Forum
Veva da je takih zgodbich že 1000000 amapk zakaj nebi bla 1000001?No z ღSηιcкєя'ѕღ sva se odločile da bova pisale eno zgodbico in upava da jo boste brall.
**********************************************************************************************************************
˝Lilly One Direction pridejo u London˝sem zakričala čez hodnik in usa vesela odskaljala u
kuhinjo˝Kaj kdo pride?˝ je usa zaspana iz dnevne prilezla Lilly˝One direction˝ sem še bolj veselo zaklicala ˝Pojoče podgane?Ahh koka briga˝ je odgovorila.˝Mene briga.In ne govori tako o njih oni so bogovi˝sem jih ˝jezno˝rekla in iz omare uzela Nutello ter žlico in začela jest.Pokazal mi je jezik in verjetno odšla na comp.Nekaj časa sem še stala z Nutello u roki nato pa odšla po karaoke set in ga naštimala na TV.Zbrala sem pesem One thing One direction in dala na najvišjo glasnost ter začela peti no bolj dreti.˝Bolj tiho˝se je zadrla Lilly iz sobe jaz pa sem še naprej pella.Čez 5 min. je prikorakala dol in ugasnila TV.˝Hej˝ sem ji rekla˝Če sm ti rekla da dej bol potih˝mi je odgovorila.˝Starejša sem˝sem spet začela.˝So.Starejša pa bolj otročja˝mi je vrnila.˝Poj z mano˝ sem ji rekla.Odločno je odkimala.Naredilla sem puppy face.Zavila je z očmi in prikimala.Nasmehnila sem se in nazaj prižgala TV in naštimala pesem Immposible.Totalno se nama je zmešal ko sva pele že 5 pesem.Ko jo je bilo konec sva se zvrnile na kauč in tako nekaj časa sedele.Nato pa sem v žepu začutilla vibriranje.Iz žepa sem potegnila mobi in videla eno prejeto sporočilo.Odprla sem sporočilo:
Od:Emme

Čez 5 min. u Starbucku?
Odpisala sem ji pritrdilno in odšla v svojo sobo po jopico.Ko sem se obuvala svoje Uggice sem zakričala ˝U Starbucks grem z Emmo˝
˝Uredu˝ mi je odgovorila jaz pa sem že odklepala vrata.Ko sem stopila je vame butnil mrzel veter.Zmarzil me je potem pa sem se navadilla počasi sem se odpravila do Starbucksa.Ko sem prišla sem že zagledala Emmo kako me čaka za najino mizo.Usedla sem se in naročila Frapuccino nato pa je začela ˝Omg Bob me je povabu na večerjo˝ je usa vesela povedala čestitala sem ji.Potem pa sva začeli klepetati o usem živem.Mobi mi je zabibriru kar je pomenil da morm domov poslovila sem se in odšla nazaj domov.
No mislim da je čas da se vam predstavim.

Moje ime je Avril.Pišem se Brown.Sem srečno samska.Z mojo sestro Lilly živiva v Londonu v hiši.Imam najboljšo prijatejico Emmo Springer.Stara je toliko kot jaz 19.Čez teden delam kot natakarica v Starbucku.Obožujem Nutello.Res ne vem kaj bi brez nje.Čaki že vem nebi me blo.No brez hrane ne zdržim 1uro.Obožujem One direction.Najljubši mi je Niall.Te njegovi učki pa laski omg tok je cute
****************************************************************************************************************************

Boste bral

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. januar 2013
neeeeeeeeeext
23. januar 2013
u76594
u76594
Heii
No naj se vam najprej predstavim. Moje ime je Lily Brown. Imam sestro Avril, skupaj živiva v Londonu. Stara sem 18let. Po poklicu sem igralka. Sovražim One direction, Avril pa jih obožuje, nevem kako ji je lahko všeč njihova glasba.
****************************************************************************************
Ta je zloo kratek next, kr sem danes ful slabe volje. Naslednjič bom napisala daljši next..
26. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg