Forum
u196646
u196646
Hej
Omg, js mam res željo po pisanju ne zdržim več

1. Nisem fanica od 1D, ne poslušam jih, ok dobro tudi neki ful sovraživ... Saj veste kaj mislim-no vsa ki me poznaste veste da je to res
2. Razloga zakaj potem ta ff pišem: "žrtvujem" se in ga posvečam vsem mojim pikicam za katere vem, da jih obožujejo (Eva, Maja, Nina, Doroteja...-ve že veste, upam da bo dobro napisano)
3. Itak ni pomembno ali je ff ali ni, saj ne blazno spremeni zghodbe, saj Louis tukaj NI SLAVEN

Upam da je to vse (: pa začnimo
Aja še nekaj, upam da bim končala zgodbo. Čeprav močno dvomim.
(Pri vsakem nextu vas prosim za mnenja, kritike (iskreno!!!) itd.)

"Sometimes you make choices in life and sometimes choices make you."- Gyle Forman

Jane. Sladka je kot sladkor, vse bi naredila, da bi ga nasmejala. Vse bi naredila, da bi ga vrnila nazaj v življenje. Je oseba, ki zna resnično ljubiti, oseba ki si zasluži vse najboljše v življenju. Prepričana je, da to ima. Vsi jo imajo radi, ima popolnega fanta, družino. V šoli je med najbolj uspešnimi in priljubljenimi. Kdo bi si mislil, da jo bo spremenil. Sigurna je v to, da je zdaj bolj popularna. Ampak je to samo njeno prepričanje ali resnica?
~
"Trust me... I love you. And you're famous now." - me
03. avgust 2015
u169476
u169476
omgggggg hvala hvala hvalaaaaaaa
+prvi koment *0*
next začniiiiiiiiiiiiii
03. avgust 2015
u196646
u196646
Hvala ti ❤❤❤❤
03. avgust 2015
u196730
u196730
Neeeeeext *0* perfection girlllllll *0*
03. avgust 2015
u196646
u196646
Uf hvala se usaj 3 nexte+ mnenjas❤
03. avgust 2015
next+ful dober začetek, loh bi mal več napisala sam če daješ nexte pogosto je ok.
03. avgust 2015
u196646
u196646
To je bil samo storyline (: pa hvala
03. avgust 2015
next pa hvala za link
03. avgust 2015
u196646
u196646
Hvala tebi :*
Še 1 next ❤
03. avgust 2015
u194573
u194573
Next+js sicer ne maram tehle ampak če bo zgodba dobra bom pislala nexte in plis napiši dokonca kr ko to narediš svaka ti čast - to ne zmore vsak
03. avgust 2015
Neeext
hvala za link
popouno jee
03. avgust 2015
u196646
u196646
Hvala vamm :** next prihaja
03. avgust 2015
u196646
u196646
FLASHBACK
"Ah, daj no, pozabi preteklost. Skupaj lahko greva čez vse," mu zašepetam v uho, nekaj časa molčim: "Lahko spet zaživiš. Le pusti jo za sabo." Začuitim kako mi na ramenu pristane njegova topla solza. Redkokdaj ga vidim jokati. "Jane," zahlipa, me spusti iz objema in si pomane oči: "Ni tako lahko. Res ni. Postaci se v mojo kožo. Oče je umrl neznane smrti. Bi prenesla?" sedaj reče že običajno, ne v solzah. Želi da vem, da je v moji bližini pravi poški, ne navadna cmera. Čeprav ga za to, drugo možnost nikoli ne bi imela. "Ne bom rekla, da vem kako ti je, ker ne. Vem pa kako ti je hudo. Louis, prosim ne spremeni se!" Približam se njegovemu obrazu in zaprtih oči poišcem njegove sladke ustnice. Vrne mi poljub. Trenutek, v katerem vsakič uživam, tisto, česar se nikoli ne naveličam in se niti nebi mogla. Čez nekaj minut se najine ustnice odlepijo. Nasmehnem se. On stori isto. "Težek dan je za tabo. Biš zmogel zaspati?" ga vprašam, kar se da merno. "Potrudil se bom, hvala ti za podporo." reče in mi še enkrat podari kratek poljub. "Vedno." Vleže se, jaz pa zdraven njega. S hrbtom je obrnjen proti meni, lahko sklepam da toči solze. Ah, le kako jih ne bi. Včasih se mi zazdi da govorim neumnosti. Težko je zaživeti v takih primerih. Tega ne vem iz lastnih izkušenj, ampak prepričana sem.

END OF FLASHBACK (po dveh mesecih)
"Louis," zastokam ko mi po vratu pritiska sladke poljube. "Mislim, da nisva ne v pravem času, ne na pravem mestu. Vsakdo lahko vstopi," se pritožujem, ko me še naprej poljublja v prijateljičini sobi, na njenem rojtem dnevu. "Pozabi na druge, zdaj sva pomembna le ti in jaz. Ljubim te." V to sem prepričana. Kako nebi bila. Zato se mu prepustim. Že dolgo nisem bila samo njegova. "Nehaj! Poslušaj, nekdo prihaja!" potiho zakričim in pri priči me spusti, ravno pravi čas, ko v sobo vstopi Joe. "Ej, ej golobčka, kar počasi, nista sama," v smehu reče, "samo še vaju čakamo, da lahko skupaj presenetimo Sarah." Odide nazaj po stopnicah, z Louisom pa se le spogledava in dovolj je da bruhneva v smeh. Samo še kozarca z vinom vzameva in že greva. Vse luči so ugasnjene, ko prinesejo torto in zasliši se kako flaši šampanjca odleti pokrovček. Točno polnoč je, kot bi bilo novo leto, in sedaj je Sarah polnoletna. Komaj čakam, da se to zgodi meni. Le še mesec in pol. "A ni šampanjec dober?" Sarah pristopi k nama in naju vpraša skozi glasno glasbo. Prikimam. "Kaj še čakamo?! Gremo plesat!" Zaslišim, a ne prepoznam glasa. Prepustim se času in uživam. Vsi plešemo v ritmu glasne glasbe in popivamo. Najboljši trenutek v življenju do zdaj! Nisem še doživela česa takega!!!
~
In res, Jane se je prvič napila. A ne zadnjič.
03. avgust 2015
u196646
u196646
+catty*** enako ampak pise zakaj pisem :3
03. avgust 2015
waw ej dar maš ful dobr in kot pravi pisatelji+next
03. avgust 2015
u197550
u197550
Realy good words... I love your "story" just ceep it in your harth
03. avgust 2015
u197550
u197550
Next
03. avgust 2015
u195794
u195794
Ja se strinjam z vsemi+itak next
Res supr
03. avgust 2015
kok nextow rabiš+
03. avgust 2015
+=še
03. avgust 2015
u194260
u194260
My dear, i cant believe-i found a story for me. Please dont write it just for girls on first "page". Please do it for me too. With love +next
03. avgust 2015
u196646
u196646
Awwwiii hvala ❤
Next bo pol <3
Nimam še napisano ampak bom čimprej ❤
03. avgust 2015
u194573
u194573
Omg (kr vsi pišete angleško-očitno je modno-pa boljš se sliš, bom še js)
This is the most amaizing story which i see in my life. I will be very happy if you write next "page" too
+ next
03. avgust 2015
waw hudo fulllllllll dobr pišeš.
NEXTTTTTTTTTTT
03. avgust 2015
jaaa fuuul komi čakam next
03. avgust 2015
u196646
u196646
Omg hvala *---*
Aja, v kratkem času začnem še prevajat (:
~
"Auu," zastokam v straših bolečinah glave. Res boli kot še nikoli. Kaj le... Aha. Že vem. Maček. To bo to. Oh, napila sem se?! Ah saj je normalno. 18 bom stara. "Pi pip," zapiska telefon. "Joj ta zvoookkk preveč mi doni v glavi ne prenesem tegaa," jezno, a potiho rečem. Sporočilo je Louisovo.
Hey darlin'
Si ok? Te kaj boli glava? Če ha, verjamem. Danes ob enih v parku?
Pa je dan že lepši. Ni lepšega kot da te on pozdravi prvi v dnevu.
Piki <333
Ja nenormalno boli, ne prenašam -.- ok, se vidiva :*
Vstati moram. Ne ljubi se mi, res ne. Grem v kopalnico, direktno pod tuš, ki ga potrebujem bolj kot nikoli. Je že boljše. Umijem še zobe, nanesem maskaro in načrtam čri z eye-linerjem. Tako. V sobi nekaj časa gledam v omaro potem pa izberem rumeno oblekico.
Oh, Nutella za zajtrk! I love you, mom. Iz omare vzamem še en lekadol, da bi lahko uživala v dnevu. Ko začnem jesti pride mimo mama. "Kako je bilo včeraj?" vpraša. "Super," pokimam in odgovorim s polnimi usti. "Si kaj pila? Predivedevam, da ja, ne boj se, ne bom jezna." Uf upam, da res ne: "Ja, malo pa, ampak zbudila sem se s precejšnjim mačkom." Mama se nasmehne in reče: "Seveda si se. Če te čudi, zakaj se ne jezim... Nima smisla. Enkrat bo prvič. Prej ali slej bi bilo. Normalno je." Vrnem ji nasmeh in pogledam na uro. Kaj?!?! 12.40?! Hitro pojem do konca, pospravim za sabo, pozdravim mamo in ji povem kam grem. Pigrabim še torbico in že sem na poti.
"Heey!" mi zakriči že od daleč, jaz pa mu stečem v objem. Poljubi me. Končno lahko spet občutim njegove ustnice na mojih. Pomarančo je jedel. Ko se najine ustnice odlepijo še nekaj časa sloniva s čeli nagnjena drug na drugega. Višji je od mene, zato se mora skloniti. Prime me za roke in se odmakne. "Greva?" vpraša. "Kam pa?" sem presenečena. "Nekaj bi ti rad pokazal." Prikimam in grem z njim. Pi petnajstih minutah hoje, prideva do neke zapuščene stavbe. Prestrašim se, nikoli je nisem videla: "Am, Louis, smem vprašati kje sva?" "Sem vedel, da boš to vprašala. No... Ah kaj bi razlagal. Vstopiva pa b..." "Ne!" ga odločno prekinem s kričanjkem. "Oh Jane moja, saj veš da se me nemoreš bati. Le pridi," me prime za roko. Grem. Tako hudo ne more biti. Z njim sem.
~
Damn god nevem kdaj sem nazadnje neki tok bednga napisala
Ja znana sm po tem da pišem kratke nexte ampak ta je rews kratek haha
Za prvo silo
Mnenja? Prej kritike haha
03. avgust 2015
To je popolno. Pa to res ni bedn!!!!!!
NEXTTTTTT
03. avgust 2015
waw ful zanimivo in res nevem kaj rečem-če je zate to res slab next kaj je šele zanimivo ko se posebej potrudiš-res ni rada da pokažeš še kar je zate supr next<3 zaenkrat pa mi je zelo zanimivo in mislim da bo to my best story<3 next
03. avgust 2015
kok nextkov rabiš
03. avgust 2015
u197550
u197550
Waw everything what i need to say is i dont now hot is your writing when you mean its perfect but now it is amaizing for me
03. avgust 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg