Forum
u201156
u201156
OK tu pišem čisto nov del Twiligt sage. Upam da vam bo všeč . Bolj bo opisovalo življenje Mlade družine Cullen.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bella se je zbudila. Njene rdeče oči so zažarele v jutranjem soncu. No ja... Nehala je sanjariti vampirji ne spijo. Vstala je in šla v Renesmeejino sobo. Renesmee že dolgo budna se je igrala s svojimi punčkami. Nekaj čudnega je bilo na Renesmee... Bella je rekla: Renesmee prosim poglej mi v oči. Renesmee ji je pogledala v oči.... O bog... EDWARD!!! Kaj je? Poglej ji v oči... Takoj gremo Carlislu!
( pri Carlislu) Nekaj je narobe z njo!!! Nevem Edward mislim da je to normalno za Hybride....
HYBRIDE!?! Kakšen nov štos pa je to!? Edward Hybridi so mešanci med nadnaravnim in normalnim.
To ni mogoče!(telefon zazvoni) Oprostita mi za trenutek...
T telefon C Carlisle
C: Halo?
T: Carlis! Upala sem da te dobim na telefon...
C: Kdo pa je?
T: Talismany. Zdaj pa poslušaj... Renesmee je Hybrid hybridi dobijo takšne oči ko so zreli. To je nekaj podobnega kot ko je vampir zrel. Samo da se vampirjem takrat njihova moč naraste.
C: V redu še kaj?
T: Renesmee bo imela vsak mesec drugačno barvo oči. (ODLOŽI TELEFON)...
oči:

Rabim 2 NEXTA
01. januar 2016
u201591
u201591
Next ;D
01. januar 2016
Next
01. januar 2016
Next
01. januar 2016
Next
01. januar 2016
u201156
u201156
Next
Alice stopi skozi vrata vsa nasmejana za njo vstopi še Jasper ki nese nakupovalne vrečke.
Alice pogleda po sobi in se močno začudi. V sobi so oviti v mučno tišino Edward,Bella, Renesmee in Esme. Bella sedi za računalnikom in bulji v ekran ter vsakih nekaj sekund tišino pretrga s klikom računalniške miške. Edward gleda čez okno. Esme pa Renesmee bere knjigo. Alice vpraša kaj se tu dogaja? Edward jo mučeniško pogleda in nič ne reče drugi pa prav tako ne spregovorijo. Rosalie se prikaže na vrhu stopnic in ji pomigne naj se ji pridruži. Rosalie Alice pove vse kar je izvedela od Carlisla. Alice ima vizijo. Vsede se na kavč in z zaprtimi očmi začne risati oko. Oko je bilo tokrat neonsko modre barve. Ko Alice konča jo Rosalie vpraša kaj je videla. Alice začne govoriti...
Ponjo prihajajo... po Renesme!!! Edward je zadnji stavek slišal kot bi ga Alice povedala z megafonom...
4 NEXTE za nadaljevanje upam da vam je všeč pa napišite pod komentarje če vas kej moti al pa če kej popravm
01. januar 2016
Next
01. januar 2016
Next+i love twilight!
01. januar 2016
u203776
u203776
Next
01. januar 2016
u201156
u201156
še 1
01. januar 2016
nneexxtt!!
02. januar 2016
u201591
u201591
Next
02. januar 2016
Next!
02. januar 2016
u201156
u201156
KDO!? ALICE KDO!??? Volturiji... Zakaj?! Nevem rabili bi.. Dovolj tega! (Carlisle se vmeša)
Edward pravkar sem prebral nekaj kar nas bo vse zanimalo. Hybridi imajo mešan DNK to je bilo že 10x znanstveno dokazano. Imajo mešane moči. Kar pomeni da jih imjo veliko! Renesmee bomo postavili na test kjer bomo odkrili vse njene moči. Renesmee prosim pridi z mano. Khm... Kakšni so ti testi?! Edward boš že videl. V redu to je samo ker ti zaupam naredi takšen obraz:
Renesmee so dali v sobo. Namesto ene stene je bilo steklo podobno je bilo velikemu kontrolnemu oknu. Prosil je vse razen Edwarda in Belle da Renesmee izzivajo. Vsem je bilo težko a jim je potem odleglo ker je Carlisle dal znak da nehajo. Renesmejine oči so bile živo rdeče iz njih se je kadil rdeč dim in namesto da bi bila beločnica bela je bila rumena. Pokazali so se ogromni ostri čekani in naenkrat se je steklo razbilo. Renesmee je pogledala na obešalo ga srepo pogledala in... Zagorel je. Vsi so bili pretreseni ko pa je Renesmee srepo pogledala Carlisla... Je Bella z najhitrejšim tekom do zdaj prihitela do Renesmee in jo pomirila...
02. januar 2016
neexxtt!!
02. januar 2016
Next!
03. januar 2016
Next
03. januar 2016
Next
06. januar 2016
u201156
u201156
Ko je Bella zvečer Renesmee pustila spati in šla gledat TV se je okno v sobi razbilo. Ne Bella ne Edward tega nista slišala saj so majhni drobčki stekla tiho padli na tla.
Steklo je bilo tako majhno da je bilo bolj tiho od snega. Izza okna se je pojavil "novi" vodja Volturijev:

No ja vsi Volturiji ki so stopili za njim so bili novi torej novi klan volturijev. Notri so prišli še James:

Jammie

Laly

In Chris

Sorry kr je Next kratek ampak nisem mela velik cajta
09. januar 2016
nneext!!
09. januar 2016
Next!!!!!!!!!!!!!!!!
09. januar 2016
neeeeeeeeexxxxxxxxxttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
10. januar 2016
u206337
u206337
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttt
10. januar 2016
ok jaz sem Cullen kr preberte profil Next pa pride čez par dni!
11. januar 2016
Jammie je Renesmee previdno vzdignila iz postelje.Renesmee je za trenutek odprla oči...
Jammie je zače la peti uspavanko v svojih mislih in jo predvajala v Renesmeejini glavi.
Laly je pristopila k Jammie. Renesmee vzela v roke in že je ni bilo več. Bila je tako hitra in tako nežna... Chris jo je skoraj dohitel ko je še pospešila nihče je ni več videl.
V dvorcu jo je Ario (vodja) vprašal zakaj je Laly tako hitro tekla. Laly je rekla da je Chris hotel spiti otroku kri. Ario je Chrisa nagnal ven. Zavpil je: NAJ SE OBRED ZAČNE!
Bloodi sem! Da? Kristalno znamenje! Seveda gospod!
Renesmee je položila roko na čelo. Modra svetloba je začela risati znamenje na njenem čelu. Bloodi je rekla od zdaj naprej si poznana kot: Balea hči Sierene in Wartexa Keda!
Ko je roko odmaknila je znamenje izginilo. Izpuhtelo... Nato se je zarisalo na njeni rami. Takrat se je zabliskalo kot še ne. Renesmee je bila povsem drugačna...
Violični lasje,Neonsko modre oči,vampirski čekani in zlovešč nasmeh na obrazu.
V ogromno dvorano je udrla vampirka. Rekla je: Kje je moj otrok?
Renesmee:

Vampirka:

Bloodi:

11. januar 2016
Next!
11. januar 2016
????
13. januar 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg