Forum
u144638
u144638
Jaz, bom prevedla iz wattpada to zgodbico upam, ker sem fanica Twilighta in, upam da jo bo kdo bral c:

Vivian Summers je normalno dekle iz Londona a se žal mora preseliti v mračno mesto Holmes Chapel zaradi družinskih težav. Ona mora ostati pri očetu, čeprav mora začeti živeti novo življenje. Enkrat tam sreča svojega pozabljenega prijatelja iz otroštva, Nialla Horana, in začutila je čudno povezavo z njim.

Vivian:

Niall:

13. julij 2013
u144638
u144638
Vsaj 2 nexta pliss, drgač kr nextam kr mi je dc
13. julij 2013
u144638
u144638
whoops zmotla sm se harry je namesto nialla ;/

Osebe:

Vivian Summers-Bella Swan
Harry Styles-Edward Cullen
Niall Horan-Jacob Black
Liam Payne-Carlisle Cullern
Danielle Peazer-Esme Cullen
Elanor Calder-Alice Cullen
Louis Tomlinson-Jasper Hale
Perrie Edwards-Rosalie Hale
Zayn Malik-Emmett Cullen
Paul Higgins-Charlie Swan
Bobbie Horan-Billy Black
13. julij 2013
u144638
u144638
Nextam...
13. julij 2013
u144638
u144638
jutr, mi je vse zbrisalo ko sem napisala :/
13. julij 2013
u144638
u144638
1.Poglavje-Selitev
Sonce je svetlo sijalo medtem, ko sem pakirala kovčke. Zadnjič sem tukaj v Londonu, to je zares žalostno. Pogrešala bom mojo mamo in moje prijatelje tukaj. Želim si, da se ne bi preselila. Ampak mami bom dala nekaj časa zase, in za njenega novega fanta.

Adijo, mama sem rekla in jo objela medtem ko sem komaj zadrževala solze, stopile sva narazen in sem ji obrisala solze.

Pogrešala te bom Vivian, je zahlipala Pokliči me večkrat.

Jaz te bom tudi pogrešala, še enkrat sva se objele preden sva se odrinile drug od druge in se smejale.

Greva, sedaj je ''ukazala''. Še vedno je dolg let pred tabo. Pokimala, sem ji in ji sledila do avta.

-Preskoči let-

Šla sem ven iz letala, bila sem tako utrujena. Pogledala sem okoli letališča v Holmes Chapel. To mesto je res mrtvo in zapuščeno. Moje slušalke sem si dala gor, prav tako pa moj nahrbtnik čez rame…..nextam pozneje
13. julij 2013
neeext
13. julij 2013
u144638
u144638
Vivian! Je zaklical moj oče, nasmehnila sem se in se nisem obotavljala ko mi je dal medvedji objem.

Pogrešal sem te Viv, Je rekel.

Jaz sem te tudi pogrešala očka, sem rekla in mu sledila do avta.

Kakšno je življenje v Londonu? Je vprašal. Moje oči so se zarosile, ne bi me smel spomniti na to sem si rekla sama pri sebi.

Pravzaprav popolno, sem rekla tam mi je vse všeč.

Oprosti Viv, je rekel in stisnil mojo roko medtem ko je vozil.

Čez nekaj minut po vožnji, sva se ustavila pred hišo. Dva fanta sta stala blizu vrat, poskušala sem ju prepoznati ampak nisem mogla.

Zdravo Bobbie, je rekel moj oče starejšemu moškemu, mladi fant z svetlimi lasmi in z modrimi očmi, se mu je nasmejal.

Zdravo Paul mu je rekel nazaj, in pogledal proti meni. Je to ona? Vivian?

Zasmejala sem se, ja sem gospod, njegov sin ugibam, je prišel bliže k meni.

Zrasla si je rekel, medtem ko je strmel v oranžni avto, ki je stal na privozu.

Oprosti, ali te poznam? Sem ga vprašala, on se mi je nasmehnil.

Jaz, sem Niall tvoj prijatelj iz otroštva, se spomniš? Še vedno se ga ne spomnim.

Ne, oprosti.

Ti je všeč tvoj novi avto? Je vprašal, ko je končno pogledal vame z njegovim srčkanim nasmehom.

Ta avto je moj? Sem vprašala

Ja, je popravil sem ga zate.

Thanks Ni! Zelo je lep

Vivian! Je zaklical Bobbie, obrnila sem se proti njemu.

Ja?

Ti in moj sin Niall hodita v isto šolo, pogledala sem Nialla.

Super! Že imam prijatelja! Niall mi je poklonil še en nasmeh.

Niall morava iti, je rekel Bobbie. Lepo vaju je videti Paul in Vivian, nasmejala sem se mu.

Se vidiva jutri v šoli mi je rekel Niall, nasmejala sem se.

Niall je prijazen, kajne?

Ja je sem se strinjala.

Kaj praviš za večerjo zrezke in zelenjavo? Je vprašal, ko je prinesel ključe iz avta.

Ok, ampak jaz bom vozila. Hočem preizkusiti moj nov avto.

Ok, Viv je rekel in odšla sva…….vsaj 3 nexte pliss ;3
13. julij 2013
u144638
u144638
Oče:

Bobbie:

13. julij 2013
u140767
u140767
next*_*
16. julij 2013
u144638
u144638
hvala, takoj nextam ;3
16. julij 2013
u144638
u144638
pol nextam, grem jest x'd
16. julij 2013
u140767
u140767
16. julij 2013
u144638
u144638
2.Poglavje-Vampir?

Moj avto sem parkirala, zunaj pred gostilno. Veliko ljudi je bilo notri. Z očkom sva stopila iz avta in šla v ''gostilno'', usedla sva se za ''najino'' mizo.

Kako, ti lahko pomagam Paul, je vprašala natakarica in se mi nasmehnila. Je to Vivian?

Jp, je rekel 2 zrezka z zelenjavo prosim.

Takoj, prihajata.

Nekaj minut sva počakala in naročilo je prišlo, začela sem jesti hrano očka je hitro končal. Čez nekaj minut sem tudi jaz pojedla, vstala sva se in plačala.

Viv, greva je rekel. Šla sva ven iz gostilne, zapihal je hladen veter. Nisem bila navajena mraza, sovražila sem ga.

Očka, je tu kakšna knjigarna? sem vprašala moram si kupiti nekaj stvari za v šolo.

Tam čez Viv, je pokazal na majhno trgovino. Pojdi tja nekaj moram najprej narediti.

Ok, se vidiva pozneje, sem mu rekla in pomahala med tem sem pa šla čez cesto.

Se vidiva pozneje.

Šla sem čez cesto dokler nisem prišla, do knjigarne. Potisnila sem vrata, da so se odprla. Zagrabila sem črni nalivnik, zapiske in novo denarnico. Šla sem k blagajni. Punca, ki je bila stara približno 20 let in je imela svetle lase, se mi je nasmejala in pogledala stvari, ki sem jih kupila. Pogledala sem na knjigo, na naslovnici je bil lep moški ampak imel je rdeče oči in čekane. Ustrašila sem se ga.

9.56 evrov prosim, mi je rekla ampak sem bila prezaposlena pri gledanju knjige.

Plačala sem ji in odšla, Pridi še kdaj! Je zaklicala za mano. Potisnila sem vrata in stopila ven, zdaj je bilo res temno in mrzlo zunaj. Potem sem pa zaslišala glasove iz temne ulice blizu knjigarne. Ker sem pa preveč radovedna, sem šla pogledati kaj je, skravžljan fant, je nekaj pil blizu smetnjaka.

Oprosti, sem rekla. Si vredu?

Nehal je piti, in nekaj vrgel na tla. Čeprav je bilo zares temno, sem videla punco, ki nama je postregla z večerjo pred nekaj minutami prekrito s krvjo, prekrila sem si usta in fant se je obrnil k meni. Njegove oči so bile črne kot premog, in njegovi našpičeni zobje so imeli ostanke krvi, ki je kapljala na tla. Hitro sem zbežala iz ulice in naletela na nekoga. Bil je samo oči, zavzdihnila sem.

Viv si vredu? Je vprašal in me objel, ampak jaz sem še vedno razmišljala o fantu.
Zebe te. Greva domov.

Pospremil me je do avto in šel notri. Vžgal je gretje, in spanec me je premagal zato sem zaspala v avtu. Next?
16. julij 2013
u144638
u144638
Prosim oglašuj mal ;*****
16. julij 2013
neeeeext
16. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg