Forum
heiii!!
v tem forumu lhka predlagaš knjige k so ti dobre pa jih opišeš...... al pa vsaj oceniš

a se boš prjavla/prjavu?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. julij 2012
evo opis ene knjige k mi je fuuŁ dobra :
avtor:Jay Asher
naslov:13 razlogov
slika:

opis knjige: Zgodba se začne ko Clay dobi kasete in šele kasneje v samomoru (kasete je dobil 2 tednih haninega samomora)

Ena deklca Hana Baker naredi samomor in svoje razloge za samomor pojasni na 13-ih kasetah. Te kasete pošlje nekemu fantu Clayu on pa bo moral kaste,ko jih bo vse slišal poslal naprej osebi na seznamu(kasete so dobili tisti,ki so bili na nek način pripomogli k samomoru).Clay kasete posluša celo noč in naslednji dan opazi kako so se vsi ostali,ki so poslušali kasete čisto spremenili in njemu ti posnetki za vedno spremenijo živjenje......
06. julij 2012
na tak način al pa podobn lhka še ti napišš kej o svojih naj naj knjigah + če te zanima še več o tej knjigi me upraš....
06. julij 2012
a moraš kej posebi prijavo napisat ( ime pa to)?
jst sm tut brala to knjigo pa mi je bla ful ušeč
06. julij 2012
Alyson Nöel - zmirka Nesmrtni

Nesmrtni
Priljubljena serija za najstnike!

Napeta ljubezenska zgodba, temna skrivnost in nesmrtniki burijo domišljijo najstnikov po vsem svetu, da navdušeno pričakujejo vsako novo nadaljevanje.

Najstnica Ever je povsem običajno dekle. Živi z mamo, očetom, s sestro in psom. Hodi v šolo in pleše v navijaški skupini. Ima najboljšo prijateljico in tudi fanta. Nekega dne Ever v prometni nesreči izgubi svojo družino.

Po nesreči se spopada z občutkom krivde, ker je edina preživela, ter s spoznanjem, da je dobila sposobnost, da bere misli ljudi okoli sebe. Če se dotakne katerega koli človeka, se ji razkrije njegova življenjska zgodba. Zato se dotikom izogiba, nosi kapuco, posluša glasno glasbo in v novi šoli velja za čudakinjo. Ko se na šoli pojavi prekrasen fant Damen, se začnejo dogajati nenavadne stvari …
06. julij 2012
j.k.rowling-harry potter
verjetn usi poznate, mi ni treba opisovat
j.r.r.tolkien-gospodar prstanov
preberi, če hočeš vedet vsebino
06. julij 2012
gospodarja prstanov se bom spravla harry-ja potter-ja sm pa že use dele
06. julij 2012
Tjashii1D ne nč se ni treba prjavt
06. julij 2012
Anne Cassidy:Iskanje J.J.
07. julij 2012
Kate McCaffrey:Uničmo jo!
te dve knjighi sta tut ful dobri
07. julij 2012
u140958
u140958
sem ju že prebrala in ju zelo priporočam. so me popolnoma prevzeli, čeprav takšnih knjig ne maram preveč.
17. avgust 2013
Ja jst tut nemaram takih knjig sam tedve sta pa rea dajn)
19. avgust 2013
u63177
u63177
Trilogija Volkovi z Mercy Fallsa; Srh, Nemir in Večnost. ((Maggie Stiefvater))

-Govori o ljudeh, ki se pozimi, ko temperatura pade spremenijo v volkove in živijo o tropu. Drugače pa gre tudi za razne zaplete in ljubezen. Res se splača brati, sploh če kdo goji veliko ljubezen do volkov.
19. avgust 2013
u174479
u174479
13 razlogov in zbirka nesmrtni so ful carske... sploh jih n morš neht brat
27. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg