Forum
† ja v naslednjem nextu se pojasni use. upam da vam bo ušeč.
-----------------------------------------------------†---------------------------------------------------------
»Zakaj si to storila?« me je izpraševala. »zakaj? Zato ker tako ali tako nesme vozit po tej cesti.!« nadaljevala so se različna uprašanja. Jaz pa sem brez zanimanja odgovarjala z aha. Gledala sem v staro luč ki bo kmalu ''crklna''. Nato pa me je razjezila me je z svojimi uprašanji. Prekipelo mi je: »zakaj me to sprašuješ, mama!« stekla sem v svojo sobo in zaklenila vrata. Razmišljala sem o tistem tipu. Dragi moj facebook, povej mi kaj o njem. Sem razmišljala medtem ko sem njegovo ime pisala na fb. Aha to bo on. Kako se piše. Dih mi je zastal. Ne to nemore biti on. Gotovo je narobe napisano. Swan? Ampak to je moj priimek. Tudi v obraz mi je podoben. Prenosnik sem nesla v kuhinjo. Skoraj sem padla na starih lesenih stopnicah. Tako so zmajane da se bojim hoditi po njih. Vsak čas se lahko vdre. Zunaj je bila že tema. Oblački so zakrivali polno luno. »aw!!!« jap zgodilo se je ravno to. Stopnica se je vdrla pod mojo težo. Morda pa bi morala začeti hujšati. Računalnik je ostal na tleh prižgan. John swan, je pisalo na njem. Mama je prestrašena prihitela v sobo. Zdelo se mi je kod bi me hotela objeti, pa je obstala na mestu. Gledala je v plavo bel ekran mojega računalnika. Resno me je pogledala. Zdelo se mi je kod jo ni posebej brigalo za mojo nogo. »od kje ga poznaš?« me je vprašala. »woow, smo pa resni!!« sem jo pogledala z mrkim pogledom. Hotela sem ji povedati da se je zaletel vame, pa sem raje rekla kaj te briga. Zdelo se mi je da jo bo to bolj razjezilo. Ja ljudje. Hotela sem jo razjeziti. Tako kod je ona mene prej. Nogo sem potegnila iz luknje ki je nastala v stopnicah in pobrala računalnik. Trdno me je prijela za roko. Ustrašila sem se da bo prevzdignila rokav. »od kje ga poznaš!!!?« je povedala še bolj jezno in resno kod prej. Skomignila sem z rameni in odšla nazaj v sobo. Čudna reakcija, sem si mislila. Je on moj brat? Tega nebo mogla več dolgo tajiti. Morda pa je samo naključje. In spet se je zgodilo. Jok. Morda bi dolg sprehod pomagal. Potiho sem se splazila skoz vhodna vrata na ulico. Solze so mi tekle po obrazu, hlipala sem. Ulične svetilke so svetile na pločnik. No nekatere so bolj utripale. Louis zakaj? Veš da brez tebe ne morem živeti. Po tiho sem govorila. Kod bi bil on tukaj. Oh. Ko bi vsaj bil. Bila je čista tišina le malo je pihalo. Ulica je še bolj strašljiva ponoči. Zčutila sem roko na mojem hrbtu. Moško roko. Previdno sem se ozrla nazaj. Oddihnila sem si. »john, kaj bi rad!?« nisem vedela ali naj mu povem, ali ne. Naj sam ugotovi. Če me bo vprašal za ime ali priimek mu bom povedala drugače ne. »nisem še izvedel tvojega imena.« se je nasmehnil. »mallory sem.« nato sem utihnila. Zavladal je dolga tišina nato sem dodala: »mallory swan.« pospešila sem korak in ga postila zadaj. Stal je in gledal za mano. Morda celo nisem najbolj defektna na svetu. Pogledala sem proti mojim nogam. Ali pa sem. Bila sem oblečena u pižamo. Zato me je tako gledal. Morda sploh ni ''skontal'' priimka. Hahaha. Briga me če sem v pižami ljudje naj si o meni mislijo kar hočejo. Razmišlala sem že o samomoru. A s temi mislimi nisem koncu bila še nikoli tako blizu. Moja rumena spalna srajca je plapolala v rahlem vetriču. Ena izmed uličnih svetilk je ugasnila. Kaj ni čudno kako lahko življenje tako hitro ugasne. Kod bi upihnil svečo. En strel je dovolj da človeku uzame življenje. En strel je dovolj da rani dva človeka. Tistega ki ga zadene in tistega ki zadetega človeka ljubi. Tudi pri tem je lahko rana prehuda za življenje. Ne morem živeti brez srca. Niti s polomljenim srcem ne. Ko ti nekdo ukrade srce, ne pričakuj da ti ga bo vrnil. In tudi nočem da ga vrne. Vem da sem ga dala pravemu človeku. Stopila sem na most in pogledala dol. Ledena mrzla reka. Tok ki odnese vse. Stopila sem na rob. Čakala sem da skočim. Pa sem si premislila. Spet isti občutek. Tisti ko veš da te nekdo še potrebuje. »buu!« pa ne da je spet josh. Naglo sem se obrnila i hotela nekaj reči. Pa sem zaprla usta. Pred mano ni stal josh. Niti mama. Who the fuck is that?
29. oktober 2013
u151138
u151138
neeeeeeeeeeeeeext *O*
29. oktober 2013
neeeeeeeeeeext<333
29. oktober 2013
u154564
u154564
nexttttttttttttttttttt
29. oktober 2013
Neeeeextt
29. oktober 2013
u154625
u154625
Nexxxxxxt..!
29. oktober 2013
u155017
u155017
Nexxxxt....
30. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
16. september 2014
u178002
u178002
neeeeeeeeeeeeeeeeext super zgodba
20. september 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg