Forum
js pa maja14 boma skupi napisale zgodbo o dveh dvojčicah.js bom pisala kot da sem js dvojčica Lina, maja14 pa kot da je dvojčica Lara.Lara in Lina sta stari 14 let.obe sta že zaljubljene.imata veliko prijateljev.čeprav sta sestri dvojčici se ne prenašata.soražita se.živita z mamo in očetom.Lara se bolj razume z mamo, Lina pa z očetom.na vse načine bosta poskušali spraviti mamo in očeta narazen da se ne bosta rabili prenašati..ampak čez nekaj časa bosta spoznali da ni prav da se sovražita.
17. avgust 2010
u25512
u25512
joj pa ne že spet ta budilka sem se razjezila zjutraj hej čakaj malo danes je sobota zakaj mi je budilka zvonila.potem slišim Lino ki se smeji in jas se razjezim Lina!Zakaj si mi naredila budilko jo vprašam ?Prav ti je zakaj pa mi hočeš vzeti fanta .Lina saj veš da ima svojega fanta in nočem imeti tvojega.Potem si grem naret zajterk...
17. avgust 2010
Lina in Lara:

17. avgust 2010
je vredu ta slika? kera boš ti rjava al blond?
17. avgust 2010
super si napisala
17. avgust 2010
u25512
u25512
sem lahko blond
17. avgust 2010
u25512
u25512
piši ti si na vrsti
17. avgust 2010
ja ok lahk si blond..
no blond je Lara, rjava pa Lina
pišem js zaj naprej
17. avgust 2010
u25512
u25512
ok
17. avgust 2010
u26597
u26597
next
17. avgust 2010
zjutraj sem se zgodaj zbudila ker sem Lari naštimala budilko.vem da ji je všeč moj Justin.zato se ji malo maščujem ker je enkrat flirtala z njim.ko se je zjutraj zbudila zaradi budilke sem planila v smeh.začela je kričati na mene.jaz pa nazaj.mami je hitro prihitela v najino(skupno)sobo.umirila naju je potem pa je rekla da naju ima že dost in da če se ne boma obnašale kot normalne sestre bo odšla od tu in boma ostali sami brez mame.jaz sem imela rada mamo.ampak če bi šla in s seboj vzela še Laro se ne bi nič jezila.ko sma se nehale kregat sem šla na zajtrk.Lara je že jedla čokoladne kosmiče.jaz pa te kosmiče sovražim.zato sem jedla corn flakes.ko sem se najedla sem šla v sobo in se prijavila na facebook.....
17. avgust 2010
u25512
u25512
ko sem se najedla sem šla v najino sobo videla sem da je Lina prijavlena na facebook in tuti videla da se pogovarja z mojim Jessijem rekla sem ji naj se neha pogovarjati z njim saj sem videla da mu je napisala joj Jessi kako si ti lep in ona je rekla ja pa kaj če se pogovarjam z nim ti si tud flirtirala z Justinom in potem sma se skregala...
17. avgust 2010
začela sem se pogovarjat z Jessijem.Jessi je Larin fant.zato sem mu napisala da je lep.on pa je napisal: hvala tudi ti si lepa ker si sestra od Lare.potem sem zaključila pogovor z njim ker je prišla moja sestra in mi težila da mu naj ne pišem tega.zakričala sem: tudi ti si flirtala z mojim Justinom tako da kar nehaj!Lara pa je zakričala:veš kaj? lepo bi bilo če se starša ločita da te ne bi rabla več gledat!!! jaz pa sem rekla: mogoče pa imaš res prav.mi nismo družino.upam da se bota ločila in tako se ne boma več gledali!! čez nekaj časa sma se umirili in Lari je prišla na pamet ideja: sami boma ločili najina starša.jaz bom ostala pri očetu.Lara pa pri mami.očetu boma samo podtaknili ljubezenska pisma , mami pa rože z imenom nekega drugega moškega...........
17. avgust 2010
Jessi:

17. avgust 2010
Justin:

17. avgust 2010
sta vredu??
17. avgust 2010
u25512
u25512
ja super sta
17. avgust 2010
naslednje jutro je bila nedelja.bil je tak dolg čas.nisem vedela kaj naj delam.Lara je še spala, zato sem se tudi jaz še zavila v odejo ker je bilo zelo mrzlo.zunaj je padal sneg.nenadoma mi je zazvonil telefon.bil je Larin Jessi.
js: kaj bi pa ti rad?
jessi: mi daš prosim Laro?
js: hej a nima ona svojega telefona?
jessi: ja ma ampak se mi ne oglasi.mi jo prosim daš?
js: ja ok no.
in zbudila sem laro.najprej je seveda kričala zakaj jo budim.potem pa se je javila na moj telefon.1 uro je klepetala po mojem telefonu.ko je končno prekinila sem vzela telefon in se oblekla in šla ven na sneg.mimo moje hiše je šel Justin.stekla sem k njemu in ga objela.on me je poljubil.nekaj sma se pogovarjala ko je prišla mimo Lara.........
17. avgust 2010
u26284
u26284
napreeej
17. avgust 2010
u25512
u25512
po končanem tel.pogovorom z jessijem sem šla ven videla sem Lino in Justina ki sta se pogovarjala.Vprašala sem kaj pa je?Lina je rekla nič veni sem se vsedla na klopco Lina je vprašala kaj pa čakaš tu?odgovorila sem čakam na Jessija ker grema v kino in otem je Justin Lino vprašal če gresta tudi ona dva Lina je seveda rekla ja.Lina se je šla uredit in že je bil tu jessi odpravili smo se v kino gledali smo film WILD CHILD in se zrave smejali.Lina in Justin sta odšla domov midva pa sva šla še v restavracijo. Bilo je zelo lepo potem me je Jessi pospremil domov in me poljubil odšla sem noter v hišo ko sem pa vstopila me je Lara poškropila z ledeno mrzlo vodo vprašala sem jo zakaj
17. avgust 2010
cool si napisala sam tam ko si napisala Lara bi mogla napisat Lina
17. avgust 2010
u25512
u25512
rekla je ker sta z Jessijem šla nekam in mi nista povedala odšla sem se obrisat in potem v najino sobo prijavila sem se na facebook ter msn na msnju je bil Jessi takoj sem začela pogovor j=jst J=Jessi
j:hei kako si ?
J:hei vredu pa ti ?
j:vredu
J:čez eno uri pridi pred vašo hišo prav?
j:ja.Zakaj pa
Još videla
j:ok adijo jas grem kosilo kuhat
J:ok adijo fsm
j:ti tud
Č
E
Z

E
N
O

U
R
O
Zakaj morem bit tu veni sem začudena in potem zaslišim glasbo mojo najljupšo pesem Jessi pride in igra na kitaro...
17. avgust 2010
u25512
u25512
ups hvala sem se zmotla
17. avgust 2010
u25512
u25512
Ines ti si pa jas dobim zaj počasi obisk tak da me nebo
17. avgust 2010
u25512
u25512
bom ti pa povedla kdaj grem
17. avgust 2010
ok
17. avgust 2010
Lara se je vsedla na klopco in me začudeno gledala.rekla mi je da čaka jessija da greta v kino.Justin mi je rekel če grema tudi midva.rekla sem ja.v kinu sem uživala.ampak jessi in Lara sta se tako naglas smejala da nisem več zdržala.po filmu sta onadva še šla nekam.jaz in Justin pa sma šla domov.preden sem vstopila v hišo sem ga mončo objela in poljubila.potem pa sem pripravila mrzlo vodo da pošpricam Laro ker mi ni povedala da je še šla nekam.ko je vstopila v hišo se je tako prestrašila.potem se je šla preoblečt in šla je ven.jaz pa sem začela z planom da lara in jaz ločima starše.šla sem kupit rože.dala sem jih mami v sobo.nisem napisala od koga so.čez 1 uro sta jih ati in mami našla........
17. avgust 2010
u21760
u21760
next plis
17. avgust 2010
u25512
u25512
ko sta ati in mami rože našla sta naju vprašala če vema od koga so medve sma rekle da od nekega moškega rekel je da mu je ime Andrej(šef mamine službe) in ima zello rad tebe in s prstom pokazala na mami.Mami je bila začudena potem sta mami in oči odšla v dnevno sobo midve pa sva prisluškovale in slišale da je oči mamo vprašal če tudi ona misli da je njen šef zaljubljen v njo...
17. avgust 2010
u25512
u25512
sori da sem tak malo samo moj brat me jezi pa nisem skoncentrirana
17. avgust 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg