Hej(:
Ta tema je za use, ki ju poslušate, da 'pogovor steče' pa za začetek 2 "osnovna" vprašanja

Katera je vaša najljubša muska od njiju?
Kateri je vaš najljubši album?

Men so use fajn, najboljše pa so mi vrjetn Not today, Semi-automatic, Doubt, Heathens, Ode to sleep, Message man, Ruby, Holding on to you... okej nemorm se odločit
Moj najljubši album pa je Vessel verjetno

Have fun(:

13. avgust 2016
Moja sestrična je obsedena z Joshom.... pouno galerijo jih mam k mi jih po vibru pošilja x'D
18. avgust 2016
BatMan*** ooo kul sej jst tut, sam z razliko da jih nobenmu ne pošilam oz redkim, kr ju večina prjatlov ne mara/ne pozna-.-
18. avgust 2016
Js jih tut prej nism poznala... čeprov jih ne poznam pa ne poslušam neki ful jih mam na viber images od sestrične...
#crazyfangirl x'D
18. avgust 2016
Haha, sej bolš kt nič
18. avgust 2016
Hahahha jpp....
18. avgust 2016
u214210
u214210
jaz se spomnim ko sem prvič poslušala car radio pa mi je bblo tak čudno kr se pobrije . Sam zaj sem obsedena, naj pesem mi je mby Migraine al pa The judge album pa al blurryface al pa vessel
23. avgust 2016
Oo ja enako haha, men je biu najprej čudn video od House of gold ampak zdej mi ni več k sm kr za tistim pogledla še behind the scenes
23. avgust 2016
u214210
u214210
ja
23. avgust 2016
Jaz poznam itaq samo Car radio pa Stressed out, ker druge mi niso tok všeč, ampak tedve sta mi pa top.
30. avgust 2016
Panic! kdo?
30. avgust 2016
u214210
u214210
fake fan JKJK ne vzemi resno plis
sej če ti ni všeč je ok ma vsak drugačen okus
Panic! at the disco tho *w*
30. avgust 2016
Sem preko Panic! prišla do njih. Saj če si fan od nečesa, to še ne pomeni da ti je vse všeč. Od ogromno glasbenikov poznam samo eno pesem, ker mi ostale niso tako všeč, pa sem vseeno njihova fanica.
30. avgust 2016
u214210
u214210
ja sej vem jaz tud od ptv poznam malo pesmi
30. avgust 2016
Jaz pa njih sploh ne poslušam, . Kera vam je pa od Panic! najbolj všeč?
30. avgust 2016
u214210
u214210
meni je .. emm
nevem don't trethen me with good tim(vrjetn sem narobe napisala )
al pa nevem nemorem se odločit
tebi?
30. avgust 2016
Meni je tudi dobra, ampak video je čuden celo za Panic! Emperor's new clothes, prva, ki sem jo sploh slišala od njih. I love this sh***! Pač s tem svojo mami strašim, kadar mi reče, kaj skrivam pred njo na računalniku. Potem sem ji pa to pokazala, pa ni več vprašala.
30. avgust 2016
u214210
u214210
ne jaz glasbo skoz poslušam in pol ko mama noter pride sploh ne ustavim pa nič drgač prva od Panic! ko sem jo slišala je bla this is gospel
30. avgust 2016
Aja, pa saj to je od This is gospel. Ker na začetku je Brendon tam, zvezan, kot za uvod.
30. avgust 2016
u214210
u214210
ja
30. avgust 2016
Vidim, da nas je kar veliko tule na Igrah, ki poslušamo Panic!. Ko sem v šoli odvrtela Lying is themost fun a girl can have.... sem izpadla za psihopata, ki je pobegnil iz Polja. Pa saj točno to tudi sem.
30. avgust 2016
u214210
u214210
no meni je fajn najt ljudi ko majo podoben okus za glasbo kr v šoli tak doben ne posluša tega samo to moderno (Justin Bieber, taylor Swift pa te fore )
30. avgust 2016
Beda. Pač, saj ima vsak svoj okus, ampak meni taka glasba prav plehka.
30. avgust 2016
u214210
u214210
ja same -.-
30. avgust 2016
Prav zares mi je škoda, da ne živim v kakem drugem času. Takrat je bilo res veliko ljudi, ki na glasbeni sceni niso bili samo glasbeniki, ampak predvsem umetniki, ki so dali dušo v vse, kar so počeli.
30. avgust 2016
Jst sm od Panic najprej slišala This is gospel in mi je bla tko ful ušeč dobesedno sem mela na repeat ene 3 dni, pol sm poslušala Emperor's new clothes, pa Death of a bachelor, Don't threaten me with a good time, I write sins not tragedies, Victorious, The ballad of mona lisa, pa še velik pač ampak se nekak ne štejem pod njihovega fana ker res ne vem velik o njih, razn o Brendonu ker mi je pač car realno Sm jih googlala že, tut kkšne kvize o njih reševala in to, na yt gledla te funny videe in to in so mi ful ušeč(: Naj pesem od njih mi je pa House of memories.

(Btw, a je še kdo mal razpizden ker niso na VMAs razglasil uno za najboljši rock video a za use druge pa so tam povedal? Pol sm po netu iskala in sm bla tok srečna ko sta Tyler pa Josh zmagala, ampak useen za čist use so tam povedal za to pa ne-.- (pa Panic so tut bli nominirani, mislim da Victorious video)
+ da o Reading festivalu ne govorim)

Je pa to o tem kaj drugi poslušajo čist res, upam da tut letos ne bo tko in bom clo spoznala koga k posluša kej drugega ko Bieberja in to sranje (sorrynotsorry)
30. avgust 2016
*Aja pa Girls/Girls/Boys sm pozabla, ena izmed mojih najljubših na sploh
30. avgust 2016
ride
30. avgust 2016
Aja, to pa nisem vedela. Ma, jaz se pa ne štejem za fanico od top. Pač drugače ena sošolka ves čas posluša pop pa Bieberja to sr****, potem pa izide Stressed out in ona reče 'OMG, kok je pa to bedna pesem!'
Ampak dejansko sem sedaj kar z nekaj sošolkami prijateljica in sem karnaenkrat ugotovila, da posušamo isto muziko, pa tega sploh nismo vedele.
In tako jaz eni prijateljici kažem Emperor's new clothes in ona mi prvič reče:'Ehm, mislim, da mi to ni preveč všeč.' Potem pa se vrne v ponedeljek v šolo in se zadere:'Raven, jaz sem obsedena s Panic! at the disco. Brendon je toooook lep pa tako dobro poje!'
30. avgust 2016
Girls/Girls/Boys - veryyy erotic
30. avgust 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg