Forum
Odpravila sem se v šolo.
Na poti sem srečala najboljšo prijateljico Olgo.
Odšli sva po bližnjici za ktero vema samo midve.
Oh kako se veselim počitnic! Sem rekla. Bil je namreč zadnji dan pred poletnimi počitnicami.
Jaz pa ne. Je rekla Olga.
Zakaj pa ne? Sem vprašala.
Ker gremo v Francijo. Je povedala Olga.
Zakaj pa te to moti? Jaz bi bila navdušena če bi šli tja na počitnice! Je nisem razumela.
Pa saj ne gremo tja na počitnice! Tja se bomo preselili! Že danes se bomo odpravili da bom imela dva meseca časa da se navadim na novo okolje.
KAJ?!? ŽE DANES?!? ZAKAJ SE BOSTE SPLOH PRESELILI?!?
Mami hoče. In ati tudi.
Kako sem bila žalostna. NIč več se nisem veselila počitnic.
25. oktober 2010
Tudi take stvari se dogajajo Sonja, to moraš razumeti!!!
25. oktober 2010
sask kaj si mislil s tem?
No kaj naj nadaljujem ali ne?
25. oktober 2010
Aja pa zgodba je izmišljena.
25. oktober 2010
u30147
u30147
next
25. oktober 2010
Nadaljuj
25. oktober 2010
next
25. oktober 2010
nadaljuj
25. oktober 2010
next
25. oktober 2010
nadaljuj
25. oktober 2010
...
25. oktober 2010
u46643
u46643
next
24. maj 2011
Naslednji dan:

Grozno res. Nikoli ne bom našla prijateljice kot je Olga. Žalostna sem sedela tam. Odpravila sem se na sprehod v gozd. Nenadoma sem tam zagledala nekega dečka. Tekel je za srno. Stekla sem za njim. Našla sem ga kako je sedel ob srni in ji zdravil nogo. Očitno si jo je ob teku ranila. "Živjo sem Sonja." Sem rekla. "Kdo si pa ti?" Deček ni odgovoril samo stal je tam in skrbel za srnino nogo. Ko je Sonja že pomislila, da je morda gluh pa je rekel: "Sem Learal. Lepo te je bilo spoznati Sonja." "Res?" Bila sem presenečena. Večina ljudi ob prvem pogledu na mene pomisli Piflarka! Saj ni nujno, da je piflar vsak rdečelasec z očali. No ja res da imam dobre ocene a nisem piflarka. Ne učim se ravno veliko. Olga je veliko lepša. Ima svetle lase, je pa res da ima zobni aparat, kar ji ne pristaja ravno ampak vseeno je tako lepa...

Learal
24. maj 2011
Prva rdečelasa je Sonja.
Druga z aparatom pa Olga
24. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg