Forum
u26898
u26898
Napisala bom moje nadaljevanje Somraka.....
Bla bodo ista imena pa tut izmišljena imena... V oklepajih so njihovi vzdevki...
Isabella(Bella)
Edward(Ed)
Renesmee(Nessie)
Annie(Ann)
Alexander(Alex)

Jakob(Jake)

A napišem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

13. september 2010
u8763
u8763
no začni
13. september 2010
u26898
u26898
Ok, aja, pa ni Jakob ampak je Jacob!
Zjutraj sem se zbudila in se preoblekla. Takoj sem stekla na letališče, ker je bil dan za potovanje. Odpotovala sem v ZDA, v New York, končno domov. Komaj sem čakala, da pridem na letališče. Tam sem videla Edwarda kako drži karton z mojim imenom. ''Ed... Kako sem te vesela!'' ''Še pozdravila nisi...'' ''Kaj je s tabo?'' Obnašal se je drugače kakor pred 4 leti. Komaj sem čakala, da ga vidim, on pa me tako pričaka... ''Nič ni narobe z mano...'' ''Izgledal je čisto zmeden. ''Ann, kaj je z njim?'' ''Se lahko pogoriva na 4 oči?'' ''Seveda!''
Pogovor:
Ann: Veš... med tem, ko si odšla na srednjo šolo... je... Nessie... umrla...
Bella: Kaj?!? Zakaj mi niste povedali, me poklicali?
A: Saj veš, da nisem imela tvoje telefonske številke...
B: Kaj? Na informacije bi lahko poklicala!
Next?
13. september 2010
u23904
u23904
next plis takoj
13. september 2010
u26898
u26898
A: Oprosti, res sem čisto pozabila nate....
B: Bolje, da grem!
Odšla sem... res ni bilo fer, da bi SPLOH ni povedala, da je umrla. Začela sem se jokati. Hitro sem stekla v moj najljubši bar, Cry Bar. Tam sem se zjokala. Spraševala sem se kaj je z Ed-om in kako je umrla Nessie, zakaj je umrla. Kaj naj storim?

To se je storilo pred letom dni. Zdaj živim čisto nanovo, kot bi se spet rodila. Zdaj so vsi, ki so bili prej skregani spet moji prijatelji. Kako sem vesela. Alex me je poklical. ''O... Ali!'' ''Živjo, Bella...'' ''Kako je?'' ''Še kar...'' Prekinil je... Kaj je z njim? Nekaj se dogaja. Od takrat ko je Nessie umrla je vse drugače in čudno. Neke skrivnosti vam še nisem povedala... Jaz sem vampirka, volkodlakinja in čarovnica. Ne vem kako sem postala vse troje. Dedek mi je povedal, da je moj oče imel starša čarovnika in vampirko, mami pa volkodlaka in volkodlakinjo. Ann je vampirka, ki se družim z drugim vampirjem Alex-om. Ed je čarovnik, Nessie je bila volkodlakinja in Jacob volkodlak. Vsi smo ogromna družina.

Slike prihajajo...
Next?
13. september 2010
u26898
u26898
Bella:

uki je slikana, ko so bli na lovu...
Ed:

Ta je drgač 1 fant iz flickr-a, pa mi je FUUUUUUUUL(!) cute!
Nessie:

13. september 2010
u18082
u18082
NeXtTiiiii...!!!!
PŁissss
13. september 2010
u26898
u26898
Ann:

Ann je mal starejša...
Alex: