Forum
u59458
u59458
''LIAA!! Ali si želiš nazaj svoj dnevnik??'' samo jezno jo pogledam in odhitim knej. '' Skoči'' roko je dvignila v zrak in začela brati '' Dragi Dnevnik, Ohh njegove oči, njegov nasmeh, Jaa govorim o Jasonu Wales-u Ohh on je tak Piki.'' '' Lia ali res misliš da bi se zaljubil v tako spako kot si ti?? Nikoli hahahaha'' jaap to je bil Jason. Lily mi je vrgla dnevnik in kot zaljubljena račka odcapljala za Jasonom js pa sem samo umirala od sramu.Pobrala sem dnevnik in stekla v park ter se zjokala ob drevesu.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ojla sem Lia. Kot ste že prebrali v zgornjem delu moje zgodbe nisem ravno priljubljena na šoli. Jaz sem na lestvici NE priljubljenih od 1- 172 na 1 mestu. Ohh kako sovražim LILY!! in njene grde srake!!. No dost o tem naj vam še povem da staršev nimam ker sta me zapustila ko sem bila tara 11 let in zraven še vzela moje 3 sestre in 2 brata. Se pravi se morm sama preživljat. Ali sploh veste kako je moje živlenje drugačno od navadne 16 letnice?? no naj vam povem Hodim v večerno službo, popoldansko službo in še v šolo!! JOJ!!.

Upps no še moja slika:

Lily

njene srake

13. oktober 2012
Next!!
13. oktober 2012
u59458
u59458
še 1
13. oktober 2012
u100166
u100166
next
13. oktober 2012
next
13. oktober 2012
u59458
u59458
za moji prvi dve bralki

-----------------------------

Stekla sem v park in se zjokala ob drevesu. Temnilo se je že js pa sem samo opazovala zvezde in posluala žvrgolenje ptic. Ko kar naenkrat okrog mene pricaplja Zajček pobožala sem ga on pa me je ugriznil na to pa kar naenkrat izza gmra.. AAAAAAAAAAAA sem zakričala in dvignila zajčka v naročje. Ampak prepozno volk me je že zgrabil in me odvlekel za grm. Vlekel me je še dolgo časa js pa sem se upirala a zaman. Bil je premočen. Končno me je spustil in pustil sredi jase kjer sem vsa premražena zaspala.

'' Ali je vredu??'' '' JACOB!! KAJ SI STORIL!! SAJ JE SAMO NAVADNO DEKLE!!''
'' Misli da je'' '' Ni navadno dekle eno izmed nas in eno izmed vas je!!'' takšno prepiranje sem zaslišala in počasi odprla oči. '' Kj—kjeee- seeem??'' v jeclanju vprašam in jih pogledam. '' Ohh ljubia končno si se zbudila!!'' je vzkliknila ženska in skočila k meni. '' Waau dober skok'' sem se pohecala in se naslonila v sedeč položaj. '' Kdo ste??'' vprašam in jih pogledam. '' Ohh saj res oprosti zrdai večerja ampak lovil sem si plen'' začudeno ga pogledam in nato se mi predstavijo.

'' jaz sem Jacob''

''Jared''

'' Paul''

'' Sam''

''Leah''

'' Lapo vas je spoznati jaz sem Lia''

'' No Lia nisi pa še spoznala nas''

'' Jaz sem Edward''

'' Carlisle''

''Rosalie''

''Emmett''

''Alice''

13. oktober 2012
u59458
u59458
'' Jasper''

'' Bella''

'' Ojla'' '' Mi lahko poveste kdo ste da imate takšne oči??'' '' No če ti povemo nam neboš verjela'' '' Ja pa vam bom RES!!'' '' Okej mi smo vampirji in oni volkodlaki'' '' Phahahaha full smešno ampak res!'' '' RES JE!!'' '' Ne verjamem.'' '' Verjameš zdaj je rekle Jasper in pokazal svoje zobe. ''NE!'' '' Pa zdaj je rekel mislim da je bil Plue Paul ja Paul bo je rekel in stekel ter se spremenil v volka. '' K-kakakko ttttiiii jjjjj eee jeee ttttoooo uuusssssspppeeellloooooo??!!?!?!?!?'' vprašam resno in prestrašeno. '' Resnica'' ''Aaa'' '' Verjameš zdaj??'' '' Ja!'' Odločno priterdim in jih pogledam. '' No in tudi ti si ena izmed nas'' '' PAKAJ Še js sm navadna zguba ki nima prijateljov in je nepriljubljena'' '' No potem si zdaj samo zguba z prijatelji ki j priljubljena ker je vampirka in volkodlakinja'' je Rekel Jacob. Zasmejala sem se in se še enkrat vrgla na posteljo.

Pišem dalje??
13. oktober 2012
u59458
u59458
Za moje prve 3 bralke
13. oktober 2012
nexšti
13. oktober 2012
next
13. oktober 2012
u59458
u59458
še 1 in pišem dalje
13. oktober 2012
u108932
u108932
next
13. oktober 2012
u59458
u59458
oki bom napisala ampak prej še morm sprjet ana.masi in pišem dalje
13. oktober 2012
u59458
u59458
'' No fantje in dekleta pregldati jo morm če je vredu'' je rekel Carlisle in jih nagnal iz sobe. Vsedel se je zraven mene na posteljo in me pregledal ko kar naenkrat AAAA. '' Kaj je narobe?? '' vprašam in ga začudeno pogledam.. '' Lia ali veš kaj so tte črte na tvojem hrbtu??'' '' Ja dobila sem jih kr sem alergična na prah'' '' Ne!! ampak to je znamenje da si Potomka Fourgenstainov'' '' In.??'' '' no to so bili Najbolj močnejši vampirji in volkodlaki. Bili so izjemno prijazni ampak nažalost sosi hudobni vampirji dali prisego da ubijejo vse njihove potomce in zavladajo svetu'' '' Se pravi??..'' '' Ja'' Zjokala sem se in takrat so v sobo vstopili Jacob......... '' KAj je narobe??'' so vpršali v en glas in me začudeno pogledali. Carlisle jim je razložil vso zgodbo tedaj pa so vsi planli k meni in me začeli objemati.'' Vse bo še dobro saj imaš nas'' je rekla Bella in me objela. Objem sem ji vrnila in se nasmehnila. '' Pridi ti nekaj pokažem je rekla Alice in me potegnala za roko. '' Kam pa grema??'' vprašam in jo poledam. Nič mi ni rekla ampak samo hodila naprej. Kmalu sma prispele na rob pečine.

'' Poglej to je preiskušnja s katero se boš soočla čez 3 tedne.'' '' Gre pa se takole'' '' Ti skočiš s pečine in se potopiš v globino morja kjer te bo čakal tvoj zaklad. Mogla ga boš rešiti in potem kot volk ujeti plen s katerim ga boš
'' oživela'' potem boš kot vampir pretekla gozd in si poiskala nekaj hrane in se vrnila k nam. Če boš preostala vse izkušnje in boš ostala živa potem to pomeni da si dobra in te bodo hudobni vampirji pustili na miru če ne pa...'' in me spet prijela zo roko. '' Hvala Alice'' sem rekla in jo objela
13. oktober 2012
next
13. oktober 2012
u59458
u59458
tok hitro bereš?
13. oktober 2012
ja itak
13. oktober 2012
next
13. oktober 2012
u59458
u59458
še 1
13. oktober 2012
u108932
u108932
nexti
13. oktober 2012
next
13. oktober 2012
u108932
u108932
nexti
14. oktober 2012
u59458
u59458
Objete sma odšle nazaj proti domu. '' Fantje in dekleta jaz bom počasi odšla saj imam jutri šolo. Lahko me pridete iskat če hočete?'' '' Jaap pridemo'' Objela sem vse počasi in še rekla '' adijo''. Počasi sem hodila po gozdu in premišlevala o tem da nisem zmožna vsega saj se vse vrti tako hitro. Kmalu sem prišla domov. '' Ahh ljubo doma kdor ga ima'' izrečem in odklenem vrata hiše.

Odletela sem noter in se dobesedno vgrla na posteljo. ''Ahhh'' sem zazehala in odšla pod tuš. Potem sem se spreoblekla v piđamo in se spet vrgla na posteljo in utonila v spanec.
-----------------

Hodila sma po travniku samih rož ja z Jasonom. In kar naenkrat me je hotel poljubiti ko iz neba pride glasen BUUUUUUUUUUUUU. Bila je Jezna Lily. NEEEEEEEEEE sem zaklicala ko mi je vzela Jasona in še enkrat NEEEEEEEEEEEEEEEEE.
--------------

'' Ohh'' rečem in se hitro vstanem. Pogledam na budilko in dobesedno izbuljim oči!?!??! KAJ!?!?! Mogla bi me zbuditi ob 7.00 zdaj pa je ura 7.45. Pogledala sem se in ugotovila da sem celo potna. Hitro sem skočla pod tuš, potem sem si dala nase malo Eye-linerja in še rdečilo za ustnice. Pol sem si še uredila frizuro in odšla pred omaro. Izbirala sem oblačila in na koncu sem izgledala tako:

Hitro sem še vse stvari nabasala v torbo in stekla proti šoli. Res je da sem bila blizu hkrati pa daleč zato sem uporablala šolski bus. Ampak ta je že odpeljal zardtega sem malo zamudila v šolo. Stekla sem h omaricam in se spreobla nato pa odšla v učilnico 1 za glasbo. Počasi sem vstopila in se opravičla učiteljici. Ta pa me je dala sedet čisto zadaj h eni novi punci.
Nextam???
14. oktober 2012
ja sigurno da boš nextala saj pa je zgodba ful dobra
next !!
14. oktober 2012
u59458
u59458
tnx še 2
14. oktober 2012
u108932
u108932
nexti