamo povprašala vse.
Videti je bila malce vinjena.
14. julij 2012
Haha vino!!!!!! LOVE IT!
Pa ne vem že nasplošno mi je všeč
Neeeext!
14. julij 2012
se opravičujem za vse slovnične napake sam zraven še gledam tv in sploh ne vem kaj pišem. ampak sej se vse da prebrat
Kje si ti zdej vino dobila nika=
pa sam da ti je všeč
15. julij 2012
Ja kr je bla malce vinjena
15. julij 2012
u73295
u73295
Next!
15. julij 2012
neext!
15. julij 2012
neeeext
15. julij 2012
u76444
u76444
next
15. julij 2012
neeeeeext
15. julij 2012
next
15. julij 2012
neext
15. julij 2012
neeeeeeeeeeeext!
16. julij 2012
nexttt sem prebralaaa
ammm šefica pa tajnica hehehehe da vidimo kaj bo... =)
16. julij 2012
hahah
katja ti tut? nism vedla. bo dane snext pa tudi pri love story bo.
16. julij 2012
u76444
u76444
neeext
16. julij 2012
Evo nov next je pred vami in upam, da vam bo všeč.
hvala usem, ki ste pustile svoj next in se vam zahvaljujem za podporo
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-Katy-
Brat odhaja na zmenek in jaz ne morem brez, da bi zadrževala smeh. Nikoli ni bi bolj smešen.
Ravno ko je odhajal sem ga ustavila na hodniku, mu razmršila te preveč polizane, lase in mu odpela zgornja dva gumba njegove prelepe srajce, ki ga je dejansko naredila lepšega.
Moram zdaj priznati, da mi je bil bolj všeč zdaj kakor pa prej. Bil je tudi zelo živčen roke so se mu tresle in nisem si mogla pomagati kakor to, da sem ga pomirila z besedami ''Hey bro! Ne bodi tako živčen no, saj ni tvoj prvi zmenek.''sem mu rekla kot, da nej mu verjamem ''Če boš naraven in sproščen te bo vzljubila, če pa ne boš nič od tega in ji lagal potem ne bosta daleč prišla. Saj veš dekleta ne maramo lažnjivcev.''Sem mu rekla tako razmvajoče, da se je sprostil in si začel ponavljati ''Bodi sprošne in naraven. Ne lagaj, daj ji možnost, da kaj pove.''in zraven globoko dihal. ''tako ja bro. Zdaj pa pojdi in se zabavaj.'' Sem mu rekla in ga bratsko boksnila v trebuh. ''Auč'' je rekel ''Oprosti'' sem se mu neresno opravičila ''Zdaj pa pojdi, ker kakor vem boš drugače zamudil že na prvi zmenek z njo'' sem mu rekla in se delala kakor, da sem zaskrbljena, da bo zamudil na zmenek.
Ko je Aaron končno odšel sem se odprabvila nazaj v svojo sobo in se odpravila v svojo sobo nazaj pred prenosnika, kjer sem na twitterju opazila, da je neka punca po imenu Lana Underwood napisla Cahchi da je prijazna, meni pa, da j sledim svojim sanjam. Kako prijazno od nje. Takoj v tem trenutku sem jo želela spoznati, vendar sem se ji samo zahalila, Chachi pa tudi. Na nitro je napisla ywc (you welcome) in zravem še nekaj čudnega. Zgleda, da ji tipkovnica nagaja, jaz pa se nisem zadržala, da ne bi napisala hhhh in smejkota z velikim nasmeškom. Preletela sem njen profil in izvedela, da živi v Londonu ter ji začela slediti na Twitterju, ker se mi je zdela uredu punca in sem jo želela spoznati.
Čez nekaj časa pa sen twittala : Haha me prav zanima kako bo potekal brato zmenek in zraven napisala še with @AaronBee and @Miss.Beautiful (to naj bi bila Aaronova izbranka) in zraven še enkrat haha
Tako sem še nekaj časa ostala na twitterju

-Lana-
''Mama si v redu?'' sem jo vprašala ''Ne! Dobila sem košarico in odpoved zraven.'' Mi je jezno ter žalostno zraven rekla moja mama, ki je bila za to službo res predana. ''Kaj se je zgodilo? Nič ne razumem. Razloži mi.''sem jo zmedeno spraševala ''Veš kaj Lana, nisem vedela, da si imela prav. Vsi šefi so enaki prasci!''se je zadrla, da jo po vsej verjetnosti slišala cela ulica. ''Najpre me dve leti osvaja, otem pa ko greva na zmenek mi reče, da nisem njegov tip in, da je našel drugo tajnico, ki je boljša deklavka od mene!'' je bila zmedena. ''Mama ne bi ti rada pridigala vendar sem ti rekla tako, poleg tega pa nisem vedela, da se te bo znebil na tekšen način. Res ni izbral pravega trenutka.''sem ji rekla ''Lana vem, da bi te morala poslušati, vendar sem takrat mislila samo na službo in se sploh nisem zavedala, da je šef tak prasec!''
''Mami pazi na besede.''sem ji rekla ''Če si pa ne zasluži lepih!''je v jezi rekla. ''Vem kaj bove naredile.'' Sem se spomnila nore ideje in stekla po moj prenosnik. ''Lana! Kaj nameravaš?''se je mama drla za mano vendar zdaj me res ne bi mogla ustaviti.
Prenosnik sem prinesla dol v Dnevno sobo, se prijavila na Twitter in na svoj zid twittala
Zakaj so vsi šefi taki prasci? Najprej osvajajo potem pa prizadanejo in najhujše je, da je nasankala moja mama, ki je hotela le dobro karero. Sem pisala in mama je samo gledala ''Lana, tega ne moreš napisati. Kaj bodo rekli ljudje?'' pogledala sem jo in ji rekla ''Mami ne skrbi boš videla, da ne bo nič narobe.'' Sem ji rekla z besedami, kot da verjamem v svoje besede. In res sem. Zraven objave sem še napisala with @JadenMickBoss in napisla you are asholle in objavila.
Ni minilo veliko časa, ko je sam Mick, mamin bivši šef objavil: @MissLanchyWood ti si mala predrznica in nimaš pojma o tem poslu. Samo tiho bodi in se ne vtikaj v te posle!
Mama me je zgroženo pogledala in rekla: ''Lana res nisem vedela, da je tak prasec in zdaj mu je prav, da si ti to napisala.'' In se mi nasmehnila. Nasmehnila sem se ji nazaj. ''Kaj praviš na malo sladkanja s sladoledom in gledanja Heidi Klum?'' sem jo z nasmeškom vprašala.
Mama se je na srečo strinjala in odšla po sdladoled, medtem ko sem jaz v dvd predvajalnik vstavila dvd, kjer sva inmeli z maom vse posneto.
Vsedli sva se na kavča pred televizijo in pritisnili na tipko play, ko se mi je oglasil moj ''Twitter zvonec'', ki me obvesti, ko nekdo nekaj komentira na mojo temo, vendar se nisem zmenila zanj, ker sem hotela gledati Heidi Klum z mojo mamo. Tako je bil najlažji način, da pozabi na vse njene prejšnje dogodke.

-Sia-
Hah Nisem vedela, da je Twitter zelo zanimiv. Ko sem malo pregledovala Twitter sem zapazila nekaj smešnega. Pogovor med neko plesalko Chachi Gonzales in Katy in neko tretjo punco Lano. Zelo smešno, ko je Katy napisala ywc. Sploh ne znam razložiti kako sem se smejala, ker je pomenilo nekaj smešnega. Nisem se uspela zadržati, da ne bi nekaj napisala pot to objavo Katy, ki je bila namenjena Chachi. Objava Katy naj bi pomenilo nekaj v Grščini in naj bi šlo nekako takole: yu weis cien (izmišljeno) to naj bi pomenilo: Tvoje misli so umazane.
Spodaj sem napisala: @Miss.Katy: Realy i don't know that and you are really funny (med pisanjem sem se zelo smejala in skoarj mi je počil trebuh). Pritisnila sem tipko tweet in že je bilo na Katienim zidu.
Zazvbonilo mi je telefon, kar je pomenilo, da sem dobila novo sporočilo. Pogledala sem na telefon in videla, da mi je pisala Stacy
''Sia videti se morava! Nujno!
P.S: Čakam te na LA NSP (Los Angeleškem New Stand Park).
Odgovorila sem ji
''Stacy že prihajam!'' ter se odpravila v spodnje nadstropje, kjer sem si obula čevlje in se odpravila ven, sproti pa sem vzela še jakno, če bi postalo preveč mrzlo (vreme v LA je pnavadi čudno).
16. julij 2012
Neeeext
16. julij 2012
neeeext
16. julij 2012
neeeeeeeeext!!
16. julij 2012
u73295
u73295
Next!
16. julij 2012
Evo nov kratek del, ki ni tko zlo zanivim ali pač
-Lana-
Večer, ko sva z mamo gledale Dvd je bil zelo zanimiv, saj sva pokokmetirali skoraj vse obleke in vse izjave oblikovalcev, zraven pa sva umirali od smeha.
Po končanem ogledu vseh delov sezone in petih praznih banjic sladoleda sva se odpravili spat.
Mami sem pomagala še pospraviti dnevno sobo (s sladoledom sva skoraj uničili sedežno garnituro) jaz pa sem Dvd spravila nazaj na varno. Kasneje, ko se je mami odpravila spat pa sem jaz še pregledala twitter, ker mi je cel večer piskal.
Od neke Sie Washington sem opazila posmehljiv komentar, da je Katy zelo msešna in, da tega res ne ve. Razmišljala sem zakaj naj bi bila Katy smešna, saj je samo povedala svojemu idolu, da je prima in se mi zahvalila, ko sem ji rekla naj sledi svojim sanjam.
Šele kasneje sem se spomnila, da bi lahko ywc pomenilo kaj drugega kot you welcome in sem v google napisala ywc ter našla, da to v grščini pomeni tvoje misli so umazane.
Pričela sem se smejati in se odločila, da to sporočim Katy, da se ji ne bo zdelo kot, da je padla z Marsa.
V smehu sem se tudi jaz čez nekaj časa odpravila spat.

-Sia-
Hitro sem se odpravila do Stacy, ki me je v novem odprtem parku čakala vsa objokana.
''Oh ne že spet'' sem si pri sebi rekla in odkorakala do nje. ''Sia! Kako sem te vesela'' na obrazu se ji je pojavil nasmešek. ''Kaj si mislila, da ne bom prišla?'' sem jo zgroženo in malo osrno vprašala. Ona pa samo ''Ne saj nisem tega rekla.'' In me grdo pogledala. ''No že prav. Kaj si me smsjala?'' sem jo neučakano vprašala ''In zakaj si bila vsa objokana?'' sem jo še enkrat vprašala vsa neučakana in živčna (od živčnosti sem si pričela grizti nohte in Stacy me je grdo pogledala). ''Sia nehaj si grizti nohte in mi raje prisluhni!''
Ko mi je povedla, da se je skragala z Ericom (njenim fantom), kasneje pa še z Melisso in njenim očetom sem se razjezila in jo vprašala ''Kaj bost zdaj z Ericom?'' ''Na twitterju bom objavila, da sva konec ter zbrisala vse najine fotografije.'' Mi je rekla, kot da bi vedela, da bo tako najbolje.
Takrat sem vedela, da se to ne bo obneslo nabolje in bom potem morala JAZ vse REŠEVATI, ker sami NE ZNAJO!

-Lana-
Naslednji dan sem Katy sem na zid napisala zakaj se ji je neka vzvišena Sia(tako sem jo poimenovala zaradi komentarja) preko twitterja smejala in jo žalila.
Upam, da bo tudi ona padla v smeh kakor sem očitno jaz in tudi tista Sia (ki mi ni preveč cool), vendar nisem bila ravno prepričana.
Bomo že videli, če bo kaj napisala nazaj.
Ah mama me je spert spravila v dobro voljo, ko se je odločila, da greva v kino. Moram priznati, da mi je taka bolj všeč, v svetu samskih. Mislim, da ji je doro delo, da se je je šef odrekel (čeprav vem, da je še zdaj prizadeta).
''No pojdiva zdaj v kino Lana, film bova zamudili.''mi je rekla mami. ''Žeeeee grem.''sem se zadrla v spodnje nadstropje
17. julij 2012
NEXT!!!
17. julij 2012
u73295
u73295
Next
17. julij 2012
u76444
u76444
next
17. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani