Forum
u84754
u84754
Dobrodošla!

Jaz sem ღѕιмple.ĸαтιeღ , Nina. Tu boš mi boš zaupala svojo težavo in jaz ti jo bom s svojimi najboljšimi močmi in priročnikom pomagala rešiti.

Primer:
hoj! jaz sem hana in stara sem 12. let. zdi se mi, da sem debela... kako naj shujšam, ko obožujem pizzo, bombone in slaščice?

Lp Hana
*********************************************************************************************************
Hana!

Shujšaš lahko tako, da se veliko gibaš. Če se boš slaščicam in pizzi za nekaj časa odpovedala in vsak dan naredila 20 trebušnjakov, bodo rezultati vidni že po 2-3 tednih.

LPN (lep pozdrav Nina)

**********************************************************************************************************
...Če imaš težavo, mi jo kar zaupaj-lahko je glede ljubljenčka, kako ga dobiti, telo, počutje, čustva in ljubezen... Rešim vse!
***********************************************************************************************************
30. avgust 2012
.
21. oktober 2012
Hoj! Sem EVa.stara sem 10 let. V petek imam party pižamo z 2 prijateljicama pri meni doma.ker imamo vse tri do 8 folkloro bo zabava ob osmih.no nevem kako naj sestavim vabilo da bi bilo kul tako da bi te kr na rit vrgl ko bi ga odpru. Mam še eno.nevem ka naj delamo.dej kake igre pravila iger al pa kaka filme. Pa se ena.....ne vem kake prigrizxke naj nardim.plis dej kak recept pa kako igrco za mizo ko bomo jedle glavno jed
Hvala ce mi bos pomagala pri vse tezavah.
Upam da mi bos ze jutri odgivorila.lahka mi odgovoriš na zs.bolš
Lp čakajoča,na trnih eva
23. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg