Forum
u53010
u53010
Vem, da vas je to knjigo večina prebrala ampak jaz jo bom poskušala zapisati tudi tukaj - namenjeno vsem twilight fanom in vsem tistim ki tega dela (še) niste prebrali. Uživajte !

Glavni junaki (že veste): Bella Swan (Kristen Stewart), Edward Cullen (Robert Pattinson), Jacob Black (Taylor Lautner),...

Ja ali ne?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. junij 2011
u53010
u53010
Bolečina me je osupnila.
Natanko tako - bila sem osupla. Nisem mogla razumeti, nisem se zavedala, kaj se dogaja.
Moje telo bolečine ni hotelo sprejeti. Znova in znova sem padala v črno globino, v kateri sem za sekunde ali morda minute pozabila na smrtni boj, zato pa sem še toliko teže obdržala stik z resničnostjo.
Skušala sem ju ločiti.
Neresničnost je bila črna in v njej bolečina ni bila tako zelo močna. Resničnost je bila rdeča in zdelo se mi je, da sem razpolovljena, da me je zbil avtobus, da me je na tla podrl boksarski prvak, da so me poteptali divji biki, da se utapljam v kislini, vse to naenkrat.
V resničnosti se je moje telo zvijalo in poskakovalo, čeprav me je bolečina popolnoma ohromela.
V resničnosti je obstajalo vedenje, da je nekaj veliko bolj pomembnega od vsakega trpljenja, vendar se nisem mogla spremeniti, kaj naj bi to bilo.
Resničnost se je približevala z nezadržno naglico.
V tem trenutku je bilo vse tako, kot bi moralo biti. Okoli mene so stali ljudje, ki sem jih imela rada. Se smehljali. Nekako - pa čeprav je bilo še tako neverjetno - je bilo videti, da bom dobila vse, za kar sem se bojevala.

Next? *_____*
30. junij 2011
u50067
u50067
next! ka ti to prepisuješ iz knige? al greš sam po spominu kuk se spovneš?
30. junij 2011
u53010
u53010
LOPATČANKA: iz knjige.
------------------------------------------
Potem pa en sam neznaten napačen korak in vse se je zalomilo.
Opazovala sem, kako se je moj kozarec prevrnil. Krvava vsebina se je razlila po belem kavču. Nagonsko sem se sklonila, da bi nesrečo preprečila. Opazila sem še druge roke, hitrejše od mojih. Toda moje telo se je še naprej stegovalo, se nagibalo,...
Nekaj v meni je sunkovito potegnilo v nasprotno smer.
Trganje. Lomljenje. Smrtni boj.
Zajela me je tema, potem pa me je preplavila silna bolečina. Nisem mogla dihati - enkrat sem že utonila, a tokrat je bilo drugače. V grlu sem čutila žgočo vročino.
Drobila sem se na koščke. Delci mene so se lomili in odpadali... Še več temine.
Bolečina se je vrnila in zaslišala sem glasove. Tokrat so kričali. "Verjetno je odstopila posteljica!"

Next? *____*
30. junij 2011
next
30. junij 2011
u50067
u50067
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
04. julij 2011
u53010
u53010
Nekaj, kar je bilo ostrejše od noža, je zarezalo vame - besede, ki sem jih kljub hudemu trpljenju razumela. POSTELJICA JE ODSTOPILA - vedela sem, kaj to pomeni. To pomeni, da otrok v meni umira.
"Spravite ga ven!" sem zavpila Edwardu. Zakaj tega še ni naredil? "Ne more dihati! Takoj ga spravi ven!"
"Morfin..."
"Ne! Zdaj...!" Začela sem se daviti. Sredi stavka sem umolknila. Črni madeži so zakrili svetlobo, ko me je skozi trebuh presekala nova bolečina. Nekaj ni bilo prav - nagonsko sem hotela zaščititi maternico, otroka, malega Edwarda Jacoba, a sem bila prešibka. V pljučih me je bolelo, zmanjkovalo mi je kisika.

Next? *_____*
04. julij 2011
next... dej več piš ! : D
05. julij 2011
u50067
u50067
next!
P.S. Piš v večjih delih! PLIS?
06. julij 2011
u53930
u53930
Prej sem bla Dιaмoηd

Bolečina je spet izginila, čeprav sem se je zdaj oklepala. Moj otrok, moj otrok, umira...
Koliko časa je minilo? Sekunde ali minute? Bolečine ni bilo več. Ohromljena. Ničesar nisem čutila. Tudi videti nisem mogla ničesar. Sem pa slišala. V pljučih sem spet začutila zrak in zračni mehurčki so se dvigovali in spuščali po mojem grlu.
"Ostani z menoj Bella! Me slišiš? Ostani! Nikar me ne zapusti. Pomagaj srcu, da bo še naprej bilo!"
Jacob? Jacob. Še vedno je bil tukaj, še vedno me je poskušal rešiti. Seveda, sem mu hotela reči. Seveda bom srcu pomagala, da bo še naprej bilo. Mar tega nisem obljubila obema?
Hotela sem občutiti srce, ga najti, vendar se je izgubilo nekje v notranjosti mojega telesa. Nisem imela pravega občutka in zdelo se mi je, da nič ni na svojem mestu. Pomežiknila sem in našla oči. Videla sem svetlobo. Tega sicer nisem iskala, a bilo je vsaj nekaj.
Čakala sem, da se mi bodo oči privadile, ko je Edward zašepetal: "Renesmee."

Next? *___*
09. julij 2011
neXT...opazla sm da knjige ne prepisuješ od začetka ampak od začetka poroda...fulll dobr drgač^.^
09. julij 2011
Nextttt!
A bi lahko večje dele pisala? : D
09. julij 2011
u53930
u53930
**bella** ~ mhm. ; )
_Andreiia_ ~ bom probala. xD

Nadaljujem ju3.
09. julij 2011
NeXtttttt!.
09. julij 2011
u50067
u50067
next
10. julij 2011
u33835
u33835
Neeeeeextttttt!!^^
12. julij 2011
u50067
u50067
next!
12. julij 2011
u53930
u53930
Renesmee?
Ne bledi in popolni sinček,o katerem sem sanjala? Za hip sem bila presenečena. Potem me je zalila toplina.
Renesmee.
Na silo sem premaknila ustnice, zračne mehurčke sem prisilila, da so se na konici jezika spremenili v šepet. Otopele roke sem prisilila, da so se stegnile naprej.
"Daj mi... Naj jo primem."
Svetloba je zaplesala in se razbila na Edwardovih prozornih rokah. Razpršeni bleski so bili prežeti z rdečo, s krvjo, ki je prekrivala njegovo kožo. V rokah je držal še več rdečega. Nekaj majhnega, brcajočega, prekritega s krvjo. S toplim telescem se je dotaknila mojih šibkih rok, kot bi mi jo položil v naročje. Otrokova mokra koža je bila topla - topla kot Jacobova.
Oči sem usmerila vanj. Nenadoma se je moj pogled zbistril.
Renesmee se ni jokala. Zasoplo in preplašeno je dihala. Imela je odprte oči. Gledala je tako prestrašeno, da je bilo skoraj smešno. Majhno, okroglo glavo so obdajali gosti, razmršeni in okrvavljeni kodri. Barva šarenic ni bila nič posebnega, a takšnih nisem pričakovala - čokoladno rjave. Pod plastjo krvi sem opazila bledikavo, slonokoščeno belo kožo. Razen njenih ličk, ki so kar žarela.
Drobcen dekličin obraz je bil tako popoln, da me je popolnoma prevzel. Bila je celo lepša od očeta. Neverjetno. Nemogoče.
"Renesmee," sem zašepetala. "Tako... čudovita."
Nedojemljivo lep obrazek se je v tistem trenutku nasmehnil - široko, mirno. Razprla je rožnata usteca in pokazala dve vrsti snežno belih mlečnih zob.
Sklonila se je nadme, se približala mojim prsim, toplini mojega telesa. Tudi njena koža je bila topla in svilnata, vendar ne tako mehka.
Potem sem spet začutila bolečino - samo en topel ugriz. Zaječala sem.
In potem je izginila. Mojega angelskega deteta ni bilo več. Nisem ga ne videla ne čutila.
Ne! sem hotela zakričati. Vrnite mi jo!

Next.? *____*
12. julij 2011
neeeeeeeeeeeeeeeext
12. julij 2011
NeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeXtttttttttttttttttt!.
23. julij 2011
u50067
u50067
next
25. julij 2011
u33835
u33835
Neeeext ! !
26. julij 2011
u50067
u50067
next
27. julij 2011
Neeeeeeeeexttttttttt!
30. julij 2011
neXtiiiiiiiiii
31. julij 2011
u46345
u46345
nextii.. ej ka maš celo napisano na kompa.?? Bi mi jo lahka poslala.???
31. julij 2011
u33835
u33835
Neeeextt!
31. julij 2011
u56206
u56206
Neext!.
31. julij 2011
u50067
u50067
next