Forum
u106991
u106991
No pač jst sm se odločla da bom napisala zgodbico ki vključuje one direction. Prišli bodo mau kasnej. Upam da vam bo všeč začetk...
***********************************************************************************
Hej! Ime mi je Kate Parker in stara sem 18 let. Sem edinka in nimam očeta, ker mi je umrl ko sem bila stara 3 leta. Zdaj živim z svojo teto saj me je moja mama zapustila pri njej ker me ni mogla preživljati… Imam najboljšo prijateljico Ashley Stone. Ona je moja edina prijateljica, ker v šoli nimam prijateljev. Šola… Najslabša stvar, ki se mi je zgodila. Dobro da imam Ash (Ashley). Vsak dan ko pridem v šolo pa zagledam tisto nesramnico Anno in njene prijatelje. Nisem ravno bogata a imam vse kar potrebujem. Saj res! Skoraj bi pozabila omenit ! Imam mucka Fluffy-a ki ga ima Ash zelooo rada jaz pa še bolj. ;D

Jaz:

Ashley:

Teta(Je kr mlada):

Fluffy(Muceek):

Anna in frendice:

Jst upam da vam je ušeč začetk. Aha in če kera bi rada pisala z mano naj pove

Boš Brala?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. november 2012
u106935
u106935
Neeeeeeeeeext
30. november 2012
next
30. november 2012
neeeeext!!
30. november 2012
next
30. november 2012
neeeeeeeext
30. november 2012
next
30. november 2012
u106991
u106991
Hvalaa vam! Zdej pišm next
30. november 2012
jej! c:
30. november 2012
jpiiiiiiiiii
30. november 2012
jeeeeej
30. november 2012
u106935
u106935
Awiiiiiiiiii!
30. november 2012
u68138
u68138
neeeeeeeeext pikica <333
30. november 2012
u106991
u106991
Hvala vam za nexte! Rada vas mam!
*********************************************************************************
Driiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnggggggg!!!!! Mi je zvonila budilka. Hotela sem jo ugasniti a se ni dala. Zdaj mi je bilo dovolj zato sem jo vrgla v steno. Raztreščila se je na nešteto koščkov. Jaz pa sem se pokrila z odejo in spala dalje. Kmalu sem zaslišala korake po stopnicah. Vrata moje sobe so se odprla in pogledala sem kdo je. Bila je moja teta. »Kate! Zbudi se danes je zadnji dan šole… » je rekla z nežnim glasom in odšla iz sobe. Vstala sem se in odšla v kopalnico. Uredila sem se in se oblekla. Nato sem odšla v kuhinjo kjer me je že čakal zajtrk. Kruh z nutello. Hitro sem ga pojedla in vzela svojo torbo. Poslovila sem se od tete in začela hoditi proti avtobusni postaji. Čez 10 minut sem bila že tam. Videla sem Ashley.
Ash: Pa kje ti hodiš?? Čakam te že 15 minut!
Jaz: Dobro jutro tudi tebi.
Ash: Ja jutro zdaj pa mi povej!
Jaz: Ah zaspala sem…
Ash: In sigurno je nastradala tvoja budilka…
Jaz: Sploh ni smešno! Glavno je da sem jo odstranila z obličja zemlje!
Ash: Haha!
Potem je prišel avtobus in vstopili sva v njega. V avtobusu je bilo tako hrupno in komaj sva našli sedež. Če vas zanima zakaj je bilo hrupno… No po avtobusu letijo sendviči, papirčki in enkrat je letel celo modrc (). Ko sva se vsedli sva se pogovarjali, da bi šli na počitnice v London. Medve živiva v New Yorku. Nato je avtobus ustavil in vsi so izstopili. Z Ash sva počasi hodili proti mučilnici (Učilnici) in odprli sva vrata tam pa je sedela Anna in naju pogledala z tistim pogledom kot da je nekaj narobe… Vsedla sem se na svoje mesto in prišla je do mene…..
NEXT??
********************************************************************************************+
Hvala vam vsem za nexte to mi res ful pomeni
30. november 2012
u106935
u106935
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!
30. november 2012
u68138
u68138
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext pikica full dobr pišeš
30. november 2012
u106991
u106991
Hvalaa za nexte! Nextala bom še danes...
30. november 2012
next
30. november 2012
u111192
u111192
neext+nova bralka.
P.S. zloo dobr pišeš tko da čimprej nexti.
30. november 2012
u106991
u106991
še en next!
30. november 2012
u103001
u103001
neeeeeeeeeeext + nova bralka + super pišeš (:
30. november 2012
ok (mal vč slik plis) drgač pa next itak
30. november 2012
u84822
u84822
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
30. november 2012
neeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!
30. november 2012
neeeeeeeeeext
30. november 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30. november 2012
u106991
u106991
Hvalaa vam za nexte! Ta next je posvečeen za use! HOPE YOU LIKE IT
***********************************************************************************************
Vsedla sem se na svoje mesto in prišla je do mene. "Kaj bi rada?!" sem jo hladno vprašala. "Slišala sem da si se poljubljala z mojim fantom! Cipa!" me je nadrla. Cel razred se je obrnil k nama... "Nič ti meni cipa! To si ti ker se poljubljaš z vsakim, ki gre preko tebe!" sem zdaj jaz še močneje nadrla njo in ona je ostala odprtih ust, saj se ji do zdaj še nihče ni uprl. Bila sem prva ki jo je tako nadrla. Nato je v razred prišla učiteljica. Govorila je kako nas bo pograšala in bla bla same laži! Med tem ko sem risala v svoj zvezek je na mojo mizo priletel listek. Na njem je pisalo: Maščevala se ti bom! Anna.
Pogledala sem proti njeni mizi in zasmejala se mi je. Ignorirala sem jo in risala naprej. Narisala sem:

Dobili smo spričevala in nato smo končno lahko odšli. Z Ash sva odšli v nek bar na kakav.
Ash: Zakaj se tako grdo držiš?
Jaz: Ahhh danes sem dobila sporočilo od Anne da se mi bo maščevala...
Ash: Ne skrbi! Tale suica ti nič ne more!
Jaz: Haha Ash res smešno. Lahko naredi karkoli...
Ash: Okej. Ampak a si se res...
Jaz: Neee! To si je nekdo izmislil!
Ash: Ok greva zdaj.
Odšli sva k meni domov in delali načrt za v London. Obe sva si želeli iti tja. Kmalu je morala iti ker so jo klicali starši. Jaz sem odšla na svoj računalnik:

Ja imela sem tak računalnik ki sem si ga sama kupila. Odšla sem na Facebook in zagledala sporočilo: Te počitnice bodo tvoja nočna mora! Anna.
Nisem se zmenila za ta njena opozorila ampak sem se odjavila in odšla spat.
*********************************************************************************************************
Upam da je ok! Hvala res full da berete! požerušni hrček---> Ok bom dajala več slik.
Rabim 6 nextov...
30. november 2012
u106991
u106991
Ash: Ne skrbi! Tale suica ti nič ne more! Namesto suica je suhica*
30. november 2012
u111192
u111192
neeeeeeeext
30. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike