Forum
u52284
u52284
Hey z mojo bff sva se odločle da bova napisale zgodbico kokr da sva dvojčici. obedve bova pisale iz istga profila.

js sm lia moja dvojčica paje mia. živiva v los angelesu. imava zlo velko družino. naša starša imata ranč in mi otroci mamo zase celo bajto onedva pa žvita na ranču. tud mi smo večino časa na ranču.

poj dava slike
17. november 2012
u52284
u52284
najprej seveda midve lia in mia. sva živahne 12 letnice. obožujeva živali.

pol je najstarejši brt michael. skoz mena punce treutno pa je z eno anne. je zlo prjazna in nama pomagadelat dn če jepr nm. michael pa ni nč posebnega. pač fnt. pa str je 17, anne pa 16.pa michael trenira košarko.

potem je najstarejša sestra cristina. stara je 16 let in ma fanta philipa, kije 4 mesce starejši od nje. chris je ful prjazna z nama sam philip je tečn.

pol je angelina stara je 14let in je nora na balet skoz pleše in hod po prstih zato nama gre na živce. ma fanta leeja.

pol sta pa dvojčka richard pa rick. stara sta 13 let. kr dost se družmo. trenirata hokej.

17. november 2012
u52284
u52284
pol je lian. str je 10 let in igra klavir je še kr uredu razntega da se mau pereveč po najinem druž z michaelom.

pol sta dvojčici sara pa sasha. stare sta 8 let in sta vedno vesele inživahne.

pol je alesh. str je 4 leta in nama gre naživce ker je otročji.

pol sta pa še dvojčka harry pa dean. stara sta 1 leto.

no to smo vsi otroci. drugo dava pol
17. november 2012
u106071
u106071
mami dela pri časopisu. in velikcajta je ni doma.ime ji je alicia.

oče pa dela na ranču. ime mu je daniel.

naša bajta:

ranč:

sobe:

najina:

michaelova

18. november 2012
u106071
u106071
crisina

angelinina

richardova pa rickova

lianova

sarina pa sashijna

alesh pa harry pa dean pa spijo na ranču pr mami pa očiju.

naša kuhna

dnevna soba

jedilnica

18. november 2012
u106071
u106071
telovadnica

ker mamo vsi radi šport
pa mava velik živali ampak sliko pa dava sam od najinih 4 ih psov.

18. november 2012
u106071
u106071
..........................................................................................................
LIA
..........................................................................................................
Hey,sem lia. imam dvojčico mio in o najini družini si lahko preberete zgorej.
no lih se z mio vračava iz šole in komej čakava na petek. saj je takrat božična noč.
danes je torek in nisva ravno najboljše vojle saj ne veva kako bi staršem povedali da sva v šoli danes obe dobili 2jko. dobili sva jo pri matematiki in ne bosta ravno zadovoljna. no sva že doma. "najprej nrdiva nalogo" mi reče mia. no zj sva jo nrdile in greva v kuhno. tm ni nobenga in pogledat greva v dnevno sobo. tm so sara,sasha,richard,rick pa lian. vprašava jih kje so angelina, michael in crisi. povedal so nama da je michael špricov in šou vn z anne in da pol prideta sm, crisi je še v šoli, angelina pa na treningu. pol pa rečeva richardu pa ricku če nimata onedva dons tud treninga in povesta da gresta čez pol ure. pol greva midve maljahat une pa postiva. kmal prideta michael in anne. ko se košujeta se midve hitr obrneva stran, ker nama gre na bruhanje. pol k nehata pa greva k njima in ju vprašava zakaj sta špricala. onedva se samo zasmejita in gresta notr.
nadaljuje moja sestra.
.......................................................................................................
MIA
.......................................................................................................
nehale sva jahat in sva šle zanjima noT.kasnej je pršla še crisi .
pol sva šle še mau gledat tv in kasnej še jahat. pol je bilpa že večer. šle sva spat.
drug jutr sva šle v šolo. dobil smo nova sošolca.bla sta dvojčka ime pa jima je blo fred in george.

usedla sta se za nama. med poukom pa je na mizo padel listek. obrnile sva se saj je priletev od zadaj fred in george sta se nasmehnila. sklonili sva glave in prebrali listek:
HEY A BI HODILE Z NAMA?
spodej sva napisale:
JA ITAK.
odpisala sta:
GEORGE-LIA
FRED-MIA
OK?
napisale sva:
OK

NEXTAVA POL
18. november 2012
u52284
u52284
OKEJ NEXT
...................................................................................................................
mia
trenutno sva ful vznemirjene zarad tega in komej čakava na konc ure da se bova lahko družle z georgem pa fredom. po pouku sva naju povabla v kino gledat ledeno dobo.
rekle sva ja in zmenil smo se da gremo jutr ob sedmih.
komej sva čakale. šle sva domov in takoj šle jahat. potem sva nrdile nalogo in cel dan preživele z živalmi. potem sva emmo, ajo, nicka in sama(pse) pelale na sprehod do georga pa freda ker smo se zmenil da jih bova pršle pokazat kužke kar mata tud onedva rada pse.
...............................................................................................................
LIA
................................................................................................................
ja fanta mava, ful sva vesele. komej čakava. šle sva nazaj domov in še mal gledale tv pol pa spat. v šoli smo si spet dopisval z listki.
pol sva šle domov in gledale tv pol ure. potem sva šle v šoping in kuple obleke za dons.
kuple sva tole:
zame:

19. november 2012
u52284
u52284
za mio:

NEXTAVA DRUGIČ
19. november 2012
zj pa rabva kšn next
21. november 2012
u58303
u58303
next
21. november 2012
tenx a lahko pliss mal oglašuješ
21. november 2012
u58303
u58303
sj sm
21. november 2012
oky
21. november 2012
u106071
u106071
next
....................................................................................................................
MIA
....................................................................................................................
pol sva se oblekle in nališpale ter poklicale taxsi. pršov je hitr in odpelov naju je pred kino. tm sva čakale 2 minute in že sta pršla fred pa george. šli smo notr uzel karte in se vsedl. film je bil zlo lep in tud mal romantičn in nakonc smo se že držal za roke.
po kinu smo šli ša na kratek sprehod potem pa je po naju prišel taxsist in odpeljal domov ša freda in georga. nasledn dan sta naju povabila na zmenk. to sta nrdila na res romantičn način namreč v torbe sta nama vtaknila listke.
gor je pisal:
NA MOJMU
OJ A BI SE DOBILA JUTR JUTR ZVEČER
OB ŠESTIH PR SLADOLEDARNI. JS PRNESEM DNAR.

NA LIAINMU PA
OJ A BI SE DOBILA JUTR OB ŠESTIH PR PARKU
ble sva zlo vznemirjeni in nasledn dan sva jima vrnile listke
napisale sva JA in zravn narisale še srčk. pol sva šle spet u šoping itak mava dost keša.
zj sva pa kuple obleke in škornje.

za me:

pa najlonke bele

pa liin plašč k ga je mela za kino
za lio:

pa vijolčne najlonke

no in šle sva domov. pol sva na sprehod pelale pse in očistle živali kar nama je vzelo 6 ur.
pač morva poskrbet za njih.
in končno sva izmučene šle spat.

NEXT DRUGIČ
21. november 2012
u86697
u86697
next
21. november 2012
u52284
u52284
tenx
mal plis oglašuj
21. november 2012
:3
21. november 2012
nism še vsega prebrala,ampak bom -NEXT-nova bralka
22. november 2012
oz sm se potrudila in zdele vse prebrala nexttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NUJNO
aha pa če bi kera brala moja zgodba:
http://www.igre123.com/forum/tema/ljubezen-na-prvi-pogled/43297/4
SORY KER OGLAŠUJM!!!!!!!!!!!!!!!
22. november 2012
next
22. november 2012
next čim prej-nujno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. november 2012
u86697
u86697
ja nujno next čim prej!
22. november 2012
u58303
u58303
next
22. november 2012
u52284
u52284
nextava popoldne
23. november 2012
Pisem zgodbico z prijateljico ce te zanima: http://www.igre123.com/forum/tema/z-dna-na-vrh-in-naprej.../45711/
23. november 2012
dejta se nextajta! ne morm ze cakt,zanima me next =)
24. november 2012
u52284
u52284
ja nextava
LIA
in nasledn dan v šoli je hitro minil. in prišel je večer. oblekle sva se in odšle vsaka po svoje.
js sm šla do parka ki ni daleč. tm me je že čakov geo kot ga kličem zadnje čase.
objela sva se in se z roko v roki odpravila po parku.
ko sva se vrnila me je geo poljubil.

vsa zaljubljena sem nato odšla domov. mie še ni biloin vsedla sem sena kavč.
MIA
ko sem se odpravila se je zgodila katastrofain to , ko sem seže lepo oblekla in šla vn sta moja psa skočila name in mi umazala obleko.
nato sem se morala preobleči in zamudila sm. ko sem končno prišla me je fredi uprašov kaj sm počela.povedala sm mu, on pa se je samo zasmejal in mi dal vanilijev sladoled. pšotem sva se še malo sprehajala in ko sva prišla prednašo hišo me je poljubil. bila sem lepo srečna in vsa vesela sem šla k lii. povedala sem ji vse in tudi ona meni. potem smo se po sms zmenili da jutr fred pa george prideta po šoli k nama domov.

to je park in spodej slaščičarna

24. november 2012
next
24. november 2012
u86697
u86697
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
24. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg