Forum
Hey moja prijateljica Dream-All-Day mi je pohvalila mojo zgodbo "How Can You Trust Me" in sem ji ponudila da bi eno skupaj napisali in sva jo tu je prvi el upa da boste uivali.Zgodba se gre o dveh Dvojcicah Nicole(ki naj bi bila moja uloga) Jasmine(Dream-all-day uloga) ki naj bi bile bff no videli boste dve plati zgodb jasmino in nicolino no poglejmo v jijuno zgodbo!!!
------------------------------------------------------ZACETEK-------------------------------------------------------
Hey moje ime je Nicole Gilbert,imam dolge rjave lase in rjave oci. Imam sestro dvojcico Jasmine Gilbert. Stari sva 17 in najini mami je ime Allyson Gilbert oce je umrel 3 mesece pred najinim rojstvem. Prihajamo iz majhnega mesta Mystic Falls. Hodimo v Mystic Falls High Scool. Jaz in ona sva ze od skos BFF. No pojdimo k zgodbi.
--------------------------------------------Nicole----------------------------------------------------------------
Danes je prvi dan drugega letnika z Jasmine sva imele drugacen urnik ona je imala urnik stevilka 2 jaz pa stevilka 1,zato ne moreva skos sedeti skupaj edino kar imava skupaj je matematika in fizika ob torkih in cetrtkih. Sli sva v solo pes ter sli k svojima omaricama odlozila sem knjige vanje ter odsla na prvo uro, ki je bila "ZGODOVINA" dolgcas sam mi vsaj gre bolj koker matematika ubistvu mi gre bolje od vseh predmetov poleg glasbe. Pocutila sem se nervozno ker Jasmine ni bila poleg mene da bi klepetale ter si pomagale med nalogami. Se ena grozna stvar ucitelj je naredil sedezni red in mene je dal zravan nekega cute fanta po imenu Ian ima tako lepe svetlece modre oci ter prelepe crne lasje. Strmela sem vanj kakih pet minut a potem se je obrnil in me pogledal v oci takoj sem se obrnila nazaj v zvezek... No pa le ni taka slaba stvar da nisem z Jasmine pa ucitelj tudi ne .AMPAK CISTO pri vsaki uri sem sedela z njim ker je cute pa tut on se je vsedel zraven mene iiii, kje je Jasmine ko jo potrebujem z njenimi zakon nasveti. A nisva nikoli spregovorila. Po soli pa sva z Jasmine sli domov in pojedli kosilo naredili nalogo ter bili na kompjuterju,tqablici,tv potem pa je ze bil vecer ter sli sva spat.
---------------------------------------------Jasmine-------------------------------------------------------------
Danes je bil moj in od Nicole Prvi solski dan drugega letnika. Imeli sva razlicne urnike, zato sem bila precej zalostna. Sli sva do sole skupaj in malo pocvekali. Ko sva prisli do sole sva odlozile knjige v umarico. Ona je sla k zgodovini jaz pa k fiziki. Usedla sem se zravve super cute fanta po imenu Aaron. Ima prelepe rjave lase in rjave oci,vsako dekle bi se steplo zanj... Pogledala sem ga in rekla "Hey" pogledal je in zasepetal "Hey" in je odlozil pisalo na mizo ter me zacel gledati v moje oci in se smehljal. Pogledala sem nazaj ter si rekla "OMG je hot" obrnila sem se nazaj ter mu rekla "Kako kej" ter tako va se malo pogovarjala dokler nama ucitelj ni rekel da utihneva.Tako je bilo pri vsaki uri iiiii. Vsakic je bilo malo neprijetne tisine med nama. Ko je bilo konec sole sva z Nicole pogovarjali na poti domov zacela je pogovor z mano "Jasmin...SPOZNALA SEM super CUTE in HOT fanta iiii. Nisva se pogovarjala ampak samo strmela v drug drugega" rekla sem ji "IIIIIII enako pri eni samo da sva se dejansko pogovarjala" saj sem ze od skos bolj zgovorna od nje in komoniciram z drugimi ona ponavadi ostane bolj tiho. Celo pot sva se pogovarjali o fantih doma pa sva samo visele na tehnologiji do vecera. Potem pa sva samo sli spat...
--------------------------------------------SE NADALJUJE-------------------------------------------------------
Nicole:

Jasmine:

Mami:
https://despairintheafternoon.files.wordpress.com/2012/05/elenas-mom.jpg

Ian:

Aaron:

16. september 2016
2 nexta za nadeljevanje
16. september 2016
IAN ♡ Next
16. september 2016
se en
16. september 2016
u215354
u215354
Next
17. september 2016
----------------Nicole--------------
Zjutraj me je zbudila budilka. Ne ena tistih normalnih budilk ampak tista ki zvoni kot požarni alarm za gasilce. Vrglo me je iz postelje. Budilko sem želela čim prej ugasniti, da ne bi koga zbudila. Na mojo nesrečo je v sobo prihitela Jasmine.
''A se je tebi zmešalo?? To bi še mrtve zbudilo,'' mi je rekla.
''Ja The Walking Dead a ne???'' Jasmine je sovražila grozljivke in podobne filme.
''Nicole nehaj, ker veš da to ni smešno, zdaj pa se obleči ali pa to bom pojedla vse palačinke,'' je rekla in zdrvela v svojo sobo. Čeprav sva bili sestri in čeprav sva se imali radi sva bili obe tekmovalni. Niti pod razno ne bo pred mano na zajtrku. Hitro sem se oblekla in uredila nato pa pohitela po stopnicah. Prva sem bila. Ha. Naenkrat pa je Jasmine skočila iz za pulta in me prestrašila.
''Ha ha ha,'' sem mi je smejala in se skoraj že valjala po tleh.
''Hitro sem se usedla in začela jesti. Jasmine se mi je kmalu pridružila. Sedeli sva ter se smejali. a to je bilo to. Preprosto sva bili skupaj in uživali. Kmalu pa sva morali v šolo. Celo pot sva se pogovarjali in razglabljali o fanti. Pred vrati šole sem zagledala Iana. Bil je tako lep da mi je vzelo sapo. Jasmine je to opazila in se mi začela smejati, potem pa je zagledala Aarona in se spotaknila. Zdaj sva se obe smejali druga drugi. Nažalost se je kmalu začel pouk in vsaka je odhitela k svoji uri. Tam je bil Ian z svojimi bleščečo modrimi očmi. Ali bo sploh kdaj moj. Ne vem ampak bom čakala na ta trenutek. Ko sem ga pogledala je že on gledal mene. Začel je govoriti "Hey" nisem si upala nic reci saj vem da bom rekla nekaj glupega ampak sem probala "H-Hey" Pogledal je dol in potem spet v mene pogovarjala sva se cel pouk in spraševala stvari o nama. Bilo je koker v nebesih cisto sem pozabila da sem v soli. Tak občutek je bil celo solsko uro....
------------------------------Jasmine--------------------
Ko je Nicole zagledala Iana je skoraj pozabila dihati in to se mi je iz neznanega razloga zdelo tako smešno, da sem se začela režati. To sem kmalu obžalovala, saj sem zagledala Aarona in se spotaknila. Zdaj si me je začela smejati še Nicole. Kako je bil lep. Skupaj sva se smejali in bog ve kaj so si ljudje mislili ko so naju videli. Kmalu se je nažalost začel pouk. Imeli smo likovno umetnost. Kot po naključju sem bila zraven Aarona. Učiteljica je nekaj razlagala in jaz seveda nisem poslušala. Razmišljala sem o Aaronu. Brez besed sem se vstala in si šla natočit vodo, da bom lahko začela s packanjem. Karkoli sem narisala je bilo čudno in je na koncu izpadlo kot naključno pobarvano zaporedje likov, ki se niso navezovali na nič. V lonček sem stisnila celo tubo barve in začela mešati. Pač packarija, kaj pa drugega. In potem sem si naredla sramoto da večje ni. Po pomoti sem tisti lonček z barvo prevrnila na Aarona.....
to je to upam da vam je bilo všeč
17. september 2016
Next
17. september 2016
slike :

Ian&Nicole

Pri pultu Jasmine&Nicole

Ko je Jasmine videla Aarona:

3 nexte za nadeljevanje
17. september 2016
pa se 2
17. september 2016
u215354
u215354
Next Next Next!!!! wow, svetovno! *-* čimprej napišta Next!
17. september 2016
u193768
u193768
Next
17. september 2016
Jutri zacnem pisat ker nisem doma srry bo pa prislo ven jutri popoldan
17. september 2016
------------------------------------------------JASMINE-----------------------------------------------
Takoj ko sem zlila barvo na njega sem zacela govoriti "OMG sorry,soory in se stokrat sorry!!!" vela sem papirnato krpo in ga zacela brisati po obrazu, odmaknil mi je roke in rekel "Dobro je saj je samo barva" osel je iz razreda v kopalnico. Jaz pa sem cistila tla in mizo. Prisel je nazaj samo je bil se vedno od barve na majici mel je packo ki je izgledala koker srce. Ura je minila in jaz ter Aaron sva se smejala ter pogovarjala bila je zadnja ura matematika katero sem imela z Nicole. Sedela je in cuvala mesto za mene a nisem se vsedla zarven nje. Ampak na somo da bi se Aaron vsedel zraven mene. A ni se VSEDEL SE JE ZRAVEN NICOLE!!!! Kako naju lahko zamenja ne morem se speglat v petih minutak ona pa ne skodrat v petih minutak!!!!!! Ej se je pa njen Ian ceprav je prav HOT bolj od Aarona. Koga briga ce je Nicole vsec moj je . Samo sta se na koncu zamenjala uhh. Zakaj vedno luzerji dobijo lepse tipcke...
--------------------------------------------------NICOLE--------------------------------------
Ko sva se z Ianom pogovarjala me je vprasal "ali imas fanta" pogledala sem vstran dol in nazaj v njega ter rekla "ne zakaj bi ga imela?" ok to se je sigurno cudnoo slisalo oh zakaj sem to rekla lahko bi rekla samo NE. Nic se ni odgovoril samo strmel je v moje oci in jaz v njegove. A zmotil naju je zvonec. Pri drugih urah ni bilo ravno zanimivo samo pri zadnji pa grozno. Cuvala sem sedez Jasmine pa se ni vsedla zraven mene ampak na samo sigurno zaradi Aarona bla-bla-bla... Kar pa je se hujse ta njen Aaron se je vsedel zraven mene Ian pa zraven nje O_O!!!! Nocna mora, Aaron je kar na enkrat zacel blebetati neke zadeve kaj so se zgodile pr likovni, koga briga za to a ga Jasmine res poslusa vsako besedo ki blebeta??? Zato sem ga ustavila in rekla "Usedel si se za nappacno mizo" Pogledal me je cudno,prijel za roko in rekel "Jasmine kaj ti je" odstranila sem njegovo roko in rekla "Sorry jaz sem Nicole ne Jasmine tisto tam je Jasmine" z prstom se pokazala nanjo. Aaron je vrgel listek v Iana in mu rekel naj se zamenjata. Prvo se ni strinjal potem pa je videl mene od vzadaj in je vedel da je tudi on zamesal na kar sta se presedla. Jasmine pa je izgledala ljubosumna...
-------------------------------------------SE NADALJUJE-----------------------------------------
Pa poglejmo kok nextov dobimo
Ni dolocenega stevila
18. september 2016
u215354
u215354
nexttt! sam bog ve kako sta lahko zamešala čim prej napišta Next! če ne me bo pobralo!
19. september 2016
To rec dram-all-day on a pise naslednji del
19. september 2016
Next
19. september 2016
u215354
u215354
Ok ji bom!
20. september 2016
Ok
20. september 2016
se kaksen Next?
20. september 2016
Pisem zdaj pa zdej bo tudi del od Iana in od Aarona ne samo od Nicole in Jasmine
20. september 2016
Next
20. september 2016
--------------------------------------------Nicole------------------------------------------------
Ne vem zakaj a res mi je izgledalo da strmiv mene in Iana. Saj ni taka da ga bo prevzela... Neh pa ce ga ve kaksna sem ko sem jezna nebi si upala. Med uro je Jasmine poslal SMS "Nicole...ali ima Ian punco" WTF res mi bo to naredila grrrr... Pogledala sem Iana "Hey ali imas danes cas" sem ga uprasala "Nevem why" pogledala sem v Jasmine kako se ji mesa v glavi zato sem jo hotela se bolj znervirati saj ne bom dovolila da mi ga prevzame on je moj hihihi... "Zato ker.." preden sem koncala mi je zapiskal telefon. Dobila sem SMS od Aarona. Kje je dobil mojo stevilko je Jasmin to zakuhala?? Prebrala sem ga "Hey imas danes cas, ker ce ga imas gres z mano v kino?" Ok to je sigurno ona zakuhala zato sem pogledala proti njej samo je Aaron pogledal in pomeziknil. Hitro sem se skrila za Iana ter malo zlezla dol ter rekla Ianu "Zato da bi se dobila ali kaj" pogledal je dol ter rekel "Saj bi samo ne morem..." ne vem zakaj ne more skoda.... Upam pa da bo lahko kdaj drugic. Lahko grem z Aaronom saj bi mi bilo doma itak dolgcas. Po konu ure sem sla do njega"Ja lahko zakaj pa ne" sem mu rekla "Okey kdaj te poberem?" me je uprasal rekla sem mu "Okoli 3 bo uredu" sla sem do umarice vzela jakno ter sla proti domu ko me je Jasmine zaustavila.....
---------------------------------------------JASMINE----------------------------------------------
Ne resno vsakega fanta dobi ona samo vsakega je zavrnila nikoli jaz ne dobim nobenega. Gledala sem kako sta se Nicole in Ian pogovarjala in menila v glavi mi vre od ljubosumja. Videla sem kako je Aaron pisal Nicole povabilo za v kino WHY HERE zakaj ne jaz se on ki je ves cas z mano je zaljubljen v mojo sesro NITI POZNA JE NE, O_O ali mi zameri zaradi barve???? Pisala sem v zvezek kaj bom naredila in rekla Nicole ko pride domov ne jebala bo!!! O ko sem nehala pisat sem videla kako ji je pomeziknil!!!!!! Danes ni moj dan... "Ali si zatrepan v mojo sestro a" sem ga uprasal zbadljivo saj nocem da ve da sem ljubosumna "Ne" pogledala sem ga z cudnim fejsom saj vem da laze "mogoce..." je rekel "kaj pa je posebnega na njej?" sem ga uprasala saj morem vedeti "Mirna je,me ni polila z barvo,ter lusna je" resno lusna je ISTI OBRAZ IMAVA CLOVEK kako je ona lustna pffff ni logike pa ja res je bolj mirna od mene in to ne more biti vse saj po izgledu sva enake!!!! Po koncu ure sem besno sla do Nicole in ji rekla...
-----------------------------------------------------Ian--------------------------------------------
Pri matematiki sem strmel v Nicole. U bistvu je kar prijazna skoda da je ze Aaron vanjo naj jo ima saj ga bo itak takoj pustila ker je kreten dobesedno. Dobi eno punco se zatreska v drugo. Med poukom me je uprasala "Hey ali imas kaj casa danes" Nisem vedel ali ga imam ali ne odvisno ali bo Nikki poklicala saj sva na robu zarshoda samo vrjetno je konec, zakaj ker me je prasica varala!!! Zato sem ji rekel "Nevem why" Dobila je sms od Aarona in vabi jo v kino koker vsako dekle ki jo spozna. Med uro je samo nekaj rekla samo potem je itak bila tisina koga briga, po pouku sem hotel iti do nje samo je govorila z Aaronu do jo pobere uhh....
------------------------------------------------Aaron-------------------------------------------------
Pt facking matematiki sem moral sedeti pri tej prasici ki me je polila z barvo!! No ni vazno med poukom je dala mir samo ko sem poslal dekletu ki mi je vsec se mi zdi da je Nicole ja Nicole sem poslal SMS "Hey imas danes cas, ker ce ga imas gres z mano v kino?" prebrala je in zacela sprasevati ali mi je vsec in zakaj valda da jii nisem zares povedal zakaj mi je vsec njena sestra!! Ko je Nicole pogledala v Jasmiine ali mene ne vem v koga sem ji pomiziknil. Hitro se je obrnila. Med poukom se nc kej takega vec zgodilo. Po pouku je sla Nicole do mene in mi rekla "Ja lahko zakaj pa ne" vedel sem da bo to rekla kero dekle pa se mi lahko upre? "Okey kdaj te poberem?" sem jo vprasal. Rekla je naj jo poberem okoli 3, bilo je zmenjeno pocakal sem na Iana da greva skupaj...
----------------------------------------------Se nadaljuje--------------------------------------------------

Nikki Reed:

Dream-all-girl ni mogla pisati ker je bolana zato sem jaz upam da vam bo vsec!!
Pa povejte mnenja o zgodbi,kaj mislite v osebah in kaj mislite da se bo zgodilo
20. september 2016
Joj pa ne spet nikki
Next
20. september 2016
Sej je noben ne mara
20. september 2016
u215354
u215354
Nextttt
20. september 2016
Se kaksen Next?
21. september 2016
u215804
u215804
Next
22. september 2016
bila bi vesela ce bi brali se to zgodbo
http://www.igre123.com/forum/tema/how-can-you-trust-me/188522/1
22. september 2016
hejla tu je Next in da se vam oddolžim je malo daljši upam da vam bo všeč

-------------------------------Jasmine---------------------

Aaron lahko kar gre v tri pisane marjetice. Saj mu nisem nič naredila, no vsaj ne zanalašč. Pa saj mi je vseeno za njega naj ima Nicole če hoče. In takrat sem dobila noro idejo. Če si zlikam lase bom identična kot Nicole. Okej okej vem da je zlobno ampak ona vedno dobi vsakega fanta jaz pa ne. Izgledava identično kaj še hočeš? Prispeli sva domov in Nicole je kot naročeno pustila svoj telefon na kuhinjskem pultu. Vzela sem ga in spremenila svoje ime v imeniku v 'Aaron' potem sem poslala identična sporočila hkrati pa identično odgovarjala. Potem sem napisala ''Hej Nicole a se lahko dobiva ob 6??'' in čisto nedolžno odložila telefon nazaj na pult ter se odpravila v sobo. Kmalu mi je zapiskal telefon ''Seveda ni problema, a me lahko pobereš pri vogalu?? Nočem da si Jasmine narobe predstavlja....'' moja sestra je res prijazna.

''Seveda ni problema,'' sem odgovorila in se sama pri sebi nasmehnila. Ne samo da bom izvedela kaj si Aaron misli o meni, še pretentala ga bom da sem Nicole. kmalu sem se začela pripravljati in ravnati lase. Upam samo da mi bo uspelo izpeljati načrt. Kmalu sem končala in se napotila po stopnicah. Nicole je sedela pred televizijo in se z nekom pogovarjala. Nisem je hotela motiti (to bo ja, hotela sem se samo izmuzniti) zato sem napisala listek da me ne bo potem pa odhitela iz hiše in upala da ne bo nič posumila. Sprehodila sem se do vogala kjer me je že čakal Aaron, to bo zabavno. Odprl mi je vrata da sem se lahko vsedla nato pa se še sam napotil do voznikovega sedeža.
''Zakaj si zamudila??'' me je vprašal, skoraj sem mu zabrusila naj se briga za sebe, ko sem se spomnila da bi si uničila krinko.
''Oh Jasmine je bila takooo tečna in mi nekaj predavala pa se je nisem mogla otresti,'' sem rekla.
''Oh ta prasica, res je tečna in vedno mora vse uničiti, nasploh pa me je polila z barvo,'' je rekel in se namrdnil nato pa začel zavijati.

''Se strinjam s tabo,'' sem rekla in se zlovoljno nasmehnila. Kar neka časa sva se pogovarjala in seveda opravljala ''Jasmine'' oziroma mene. Izgleda da je imel kar nekaj za pripomniti čez mene. Imelo me je da bi mu spe vlila barvo na glavo čeprav barve sploh nisem imela na žalost. Večino časa je govoril on, hvala bogu da greva v kino. Tako se mi ne bo treba pogovarjati z njim vsaj upam. Ne samo da sem vse sama plačala, še gledal je za vsako punco ki je prišla mimo. Čeprav je mogoče res da sem prišla sem zaradi maščevanja Aaronu ne vem če bi hotela da gre Nicole s takim bedakom ven. Sprehodila sva se do kino dvorane in se namestila. Film se je kmalu začel in Aaron je začel komentirat vsako malenkost v filmu. Cela dvorana mu je govorila 'shhhhhhhhhh' ampak on se za to ni zmenil. Razlagal je in razlagal. Ko se je film končal me je skoraj vrglo iz sedeža. Ena najboljših novic v mojem življenju, film se je konča, hi hi. Pogledala sem na telefon ki je bil na tiho in opazila da je ura že pol sedem. Imela sem 4 neodgovorjene klice in 5 sporočil. Vse od Nicole. Čeprav verjetno ne boste verjelo se mo je ob tem vseeno paralo srce. Ignorirala sem sporočila in odšla za Aaronom. Sedela sva v avtu in se SPET pogovarjala.
''Danes sem se imel lepo,'' je rekel. Seveda da si se se bebec,saj sem jaz vse plačala.
''Jaz tudi,'' sem se kislo nasmehnila.
''Se vidiva, '' je rekel in stopila sem iz avta. Hitro je speljal naprej. Niti poljubiti me ni imel namena. Čudno.... Ali se mi pa samo dozdeva. Bila sem prepričana da bo hotel poljubiti Nicole. Odpravila sem se domov in hitro smuknila v svojo sobo. Nicole ni bilo na spregled. Hitro sem se uredila in moji lasje so se zaradi vlage spet naravno skodrali. Odločila sem se da grem poiskati Nicole. Preiskala sem celo hišo ko sem zaslišala hlipanje iz njene sobe. Jaz pa sem. Prvo preiščem celo hišo potem njeno sobo.
''Nicole?'' sem rekla in previdno stopila v sobo.
''Jasmine, ni ga bilo,'' je rekla in izgledala mirno glede na to da bi lahko prisegla da sem slišala hlipanje iz njene sobe. A je samo igrala?? A je moj načrt splaval po vodi??

--------------------------------Nicole---------------------
Jasmine je bila celo pot tiho in nekaj razmišljala...Ali spet nekaj naklepa? Neh saj sigurno ve da ni zmenek zmenek, ali pač je ne vem...Ko sva prispeli domov sem razmetala celo omaro, poskušala različne obleke. Nobena mi ni bila v bistvu všeč, sla sem v Jasmino sobo ter vzela eno izmed oblek. Zmuznila sem se nazaj v mojo ter se preoblekla. Nisem hotela pretiravati z ličili, nadela sem si samo maskaro ter malo pudra. Kar na enkrat sem dobila SMS od Aaron, pogledala sem in glasilo se je "Hey ali lahko pridem pote ob 6?" mislim da noče da naju Jasmine vidi saj mi je jasno zakaj. Mislila si bo nekaj cisto tretjega, iskala sem jo vendar je ni bilo, na štedilniku je listek. Gor je pisalo "Hey, sla sem k prijateljici okoli 6 sem nazaj!" no očitno sem sama. Sla sem na računalnik preveriti ali je kaj novega na Wattpadu. Ni bilo hitro sem se naveličala zato sem samo sla gor v sobo ter pospravila za sabo. Vzelo mi je 2 uri samo se je splačalo za cisto sobo. Potem sem brala 1 uro knjigo. Pogledala sem na uro ter videla da je ura že 6! Pošiljala sem Aaronu sporočila a se ni odzval na njih. Klicala sem ga spet isto... Vrgla sem se v posteljo in čakala da pride minila je že 1 ura ter pol... Vsedla sem se ter začela jokati, zakaj me je sploh povabil če ni prišel... Slišala sem vrata mojih sob da se odpirajo prišla je Jasmine. Rekla sem ji "Ni prišel..."

uapam da ste uživali....

'''Kaj se bo zgodilo??''
''Bo kdo kaj posumil???''
04. oktober 2016
Nicolina obleka

Nicole ko joka

Aaron in Jasmine

04. oktober 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg