Forum
u172703
u172703
To bo fanfiction od 5SOS.Itak jih ni dost tko da en več ne bo škodu.
So let's begin.
--------------------------------------------------
Chapter 1

And let me kiss you...Spet ta pesem .Slišala se je iz sestrine sobe, kar pomeni,da jo kliče njen fant .Zdi se mi da mu je ime Louis ampak še nikoli ni prišel k nam tako da ga ne poznam. Pa še Anglež je.Pogledala sem na uro.4.40!!!!Stekla sem v sestrino sobo.
"Bolš za tega tvojga Louisa da ne pride sem kr bo plačal za to.Počitnice so on pa kliče ob dvajset do petih! Kaj je zmešan!?"sem se zadrla ko sem prišla v sobo."Prepozno.Pravi,da pride jutri. Začeli bodo Avstralski del turneje.Tudi ostali pridejo. In Louis bo živel v najinem stanovanju.Mogoče ti bo pa všeč Harry."Kar naj si misli!Zakaj bi mi bil všeč?Gotovo je kreten."In kako je ime ostalim? Zdi se mi da so še trije." "Liam,Niall in Zayn. In z njimi so še Luke,Ashton,Calum in Michael."Super ! Jutri pride devet fantov.Upam da bo vsaj kakšen med njimi normalen.
---------------------------------------------
To je prvi del.Vem da je beden.Naslednji bo boljši.
Next?
21. avgust 2014
Uuuu super zgodbica<3 Nadaljuj. Next<3
21. avgust 2014
u172703
u172703
Ta next je posvečen moji prvi bralki BR N.♣
-------------------------------------------------------
Chapter 2
Šla sem v kuhinjo , saj tako ali tako ni bilo več možnosti, da zaspim nazaj. Za zajtrk sem jedla kosmiče.Nato sem šla v sobo .Prižgala sem računalnik in šla na Facebook. Tam ni bilo nič novega,zato sem šla na youtube poslušat glasbo.Po približno dveh urah sem se spomnila,da je danes na tv-ju nek film. Stekla sem iz stanovanja v trgovino.Kupila sem kokice zase in 7 spalnih vreč za goste,kot mi je naročila moja sestra Kate.Louis bo verjetno spal pri njej.Čakaj malo!Ali jih ni 9?Najbrž bo moral en spati pri meni. To je slaba stran tega da imaš v sobi kavč.Bom že nekako .Tako ali tako se bo tisti ki bo spal pri meni verjetno kmalu odločil da bo bil raje tam kjer ostali.Ampak na tleh.
-Naslednji dan-
Zaslišal se je zvok zvonca.Kaj so že tukaj?Ugasnila sem računalnik in šla v dnevno sobo.Kate se je objela z vsakim od njih,nato pa sta se z nekim rjavolascem še poljubila.Najbrž je to Louis.Nato je rekla :"Predstavi se še ti,Rose."Najprej sem se rokovala z Louisom."Louis Tomlinson" "Rose Washington"Nato se predstavili še Liam,Niall in Zayn.Bili so kar v redu.Nato je spregovoril še pudeljček:"In jaz sem Harry Styles."In se še trapasto zarežal.Kreten.Potem je rekel Louis :"No,če slučajno še ne veš mi smo One Direction in zdaj se bodo predstavili še 5 Seconds of Summer."
Roko sem iztegnila proti najvišjemu blondincu.Čez spodnjo ustnico je imel črn obroček."Jaz sem Luke Robert Hemmings.Lepo da sva se spoznala,Rose" "Ja,lepo da sva se spoznala,Robert"sem mu odgovorila.Naslednji je bil prav tako blond,ampak je imel čudno frizuro."Ashton Fletcher Irwin,bobnar"se je predstavil."Rose. In res bi moral iti k frizerju,Fletcher."Vsi so se zasmejali.Takoj je roko proti meni iztegnil črnolasec."Jaz sem Calum Thomas Hood. In nisem Azijec če mogoče to misliš."je napol v smehu izjavil.Izgledal je zabaven in prijazen."Rose.Lepo da sva se spoznala, Thomas."Nato sem pogledala proti zadnjemu.Imel je zelene lase."Michael Clifford.Lepo,da sva se spoznala,Rose." "Kaj ti nimaš srednjega imena?"sem ga vprašala."Imam,ampak ga sovražim. In ker vse kličeš po srednjih imenih…Drugače je Gordon" "Dobro,torej si Michael."
--------------------------------------------------------
Kako se vam zdi?
Next?
22. avgust 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!
+nova bralka
24. avgust 2014
u28319
u28319
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext :3
+Nova bralka đ'x
28. avgust 2014
u172703
u172703
OK, tukej je next posvečen vsem novim bralcem.
-----------------------------------
"Torej Louis bo spal pri meni.Eden od vas bo bil v sobi z Rose.No,Rose, kdo bo bil s tabo ?"je takoj začela ukazovati moja sestra.Razmišljala sem in se na koncu odločila za Cal-a. "Pridi,Cal."sem ga poklicala in odprla vrata v svojo sobo.Harry je ljubosumno gledal Cal-a. Ko sva prišla v mojo sobo je Cal osuplo gledal po stenah.Celo sobo imam namreč polepljeno s posterji od Green Day-a."Kaj,ti niso všeč?"sem ga vprašala.Calum je hitro odvrnil :"Seveda so mi všeč.Nor sem na Green Day.Luke in Michael jih tudi obožujeta.Ash ma pa rajši AC/DC." "V redu Thomas,spal boš na tem kavču."pokazala sem na velik kavč,ki je stal v kotu sobe."OK"je odvrnil Cal.Po tleh je vrgel majhno potovalko in se vrgel na kavč.Zaspal je v 3 minutah.

-----------------
Next?
22. oktober 2014
Nexxtt
22. oktober 2014
u172703
u172703
--------------------------------
Ura je bila 8 zvečer,Calum pa je še vedo spal.Spravila sem se v dnevno,kjer so vsi razen Rose in Louisa gledali film.Harry je stopil do mene :"Hej,Rose.Bi šla danes z mano ven?"Seveda da ne grem s tem pudeljčkom."Kar misli si.Itak da ne grem."sem mu odgovorila.Bil je vidno razočaran.Potem je vstal Michael"Kje je Cal?".Odgovorila sem mu da še vedno spi.Nato je Ash predlagal da se gremo flašo resnice.Vsi smo se strinjali. Jaz,Ash,Luke,Mike,Niall,Zayn,Liam in Harry smo se posedli v krog.Prvi je vrtel Ash. Plastenka je pokazala,da Mike sprašuje mene."Kdo v tem krogu ti je najbolj všeč?"je vprašal.

-------------------
Kaj mislite da bo rekla Rose?
Next?
23. oktober 2014
u172703
u172703
glih čas mam pa bom nextala
---------------------------------------------
"Ammm...Nevem."sem odgovorila Michaelu,on pa mi je odvrnil:"Moraš nekoga izbrati.Na primer Harry?""Si zmešan seveda da ne on."sem hitro odgovorila."No,mogoče Ash?"sem še dodala.Ash se je zarežal Mike pa prikimal "V redu."Potem je vrtel Niall.Ravno v tistem trenutku pa je v sobo vstopil Cal :"Louisa in Kate ni nikjer."Vsi smo ga začudeno pogledali.

---------------------------------------------------------------
Kje sta Louis in Kate?
Next?
23. oktober 2014
u172703
u172703
-------------------------------------------
Strmeli smo v Caluma,ta pa nam je začel razlagati:"Zbudil sem se pred dvemi minutami,in potrkal na vrata sobe tvoje sestre.Nihče se ni oglasil,zato sem vstopil.Vse je bilo razmetano, niju pa ni bilo nikjer.Nikjer ni bilo nobenega sporočila, pa sem prišel sem." Nekaj časa smo bili vsi tiho, nato pa se je oglasil Mikey:"Morda sta samo šla na sprehod,sam veš,da ima Louis vedno razmetano sobo."Odločili smo se,da počakamo če se vrneta.
---
Ura je bila 9 zvečer in nekdo je potrkal na vrata.Ash jih je odprl in v sobo sta vstopila Louis in Kate.Louis je takvoj rekel:"Stavim,da ste se vsi spraševali,kje sva.Odrasel sem in grem lahko kamorkoli hočem.In z Kate sva se zmenila,da greste vsi ostali iz stanovanja,da bo to stanovanje od naju.Čez en teden končamo turnejo in od takrat bom jaz živel tukaj. Rose, tebi sva kupila lepše stanovanje,tako da zdaj živiš tam.Tukaj so ključi. Spakiraj svoje stvari do polnoči.Za ostale velja isto.Liam,Niall,Zayn in Harry imate najet hotel, Cal, Ash, Luke in Mikey pa si poiščite svoje stanovanje sami."Jaz,Luke,Mikey,Ash in Cal smo se zgroženo spogledali.

------------------------
Next?
24. oktober 2014
next
24. oktober 2014
next (vse bi dala da bi mela usej: 5 secounds of summer )
24. oktober 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
25. oktober 2014
neeext ( nova bralka )
26. oktober 2014
u172703
u172703
Tuki je next.
-----------------------------
Ko smo pripravili svoje stvari nas je Louis pregnal iz stanovanja,in pothio rekel:"I'm sorry."Harry,Liam,Niall in Zayn so odšli v hotel. Cal me je prosil,če lahko začasno živi pri meni. Dovolila sem njemu in vsem ostalim.
~~~~~~
Odprla sem vrata v stanovanje. Vstopila sem, za mano pa še Cal,Luke,Mickey in Ashton. Stanovanje je bilo ogromno. Najprej smo si razdelili sobe: jaz imam največjo sobo,Luke in Mickey skupno in Ash ter Cal skupno sobo. Ko smo vse pripravili, je zazvonil telefon. Oglasil se je Ash:"Halo?A,ti si.V redu...Adijo!" Takoj smo ga napadli z vprašanji:"Kdo je bil?".Ashton nas je nekako pomiril in nato rekel,da je bil Harry, ki je Rose povabil na večerjo."No, Rose greš?"je takoj vprašal Hood. "No pa grem, ko je že tako lepo prosil."sem rekla. Ash mi je še povedal kraj in čas nato pa sem se šla urediti. Ko sem se čez eno uro odpravila iz stanovanja, je Luke žalostno gledal za mano in nekaj rekel Calumu.

-------------------------------------
Vsi morte odgovort na vprašanja!
1.Kaj je Luke rekel Calu?
2.Kaj namerava Harry?
3.Next?
26. oktober 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
26. oktober 2014
Next
26. oktober 2014
nexxxxxxxt
08. november 2014
Nevem
Hoče bit z njo v razmerju
Neeeext
08. november 2014
u172703
u172703
Tukaj je next, prosim pa ,da drugič vsi odgovorite na vprašanja.
----------------------------------------
Ko sem prišla v restavracijo v kateri sva bila dogovorjena s Harryjem sem se najprej razgledala. Kmalu sem zagledala fanta z kodrastimi rjavimi lasmi, ki je sedel za mizo v kotu sobe. Odpravila sem se proti njemu. Ko sem prišla do mize, se je obrnil k meni in me pozdravil. Izgledal je kot da me ni pričakoval. Pozdravila sem ga nazaj in se nato vsedla. Začela sva se pogovarjati.
(H-Harry,J-jaz)
J: Izgledal si kot da me nisi pričakoval.
H: Mislil sem da se Ash zafrkava.
J: Zakaj si torej prišel?
H: Za vsak primer, če slučajno prideš.
J: V redu.
H: Torej kaj boš jedla?
J: Karkoli.
H: OK,torej boš isto kot jaz.
---------
Ko sva pojedla večerjo in se pogovorila, me je povabil k sebi domov. Sprejela sem povabilo. Ko naju je taxi pripeljal do hotela, me je Harry pospremil v svojo sobo. Prižgal je TV in odprl šampanjec. Nato si je slekel majico in se vsedel zraven mene na svojo posteljo." Torej, Rose nekaj bi te vprašal, če dovoliš." Rekla sem mu da lahko.Nato se je sklonil k meni in me vprašal :"Ali bi bila moja punca?"

---------------------------------------------------
1. Kaj bo rekla Rose?
2. Next?
09. november 2014
Next
Rekla bo ja in nato bo luke ljubosumen
09. november 2014
1.rekla bo ja
2.next
09. november 2014
Neeeeext
09. november 2014
neeeeeeeeeeeeext
09. november 2014
u172703
u172703
Rekla sem ja. Harry se je sklonil k meni in me poljubil. Poljub sem mu vrnila.
-----------
Čez 3 ure me je Harry pripeljal domov. Ko sem vstopila v stanovanje sem videla kako Mickey in Ash igrata video igre. Več kot očitno je bilo, da Mickey zmaguje. Cal se je z nekom pogovarjal po telefonu. Ash mi je rekel, da bi Luke rad govoril z mano. Ko sem vstopila v Lukovo sobo je le-ta ležal na postelji in strmel v strop.
(J-jaz,L-Luke)
L: Kako je bilo na zmenku?
J: V redu.
L: Sta ti in Harry par?
J: Ja.
Luku je iz očesa spolzela majhna solza.
J: Si OK?
L: Ja, samo...
J: Kaj samo?
L: Povedal ti bom zgodbo.OK?
J: OK.
L: Nekoč je živel neki fant. Ko je nekaj časa začasno živel pri neki punci, se je zaljubil v njo. Njo pa je na zmenek povabil neki drugi fant. Ta drugi fant in punca sta postala par. Prvi fant je bil žalosten. V svojem življenju ni mogel nikoli več najti prave ljubezni. In to samo zaradi neke punce z imenom Rose. Rose, ti si ta punca in jaz sem ta fant. Screen si mi zlomila, ko si mi rekla da si s Harry-em.

-----
1. Kaj bo rekla Rose na Lukovo zgodbico?
2.Next?
26. november 2014
u172703
u172703
* srce
na tablci sm pa mi pol vse narobe napiše. Tam kjer je "screen" bi moglo bit "srce"
26. november 2014
u172703
u172703
* srce
na tablci sm pa mi pol vse narobe napiše. Tam kjer je "screen" bi moglo bit "srce"
26. november 2014
next
26. november 2014
next
26. november 2014
neeeeeeeeeeeeeeeext
27. november 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg