Forum
u89666
u89666
torej končala sem z zgodbo žινєтι ѕ ѕσνяαžηιкσм ν ѕєвι in se odločila da napišem novo. kratka bo. zelo. ampak to sem jaz in všeč mi je tako. bo pa neke kot fanfic ampak harry potter ff
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

klikni ;3

Lucifer

Spomnim se, da me je Olivia nekoč vprašala zakaj tako sovražim gnečo. Takrat sem ji odvrnila, da se mi preprosto ne da ukvarjati z vsemi tistimi ljudmi okoli mene, zdaj pa temu pojasnilu lahko dodam še: neznosen smrad, modrice ki ti jih podarijo posamezniki ki se poskušajo prebiti mimo tebe z nečem trdim v rokah, in seveda vročino. Slednja je najhujša. Moje poglobljeno razmišljanje nenadoma prekine neki mlečnozobec, ki se znajde pred mano. Besno ga odrinem, visoko dvignem glavo in nadaljujem svojo pot. Pri tem pogledam v vsak kupe in upam, da bom kje zasledila Cristopherja, da ne bom srečala svojih sebičnih spolzgadovskih sošolk in seveda da ne bom naletela na klub vreščečih gryfondomk. Najbolj me skrbi zadnje. Glede na to, kako sem spomladi opravila z Leanno, se ne bi čudila če bi se spravile name. Saj veste, zgolj zato, da ohranijo čast njihovega smrdljivega doma. No, mogoče tega ne bi smela reči. Navsezadnje je bila moja mama v Gryfondomu. In ne samo to. Bila je tudi njegova potomka. Zaradi tega dejstva se gotovo sprašujete zakaj sem potem jaz pristala v Spolzgadu. Odgovorim vam lahko s precej preprostim odgovorom: moj oče je bil zadnji potomec Salazarja Spolzgada. Kako sta z mamo pristala skupaj? Olivia pravi, da se nasprotja privlačijo, jaz pa sem skoraj sigurna, da je moj oče vse zrežiral...

"Hej Charlene!" Ob glasu, ki nenadoma zadene moja ušesa se zdrznem in hitro obrnem glavo. Dva metra proč od mene, pri vhodu v kupe s številko pet, stoji Alexis in mi maha. Ni mi potrebno imeti diplome iz psihologije, da ugotovim, kaj hoče. Zavzdihnem in ji sledim v notranjost kupeja. Za sabo zaprem vrata, zagrnem zaveso in se vržem na sedež. Nato se obrnem k Alexis in jo srepo pogledam. "Še enkrat me pokliči Charlene pa ti bom v bučni sok nalila ljubezenski napoj." "Aja?" se zareži. "S kom bi me pa spentljala?" Za trenutek pomislim nato pa zinem: "Z Ethanom." Moja sošolka se spači, prime za grlo in se pretvarja da se davi. "Ah daj no, A. Ethan sploh ni tako slab tip..." reče Kaitlyn in v kupeju nenadoma zavlada tišina. "Mislim..." se hitro popravi "Ni slab za gryfondomca." Ostale jo še kar čudno gledajo, jaz pa zavijem z očmi. "Ah dajte no. Kdaj boste tako odrasle, da boste nehale ljudi razvrščati v skupine glede na to kateremu domu pripadajo?"

klikni ;3
04. maj 2012
NEXT!
04. maj 2012
u88172
u88172
Next :'3
04. maj 2012
NeeexT! Zanimiv začetek!
04. maj 2012
u89666
u89666
sem napisala nov del. uživajte ;3 aja pa da nebom pisala klikajte na slike ;3
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

Lucifer

"Kdaj boš ti nehala biti tak party breaker?" me zabije Evelyn, ostala dekleta pa se zarežijo. Zavijem z očmi in se počasi skobacam na noge. "Brez zamere vaša visočanstva." rečem sarkastično "ampak mislim, da sem izgubila več kot dovolj časa z vami. Au revoir." Že se napotim proti vratom, ko me Alexis nenadoma prime za zapestje. Presenečeno jo pogledam in se vprašam kaj jo je prijelo. Navadno se namreč izogiba fizičnim stikom z ljudmi, ki niso njen fant ali najboljša prijateljica. "Kam se ti pa tako mudi?" vpraša in me izzivalno pogleda. "Kaj te pa briga." ji vrnem in potegnem roko iz njenega prijema. "Ah, saj vemo kam greš Lucifer." Kaitlyn se potuhnjeno nasmehne. "Aja?" zožim oči in se mirno zazrem vanjo. "Ja." se oglasi Evelyn. "K Cristopherju greš." v njenem glasu zaznam sled ljubosumja, zaradi česar takoj postanem boljše volje. "Res je. In saj me ne nameravate spet zajebavati s tem, da sva par, kajne? Ker je, glede na to, da je Chris najpopularnejši fant na šoli, to bolj kompliment kot žalitev." Ravno hočem zapustiti kupe, ko se oglasi Madison, ki je do zdaj ves čas molčala. "Pa saj nista zares par, kajne?" vpraša z nekakšno mešanico nejevere in osuplosti v glasu. Zavijem z očmi, nato pa zmajem z glavo. "Ne, samo prijatelja sva. Najboljša." S temi besedami hitro smuknem na hodnik in za seboj zaprem vrata. Pogovor s temi kravami vsekakor ni ravno najobetavnejši začetek šolskega leta...

Napotim se vzdolž hodnika, pokukam v vsak kupe in molim, da bom našla Crisa še preden naletim na kakšnega maščevalnega gryfondomca. Seveda pa bog ne usliši mojih prošenj in uspe mi zakorakati naravnost v kupe, v katerem sedijo moje najhujše sovražnice. Navadno bi bila tega vesela, tokrat pa se mi z njimi preprosto ne da ukvarjati. Čimprej hočem najti Cristopherja, videla ga namreč nisem skoraj dva meseca. "Oprostite" zamrmram z glasom, ki jasno sporoča da ne mislim resno in se umaknem. Gryfondomke so tako presenečene, da ne utegnejo niti migniti, kaj šele odpreti ust, zaradi česar se mi uspe izmuzniti brez spremstva kletvic in grdih žaljivk.

Na Chrisa naletim v čisto zadnjem kupeju, kjer - tako kot sem pričakovala - sedi čisto sam. To je neke vrste najina tradicija. Saj veste, da sva na vlaku vedno skupaj in izolirana od vseh ostalih. Tako lahko odlično nadomestiva vse izgubljeno s poletnih mesecev. "Lucifer. Končno." reče Chris, ko se opotečem v kupe. "Čakam te že natančno..." pogleda na uro, zapeto okoli svojega zapestja. "Petnajst minut. Kar je celi dve minuti manj kot lansko leto. Napreduješ." zareži se in jaz se zarežim nazaj. Res sem vesela, da ga spet vidim. Previdno sedem na sedež nasproti njegovega in prekrižam noge. "Seveda napredujem. In lahko bi bila še hitrejša če me ne bi ustavile avše." rečem in že desetič ta dan zavijem z očmi. "A..." razumevajoče pokima Chris. "Alexis in njena družba. Šola bi bila perfektna, če bi jih po kakšnem naključju izključili." njegove oči se zalesketajo in vem da ima nekaj za bregom. "Torej je to najin letošnji načrt?" vprašam. "Poskrbeti, da bodo Alexis, Evelyn, Kaitlyn in Madison letele s šole?" Chris se skrivnostno nasmehne. "To bi znalo biti zabavno." "Oja" se strinjam in pokimam. "To bi znalo biti zelo zabavno..."

Sydney

"Daj no Ethan." zavzdihnem in se besno zazrem v svojega pol brata. "Pojdi ven z Ario. Saj vidiš kako trpi ker se ne zmeniš zanjo. Vsaj daj ji priložnost." Lepotec nasproti mene zmaje z glavo. "Ona me ne zanima." me jedrnato zavrne in prekriža roke na prsih. "Kdo pa te potem zanima?" vprašam, čeprav vem da najbrž ne bom dobila odgovora. Včasih se resnično sprašujem, kako je možno da je moj brat pristal v gryfondomu. Njegov karakter veliko bolj paše v spolzgad. In moj v pihpuff, žalostno dodam v mislih. "Tista rdečelasa lepotička iz Spolzgada. Saj veš, tista ki se druži z Cristopherjem." mi odgovori Ethan in jaz se zaprepadeno zazrem vanj. "Lucifer?" vprašam. "Resno?" "No, v resnici naj bi ji bilo ime Charlen." zasanjeno zamrmra moj polbrat, jaz pa ga samo zmedeno gledam. "Si prepričan, da ti ni kdo v pijačo vlil ljubezenskega napoja?" se pozanimam. V odgovor zmaje z glavo. "Dobro veš da to ni možno. Poleg tega pa nisem zaljubljen vanjo. Zdi se mi samo zanimiva. Drugačna... Posebna...." Nenadoma dobim nenavaden občutek, da me čaka še zelo pestro leto.

04. maj 2012
NEXT!
04. maj 2012
Next!!!
04. maj 2012
Ušeeč mi je..!
Neeeext.! (:
05. maj 2012
u89666
u89666
klikaj na slike ;3
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||

Lucifer

"Torej, kakšne so bile kaj tvoje počitnice?" vprašam Christopherja in se zleknem na klop. "Dolgočasne kot vedno." odvrne in prekriža roke na prsih. Sumničavo ga pogledam. Navadno ni tako redkobeseden... "Aha. Spoznal si neko noro dobro punco in zdajle se sprašuješ če mi je pametno povedati zanjo." ugibam. Moj najboljši prijatelj se zareži in nagne bližje k meni. "Čisto zmeraj me pogruntaš." zavzdihne. "Ja, res sem spoznal neko punco." "Torej, mi boš povedal kaj več o njej?" se pozanimam. "Ne vem, no..." Zavzdihnem. "Oh seveda boš." odločno rečem in mu ne dam možnosti za ugovarjanje. Glede na to, da je Christopher zelo izbirčen, ko pride do nasprotnega spola, mora biti to skrivnostno dekle resnično nekaj posebnega... Nenadoma se zalotim, da razmišljam o tem ali sta že spala skupaj. Hitro stresem z glavo in poskušam te nadležne misli odgnati iz svoje glave. Seveda brez uspeha. "Ah. Mislim, da jo poznaš." mirno reče Chris. "Hodi v šesti letnik, torej je tvoja sošolka." Ponovno zavzdihnem. "Če je moja sošolka jo najbrž res poznam... Bi mi lepo prosim povedal njeno ime?" moj glas je nekoliko napet, česar ne morem prekriti ne glede na to kako zelo se trudim. Chris zavije z očmi in se nagne nazaj. "Savannah. In ne, nisva par, nisva se poljubljala in še posej nisva spala skupaj. Če bi, bi bilo to malo čudaško, glede na to, da hodi v drznvrran in ob prostem času nosi dolga rožasta krila, dokolenke in srajce." "Dobro no." se branim, ker njegove besede razumem kot napad. "Saj sem samo vprašala. Ni ti treba biti zoprn zaradi tega." "Saj nisem." reče Chris. "Samo povedal sem ti tisto kar si hotela vedeti, to je vse." "Aha. In kako veš kaj sem hotela vedeti?" izzivalno vprašam, sedem in se nagnem naprej. On me posnema, zaradi česar sta najina obraza na koncu samo dva centimetra narazen. "Zato, ker si moja najboljša prijateljica in te odlično poznam." se zareži in se umakne. Dobro vem, da to pomeni, da se o tej temi ne bova več pogovarjala.

"Dobro, ti si na vrsti. Kakšne so bile tvoje počitnice?" zamenja temo moj najboljši prijatelj. "Bedne." zamrmram. "Cela dva meseca sem mogla prenašati Jenniferinega piflarskega fanta in poslušati razne pripombe o moji nesposobnosti, ko mi ni uspelo usposobiti pralnega stroja in sem vežo raje pomedla kot posesala. Oh, saj res. Baje, da si ti letos novi kapetan moštva." Chris pokima. "Jap. Torej, bodi pridna če nočeš izgubiti svojega mesta." zavijem z očmi. "Ti me pa že ne boš vrgel ven. Navsezadnje sem najboljša iskalka v zadnjih dvajsetih letih. Lanski pokal smo osvojili predvsem po moji zaslugi." "Ja seveda." sarkastično reče Chris. "Se ti ne zdi, da si malo preveč samovščečna?" "Jaz? Kje pa."

Savannah

"Je res, da se med vama s Christianom nekaj plete." vpraša Anna. Kri mi plane v glavo in lahko prav čutim, kako koža na mojem obrazu postaja živo rdeča. "M..med ma...mano in Chri...Christianom? Od kod ti pa to?" preplašeno vprašam in upam, da bo odnehala. Seveda ne. "Ah, slišala sem nekaj govoric." se razburjeno nasmehne. "Je res?" "Upajmo, da ne." se nenadoma oglasi Dan in odloži revijo, ki jo bere. "Ta fant ni nič drugega kot težave. Hočeš, da ti naštejem zakaj?" ne da bi počakal na odgovor nadaljuje. "Prvič: je iz spolzgada. Mislim izbiruh je sigurno imel razlog da ga je uvrstil tja. In Drugič: Zanj se tepejo vse punce na šoli. Ne zameri prosim, ampak tu preprosto ni možnosti zato, da bi izbral tebe. Po vsej verjetnosti te hoče le izkoristiti." Že odprem usta, da bi ugovarjala, ko to namesto mene naredi Anna. "Ah, daj no. Ne bodi tako zadrt. Moja mama je bila najpopularnejša punca na šoli, moj oče pa piflar brez prijateljev in ne poznam nobenega para, ki bi bil bolj srečen." Dan zavzdihne. "Tvoja mamica in očka sta izjema." reče hladno. "V resnici gre takole: popularni fant izbere neko naključno punco, ki se ne zna braniti, spi z njo, nato pa ignorira vsa njena pisma in okoli govori kakšna kurba je." "To ni res..." začne Anna, ampak jo Dan takoj prekine. "Ja pa je. Kar poglej kaj se je zgodilo Rachel. Poleg tega pa ima Christopher tisto rdečalasko, ki zahteva da jo vsi kličejo Lucifer. Reči moram, da ji to ime kar ustreza..." "Ja pa ja." se spet oglasi Anna. "Onadva nista par. Poleg tega pa ju sploh ne poznaš. Kako lahko govoriš take stvari o ljudeh, ki jih ne poznaš?" "Aha. In ti seveda tega ne počneš, kajne?" Globoko zavzdihnem in končno zberem pogum, da odprem usta. "Prosim nehajta. Jaz in Chris nimava ničesar. Samo malo sva se pogovarjala, to je vse."

06. maj 2012
Neeeeeeext.!
06. maj 2012
NEXT!!!
06. maj 2012
u90852
u90852
Next.!
06. maj 2012
Next!!
06. maj 2012
Nexšt.! ;33
07. maj 2012
next
07. maj 2012
Všeč mi jeee! NEXT!
07. maj 2012
u89666
u89666
klikaj na slike ;3
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

Lucifer

Po nekaj urah vožnje se vlak, tako kot vsako leto, ustavi na železniški postaji v Meryascoveeni. "No, čas da greva." zamrmra Christopher in zagrabi svoj zaboj. Jaz sledim njegovemu zgledu in počasi se napotiva skozi nabito poln hodnik hogwart's expressa. Ven prideva med zadnjimi, kar pomeni da sva prisiljena deliti svojo kočijo z Avšami. Močno sumim, da so to splanirale... "Kaj ni čudno, da se te kočije pomikajo kar same od sebe." vpraša Madison in na široko zazeha. "Ja, kar nekoliko strašljivo je." ji pritegne Kaitlyn in skrivoma ošine Chrisa. "Saj se ne premikajo same od sebe, idiotinje." zavijem z očmi. "Žvandri jih vlečejo. Glede na to, da hodite v šesti letnik bi morale to že vedeti. Lansko leto smo jih jemali pri negi čarobnih živali." "Ja, in." se brani Madison in me ogorčeno pogleda. "Vem kaj so žvandri, samo nisem vedela da vlečejo kočije." "To je zato, ker ne znaš razmišljati." posmehljivo reče Alexis in visoko dvigne glavo. "Jaz sem seveda vedela, da se kočije ne premikajo same od sebe." "Ja, in jaz sem Barack Obama." tiho zamrmram in ponovno zavijem z očmi. Christopher me sliši in se tiho zareži. "S tem se moram pa strinjati." reče. Nato nekaj časa vlada tišina, ki pa jo prekine Madison: "No, Christopher." reče samozavestno. "Kako kaj vajina zveza." "Najina zveza?" vpraša Chris in sumničavo zoži oči. Z roko si pokrijem usta in poskušam zadržati smeh. Čutim, da se bodo avše vsak čas opekle. "To bom razumel kot trditev, da punce in fantje ne morejo biti samo prijatelji. In ta trditev je zelo neumna, človek ki jo izgovori pa še bolj. Očitno vam primankuje splošne razgledanosti." reče Cris in zapre usta v trenutku ko se kočija ustavi. "Pridi Luc." mi pomigne, odpre vrata in ponosno izstopi. "Good work." ga pohvalim in počasi se napotiva proti vhodu v grad.

Rachel

Živčno se oziram na levo in desno, se nasmiham mimoedočim sošolcem in se nestrpno prestopam. "Kje ste?" tiho zamrmram in si popravim pramen las, ki mi uide iz malomarno spetega konjskega repa. "Hej, Rach, Rach." Ob zvenu glasu, ki kliče moje ime, se zdrnem in obrnem. "Anna." olajšano izdihnem in se ji vržem okoli vratu. V naslednjem trenutku se ji pridružita še Dan in Savannah in oba vljudno objamem. "Gremo?" nato vprašam in ne da bi počakala na odgovor začnem hoditi proti gradu. "Torej, kako se kaj držiš?" me vpraša Dan, ko me dohiti. "Preživela bom, zakaj?" odsekam in se sprašujem kaj natančno ima za bregom. "Te zdaj ne smem niti vprašati po počutju, ne da bi moral navesti razlog?" Zavzdihnem in se ustavim. "Dan." rečem nestrpno. "Ti nikoli ne sprašuješ ljudi po počutju kar tako.Vedno imaš razlog." "OK. Imam ga." odločno prizna. "Savannah se je zapletla s Chrisom." Takoj, ko te besede spolzijo z njegovih ustnic se mi zaleti in kar nekaj časa potrebujem, da se odkašljam. "Kaj je naredila?" nato šokirano vprašam in upam, da sem narobe slišala. Nikomur ne privoščim istega trpljenja, kot sem ga doživljala jaz, še najmanj pa Savannah. "Ah daj no." se pogovoru nenadoma pridruži Anna. "Mogoče se je fant do zdaj že poboljšal. Mogoče mu je Savannah zares všeč." Dan globoko - in meni se zdi da tudi nekoliko besno - zavdihne. "Anna. Če poznaš prijateljico od sestrične tvoje prijateljice, ki se je znašla v situaciji kot je ta, to še ničesar ne pomeni!!!" "Strinjam se z Danom." pokimam. "Tudi jaz sem mislila, da se zanima zame. Vse dokler ga nisem zalotila v objemu druge." glas se mi zlomi in obrnem se proč. Savannah, ki se v tistem trenutku znajde pri nas, mi položi roko na ramo. "Samo pogovarjala sva se. Nič drugega." nežno reče in pomigne proti gradu. "Gremo?" vpraša. Pokimam in počasi napotimo proti velikim vhodnim vratom.

Lucifer

S Christopherjem sedeva na najino običajno mesto za Spolzgadovskim omizjem, avše pa se nama pridružijo. "Resno." tiho zašepetam. "Kako sem dobila take grozne sošolke?" "To se pa tudi jaz sprašujem." mi odgovori Chris in se nasmehne nekemu dekletu na drugemu koncu dvorane. Jezno ga boksnem v ramo. "Bi se lahko prosim nehal spogledovati z vsemi po vrsti?" ga vprašam, on pa samo zavije z očmi. "Bi se lahko prosim začela spogledovati vsaj z nekom? Mislim, da bi ti veza koristila. Samo prosim ne izberi kakšnega čednega Gryfondomca, ker se lahko zgodi da bom ljubosumen." Zarežim se in zmajem z glavo. "Zakaj ti jo čisto vedno uspe odnesti tako gladko?" ga vprašam. "Oh, jaz sem pač jaz." se nasmehne in mi pomežikne.

10. maj 2012
Haha.......to sem pač jaaz......
NEXT!
10. maj 2012
Next!!!
10. maj 2012
Next!!!!
10. maj 2012
neeeext
12. maj 2012
Kdaj bo next???
Next!!