Forum
Hey girls :3 tukaj je še en 1D ff bol natančno o Harry-ju in Naill-u :$ trailer dobite kasneje :3 zgodbico posvečam svoji naibolši prijateljici kiki <3 hah nebom več nakladala ampak bom kar začela^^

Chapter 1 - Hailey Aaliyah Campell
*Flashback*
''Hailey, poglej gor v nebo!'' mi je zakričal Calum medtem ko sma se lovila po plaži. Pogledala sem gor in obstala. ''Vaaau.'' sem rekla in pogledala Caluma, ko me je objel. ''Prečudovite so.'' sem rekla in začutila Calumov poljub na lase. ''Zaželi si nekaj. Zdaj imaš priložnost, da si nekaj zaželiš.'' je rekel. Ja? Hmm ... želim si, da boma za vedno skupaj. Da naju nič nikoli nebo spravilo narazen. Da si boma zaupala in bila tudi drug drugemu najboljša prijatelja. Da boma nekoč na verandi sedela in opazovala najine vnuke med igro. Nasmehnila sem se, kar je opazil. ''Si si zaželela?'' me je vprašal. V odgovor sem mu le pokimala. ''Kaj si si zaželela?'' me je spet vprašal. Začela sem se smejati. Obrnila sem se k njemu in mu z nasmeškom rekla: ''Da se želja uresniči mora ostati skrita, mar ne?''. ''Ah daj no! Hailey!'' je rekel in poskušal narediti puppy face. ''Ne. Poleg tega pa sedaj sploh nimaš časa me poslušat.'' sem mu rekla in se nasmehnila. Vprašujoče me je pogledal zato sem dodala: ''Če se prav spomnim sma se lovila in nisi me še ujel.''. ''Te že držim.'' je rekel in se zmagoslavno nasmehnil. ''Oh, ne več!'' sem mu rekla malo glasneje, ko sem mu zbežala iz objema. Kmalu je že bil za mano in čez nekaj metrov me je ujel. ''Pa te imam.'' je rekel in me obrnik k sebi. Pogledal me je in se nehal smejati. Zresnil se je. Ojej ... mislim, da to ni dober znak ... ''Kaj?'' sem ga vprašala. ''Ljubim te.'' je rekel in me poljubil.
*End of flashback*
Tudi jaz te, Calum, še vedno. Sem si mislila in upala, da nebom začela jokat. Vsedla sem se na posteljo in začela globje dihat. Calum, oh. Kje si? Te bom še kdaj videla? Živega .. ? Oh bog! Planila sem v jok. ''Hailey?'' me je poklicala sestra. ''Nič ni, vredu je.'' sem ji zagotovila. ''Hailey.'' sem že glasneje zaslišala glas. Odlično, sestra prihaja jaz pa sem tukaj vsa razmazana. Kmalu je že bila v sobi in se vsedla zraven mene. ''On, kajne?'' je rekla jaz pa sem vedno bolj jokala. ''Hailey, našli ga bomo!'' je rekla prepričljivo in me objela. ''Eno leto!'' sem ji zakričala na uho. ''ENO LETO!'' sem ponovila. ''In verjetno ga bomo po takšen času našli.'' je rekla upajoč, da me bo pomirila. ''Eno leto.'' sem spet rekla in začela počasi brisat solze. Umaknila sem se in še obrisala drugi del obraza. ''Oprosti, vendar včasih res ne zdržim, in kmalu bo obletnica jaz pa ga še vedno iščem. To pove dovolj o tem kakšna punca sem bila!'' sem rekla in poskušala umirjeno dihati. Redko kdaj se odprem osebi in povem kaj mi leži na duši. ''Še vedno si njegova punca, Hailey.'' je rekla jaz pa sem jo pogledala in se nasmehnila. ''In kakšna punca si? Kmalu bo eno leto odkar ga iščeš in narediš vse v tej smeri, da bi ga našla. Hailey, a nisi super punca?'' se mi je nasmehnila nazaj. Pokimala sem ji in se ji zahvalila. ''Ne skrbi, našli ga bomo, ne glede na to kje bomo, prav?'' je še zadnič rekla nato pa me spet objela. Vrnila sem ji objem. Čeprav sem se vase zaprla in govorim in kričim le o Calumu mi ona stoji ob strani in posluša vse. Najveretneje ve že vse na pamet. Nasmehnila sem se ji in jo spustila iz objema. ''Boš lahko sama spakirala stvari ali ti pomagam?'' me je vprašala ko je že stala pri vratih. ''Bom sama.'' sem rekla in Loreen se je vrnila k svojim opravilom. Vstala sem se in nadaljevala z zlaganjem oblačil v potovalko. Selimo se. Da, in meni se res sanja ne kje točno je ta kraj, čeprav mi vsi trdijo, da je blizu, le pou ure vožnje proč. Pravtako mi še ni čisto znano kako bom od tam iskala Caluma. Oh bog ... iz dneva v dan se težje prebijam. Misel, da ga nebom našla, nikoli več videla... Ubija me. Zadnje oblačilo sem položila v potovalko. ''Tako.'' sem sama sebi na glas rekla in jo zaprla. Obrnila sem se in začela predmete zlagati v škatlo. Nisem jih imela veliko, zato mislim, da bom škatlo ali dve imela dovolj. Z nočne omarice sem vzela vse razen slike z njim. To, bom vzela na koncu, da se mi nebo zlomila v škatli. Pisalno mizo sem kmalu izpraznila in napolnila sem škatlo in pol. Pogledala sem po sobi in preverila če sem vzela vse. Ko sem preletela seznam v mislih sem na koncu vzela še sliko in telefon ter ju shranila v večji predal v potovalko. Šla sem v kuhinjo in se vsedla za mizo. ''Ravno prav si prišla.'' je rekla mami. Nasmehnila sem se ji. Je ena najbolj razumevajočih mam, zagotovo. ''Kaj pa je za kosilo?'' sem vprašala ter poskušala prekiniti tišino, ki me je že počasi mučila. ''Lazanja.'' je rekla jaz pa sem ji pokimala. ''Pokličeš Loreen?' je še hitro dodala. ''Prav.'' sem ji odvrnila in šla do stopnic. ''Loreen, kosilo!'' sem ji zakričala in počakala. ''Prav, prihajam.'' je rekla in že je šla po stopnicah dol. Skupaj sme odšle nazaj v kuhinjo. Kmalu je prišel še ati in začeli smo jest. ''Ko pojemo, imata dve uri časa, da se poslovita, nato bomo odšli.'' je rekel ati. ''Prav.'' sme z Loreen rekle v en glas. Vsi so se zastermeli v mene. Ugh, kaj sem naredila narobe? ''Kaj?'' sem vprašala. ''Nič.'' so sedaj oni odvrnili v en glas. Prav se bomo pa potem tako šli. Skomignila sem z rameni in kmalu pojedla vse. Vstala sem in krožnik odnesla v pomivalni stroj. ''Oh, skoraj sem pozabila!'' je rekla mama. ''Kaj?'' sem ji odvrnila. ''Naj ena Timu sporoči, da ima dve uri časa.'' je odgovorila. ''Ni potrebno. Sem mu jaz rekel zjutraj da gremo ob 4 tako, da bo pravočasno doma.'' je rekel ati. Odšla sem v svojo sobo po telefon. Tim je moj 2 leti starejši brat. Bolj malo je doma in cel je potetoviran. Odprla sem predal in vzela telefon. Odklenila sem ga in začela brskati po imeniku. Kmalu sem ugotovila, da nebo nič iz tega zato sem ga zaklenila. ''Hailey.'' danes sem očitno popularna sem si mislila in se obrnila proti vratom. ''Dobim se z Danielle, prideš zraven?'' me je povabila. ''Z Danielle?'' sem ponovila. ''Vem, neumno je, da bom z njo v času poslavljanja. Pa kaj, tako ali tako nimam namena it z drugimi kam. Pogovarjali se bomo o tem kakšen je naš nov kraj.'' je rekla zadovoljno, ker bo vedela vse še preden bo sploh prišla tja. Začela sem se smejati. ''Kaj?'' je vprašala. ''Nič, nič.'' sem ji odvrnila in igrala njihovo igro. Nasmehnila se mi je in vprašujoče dvignila eno obrv. ''Ja, pridem. Tako ali tako se ne družim več z nikomer.'' sem rekla in šla za njo. ''Kam gremo najprej?'' sem vprašala. ''Do Danielle.'' je odvrnila medtem ko si je obuvala pete, jaz pa sem si nataknila svoje all-starke. Kmalu sma se vsedle v avto in se odpeljale.
01. avgust 2014
Waw začetek je osupljiv
Next
01. avgust 2014
Woow *-*
Neeeeeeeeeeeeext<3
01. avgust 2014
u29286
u29286
Dobr zaćetek<3
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext)
01. avgust 2014
WOW začetek je super kr tko naprej!
Next!
01. avgust 2014
u155122
u155122
nnext..
01. avgust 2014
kulsko, še piši, vsec mi je, neexttt!
01. avgust 2014
next!!!
01. avgust 2014
u60555
u60555
next <3
01. avgust 2014
nexttttttttttttttttt nujnoooooo<333333333
01. avgust 2014
u177227
u177227
Neext;3
01. avgust 2014
u153756
u153756
supr jeee neeeeeeextttttt!
01. avgust 2014
u176150
u176150
Next
01. avgust 2014
u156316
u156316
next
01. avgust 2014
u136817
u136817
neeext
01. avgust 2014
NEEEEEXXXTTTT!!
01. avgust 2014
u160233
u160233
Waaau, zelo zanimiv začetek.
NEEEXT! c:
01. avgust 2014
neext
01. avgust 2014
Neeeeeeext♡♡
01. avgust 2014
Next♥♥♥
02. avgust 2014
u174871
u174871
newt
02. avgust 2014
u174871
u174871
next*
02. avgust 2014
u100166
u100166
next
02. avgust 2014
Haj, kak pogosto mislis pa nexte pisat/objaulat, ce lahk vprasam?
02. avgust 2014
Neeeeeeeeeext!!!
02. avgust 2014
next
02. avgust 2014
neext!
02. avgust 2014
Next!
02. avgust 2014
Next.<3
02. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani